Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 01:29   #181
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
To je vrlo zanimljiva priča.

Ti, dakle, namjerno prešutiš nešto što te bitno određuje zbog toga da te partner ne odjebe odmah u startu, nego "vodiš stvari u tom smjeru". Super.

Bila bi karmička fora da se netko tako slobodouman zateleba u neku kojoj je, eto, pojam slobode cuckolding. To bi bio pravi test vjerodostojnosti svih velikih riječi o slobodi i ljubavi.
Naravno da neću to govorit, to se zove imati minimum socijalne inteligencije. Da joj to kažem vjerojatno bih s pravom dobio odjeb, ne zato jer joj ne odgovaraju veze bez obaveza, nego zato jer bi me doživjela kao šonju. Ne vidim zašto bih joj to išao govorit uopće. A ako pita prije vremena, dat ću joj do znanja da me odbijaju takva creepy pitanja.

Ne bi bila nikakva fora nego baš onako kako bi stvari trebale izgledat, da su i muškarci i žene slobodni i iskreni, problemi nastaju kad se počnu stvarati iluzije i prevelika očekivanja od odnosa.
Cuckolding me ne privlači, možda bih swingao ako bi od početka stvari bile isključivo ili većinom bazirane na seksu, a manje na emocijama.

Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
Ah, nepodnosljiva lakoca manipulacije.

Presutiti drugoj osobi nesto za sto znas da mu izaziva strah i dovesti ga pred gotov cin je, malo za reci, supacki. I to sam malo rekla.
Vidi gornji upis.

Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Pardon na upadu citam te redovno . Posluziti cu se citatom jednog filozofa :
Biti prvi ljubavnik jednoj zeni nije bitno . Bitno je biti posljednji .
Ne znati voditi ljubav koja je absolutna i poslije koje sve druge price nestanu , ne bi se trebao hazardirati u ljubav , cak ni poslije 10 brakova /veza .
Kierkegaard
edit: citiram manje vise nisam siguran da sam dobro prenjeo njegovu misao . Nadam se da ces shvatiti ?
Ne slažem se s pjesnikom, treba sve probat i živjet, a ne tražit samo "princeze" koje čekaju princa na bijelom konju, dobre su i seljanke.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 06:53   #182
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Hobo for life!.
Once a hobo, always a hobo

Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Naravno da neću to govorit, to se zove imati minimum socijalne inteligencije. Da joj to kažem vjerojatno bih s pravom dobio odjeb, ne zato jer joj ne odgovaraju veze bez obaveza, nego zato jer bi me doživjela kao šonju. Ne vidim zašto bih joj to išao govorit uopće. A ako pita prije vremena, dat ću joj do znanja da me odbijaju takva creepy pitanja.

Ne bi bila nikakva fora nego baš onako kako bi stvari trebale izgledat, da su i muškarci i žene slobodni i iskreni, problemi nastaju kad se počnu stvarati iluzije i prevelika očekivanja od odnosa.
Cuckolding me ne privlači, možda bih swingao ako bi od početka stvari bile isključivo ili većinom bazirane na seksu, a manje na emocijama.

Vidi gornji upis.)
Sori, nema jos ni 7 sati pa nisam bas pametna, nisam sigurna jesam skuzila.

Ti ne bi nekome za koga znas da zelis samo seks s njom, to rekao prije vremena? Koje bi to vrijeme bilo?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 08:23   #183
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Naravno da neću to govorit, to se zove imati minimum socijalne inteligencije.
(...)
baš onako kako bi stvari trebale izgledat, da su i muškarci i žene slobodni i iskreni
Ove dvije rečenice su u smrtnoj zavadi. Za tvoje (forumsko) dobro, nemoj krenuti sa strawemanom aha, ti znači na prvom dejtu..., jer se uopće ne radi o tome.
Quote:
Cuckolding me ne privlači...
Pozornije čitati.

Poželio sam (ne osobno tebi, nego općenito svima koji se zalažu za višejeb kao znak iskrenosti, povjerenja, ljubavi i sve tako nekih dubokih i čvrstih temelja vezi) da naiđeš/naiđete na partnera/icu čija će reakcija biti ushit, prihvaćanje i razotkrivanje svoje želje za jebanjem u vašem prisustvu. Onako, sjedi ti Hammere malo u kutu, sačemo se ja i Pero malo dohvatiti, uh, da samo vidiš koliki mu je, a možda i naučiš trik ili dva...

Pa nećete valjda takvome partneru/ici uskratiti pravo na upravo onu slobodu i iskrenost kakvu zahtijevate za sebe? Ili je možda ono što ovdje prodaješ kao utvrdu sazdanu od iskrenost, sloboda, kuracpalac "agumenata" tek krhka straćara koju bi otpuhao svaki povjetarac okretanja tih istih "argumenata" u suprotan smjer?

Moguće je da je stvarnost posve drukčija, da si u zbilji posve drugačiji od dojma koji ostavljaš zagovaranjem (BTW, poprilično neartikuliranim) svakojakih jebačkih sloboda u vezi - ali, ono što ovdje pišeš vrišti do neba rečenicom idu mi debelo tridesete, jabise uvezao ali se još nisam dovoljno najebao u žiotu. Ono, želiš biti i pošten i jeben - i to poprilično doslovno .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 12:51   #184
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Stos je u tome kad osoba koja je procitala 1001 knjigu pocne veselo skakutat okolo, u stilu mog pekinezera kad vidi kujicu, i svima nabijat u facu kak je nacitana, bolja, kak zasluzuje ovo-ono.

Upravo od nacitane osobe, pametnog skladistara, sahistice iz lokalne krcme... ocekujum zreliji i mudriji pristup prema sebi i okolini. Kurcenje mi je ipak u stilu izreke... odijelo ne cini covjeka.
Zasto se svaki put, kad se spomene nesto sto ima potencijal obogatiti um i dušu covjeka, odmah pocinju spominjati dijametralno suprotni slucajevi? Na forumu, kad god se spomene citanje i putovanje, odmah se ekipa hvata za glavu, pa gledaj simo, ovaj putuje samo zbog selfija, Tošo nikad ne cita al je super pametan. Ne radi se tu o kurcenju, nego da na forumu diskutiramo koje stvari jesu il' nisu ok.

Ako je netko srcan u svom pristupu zivotu, voli citati, voli putovati, predan je svom hobiju - ima vecu sirinu od osobe koja ne cita i koja se dupetom nije mrdnula iz rodnog grada, te se nicim ne bavi.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 12:57   #185
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zasto se svaki put, kad se spomene nesto sto ima potencijal obogatiti um i dušu covjeka, odmah pocinju spominjati dijametralno suprotni slucajevi? Na forumu, kad god se spomene citanje i putovanje, odmah se ekipa hvata za glavu, pa gledaj simo, ovaj putuje samo zbog selfija, Tošo nikad ne cita al je super pametan.
Zašto? Zbog kompleksa.

Zadnje uređivanje phiber : 17.11.2017. at 12:59. Reason: fixed yer quote
Skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 13:14   #186
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zasto se svaki put, kad se spomene nesto sto ima potencijal obogatiti um i dušu covjeka, odmah pocinju spominjati dijametralno suprotni slucajevi? Na forumu, kad god se spomene citanje i putovanje, odmah se ekipa hvata za glavu, pa gledaj simo, ovaj putuje samo zbog selfija, Tošo nikad ne cita al je super pametan. Ne radi se tu o kurcenju, nego da na forumu diskutiramo koje stvari jesu il' nisu ok.

Ako je netko srcan u svom pristupu zivotu, voli citati, voli putovati, predan je svom hobiju - ima vecu sirinu od osobe koja ne cita i koja se dupetom nije mrdnula iz rodnog grada, te se nicim ne bavi.
Ovo boldano kod ljudi izaziva automatski refleks zvan 'a ti mislis da si bolji od mene/nas??!? E saces ti vidit da nisi!'

Pa ce ti objasniti da je tvoja sirina zakurac, jer ti fali dubine, koju, pretpostavljas, sami itekako imaju.

Ne citam. Ili citam taman toliko da bi me bilo sram reci da citam. Ne posjecujem muzeje, kazalista. Razlozi manje bitni. Nekad mi se ne da, nekad ne stignem, nekad nesto deseto. To me cini manje nacitanom i manje kulturnim nema tu nikakve dileme. Bilo bi bezveze da poricem da netko tko cita i posjecuje ovo ili ono iz toga ne dobije nista i da sam ja jednako super po tim stavkama kao i on. To kad bi se natjecali. Srecom, ne natjecem se. Valjda zato ne dozivljavam kao osobni napad tudje dozivljaje o necitacima. Onako, ja znam koliko i zasto (ne)citam, poslozeni su mi prioriteti i nemam kome sto dokazivati. Bih li bila pametnija, punija, iliti sira da vise citam, idem u kazaliste i sl? Vjerojatno da. Nema se smisla lagati. Da, bila bih pametnija, mozda nekom zanimljivija. Nekom kome je to bitno.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 13:26   #187
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Ovo boldano kod ljudi izaziva automatski refleks zvan 'a ti mislis da si bolji od mene/nas??!? E saces ti vidit da nisi!'

Pa ce ti objasniti da je tvoja sirina zakurac, jer ti fali dubine, koju, pretpostavljas, sami itekako imaju.
Mene samo smeta cinjenica da se Hrvatska ocrtava kao nekakva zemlja znanja, sva prepuna pametnih osoba, svi znaju sve bez da rade ista.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 13:36   #188
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Mene samo smeta cinjenica da se Hrvatska ocrtava kao nekakva zemlja znanja, sva prepuna pametnih osoba, svi znaju sve bez da rade ista.
Nisam stekla takav dojam, ne toliko 'jednako smo pametni i obrazovani cak i kad nismo obrazovani' nego vise 'jednako smo vrijedni', samo jako nespretno sroceno i pisanu u nekoj obrani.

Razumijem ljude koji planu na 'nisi jednako vrijedan' iako mislim da je besmisleno pricati o tome tko je koliko vrijedan. Problem je sto to 'manje si vrijedan' ljudi znaju iscitati i onda kad to uopce ne pise. A za te nijanse, osim neke zelje za komunikacijom, treba valjda i odredjena doza onoga sto se stjece citanjem i inim aktivnostima. Kokos jaje situacija.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 13:40   #189
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ove dvije rečenice su u smrtnoj zavadi. Za tvoje (forumsko) dobro, nemoj krenuti sa strawemanom aha, ti znači na prvom dejtu..., jer se uopće ne radi o tome.

Pozornije čitati.

Poželio sam (ne osobno tebi, nego općenito svima koji se zalažu za višejeb kao znak iskrenosti, povjerenja, ljubavi i sve tako nekih dubokih i čvrstih temelja vezi) da naiđeš/naiđete na partnera/icu čija će reakcija biti ushit, prihvaćanje i razotkrivanje svoje želje za jebanjem u vašem prisustvu. Onako, sjedi ti Hammere malo u kutu, sačemo se ja i Pero malo dohvatiti, uh, da samo vidiš koliki mu je, a možda i naučiš trik ili dva...

Pa nećete valjda takvome partneru/ici uskratiti pravo na upravo onu slobodu i iskrenost kakvu zahtijevate za sebe? Ili je možda ono što ovdje prodaješ kao utvrdu sazdanu od iskrenost, sloboda, kuracpalac "agumenata" tek krhka straćara koju bi otpuhao svaki povjetarac okretanja tih istih "argumenata" u suprotan smjer?

Moguće je da je stvarnost posve drukčija, da si u zbilji posve drugačiji od dojma koji ostavljaš zagovaranjem (BTW, poprilično neartikuliranim) svakojakih jebačkih sloboda u vezi - ali, ono što ovdje pišeš vrišti do neba rečenicom idu mi debelo tridesete, jabise uvezao ali se još nisam dovoljno najebao u žiotu. Ono, želiš biti i pošten i jeben - i to poprilično doslovno .
Alkar Lord Byron, u sridu!
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 17:57   #190
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post

Ne slažem se s pjesnikom, treba sve probat i živjet, a ne tražit samo "princeze" koje čekaju princa na bijelom konju, dobre su i seljanke.
Hajde da napravim jos jedan pokusaj .
Pjesnik se nije ogranicio brojem . Dapace pjesnik ide u tvome smijeru sa rijecima : “Amener une jeune fille à voir dans l’abandon total l’unique tâche de sa liberté”

Mjesto slobode jedne djevojke je u njenoj totalnoj predaji , treba ju dovesti do ove spoznaje .
Prevod je malkice bankalan . Nadji bolji ako uspijes ?
Ko voli ljubav ! Voli beskrajno .Ko se boji ljubavi je ogranicen .
Ozbiljno ti savjetujem da posvetis vise paznje Kierkegaardu ? Fenomenalan je filozof i sociolog .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:38   #191
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zasto se svaki put, kad se spomene nesto sto ima potencijal obogatiti um i dušu covjeka, odmah pocinju spominjati dijametralno suprotni slucajevi? Na forumu, kad god se spomene citanje i putovanje, odmah se ekipa hvata za glavu, pa gledaj simo, ovaj putuje samo zbog selfija, Tošo nikad ne cita al je super pametan. Ne radi se tu o kurcenju, nego da na forumu diskutiramo koje stvari jesu il' nisu ok.

Ako je netko srcan u svom pristupu zivotu, voli citati, voli putovati, predan je svom hobiju - ima vecu sirinu od osobe koja ne cita i koja se dupetom nije mrdnula iz rodnog grada, te se nicim ne bavi.
Meni je sve to ok, ali mi je indikativno kad neki ovdje inzistiraju da je njihovo tocno i da ostali nisu dovoljno oplemenjeni, a samim time same sebe rade povrsnima.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:40   #192
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Mene samo smeta cinjenica da se Hrvatska ocrtava kao nekakva zemlja znanja, sva prepuna pametnih osoba, svi znaju sve bez da rade ista.
Hrvatska je uglavnom zemlja seljobera.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 02:29   #193
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
Sori, nema jos ni 7 sati pa nisam bas pametna, nisam sigurna jesam skuzila.

Ti ne bi nekome za koga znas da zelis samo seks s njom, to rekao prije vremena? Koje bi to vrijeme bilo?
Tipično žensko razmišljanje, ili brak i djeca, ili "želiš samo seks" (barem mi tak zvuči)... Iskreno ne mogu uopće nit zamislit da idem upoznavat curu s kojom "želim samo seks", ne bi mi se dalo inače, tak da mi je teško odgovorit. Ali svakako ni tad ne bih govorio "e čuj, ja bih s s tobom htio samo seks", jer se to ne govori.

Govori se onda kad ona pita "a kamo ovo vodi", ako skuži da si normalan ne bi te to trebala pitati prije vremena, i ako je ona normalna. Vidi ona i sama da li ju zanimaš dovoljno i zanima li ona tebe, ili ne.
Niti žene paze na muške osjećajčiće, nit muškarci trebaju pazit na ženske (više nego što bi to bilo normalno, jel).

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ove dvije rečenice su u smrtnoj zavadi. Za tvoje (forumsko) dobro, nemoj krenuti sa strawemanom aha, ti znači na prvom dejtu..., jer se uopće ne radi o tome.
Pa niti na prvom, niti na drugom, nego eventualno nakon par mjeseci kad krenu pitanja "a kamo ovo vodi", inače daš do znanja da ne misliš odgovarat na creepy pitanja, to ne znači da si neiskren, a ovo "iskrenost" se više odnosilo na iskrenost prema samima sebi i nepristajanju na kompromise iz straha koji se onda zamata u celofan koji se onda lažno i patetično zove "ljubav".

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Pozornije čitati.

Poželio sam (ne osobno tebi, nego općenito svima koji se zalažu za višejeb kao znak iskrenosti, povjerenja, ljubavi i sve tako nekih dubokih i čvrstih temelja vezi) da naiđeš/naiđete na partnera/icu čija će reakcija biti ushit, prihvaćanje i razotkrivanje svoje želje za jebanjem u vašem prisustvu. Onako, sjedi ti Hammere malo u kutu, sačemo se ja i Pero malo dohvatiti, uh, da samo vidiš koliki mu je, a možda i naučiš trik ili dva...

Pa nećete valjda takvome partneru/ici uskratiti pravo na upravo onu slobodu i iskrenost kakvu zahtijevate za sebe? Ili je možda ono što ovdje prodaješ kao utvrdu sazdanu od iskrenost, sloboda, kuracpalac "agumenata" tek krhka straćara koju bi otpuhao svaki povjetarac okretanja tih istih "argumenata" u suprotan smjer?

Moguće je da je stvarnost posve drukčija, da si u zbilji posve drugačiji od dojma koji ostavljaš zagovaranjem (BTW, poprilično neartikuliranim) svakojakih jebačkih sloboda u vezi - ali, ono što ovdje pišeš vrišti do neba rečenicom idu mi debelo tridesete, jabise uvezao ali se još nisam dovoljno najebao u žiotu. Ono, želiš biti i pošten i jeben - i to poprilično doslovno .
Ako sam za otvorene veze, to ne znači da mi je privlačan cuckolding. Ne bih joj ja uskraćivao slobodu ni na koji način niti bi značilo da sam neiskren ako se meni ne da gledat dok ju drugi lik nateže. Drugo je što ne tražim od nje da mi polaže račune o tome, njena sloboda. Dobio sam dojam da ovo koji prakticiraju swing ili tpo rade baš zato jer žele kontrolirat partnera na način da to gledaju, ili ih to seksualno uzbuđuje, kod mene nema ni jednog.
Moguće da bih i u tom sudjelovao, ali ako bismo od početka imali takav odnos više baziran na seksu i na zajedničkom traženju partnera.

Stvarno ne vidim po čemu si zaključio to da hoću bit "i pošten i jeben", i da bih se i uvezivao s nekim i jebao, kao da je to nešto što bi moralo jedno drugo isključivat, a ja čitavo vrijeme i tupim po tome da nisam za to da jedno drugo isključuje. Moguće da si složio takav stereotip jer to jest kalup u kojeg su ukalupljeni ljudi prirodno skloni svrstavat druge ljude.
Ja sam samo otvoren za sve opcije, i pomalo zgrožen činjenicom u kakvom ja to društvu živim, i koliko su žene povodljive za okolinom. Onda što su starije, to se više dozivaju pameti, kako bivaju zrelije i kako im pada cijena. A dok su mlade, ne znaju ni same što hoće (osim zajebavat) i imaju 1001 kočnicu u glavi.

Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Hajde da napravim jos jedan pokusaj .
Pjesnik se nije ogranicio brojem . Dapace pjesnik ide u tvome smijeru sa rijecima : “Amener une jeune fille à voir dans l’abandon total l’unique tâche de sa liberté”

Mjesto slobode jedne djevojke je u njenoj totalnoj predaji , treba ju dovesti do ove spoznaje .
Prevod je malkice bankalan . Nadji bolji ako uspijes ?
Ko voli ljubav ! Voli beskrajno .Ko se boji ljubavi je ogranicen .
Ozbiljno ti savjetujem da posvetis vise paznje Kierkegaardu ? Fenomenalan je filozof i sociolog .
Fino je on to sročio, onako pjesnički, a vidi se da je bio i dobar psiholog (da treba spustit malo kriterije je uvijek dobar savjet ). Samo teško da bi mu taj pristup upalio u diskoteci u 2 ujutro u gužvi i u mraku dok trešti preglasna glazba i kad se njih 6 cura skupi u krug kao antilope u savani pred lavovima i hijenama

Zadnje uređivanje Hammerstone : 18.11.2017. at 02:42.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 05:46   #194
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
A otvorenu vezu ne bi nikad imala, da imaš i ljubav i slobodu? Što te priječi u tome, iskreno? To što mu ne možeš nakon 11 godina to predložiti, ili zato jer ga hoćeš samo za sebe i jer te strah prekida?

Zašto ne bi bila onda na miru nekad? Ako te voli, i ako te ne voli, on bi to trebao prihvatit, i ako traži da to ne radiš jer ga kao ne voliš ako to napraviš, onda je on taj koji ne voli tebe, nego te iskorištava.
...volimo se i poštujemo,sve ostalo je manje važno.

nisu svi dani isti,i neka razmišljanja su tu ponekad samo da bi ih ispričali ne da bi ih u djelo sproveli.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:47   #195
Zanimljiva tema, sigurno mnogo materijala za diskusiju ima.

Putovanja su ovdje velika tema i licno mogu samo podrzati to - prije nego sto skrasis treba proci neka iskustva i obici neke destinacije, naravno ukoliko ti to vrijeme, financije i ostali neki faktori dozvoljavaju.

Drugo je ipak kada se iskupis sa drustvom, pa kad odputujes neko mjesto, naravno slobodniji si, upoznaces nove ljude i mnogo toga. Isto vazi i za nocne izlaske, seksualna iskustva... mnogi brakovi su propadali upravo zbog toga jer nisu prozivjeli ono sto su htjeli, pa ih u jednom momentu stigne to.


Svi smo mi razliciti, nekima ne trebaju te stvari, neki u drugim stvarima vide tu vrstu satisfakcije, meni licno kad sve odmjerim i razmislim, kada bi se sa danas na sutra skrasio ne bih ni za cim zalio, cisto zbog toga jer znam koliko je danas dani tesko naci osobu koja ti odgovara, licno bih je zamjenio za svu ovu slobodu i iskustva koja jos moguce nisam prosao.

Trenutno imam 23 god, a posto mi se ne nazire to da cu se uskoro skrasiti nastavljam po svome, pa dokle me noge nose
__________________
Grow through what you go through
specific is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 11:41   #196
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Meni je sve to ok, ali mi je indikativno kad neki ovdje inzistiraju da je njihovo tocno i da ostali nisu dovoljno oplemenjeni, a samim time same sebe rade povrsnima.
Prodavat pricu da ne radis nista sa sobom, ali si vrlo pametan - jednostavno ne drzi vodu. Osim ako si u HR politici, onda drži.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 15:18   #197
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Hrvatska je uglavnom zemlja seljobera.
i kako ti mislis seljoberu nesto dokazati??
citanje, putovanja, ucenje, sirina, filozofija, proucavanje necega...
naaaah, sve je to kurac, ti samo seres, ja znaaam, ja sam rekel jozi u birtiji, a meni je rekel pero u zahodu....
jebote, kod nas se konobar usudi reci talijanu "sta ti znas sta je pravi prsut"
itd itd itd...
a najveca zalost je kad se naide na osobu koja ima sve servirano u zivotu i diplomu i posao, ali je i dalje jednostavno - balvan, tup i glup
i svasta jos u tom stilu, ali najvise vezano uz prava, a bez obaveza
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:33   #198
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Da vas čujem? Kroz nedavnu raspravu, ne sjećam se aktera, došlo se do toga da osoba od 30ak godina nije proživjela niti 1% svog života. Kvalitativno, naravno(jerbo ne živimo 3000 godina). Vjerojatno je to malo preuveličana brojka, ali vjerujem osobi koja je to prošla, pa me zanimaju neka pitanja. Prvenstveno starijih, iskusnijih, ali možda i mlađih, kojima su odgovori jasni.
Odgovor je jednostavan, slijedi srce. Sve što je vrijedno proživljavanja i pamćenja vezano je uz pitanja srca. Svega ostalog će biti, ili se da kupiti
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 15:41   #199
Kakve veze ima to sve? Pa ionalo se nitko ne zeli vise skrasiti, imati obitelj, zeniti se.. svi hoce svoju slobodu..

Moderan napredan svijet, je li..

tj ispravak, zene se oni kojima to odgovara ekonomski, da dijele troskove.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:22   #200
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima to sve? Pa ionalo se nitko ne zeli vise skrasiti, imati obitelj, zeniti se.. svi hoce svoju slobodu..

Moderan napredan svijet, je li..

tj ispravak, zene se oni kojima to odgovara ekonomski, da dijele troskove.
Naravno da hoće slobodu, ljudi su i rođeni da bi bili slobodni i neovisni, a ne robovi ikoga ili ičega.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.