Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2008., 15:23   #61
Quote:
Poggiali kaže: Pogledaj post
A koje brisače si kupio ??
bosch twin, imam ih na drugom autu vec 9mj i ok brisu.
ovi isto dobro brisu, samo onaj iritirajući zvuk cviljenja....
Ivo_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 15:45   #62
Neznam, meni nikad nisu cvilili, ni bosch ni valeo, ako je mokro staklo, nema šanse.
Poggiali is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 16:18   #63
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ma daj ... nisi valjda ozbiljan.
Meni isto nisu jasni ti ljudi ali viđao sam takve. Problem je što ponekad kod motanja volana nabrzaka slučajno zakačim ručicu, da se dogodi i jednom godišnje bilo bi dosta kad bi si šajbu zgrebao.
farfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 19:18   #64
Thumbs up

Quote:
farfan kaže: Pogledaj post
Meni isto nisu jasni ti ljudi ali viđao sam takve. Problem je što ponekad kod motanja volana nabrzaka slučajno zakačim ručicu, da se dogodi i jednom godišnje bilo bi dosta kad bi si šajbu zgrebao.


Kad skineš metlice preko ljeta, onda i poluge brisača ostaviš prema naprijed da stoje, kužiš, samo moraš pazit kad otvaraš poklopac motora, hehehe...
VinkoCF is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 22:02   #65
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ma daj ... nisi valjda ozbiljan.
Najozbiljnije..
Sad prošli tjedan kad je bilo vruće za popi*, dolazim doma i gledam susjedov polo bez brisača, nije mi bilo previše jasno, reko čovjek skinuo da ide kupit nove ša ja znam..za 2 dana opet stoji polo uredno bez brisača..a sad više ne mogu nać neki suvisli razlog..naravno dodatni artikli u vidu starih deka su uvijek na njemu, a neka čak zna i skinut antenu sa krova (valjda da mu ne strši), naravno aftermarket ona kratka aluminijska..
 
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 00:35   #66
Quote:
fangs kaže: Pogledaj post
Moj susjed to uredno prakticira
majke ti mile,stvarno ima seljaka
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 15:10   #67
Ma ljudi, u stvari trebalo bi skidat brisače uredno ak imate situaciju da auto stoji dan dva a temp. je na iznd 30. Tako se štede kvalitetni brisači, a smeće ne jer ionako se gumice u gepeku deformiraju. stvar je samo u volji i kvalitetnoj prognozi vremena. Ak znate da je duži vrem. period preko ljeta bez kiše a visoke tmp, brisač bi bilo dobro skinut. Ja doduše to ne radim jer i onako već odavno kupujem smeće ( mijenjam samo gumice 3 put godišnje i gotovo).
yation is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 08:51   #68
Metlice brisača

Jučer sam skužio da su mi otišli brisači, i otišao danas kupiti nove. Ima neka firma VELAS kaj ima akciju brisača VALEO. Bilo mi je čudno da su tak jeftini ali su me trgovci uvjeravali da je to vrhunski brand.
Jel neko zna kaj o njima, jesam dobro prošao ?
Velki mad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 09:22   #69
Čuo sam i ja za Valeo da je brand. Nećeš pogriješiti ako ga uzmeš više nego što bi pogriješio da uzmeš neki talijanski no-name proizvod (a za Valeo si ipak čuo). Navodno da su dosta kvalitetne metlice brisača tvrtke NWB (made in Japan). Ja te planiram uzeti uskoro.
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 09:23   #70
Ja sam imao Valeo na puntu i izdržali su nekih 4-5 mjeseci (s tim da su od početka ponekad škripali) a onda su počeli ostavljat kojekakve pruge po staklu tako da sam ih zamijenio sa original Fiatovim i za sad sam puno zadovoljniji nego sa Valeom. Ja sam očekivao više od Valea.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 09:27   #71
mislim da su na mom renaultu oni bili oridjidji . i trajali su puno dulje od kasnijih champion...
__________________
_ _
_---_---_

sta je to naspram beskraja univerzuma?
anotherguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 09:33   #72
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
Ja sam imao Valeo na puntu i izdržali su nekih 4-5 mjeseci (s tim da su od početka ponekad škripali) a onda su počeli ostavljat kojekakve pruge po staklu tako da sam ih zamijenio sa original Fiatovim i za sad sam puno zadovoljniji nego sa Valeom. Ja sam očekivao više od Valea.
Ovo se meni počelo dešavat malo kasnije nego tebi. A najveća stvar koja živcira je muljanje na krajevima, kada se gumica "premješta".
Sad isto tražim neku zamjenu za to, ali treba mi i zadnji brisač, jedino da samo gumicu zamjenim, ali gdje kupit kvalitetne gumice?!
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 10:04   #73
Ma ja sam skroz izgubio povjerenje u te zamjenske brisače. Za 100kn sam dobio po 2 prednja lijeva i desna ali od početka nije bilo dobro ali sam trpio dok nisu počeli ostavljat tragove. Ko da vozim po magli. Tako da mislim da bi i te gumice bile isto sranje.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 10:29   #74
Quote:
-dominic- kaže: Pogledaj post
Ovo se meni počelo dešavat malo kasnije nego tebi. A najveća stvar koja živcira je muljanje na krajevima, kada se gumica "premješta".
Sad isto tražim neku zamjenu za to, ali treba mi i zadnji brisač, jedino da samo gumicu zamjenim, ali gdje kupit kvalitetne gumice?!
U ovoj akciji u VELAS-u dobiješ komplet i prednje(i) i zadnji brisač
Velki mad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 10:44   #75
Valeo je ogromna i renomirana firma. Isto tako nikako nisam zadovoljan njihovim brisačima. Probao jedno i opekao se. Nakon valjda 5 godina probao ponovo - i dalje isti šrot.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 10:53   #76
meni su na autu već jedno godinu i pol i tek sada je desni pri kraju. Imao sam prije champion 3x skuplje i doslovno su se rapale nakon par mjeseci, a prije njih bosch (twin, nako nekako) jako skupe, oko 500 kn, no nakon godinu dana dio gumice se otrgao i tu su se počele habati pa sam ih bacio da ne unište i staklo.
Alenko V6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 11:35   #77
Meni trebaju ti novi twin. Jel ima od kojeg druge marke osim bosch i valeo i gdje.
@velki mad. Zadnji brisač je za karavana, ili orginal ili mjenjanje gumice... A baš ću pitat lopove u ovlaštenom koliko košta.
Prošlo 3 godine, na krajevima uopće ne briše više. Otvrdnula gumica i nema više pomoći.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 11:45   #78
Valeo večinom opskrbljuje francuska vozila. Ja sam zadovoljan s njima.
__________________
Keep Jason handsome. Keep Jason making videos. Jason Rupp
@gentSMITH is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 11:50   #79
Sad kopam po netu i vidim da nirgin ima svoje brisače i prodaju se po komadu (ne u paru). Samo naravno kad nas ih nema...
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 11:59   #80
ja sam kupio u metrou za punta boschove za nekih 50-ak kn i skroz su ok. kupio sam ih pocetkom godine i zasad pobrisu sve sa sajbe bez greske
Maxum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.