Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 20:20   #81
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Samo, osjeti se kad fejkaš ili kad si totalni antitalent. Ima ljudi, a i sama sam donekle od tih, koji baš i ne žele partnera totalno dijametralno suprotnih interesa, odnosno, ajde ako se desi zbog kemije i toga, ali ako bih birala između dva uvijek bih odabrala onog s kojim mogu kliknuti oko nekog interesa.
Druga je priča kad nekog istinski to zanima, a kad radi to radi tebe. Nije ista razina povezivanja.
Bila je tu davno tema koja mi se svidjela, baš o dijeljenju interesa s partnerom, zajedničkom hobiju, projektu, nečem.
Ne zato da bi bili skupa 24/7 nego jer je fora. S nesuđenim sam trebala nacrtati strip, to nam je bilo fora, ali jebatga, nismo ga dovršili. I sad, može netko ne znati crtati pa probati, ali nije to isto.
Ma ok, ali ovdje sad pricamo o osobi koja ti je zanimljiva na svim razinama. I stvarno je zelis osvojiti.
Ovo je samo banalni primjer, kad smo vec kod hobija.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 20:22   #82
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ma ok, ali ovdje sad pricamo o osobi koja ti je zanimljiva na svim razinama. I stvarno je zelis osvojiti.
Ovo je samo banalni primjer, kad smo vec kod hobija.
Nisi ti mene shvatila.

Može meni netko biti zanimljiv na svim razinama, ali ako nemamo nijedan zajednički interes, što preostaje osim mahanja sisama (ovo sam uzela s ŽK, oprostite, pod dojmom sam)?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 20:26   #83
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nisi ti mene shvatila.

Može meni netko biti zanimljiv na svim razinama, ali ako nemamo nijedan zajednički interes, što preostaje osim mahanja sisama (ovo sam uzela s ŽK, oprostite, pod dojmom sam)?
Na svim razinama podrazumijeva i zajednicke interese.
Kroz te stripove mozes takoder dobiti ideje i razmjenjivati ih. Ne moras mahati sisama odmah, prvo ih upotrijebi u crtanom obliku, di ces bolje zavodenje. Ja bi tu dobila sto i jednu ideju odmah u startu
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 20:28   #84
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Na svim razinama podrazumijeva i zajednicke interese.
Kroz te stripove mozes takoder dobiti ideje i razmjenjivati ih. Ne moras mahati sisama odmah, prvo ih upotrijebi u crtanom obliku, di ces bolje zavodenje. Ja bi tu dobila sto i jednu ideju odmah u startu
Pa ja sam to i napisala, ali mi smo oboje bili talentirani za crtanje. Što da radim s nekim tko ne zna ravnu liniju povuć? Neću s njim crtati. Možemo nešto drugo, ali crtati ne.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 20:32   #85
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nemam pojma na što je ciljala wr. Ja pitao, ona se upetljala.

Osobno bih popizdio da me netko tko je ANTITALENT za moj hobi krene zajebavat za poduku.

nisam se ja ništa upetljala, ti si taj kojem sve mora biti geometrijski pojašnjeno i u škvari.


Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Jebote. Pa nije sf. Plus blizina tijela ce vjerojatno odraditi veliki dio posla.
eto.

uhvatili ste se priče oko hobija, a baš sam zato izbjegavala navoditi primjere, jer ne mora biti to.
ponekad je zavođenje čista provokacija.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 20:33   #86
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post

Može meni netko biti zanimljiv na svim razinama, ali ako nemamo nijedan zajednički interes, što preostaje osim mahanja sisama (ovo sam uzela s ŽK, oprostite, pod dojmom sam)?

ima nešto u tome. i to ništa lošega.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 20:35   #87
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post

ima nešto u tome. i to ništa lošega.
Ma ja to kad sve ostalo ispucam. Pa ako i to ne upali, e onda dovraga sve. Ali da, legitimni adut u zavođenju.
Rekla bih još nešto, ali predugo je da elaboriram, a kasnim već, ubit će me.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 20:35   #88
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
A zašto bi to bilo tako jednostavno?
Recimo klik postoji, cura te obožava, ali eto ima neki svoj razlog zašto ti još ne daje šansu...

Kažu da se za sve u životu treba izboriti....kako se Raketi dalo svaki put iznova?
onda te baš i ne obožava.
ne kužim ja baš to s udvaranjem koje traje mjesecima ili ne daj bože još i duže. pa neće mi se netko svidjeti jer će imati slične hobije i što se sve tu spominje.
svidjet će mi se odmah na početku ili neće nikada.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 20:55   #89
Tolerira se nešto što ti se ne sviđa, ali eto, moraš. Zašto bi itko tolerirao udvaranje? Jedan se udvara, a drugi pasivno tolerira, fantastična dinamika.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 21:01   #90
Quote:
ladybug24 kaže: Pogledaj post
onda te baš i ne obožava.
ne kužim ja baš to s udvaranjem koje traje mjesecima ili ne daj bože još i duže. pa neće mi se netko svidjeti jer će imati slične hobije i što se sve tu spominje.
svidjet će mi se odmah na početku ili neće nikada.
A nije baš tako. Bilo bi logično da je ali često s nekim i ne razmišljamo o nekom odnosu dok ne provedemo više vremena skupa. Vjerojatno tu korijen vuku te priče o pronalasku vremena za to druženje kroz.hobije i ino ali osobno mi je to ljiga i teško da bi to ikada radio. Kada se esi samo od sebe, jbg desilo se.
No to ne znači da ljudi to ne rade, rade i puno luđe stvari da bi bili primjećeni.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 22:04   #91
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Cak ni da shvatis da je seksi, zgodna, da ima osmjeh koji te rastopi i pogled koji sve govori?
Ja sam mislio da govorimo o potencijalnom uvezivanju, a ne o materijalu za jebanje.
Quote:
Pa dobro kako ti zavedes curu? Ili se uopce ne trudis? Pogledas je i vec je gola i spremna za seks?
Odnekud me poznaješ?
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
uhvatili ste se priče oko hobija
Ničega se nisam uhvatio. Spomenula si "igranje na kartu hobija" i zanimalo me što pod tim podrazumijevaš.

Doduše, naknadno sam se sjetio da si ti pisala o tome kako si igrala na kartu bicikliranja, ne sjećam se više je li to bilo zavođenje ili pokušaj spašavanja veze - koliko se sjećam, karta se baš i nije pokazala dobitnom.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 22:06   #92
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Može meni netko biti zanimljiv na svim razinama, ali ako nemamo nijedan zajednički interes, što preostaje osim mahanja sisama (ovo sam uzela s ŽK, oprostite, pod dojmom sam)?
nisam doktor al... ne poDcjenjuj mahanje sisama.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 22:24   #93
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio da govorimo o potencijalnom uvezivanju, a ne o materijalu za jebanje.
a jedno isključuje drugo?


Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Odnekud me poznaješ?
dakle lord je zapravo apolon s batinom?


Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ničega se nisam uhvatio. Spomenula si "igranje na kartu hobija" i zanimalo me što pod tim podrazumijevaš.

Doduše, naknadno sam se sjetio da si ti pisala o tome kako si igrala na kartu bicikliranja, ne sjećam se više je li to bilo zavođenje ili pokušaj spašavanja veze - koliko se sjećam, karta se baš i nije pokazala dobitnom.
jbga. istina. bio je pokušaj spašavanja. prekasan pokušaj.
škola: treba se puno više i češće zavoditi u vezama.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 22:30   #94
Kako se to udvara? Jel udvaranje ako kupiš dami umjesto cvijeća pušlek rotkvica? Il baš moraš cvijeće slati? Kako neka žena može se meni udvarati ako igra košarku s menom,a pojma ju nema igrati? Ili kak da ja trčim po kvartu maratone kad ja rađe zesednem u birtiju u kvartu ,a za prijevoz koristim bajk. Molio bi da mi netko objasni kako se to udvara damama? Jel to ono kad šećemo cestom pa joj ja velim da bum ja bliže tramvajnu,a nek ona ode na drugu stranu?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 22:33   #95

rotkvice su fora. to si iz nekog filma pokupio. tamo su bile mrkve doduše u pitanju.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 22:34   #96
HJP ili neHJP, potpuno pogrešno koristiš riječ "zavođenje".

U vezama treba postojati. Uvezan. S onim/onom pravom za uvezano postojanje u vezi. Svega dovoljno - dovoljno pizdarija, glupiranja, šuškanja, ljubakanja, pipkanja, pomaganja, dijeljenja, razgovora, šetnji i šutnji... Ničega previše.

Ti ozbiljno vjeruješ da je problem tvojega "pokušaja zavođenja" u tome što je bio prekasan?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 22:37   #97
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post

rotkvice su fora. to si iz nekog filma pokupio. tamo su bile mrkve doduše u pitanju.
Ma nisam.Kupil sam to jednoj djevojci mjesto cvijeća. Samo ne znam jel to udvaranje ili zajebancija? Mislim da se nikada nisam znao udvarati. Ne znam muljat i lagat ekipi koja mi je draga. Kak je taj tebi se utvaral godinama? Kaj je bil oko tebe i plačal ti kina i govoril ti svako malo kako si mrak? Ozbać te pitam?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 22:39   #98
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
HJP ili neHJP, potpuno pogrešno koristiš riječ "zavođenje".

U vezama treba postojati. Uvezan. S onim/onom pravom za uvezano postojanje u vezi. Svega dovoljno - dovoljno pizdarija, glupiranja, šuškanja, ljubakanja, pipkanja, pomaganja, dijeljenja, razgovora, šetnji i šutnji... Ničega previše.

Ti ozbiljno vjeruješ da je problem tvojega "pokušaja zavođenja" u tome što je bio prekasan?
toliko tudum nisam.
ali bio je pokušaj. kakav-takav. samo je strast odavno isparila. obostrano. to je falilo. za dobro 'udvaranje' nužna je strast i želja. za životom. za zajedništvom.

zlatne sredine mene mogu samo deklarativno zadovoljiti. ali u principu ostanem hladna na to.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 22:44   #99
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma nisam.Kupil sam to jednoj djevojci mjesto cvijeća. Samo ne znam jel to udvaranje ili zajebancija? Mislim da se nikada nisam znao udvarati. Ne znam muljat i lagat ekipi koja mi je draga. Kak je taj tebi se utvaral godinama? Kaj je bil oko tebe i plačal ti kina i govoril ti svako malo kako si mrak? Ozbać te pitam?
pa rotkvice su dobra fora. sitne nepodopštine isto. ali kao što rekoh, sve ovisi o tome kakvi su ljudi. nećeš svakome pristupiti baš na isti način, pa tako ni udvarati na isti način.
nije mi pristupao na taj način. više je išao na obrnutu psihologiju. nikakav presing, više povremeno šokiranje.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 22:46   #100
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
zlatne sredine mene mogu samo deklarativno zadovoljiti. ali u principu ostanem hladna na to.
Zlatne sredine?

Ako si moje "svega dovoljno, ničega previše" iščitala kao nekakvu "zlatnu sredinu", onda mi se fakat nema smisla truditi objašnjavati.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.