Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2017., 21:12   #41
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Eto, to je krasan primjer jednog lijepog braka, onakav kakav bi brak trebao biti.
Mislim da vas dvoje zapravo jeste prijatelji. Dobro se razumijete, poštujete obostrane slobode.

Lijepo je što ste sve što imate stekli vlastitim radom i zalaganjem.

Ovdje kod nas se puno teže živi, i većini ljudi nemoguće je postići to što ste ti i tvoja supruga postigli, iako rade. Za kakav novac, to je već druga priča.
Nažalost, mnogi mogu samo sanjati standard kakav vas dvoje imate.

Zato je kod nas prilično teško na duži rok održati erotsku čaroliju u braku. Pa čak i sam brak.
Dakako, ne samo zbog nedostatka novca ali novac je ipak jedan od važnih faktora. Jer štošta uljepša i popravi.
Razumijem tvoj pogled na prijateljstvo ali biti cu sklon nasoj jednoj pametnoj forumasici koja je na drugoj temi kazala nesta jako bitno . Pardon na izrazaju ?
Citiram Avelinu : sa prijeteljem se ne jebes . Mislim , da si svako skroji zivot po njegovim zeljama i mogucnostima .
Jedan od faktora za nas dvoje jako bitan je cinjenica da se nisamo nikada osjecali "roditelji" muz/zena.
Ostali smo dvoje mladih ljudi koji vole "ludovati". Niti status niti godine nama nisu prepreka .
I sta smo zadrzali ritam zivota ne obaziruci se na nas status . Nekada zbog djece smo morali da budemo ozbiljni odgovone ljude . Da bih prezervirali nasu djecu. Mnogo im je smetao nas komplicitet . Ne znajuci da su oni nama najbitniji na ovoj kugli . Novac je jako bitan faktor . Privlacno je svakome kada si moze priustiti sta zelis .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 21:19   #42
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Baš sam slučajno na drugoj temi napisala upravo to. Da ne mogu zamisliti da mi partner nije najbolji prijatelj.
Mogu i te kako zamisliti . Koliko poznas parova koji se ne podnose , ne trpe.
Pojedini se doslovno mrze .
Zamiljati je jedno zivjeti je drugo .
Kako se ophodi tvoj najbolji prijatelj kada dodje do kraja prijateljstva ?
Mislim da se i prijatelji broj na par prstiju . Bioloski si ne mogu zamisliti moga partnera kao prijatelja .
Mene moji prijatelji/prijateljice seksualno ne privlace .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 21:33   #43
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Nije.
On je više od toga.

On je moj najbolji prijatelj s kojim se seksam.
Inače se ne seksam sa prijateljima, pa ne znam jel to neka uobičajena praksa s obzirom da se čudite ko pure dreku?
Pa to je ok. Tak i ja to doživljavam. Krivo sam te bil shvatil.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 21:36   #44
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Mogu i te kako zamisliti . Koliko poznas parova koji se ne podnose , ne trpe.
Pojedini se doslovno mrze .
Zamiljati je jedno zivjeti je drugo .
Kako se ophodi tvoj najbolji prijatelj kada dodje do kraja prijateljstva ?
Mislim da se i prijatelji broj na par prstiju . Bioloski si ne mogu zamisliti moga partnera kao prijatelja .
Mene moji prijatelji/prijateljice seksualno ne privlace .
Mene isto moji najbolji prijatelji ne privlačne seksualno. Partnerica me je privukla seksualno i to je jedina razlika. Pa biram partnere isto kao i prijatelje s eto tim dodatkom seksualne privlačnosti Znači privuku me osobine koje bi me privukle i kod prijatelja. I onda lepo kad smo dugo skupa isto se ponašam prema njoj kao i prema frendovima. Ako me razočara ili ja nju prestaje to naše prijateljstvo.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 21:43   #45
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Mene isto moji najbolji prijatelji ne privlačne seksualno. Partnerica me je privukla seksualno i to je jedina razlika. Pa biram partnere isto kao i prijatelje s eto tim dodatkom seksualne privlačnosti Znači privuku me osobine koje bi me privukle i kod prijatelja. I onda lepo kad smo dugo skupa isto se ponašam prema njoj kao i prema frendovima. Ako me razočara ili ja nju prestaje to naše prijateljstvo.
E sada meni nista kod tebe nije jasno . Ne znam precizirati moju misao i objansiti moj pogled .
Sve sta znam da mnoga prijateljstva ne zavrse pred sudom ili u grobu . Ne zelim biti grub ,neugodan ,ali ako ti konsideriras tvoje ljubavne afere kao prijateljstvo cemu onda ulazenje u brak ili u jednu zajednicu ?
Ostanes zivijeti sa prijateljima . Pofukas se ponekada sa prijateljem/prijateljicom i mirna Bosna .
Prijatelji ce ti napraviti djete ? NHF ,ali kada bih isao duboko u moje razmisljanje u tom slucaju i incest je prijateljstvo .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 21:47   #46
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
E sada meni nista kod tebe nije jasno . Ne znam precizirati moju misao i objansiti moj pogled .
Sve sta znam da mnoga prijateljstva ne zavrse pred sudom ili u gobu . Ne zelim biti grub ,neugodan ,ali ako ti konsideriras tvoje ljubavne afere i konsideriras ih kao prijateljstvo cemu onda ulazenje u brak ili u jednu zajednicu ?
ostanes zivijeti sa prijateljima .
Prijatelji ce ti napraviti djete ? NHF ,ali kada bih isao duboko u moje razmisljanje u tom slucaju i incest je prijateljstvo .
Pa ulazim sa prijateljem u brak! Pa to je prilično jasno. Očito smo različiti po tim pitanjima. Ti to strogo odjeljuješ. Ja to ne radim. Kad mi je teško povjeravam se prvo svom partneru i očekujem to isto od nje. Uglavnom ona ima iste privilegije kao i moji najbolji muški prijatelji sa dodatkom seksa.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 21:53   #47
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa ulazim sa prijateljem u brak! Pa to je prilično jasno. Očito smo različiti po tim pitanjima. Ti to strogo odjeljuješ. Ja to ne radim. Kad mi je teško povjeravam se prvo svom partneru i očekujem to isto od nje. Uglavnom ona ima iste privilegije kao i moji najbolji muški prijatelji sa dodatkom seksa.
Čovjek te ne razumije. Kažeš mu da ti je partnerica sve ono što su ti i prijatelji, ali na stepenici više jer s njom još ostvaruješ bliskost, upraznjavaš sex, imaš drugačiju vrstu osjećaja.

Lažni nikako da odvoji obične prijatelje od partnerskog prijateljstva.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 21:59   #48
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Čovjek te ne razumije. Kažeš mu da ti je partnerica sve ono što su ti i prijatelji, ali na stepenici više jer s njom još ostvaruješ bliskost, upraznjavaš sex, imaš drugačiju vrstu osjećaja.

Lažni nikako da odvoji obične prijatelje od partnerskog prijateljstva.
Pa da. To su te još dodatne emocije bliskosti i razmjenjivanje nježnosti koje je na drugačijem nivou. Mislim ne znam. Ja prdim lakoćom s parnetricom u blizini i ona prdi pokraj mene. On to ne radi. Ubija mu strast. Mislim da nije moji roditelji ne prde. Mama moja nikad. Moguće je da sam ja malo čudan po tim pitanjima. A i možda zbog toga i nemam partnericu za razliku od njega.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 22:02   #49
Ne razumijem i ne mogu si zamisliti . Da razdvajam te dve stvari .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 22:02   #50
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Mene moji prijatelji/prijateljice seksualno ne privlace .
A ne znam kako bih ti više objasnila. Vidim da i drugi ne znaju.

Eto, mi jednostavno prijateljstvo nadogradimo seksom. Ugradimo to sve skupa jedno s drugim.

Ja uopće ne mogu zamisliti drugačije.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 22:03   #51
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa da. To su te još dodatne emocije bliskosti i razmjenjivanje nježnosti koje je na drugačijem nivou. Mislim ne znam. Ja prdim lakoćom s parnetricom u blizini i ona prdi pokraj mene. On to ne radi. Ubija mu strast. Mislim da nije moji roditelji ne prde. Mama moja nikad. Moguće je da sam ja malo čudan po tim pitanjima. A i možda zbog toga i nemam partnericu za razliku od njega.
Nemaš je jer imaš visoke kriterije . Nisi ti čudan, ima nas još takvih.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 22:06   #52
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
A ne znam kako bih ti više objasnila. Vidim da i drugi ne znaju.

Eto, mi jednostavno prijateljstvo nadogradimo seksom. Ugradimo to sve skupa jedno s drugim.

Ja uopće ne mogu zamisliti drugačije.
Ok. Mogu pokusati shvatiti ali imam drugi pogled na ljubavni odnos u jednoj zajednici.
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 22:38   #53
Lazane, možda je tvoj pravi način. Čak i psiholozi nisu sigurni ubija li ta moderna pošast pretjerane bliskosti partnera zapravo erotiku među njima.
Moguće je da se brže izliže sve ako ne postoji nijedna tajna među vama- ne govorim o velikim groznim tajnama. Moguće je da ti partnerica nakon što si je milijun puta vidio bez šminke, raščupanu i ponekad nedepiliranu, brže prestane biti privlačna nego što bi to bila da se "trudi".
Moguće je da su partnerski odnos i dubinsko prijateljstvo neodrživi ako je riječ o nečem što bi trebalo potrajati desetljećima. Održivi su možda do nekih pet-sedam-deset godina. Ne znam. Samo kažem kako ja radim. Ne kažem da sam u pravu. Ja ne mogu zamisliti odnos bez takve bliskosti.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 23:10   #54
Bliskost je prisutna u svakom trenutku . Mozda upotrebljavam pogresne termine . Da ,smatram da nase ponasanje moze da bude ubojica erotike . I da , smatram da moj partner ne treba da sve zna i sve vidi . Kroz godine ce se u svakom slucaju sve otkriti manje vise .
Ne radi se o trudu vec o kucnom odgoju . Ne vidim nista eroticno gledati zenu na wc dok piski i dok se brise papirom . Ne vidim nista erotsko kada zena pipka buboljice ispred mene . Ne vidim nista eroticno u depilaciji zene . Sve je to za mene dio zenske higijene i ona to treba da obavi van moga pogleda . Meni to nije erotsko . Nekima sigurno je . Jos manje mi je erotsko ako prdne pored mene i jos k tome se ne izvini .
Sve te fizioloske potrebe licno me iritiraju . Takodjer pojam prijateljstva . Shvacam koncept prijateljstva u braku i naravno da po pravilu bracni drug ti je najveci i najpreci prijatelj . On je taj koji ce uskociti svaki puta kada si u nevolji .
Stavljati neki naglasak na to prijateljstvo i pretvoriti jedan ljubavni odnos u prijateljski dovodi opet do monotonije i ubijanja erotike . Po meni treba se zadrzati jedna granica ili postaviti jednu granicu . Ne uzimati bracnog partnera za zdravo za gotovo . Hop udala sam se i mogu sada sve . isto vredi i za muskarca . Mislim da je mnogo lijepse vidjeti zenu kada izadje iz spavace sobe blistavu doteranu nego ju gledati dok si pravi piling ,stavlja masku na lice i ne znam sta jos .
Svakom ostavljam slobodu da radi kako zeli . Govorim samo o sebi i mojim ne tolerancijama i sta mene smeta .
Nisam uopce mislio na fizicki izgled . Nema nista lijepseg nego uspavana zena u bilo kojoj pozi i sa bilo kakvom rascupanom kosom . Mislim ti osobu volis kompletnu . Ali mislim da intimnost ima limite .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 23:34   #55
Znači postoje dvije kategorije:
- nije mi erotski gledat ženu kako piški
- totalno me pali gledat ženu kako piški

Nema mogućnosti da nekog naprosto boli kurac jel mu partner/ica u tom trenutku zatvorio vrata i ziher joj neće prijetit razvodom ak se to ikad više ponovi?
Ne?

A oke .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 23:38   #56
Dan kada postanes indiferentna na sve to je prvi znak da te boli neka stvar za sve . Previse tolerancije je takodjer znak da je prosla baba sa kolacima .
Danas je tendencija tolerancija . Mislim da i osjecaji postaju indifernetni od tolike silne tolerancije .
Bez akcije nema reakcije .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 23:40   #57
A što ako ima virozu od koje se ne može pomaknuti i izgleda kao zombi u zadnjem stadiju raspadanja? Kako tu može očuvati erotiku pred tobom?
Ne provociram, stvarno me zanima.
Jer život je sastavljen i od odbojnih stvari.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 23:41   #58
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Dan kada postanes indiferentna na sve to je prvi znak da te boli neka stvar za sve . Previse tolerancije je takodjer znak da je prosla baba sa kolacima .
Danas je tendencija tolerancija . Mislim da i osjecaji postaju indifernetni od tolike silne tolerancije .
Bez akcije nema reakcije .
ne kontam sad
jel moram biti tolerantan ili ne
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 23:48   #59
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
A što ako ima virozu od koje se ne može pomaknuti i izgleda kao zombi u zadnjem stadiju raspadanja? Kako tu može očuvati erotiku pred tobom?
Ne provociram, stvarno me zanima.
Jer život je sastavljen i od odbojnih stvari.
Okupati moju zenu odvesti ju u wc drzati joj glavu dok povraca od alkohola mi je navika . Cesto se buni i pokusava sama ,ali meni je bas tada najeroticnija .

Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
ne kontam sad
jel moram biti tolerantan ili ne
Radi kako mislis u tom trenutku . Budi prirodan .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 23:50   #60
Pišanje sa otvorenim vratima je fuj, ali povraćanje od alkohola nije?

;piše u tekicu - postani alkoholičarka i prestani pišat:
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger