Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2004., 01:58   #21
Kako "neki" mogu znati dali je TV 1000 bolji od HBO-a ili ne, gledali ste HBO? Ja gledam CE verziju i daleko je bolja od TV 1000, pa stoga ako niste gledali HBO ne pričajte gluposti.
VIASAT_2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2004., 23:05   #22
...kao što vidite, ovdje nedostaju postovi koji nisu imali veze sa HBO HR (ako mi je pobjegao koji sori) več su prebačeni ovdje ...molim da se ubuduće pridržavate teme..ono bar malo...neda se meni stalno nešt spajat, razdvajat, kvačit, otkvačit...pa moderator bi morao banat ljude a ne ovo gore opisano
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2004., 12:19   #23
Neslužbene vijesti doprle do mojih ušiju...
HBO će koštati 52 kune samostalno.h
Svi oni koji će htjeti gledati dva Pinka morati će pljunuti 43 kune, ali i uzeti HBO, znači ukupno 95 kunića.
Ja imam standardni od 71 kune plus 52---123 kune
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2004., 16:28   #24
Quote:
fortaleza kaže:
Neslužbene vijesti doprle do mojih ušiju...
HBO će koštati 52 kune samostalno.h
Svi oni koji će htjeti gledati dva Pinka morati će pljunuti 43 kune, ali i uzeti HBO, znači ukupno 95 kunića.
Ja imam standardni od 71 kune plus 52---123 kune
i jos 2 pinka, dakle plus 43 = 166
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 18:44   #25
Da li netko zna kolika je pretplata za HBO?

Možete poslati e -mail na http://www.hbo-croatia.com/ i tako se pretplatiti, ili nazvati besplatni telefon 0800 8881.
Kada netko dozna nešto neka javi, ja nisam u prilici.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 18:48   #26
__________________
Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing.
studeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 18:55   #27
52 kune mjesečno
VIASAT_2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2004., 10:07   #28
poštom sam dobila epp HBO-a
imam Adriaticovu kabelsku pa su i oni na svom info-kanalu dali obavijest
na jednom kanalu se sad (do 30.9.) vrti nekakav program filmova koje nam nude za prvo vrijeme
navodno od 1.10. do 15.10. ćemo besplatno gledati a poslije za 55 kuna
kad zbrojim kolko bi me to sve skupa koštalo odustajem
osim toga i tak dost buljim u tv pa mi ne treba dodatni poticaj

zanima me da li vi koji imate kablovsku i dalje plaćate i redovni HRT-ov račun?
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2004., 12:33   #29
bravo nepta to i mene najvise zanima.zasto moramo placati tv pretplatu ako vec placamo kablovsku???
energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2004., 12:35   #30
Zato što kabelska ne daje ni kunu HRT-u od te pretplate , jasnije?
VIASAT_2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2004., 12:40   #31
Quote:
nepta kaže:
poštom sam dobila epp HBO-a
imam Adriaticovu kabelsku pa su i oni na svom info-kanalu dali obavijest
na jednom kanalu se sad (do 30.9.) vrti nekakav program filmova koje nam nude za prvo vrijeme
navodno od 1.10. do 15.10. ćemo besplatno gledati a poslije za 55 kuna
kad zbrojim kolko bi me to sve skupa koštalo odustajem
osim toga i tak dost buljim u tv pa mi ne treba dodatni poticaj

zanima me da li vi koji imate kablovsku i dalje plaćate i redovni HRT-ov račun?
kod mene ista stvar

ja plaćam HRT_u i dalje..i bediram se, ali neću moći uzeti i HBO..pa nemrem izdvajati skoro 200 kn za TV koji gledam 2 sata dnevno i onda zaspim strgana od posla

buhuhuuu..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2004., 15:09   #32
Quote:
shree_kali kaže:
kod mene ista stvar

ja plaćam HRT_u i dalje..i bediram se, ali neću moći uzeti i HBO..pa nemrem izdvajati skoro 200 kn za TV koji gledam 2 sata dnevno i onda zaspim strgana od posla

buhuhuuu..
ajd, nisi jedina.. ma briga me, isto mi je pet put draze platit ulaznicu za kino i stvarno vidit film, a vecinu ostalih ili nabavim prek neta ili posudim u videoteci pa gledam kada stignem

.. nedam im tih 55 kn za filmove koji su sada vec stari
cvjetaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2004., 19:18   #33
Pa ne moraš dat 200 kuna. Odjavi jedan paket i uzmi hbo. Ili si kupi satelitsku ak ti je do para.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2004., 19:56   #34
Quote:
energy kaže:
bravo nepta to i mene najvise zanima.zasto moramo placati tv pretplatu ako vec placamo kablovsku???
Zato jer je to porez na posjedovanje TV prijamnika. Nema veze sa gledanjem HRT-a.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2004., 09:00   #35
Quote:
fortaleza kaže:
Pa ne moraš dat 200 kuna. Odjavi jedan paket i uzmi hbo. Ili si kupi satelitsku ak ti je do para.
od tih 200 - 60tak je HRT-u..to nemrem odjaviti..70 plaćam kabelsku trenutno, a da odjavim i uzmem manji paket više bi izgubila nego dobila (npr. ne bi imala niti jedan discovery...bbc prime..vh1 itd...)..tako da, koliko god si želim HBO, nisam baš sklona opciji da se samo na njega ograničim..

a vidjeti ću - konačnu ću odluku donjeti kad ga malo pogledam tijekom trial perioda
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2004., 12:30   #36
pa ni ne trebaš vidjet hbo da bi znao da je tv 1000 bolji, ja nemam tv 1000 vec nekih 6 mjeseci, a vecina ovih filmova koji ce sad doc na hbo je jos onda dok sam imala tv 1000 bila tamo, znaci 6 mjeseci do godinu dana zakasnjenja

nije mi jasno zasto samo ne plate za taj tv 1000 i gotovo
Akasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2004., 12:51   #37
TV 1000 je star 14 godina, a naš HBO još nije ni počeo... možda bi bilo pametno malo pričekati da "ispucaju" filmove koji se kod nas još nisu ni prikazali.

TV 1000 se plaća 120 kuna mjesečno.
VIASAT_2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2004., 14:53   #38
Ne znam gdje živiš i kakvi su ti paketi kod tebe, ali u Zagrebu su uosnovnom paketu Animal, Discovery channel i National geografic- taka da možeš gledat živine kolko hoćeš, a ne možeš mi reć da gledaš D.Travel,Science i Civilisation više od prva tri.
I što se tiče VH1-a on je isto u osnovnom.
I ne možeš mi reć da kad gledaš kabelsku da ne tipkaš po daljinskom ko sumanuta jer ne možaš ništa naći.
Uz HBO je to ipak malo bolje.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 16:33   #39
Piše u Jutarnjem da od danas (30.09.) kreće HBO.
Ja koristim kablovsku od Antene J.D. al oni ga još nemaju, vele uskoro i pretplata kojih 50kn samo za HBO. Znači ak ga uzmem pletplata bu mi kojih 90 i nešto kuna (samo za kablovsku).
Jel se to uopće isplati?
__________________
Nothing lasts forever, not even sex with me.
- Alan B'stard
Alan B'stard is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 16:34   #40
Pa ako voliš gledati filmove i još prevedene na naški, naravno da se isplati. Ako ne gledaš filmove tako puno, onda ne.
VIASAT_2003 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.