Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 17:46   #21
Quote:
maridoa kaže: Pogledaj post
Nastavit pa vidjet kak bu sve ne predugo al
Kolko vec cekas?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 17:53   #22
3mj
maridoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 18:11   #23
Quote:
maridoa kaže: Pogledaj post
3mj
Otvaras teme barem 9 mjeseci, ali tad su bile skroz nekoncizne.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 18:20   #24
A sad su koncizne.. zali boze tu otvarat nes
maridoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 18:23   #25
Quote:
maridoa kaže: Pogledaj post
A sad su koncizne.. zali boze tu otvarat nes
Da, sad si smislenija.

Mislim, pa svi te pamte po tome.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 18:24   #26
Bas mi je drago sve pet
maridoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 18:47   #27
Quote:
maridoa kaže: Pogledaj post
Koliko je najduži rok ako si u nekom odnosu izmedu psp i veze, da se nesto pretvori u vezu. Kolika je ta neka granica cekanja, navlacenja hoce li se nesto promijeniti 2god 5 god? 5god najduze ili 2? A vuče te intuicija da u time ostaneš. Netko tko je otprilike usao iz psp veze u vezu ako ima svoja iskustva ili iskustva od prijatelja ? Neki kazu bolje ne cekat, ali neki vole sve dat pa znas napravio si sve nije se promijenilo pa mirne duse odes dok se ne istrosis. Koliko je neki rok za to
Tko ti je kriv sto ne citas deklaracije na proizvodima.

Ovisi o stupnju PTSP-a kod PSP-a, ali i o nagibu izmedu sredisnje osi i OCD-a. Drugi put vise obrati pozornost na MNM ili BSP, ako ti se pruzi prilika, a mozes pozvati i svoju BFF da ti potvrdi CDU. Na kraju svega, ako glasas za HDZ ili SDP, onda ti bas treba jedan S&M.
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 19:11   #28
Quote:
maridoa kaže: Pogledaj post
3mj
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Otvaras teme barem 9 mjeseci, ali tad su bile skroz nekoncizne.
Ne pamtim koliko mj je u igri, al jel isti dečko u pitanju?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 19:13   #29
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ne pamtim koliko mj je u igri, al jel isti dečko u pitanju?
Ak su dva, onda ljubav nije za nju jer izgubi kompas.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 19:15   #30
Drugi
maridoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 19:50   #31
Quote:
maridoa kaže: Pogledaj post
Drugi
A da više ne ulaziš u PSP odnose, možda bude manje i PTSP-a. To što ti tražiš od muškarca nećeš dobiti u PSP odnosu.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 20:35   #32
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
Ovisi o stupnju PTSP-a kod PSP-a, ali i o nagibu izmedu sredisnje osi i OCD-a. Drugi put vise obrati pozornost na MNM ili BSP, ako ti se pruzi prilika, a mozes pozvati i svoju BFF da ti potvrdi CDU. Na kraju svega, ako glasas za HDZ ili SDP, onda ti bas treba jedan S&M.
Naucna studija.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 21:15   #33
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Naucna studija.
I još kad bi skužila sve kratice.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:08   #34
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
I još kad bi skužila sve kratice.

Ne brini se ti za kratice, nemas posla sa osobom na kakve si navikao u svom okruzenju. Izgleda da nemas bas visoke kriterijume po tom pitanju, kada pretpostavljas ovakvo nesto za osobu koju ne poznajes. Povisi malo kriterijume, sramota je da svako vidi u kakvom drustvu se kreces.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:53   #35
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Ne brini se ti za kratice, nemas posla sa osobom na kakve si navikao u svom okruzenju. Izgleda da nemas bas visoke kriterijume po tom pitanju, kada pretpostavljas ovakvo nesto za osobu koju ne poznajes. Povisi malo kriterijume, sramota je da svako vidi u kakvom drustvu se kreces.
Kome je ovo upućeno?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:11   #36
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Naucna studija.
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
I još kad bi skužila sve kratice.
Prije nego se posvadate...

Krivo ste se shvatile. Andjelka je zabuno napisala "kad bi", umjesto "kad bih"; pa je Alessandra stekla dojam da Andjelka govori njoj, implicirajuci da Alessandra nije sposobna shvatiti kratice, zbog cega je Alessandra odgovorila tako kako je odgovorila. Andjelka je mislila na sebe (vjerujem, neka me ispravi ako grijesim), odnosno da ona ne shvaca sve kratice (ukljucila se u zafrkanciju). Sve je zapravo bila zafrkancija, pocevsi od mojih kratica, od kojih dobar dio u tekstu nema bas nikakvo posebno znacenje. Sprdao sam se iz kratica koje ljudi posuduju iz stranih jezika (najcesce iz engleskog) i koriste u materinjem; koji god on bio.

Drugi put ce Andjelka napisati: "jos kad bih skuzila sve kratice"; pa nece doci do nesporazuma. Sve pet. Mir, mir mir, nitko nije kriv...

Tekst je napisan pod pretpostavkom i s dobrom namjerom...
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:26   #37
E super što si sve objasnio, to je valjda to.
Zbunio me onaj ton, način obraćanja, korištenje muškog roda kao i takvo pretpostavljanje svačega (isto ono što je meni rekla da ne radim), ali očito je malo zabrijala i krivo skužila.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:39   #38
Tu više nitko ništa ne kuži. Bit će da je neki S&M u pitanju, kako je to Wiggin lijepo dijagnosticirao.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 11:53   #39
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Ne brini se ti za kratice, nemas posla sa osobom na kakve si navikao u svom okruzenju. Izgleda da nemas bas visoke kriterijume po tom pitanju, kada pretpostavljas ovakvo nesto za osobu koju ne poznajes. Povisi malo kriterijume, sramota je da svako vidi u kakvom drustvu se kreces.
Netko se ustao na lijevu nogu vidim

Nego kad si već tako puna znanja ajde meni ovako blesavom malo pomozi molim te. Ionako kažu da nije sramota ne znati nego ne htjeti naučiti pa se neću sramiti da pred jednom tako obrazovanom mladom damom ispadnem neuk nego pitati što ne znam.
Recimo MNM i BSP nisam shvatio a da ga jebeš i CDU van konteksta Njemačke politike mi baš nije poznat.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 01:35   #40
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Netko se ustao na lijevu nogu vidim

Nego kad si već tako puna znanja ajde meni ovako blesavom malo pomozi molim te. Ionako kažu da nije sramota ne znati nego ne htjeti naučiti pa se neću sramiti da pred jednom tako obrazovanom mladom damom ispadnem neuk nego pitati što ne znam.
Recimo MNM i BSP nisam shvatio a da ga jebeš i CDU van konteksta Njemačke politike mi baš nije poznat.
:klap: Provociraj babu svoju, ja ti nisam dobar materijal za to.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger