Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Zdravlje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2017., 22:38   #3901
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
U mojih tridesetak godina staza s psima nisam se bas nikad (niti psa) narucivao kod veta. Kad nadem rupu zaletim se doma po pseto ako ima neki problem i pravac ordinacija.
Takoder..nisam iskreno ni znala da neki narucuju!jedino kad je bilo rijec o kastraciji,a sve ostale tekuce stvari tipa cijepljenje ili neki manji problemcic samo odem tamo

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 08:25   #3902
Thumbs up

Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Vidiš, a ja isto tako kao ti ne bih kod Branimira. No, vjerujem da je i on mnogima ok kao vjerojatno i taj iz Zaprešića.
Osobno idem u Bubu i relativno sam zadovoljna, a ljetos sam bila Kod Ive u Ivavet i žena mi bar ovako na prvu ostavila izvrstan dojam.
Sve 5, svatko sebi bira. Samo je razlika u tome što si ja ne dozvoljavam da mi vet "bude ok", a pogotovo ništa manje od toga pa sam u skladu s tim i izabrala.
a_n_y_a00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 13:59   #3903
Mislim da je značenje riječi konkretno u ovom slučaju "ok" za svakog od nas drugačije.
Što se tiče ostalog stava sam da nije u redu ovako anonimno pljuvati po nekome samo zato što imamo tu mogućnost (samo moje mišljenje). Isto tako smatram da uvijek postoji mogućnost da je neki od veterinara s vremenom i iskustvom postao bolji od vremena kada sam ja bila.
Stoga je moj post u tom smislu i bio blag.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 14:24   #3904
Quote:
petsonlyzg kaže: Pogledaj post
Ono što mogu sama riješiti, riješim sama
Elou!

Mene ovaj dio zanima. Znači, veterinar ste?! Specijalizirali što? Radite u struci kod nekoga ili imate svoju praksu?

Pitam jer me zanima baš taj dio kako riješavate neke stvari sami ( u slučaju da ne prakticirate struku kao posao )? Postavite dijagnozu? Ok; a kako dolazite do medikamenata?

Ili možda i izvodite neke zahvate?!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 00:23   #3905
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Elou!

Mene ovaj dio zanima. Znači, veterinar ste?! Specijalizirali što? Radite u struci kod nekoga ili imate svoju praksu?

Pitam jer me zanima baš taj dio kako riješavate neke stvari sami ( u slučaju da ne prakticirate struku kao posao )? Postavite dijagnozu? Ok; a kako dolazite do medikamenata?

Ili možda i izvodite neke zahvate?!
A baš ga kompliciraš Kutušo. Ja nisam veterinar, ali puno stvari riješim sama i ne treba mi hrpa lijekova na recept za to jer postoje i stvari koje liječe, a nisu klasificirane kao klasični lijek. Npr. za nekakvu porezotinu sigurno neću ići vetu ako nije za šivanje, kao što ne idem za upalu očiju, sraćku, analke i sl. Nakon ohoho godina iskustva uz živine i (srećom) medicinara u obitelji ipak sam neke stvari sama naučila. Ono što je bitno je znati prepoznati granice i ne odbaciti opciju veterinara i igrati se kada je veterinar zaista potreban. Sigurno neću pustiti da sraćka i riga danima prije nego posjetim veta, al da ću trčati za svaku sraćku i rigotinu veterinaru - neću. Za neke druge stvari kao npr. kad mi psa ukoče leđa, ima neke simptome koje ne znam i ne mogu prepoznati i sl. sigurno hoću jer je potreban rtg, dijagnostika i svašta nešta. Mislim da je na to mislila petsonly.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 07:32   #3906
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Mislim da je značenje riječi konkretno u ovom slučaju "ok" za svakog od nas drugačije.
Što se tiče ostalog stava sam da nije u redu ovako anonimno pljuvati po nekome samo zato što imamo tu mogućnost (samo moje mišljenje). Isto tako smatram da uvijek postoji mogućnost da je neki od veterinara s vremenom i iskustvom postao bolji od vremena kada sam ja bila.
Stoga je moj post u tom smislu i bio blag.
Mislim da mogu izraziti svoje mišljenje kao što i ostali to rade. Ne smatram to pljuvanjem nego upozorenjem, a oni kojima su se veterinari koji se tu spominju u losem kontekstu pokazali dobrima ce ionako ostati njihova klijentela.
a_n_y_a00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 09:07   #3907
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
A baš ga kompliciraš Kutušo.

Ja kompliciram?! Kaj, zato jer sam pitala?

Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
Mislim da je na to mislila petsonly.
Ne znamo na kaj je mislla jer ne čitamo misli, doduše ja ne čitam. Da ti to radiš, nisi mi se još pohvalila.


I zato pitam, eto, zanima me.......

A ako već želiš da insinuiramo; eto ja baš mislim da nije govorila o "riješavanju" proljeva ili takvih sitnica......

Poznajem ljudi koji su završili vet.fax i prakticiraju SAMO doma , za sebe, za kojeg susjeda i slično.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 11:13   #3908
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Da ti to radiš, nisi mi se još pohvalila.
A kaj se imam hvaliti? Ja sam kod veta srećom uglavnom samo za cijepljenja (hval-hval )
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 12:09   #3909
Ako nije već veterinar, apsolventica je. Ako dobro nagađam tko je
Coco_Nut is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 12:46   #3910
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
A kaj se imam hvaliti? Ja sam kod veta srećom uglavnom samo za cijepljenja (hval-hval )

A možeš čitati misli? To sam pitala dali možeš?!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 17:20   #3911
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
A možeš čitati misli? To sam pitala dali možeš?!
kako da ne...
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 12:36   #3912
Quote:
a_n_y_a00 kaže: Pogledaj post
Mislim da mogu izraziti svoje mišljenje kao što i ostali to rade. Ne smatram to pljuvanjem nego upozorenjem, a oni kojima su se veterinari koji se tu spominju u losem kontekstu pokazali dobrima ce ionako ostati njihova klijentela.
Ja uopće nisam mislila na vas pisala sam o sebi i svom načinu, razlozima komentiranja. Primjerice zašto sam za mog veta rekla da je relativno ok i za ovog drugog da nije. Nema veze sa vama.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 11:41   #3913
Bok svima!
Ako nije problem preporucite mi nekog veterinara, iskreno nemam vremena precitavati cijelu temu a nisam iz Zagreba da vec poznajem bar neke ambulante vec sam tu zbig studija. Našla sam mačića od cca 3 mj. i htjela bih naći nekog pristojnog veta da ga odvedem k njemu/njoj na pregled,cijepljenje i to.
Hvala i pozz
__________________
Nećkam se, dakle Božo Petrov sam.
Atticus172 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 15:26   #3914
koji kvart? nećeš iz Dubrave mačića vući na cijepljenje na Jarun pretpostavljam
mopsica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 17:26   #3915
Vrbik..a valjda necu trebati ��
__________________
Nećkam se, dakle Božo Petrov sam.
Atticus172 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 17:49   #3916
Blizu ti je Buba (izades na tram stanici selska i proseces 10 min)....

Ili nesto blize su šapa (taborska) i fabela (tratinska)....obje na tresnjevci...frendica kaze da su ok (ona je labicu vodila za te obicne stvari, ovisno kako je tko imao akciju)...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 04:27   #3917
Hvala ti Allexis.
__________________
Nećkam se, dakle Božo Petrov sam.
Atticus172 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 22:36   #3918
Kakva su vasa iskustva sa klinikom Kreszinger i sa vet.faxom?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 23:26   #3919
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Kakva su vasa iskustva sa klinikom Kreszinger i sa vet.faxom?
Ja sam imala jednom hitnu situaciju usred noci sa pesekom i najblize u tom trenutku je bila klinika kreszinger. Uglavnom dvaput po noci smo dolazili. Radio je jedan decko i stvarno je bilo sve super.posvetio se psu i spremno ga cijelog pregledao,bez manjka volje za radom s obziron da je bilo 1 u noci i 4 u noci. Jedino sto je tarifa bila skuplja jer su racunali rad nocu.al tako je vjerojatno kod svih veterinara koji imaju dezurstvo

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 11:03   #3920
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Kakva su vasa iskustva sa klinikom Kreszinger i sa vet.faxom?
Kada nam je Bella šepala zimus, išli smo kod prof. Kreszingera po drugo mišljenje. U njegovu privatnu ambulantu. Desetak dana smo dogovarali i čekali termin. Prvi dogovor u ambulanti u Jelkovcu(?) je propao, pa smo onda išli u ambulantu u Samobor.
Pažljivo je saslušao sve što smo mogao reći otkako se problem pojavio, detaljno je obavio pregled i onda opširno sve objasnio, što joj nije, što bi moglo biti...
Coco_Nut is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.