Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2009., 20:30   #21
Nije neki ljepotan ni po unutrašnjosti, a ni iz vana, jedino mi je sa stražnjeg boka relativno dobar i odostraga, ali to je samo stvar ukusa, ali dobra je stvar da za cca. 100 000 auto više nego dobar izbor, naravno ako imate potrebe za 4x4 pogonom...
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 20:53   #22
Za 20 000 E Qashqai je najbolji i jedini izborizbor.Eh,kakva će cijena bit kod nas?
SEILON is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 20:56   #23
cijena će biti oko 89 tisuća kuna... ako sam dobro čitao. Netko je gore spomenuo težina kod crash testa... da, to bi mogao biti problem, ali mene više muči motorizacija i potrošnja... nitko od njega ne očekuje da troši 4.5L, ali jebiga ne može ni trošit 13-14 litara ...
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 21:21   #24
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Poprilično lijepo vozilo, a jesam to samo ja ili je ovo Qashqai u jeftinijem ruhu?
U novom broju auto kluba su povukli istu paralelu.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 21:42   #25
Quote:
SEILON kaže: Pogledaj post
Za 20 000 E Qashqai je najbolji i jedini izborizbor.Eh,kakva će cijena bit kod nas?
Za 20t eura nećeš naći QQ 4x4...
mpix is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 21:42   #26
Quote:
SEILON kaže: Pogledaj post
Za 20 000 E Qashqai je najbolji i jedini izborizbor.Eh,kakva će cijena bit kod nas?
KOji i kakav Qashqai za 20.000 ojra? Osnovni model sa plastičnim upravljačem! Duster će za te novce biti i puno opremljeniji i bolje motoriziran od njega.
Kvadricus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 21:44   #27
ma mi volimo značku na autu i gotovo!
jeba ga jarac kad bi se prodavao merc sa drvenim sjedalima po diskontnoj cijeni to bio u nas bio hit hitova. majko moja...
Kvadricus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 22:39   #28
Duster pored Qashqai-ja je underdog i tako treba bit.I recimo da bude cijena najopremljenijeg Dustera 20 000 E (to je ludilo,ali radi primjera),i dalje osnovni Qashqai-ja će imat bolje preformanse.Renaultovi benzinci 1.4 sa 75 i 1.6 sa 110 KS te 1.5 dCi dizelaš sa 105 KS i dizelaš sa 85 KS,će bit u Dusteru.Znači underdog pored Qashqai-ja.

Nije to poanta.Auto ako dobro prođe na crash testu,znači min. 4* i da ne košta više od 17 000 E je najpovoljnija kupnja takovg tipa vozila,s xx opremom i performansama.Ali ukoliko sigurnost se pokaže lošom i cijena bude previsoka,onda se sve mijenja,iako osobno smatram da se to neće desiti (zna Renault šta radi,nego mene brinu kao i uvijek naši zastupnici i njihove cijene).

Kvadricus ja razumijem što ti želiš reći,ali ovdje nije "balkanizam" na djelu.Nego Duster ne može bit bolji ili jednak Qashqi-ju,jer kao takav ne bi imao smisla.
SEILON is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 00:05   #29
Čemu u prethodnim postovima stalno pitanja i dvojbe o tome koiko će Duster biti siguran i koliko će zvjezdica dobiti na testu?
Sandero je imao gotovo identične rezultate i broj bodova kao prethodna Mazda 3, Golf V ili Megane II (sve po 'starom' načinu testiranja zaključno sa 2008. godinom) a razlika je bila u tome što nije imao signalizaciju nevezanosti pojasa.
mpix is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 01:53   #30
Koji komentar,unutrasnjost je ista kao u Loganu,samo druge boje,da barem u HR radimo automobile takvog kova,da imamo toliko uposlenih u jednoj firmi,da netko toliko ulozi u jednu firmu....
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 09:15   #31
offtopic Stranci su htjeli uložiti/stvoriti u Hr autoindustriju,ali određeni lobiji su bili protiv toga.

Po slikama se vidi da Duster naprijed ima diskove,a straga bubnjeve.
SEILON is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 09:28   #32
Quote:
SEILON kaže: Pogledaj post
Duster pored Qashqai-ja je underdog i tako treba bit.I recimo da bude cijena najopremljenijeg Dustera 20 000 E (to je ludilo,ali radi primjera),i dalje osnovni Qashqai-ja će imat bolje preformanse.Renaultovi benzinci 1.4 sa 75 i 1.6 sa 110 KS te 1.5 dCi dizelaš sa 105 KS i dizelaš sa 85 KS,će bit u Dusteru.Znači underdog pored Qashqai-ja.

Nije to poanta.Auto ako dobro prođe na crash testu,znači min. 4* i da ne košta više od 17 000 E je najpovoljnija kupnja takovg tipa vozila,s xx opremom i performansama.Ali ukoliko sigurnost se pokaže lošom i cijena bude previsoka,onda se sve mijenja,iako osobno smatram da se to neće desiti (zna Renault šta radi,nego mene brinu kao i uvijek naši zastupnici i njihove cijene).

Kvadricus ja razumijem što ti želiš reći,ali ovdje nije "balkanizam" na djelu.Nego Duster ne može bit bolji ili jednak Qashqi-ju,jer kao takav ne bi imao smisla.
Barem, što se iz teme qashqai na ovom forumu da zaključiti, duster teško da može biti gori od qq-a po pitanju škripanja, cvrčaka i drugih iritirajućih popratnih sadržaja. Pa onda, ako će već škripati i crvčati (što naravno ne mora biti slučaj), da barem znam da sam dobio koliko sam i platio.
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 18:13   #33
Quote:
štenac kaže: Pogledaj post
... da na nivou suvremene konkurencije, na tragu QQ-a... unutrašnjost izgleda preodvratno. mutant elene čaušesku, logana i clia 2. ovo na slikama je nekakva bolja razina opreme, a gle radio, ružnije nego u novom golfu. ručica žmigavaca s trubom, to je ista ona s clia iz 1997, ove rešetke za ventilaciju isto iz prošlog stoljeća.... ma katastrofa. U stvari, taman paše uz ovu ekipu rumunja s fotki u jeftinim sakoima.
ne ulazim u nečiju potebu za povoljnim 4x4, ali ovo čudo ni krcato svom mogućom opremom ne može izgledati suvremeno.
i sad bi trebalo pretpostaviti što? da su s unutrašnjošću totalno zasrali, a ostalo će biti super...?
vjerojatno će za koju godinu stvarno dacia postati renaultova škoda, i vjerojatno će za koju godinu nestati potrebe za znakovima zabrane prometovanja zaprežnim kolima centrom bukurešta... ali ne još.
Kako ti lijepo znaš srat! Ha ha ha ha...
Trebao si u politiku prika (ako nisi već), profitirat ćeš tamo.
Kvadricus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 18:47   #34
Jel istina da je 4X4 pogon posuden iz Qashqaia?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 21:11   #35
Quote:
Kvadricus kaže: Pogledaj post
Ej nemoj se sprdati rumunjima! Mi nemamo moralno pravo to činit jer u nas ljudi ne znaju ni mliko profitabilno proizvest a kamoli nešto drugo
Mi smo ovo mi smo ono
Mi ćemo uskoro postat go k..ac sa ovakvim dugovima koji odoše u potrošnju i luksuz u p.m.!
Zato psssst, možemo i od rumunja učiti neke stvari...
Točno to ako oni nastave ovako a mi ovako, oni su za 10 godina ispred nas
Dawar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 21:17   #36
jednostavnim odgovorom, DA! 4x4 je sigurno iz Qashqaia tj. Nissan... Renault je u grupaciji sa Nissanom koji im daje 4x4 (Koleos) i taj 4x4 će sada završiti u Dusteru... ništa manje kvalitetan
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 22:22   #37
Zar nije negdje pisalo da ce 4x4 u dusteru biti iz X-Traila?
Too_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 09:56   #38
Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
A jel ima u punudi sa automatskim mjenjačem i 4x4 (dizel i benzin)...???
Evo moram sam sebe quotat jer me nitko ne doživljava...!!!

Dobro trgovci Dacia automobila, jel će biti u ponudi nekakav automatski mjenjač...???
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 12:22   #39
Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Evo moram sam sebe quotat jer me nitko ne doživljava...!!!

Dobro trgovci Dacia automobila, jel će biti u ponudi nekakav automatski mjenjač...???
Ako se Logan nudi na nekim tržištima kao automatik zašto nebi i Duster?

mpix is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 12:57   #40
bit će automatik, ali kakav to je pitanje... što se tiče interijera, vidim ljudi spominju lošu kvalitetu materijala iznutra --> to sam bio i govorio, u ova, ajmo tako reći, moderna vremena više ne možete prodavati auto sa lošom plastikom koja se kida za 2 godine, a za cijenu od 15ak tisuća €... unutra je auto predosadan, da sam mlađi i da mi treba takav auto nebih ga kupio baš zbog toga što je dosadan iznutra... možda cijepidlačim, ali vidjet ćemo. uostalom, da se poklopim po ušima, onaj ko kupuje ovakav auto sigurno ga neće kupovat zbog prestiža i estetike
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.