Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2004., 19:40   #41
Quote:
Zrinska kaže:

Svicarci-jaako korektni u svima,jako ponosni da je Svicarska bila neutralna zemlja 1939-45...
to be continued
Jesi li ovo pogresno napisala ili??
Fancy N is offline  
Old 15.12.2004., 20:44   #42
Quote:
Zrinska kaže:

Englezi-nemaju pojma o bojama
(roza suknja uz zutu bluzu,pink lipstick
Ovo se zajebavas ili kaj? Englezi i Engleskinje se super oblace. I imaju pojma i o bojama i o modi opcenito. Na kraju krajeva, oni su jedna od vodecih modnih nacija uz Italiju, Francusku i USA. Plus, sto su skoro svi vodeci dizajneri sada Englezi....John Galliano, Stella Mc Cartney, Alexander McQueen, Matthew Williamson, Phoebe Philo, Julian McDonald, etc...
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 15.12.2004., 21:37   #43
No dobro svi vi. A koja bi vam je onda zemlja/nacija (osim vlastite) mogla najvise prirasti srcu. Recimo ko druga domovina?
__________________
Ne valja se rvati sa svinjom.
Samo se zmases a svinji se to dopadne.
Nocturno is offline  
Old 15.12.2004., 21:47   #44
Ma kaj kenjate o toplini ljudi doma. Zavist, predbacivanje i tiho maltretiranje pocnu jos u vrticu, a o faksu i poslu da i ne govorim. Mi Hrvatici smo poznati po tome da si medjusobno volimo postavljati kajle jos od malih nogu. I tek kad vas, nazalost, vani priznaju, e onda si i doma jako dobar. Ma fuj! Toplina o kojoj pricate se odnosi na bliske prijatelje kojima mozete banuti na kavu kad vam puhne (a ne gledati u rokovnik) i na porodicu koja se jako drzi na okupu. No, nazalost korijeni toj "porodicnoj pupcanoj vrpci" nisu u nasoj poslovicnoj nesebicnoj ljubavi. Sve je to cista ekonomija. Djeca su prisiljena zivjeti s roditeljima do besvjesti, a kad roditelji onemocaju prisiljeni su biti s djecom. Jednostavno se nema para za odvojeni zivot. Eto, ekonomija nas prisilila da njegujemo obitelj isto kao sto u zapadnom svijetu omogucava da se obitelji cijepaju brze i jednostavnije.
A vraska je laz da se ta nasa "toplina" ovim zapadnjacima ne svidja. Oni ne znaju bolje! Kad im pokazete kaj to znaci ondak ih se nemrete rijesit!
__________________
Ne valja se rvati sa svinjom.
Samo se zmases a svinji se to dopadne.
Nocturno is offline  
Old 15.12.2004., 22:33   #45
Quote:
Fancy N kaže:
Jesi li ovo pogresno napisala ili??
Misljah napisati:jaaaaako korektni su svemu,sitnicavi..
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Old 15.12.2004., 22:36   #46
Quote:
Kiki kaže:
Ovo se zajebavas ili kaj? Englezi i Engleskinje se super oblace.
Je´l se ti zajebavas?

Ja nisam vidjeli nijednu/nijednog da ima dobar ukus ,sto se tice rule u 20ima ili 30ima.Mozda se ti poivas na stariju generaciju?
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Old 15.12.2004., 22:40   #47
Quote:
Nocturno kaže:
Kad im pokazete kaj to znaci ondak ih se nemrete rijesit!
Hebiga,ako im eo ipso to moras pokazivat!
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Old 15.12.2004., 22:43   #48
Quote:
Nocturno kaže:
No dobro svi vi. A koja bi vam je onda zemlja/nacija (osim vlastite) mogla najvise prirasti srcu. Recimo ko druga domovina?
Mislim da bi mi Francuska bila cist OK.Savoir vivre!
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Old 15.12.2004., 23:06   #49
Hebiga velim i ja! Nigdje nije savrseno!
__________________
Ne valja se rvati sa svinjom.
Samo se zmases a svinji se to dopadne.
Nocturno is offline  
Old 15.12.2004., 23:12   #50
Quote:
Kiki kaže:
Ovo se zajebavas ili kaj? Englezi i Engleskinje se super oblace. I imaju pojma i o bojama i o modi opcenito. Na kraju krajeva, oni su jedna od vodecih modnih nacija uz Italiju, Francusku i USA. Plus, sto su skoro svi vodeci dizajneri sada Englezi....John Galliano, Stella Mc Cartney, Alexander McQueen, Matthew Williamson, Phoebe Philo, Julian McDonald, etc...
Vodeci dizajneri ne odrazavaju stvarno stanje mode na ulici.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Old 15.12.2004., 23:14   #51
Kada smo vec kod mode.


Odes u Spansku cetvrt, tamo svi muski u Crnom, odes u talijansku cetvrt tamo svi italijani u crnom. Odes na neku hrvatsku ili srpsku festu i tamo se sve crni kao da si na sahranu dosao.

Valjda ovi sa mediteranskih krajeva neznaju za drugu boju.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Old 15.12.2004., 23:17   #52
Quote:
ADEX kaže:
Kada smo vec kod mode.


Odes u Spansku cetvrt, tamo svi muski u Crnom, odes u talijansku cetvrt tamo svi italijani u crnom. Odes na neku hrvatsku ili srpsku festu i tamo se sve crni kao da si na sahranu dosao.

Valjda ovi sa mediteranskih krajeva neznaju za drugu boju.
Druge boje su za gejpedere
__________________
You just come with me and have a good time. The Galaxy's a fun place. You'll need to have this fish in your ear.
Daleka_Obala is offline  
Old 15.12.2004., 23:19   #53
Quote:
Daleka_Obala kaže:
Druge boje su za gejpedere
Zaboravljas na sorceve i flanelske kosulje koji su prave Blokes
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Old 15.12.2004., 23:42   #54
Quote:
ADEX kaže:
Zaboravljas na sorceve i flanelske kosulje koji su prave Blokes
__________________
You just come with me and have a good time. The Galaxy's a fun place. You'll need to have this fish in your ear.
Daleka_Obala is offline  
Old 15.12.2004., 23:51   #55
Quote:
ADEX kaže:
Vodeci dizajneri ne odrazavaju stvarno stanje mode na ulici.
Mudro zboris.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Old 15.12.2004., 23:53   #56
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Old 16.12.2004., 05:25   #57
Quote:
Zrinska kaže:
Je´l se ti zajebavas?

Ja nisam vidjeli nijednu/nijednog da ima dobar ukus ,sto se tice rule u 20ima ili 30ima.Mozda se ti poivas na stariju generaciju?
Ne. Al mozda ti imas konzervativniji ukus od mene.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 16.12.2004., 09:32   #58
Quote:
Nocturno kaže:
A vraska je laz da se ta nasa "toplina" ovim zapadnjacima ne svidja. Oni ne znaju bolje! Kad im pokazete kaj to znaci ondak ih se nemrete rijesit!
Fakat!
Sanja1 is offline  
Old 16.12.2004., 09:46   #59
ljude sve ili nacije trpat u jedan kos je glupost

ili slabo pznajes ljude

upozno sam dosta razlicitih nacija i ne primjecujem nista tipicno ovisi sve kakav je covjek reci da je talijan i spanjolac dobar a ovi drugi da su losi je velika glupost

to ti je isto kada tvoji englezi kazu da su svi stranci isti
earth_nation is offline  
Old 16.12.2004., 10:47   #60
Bilo bi dobro kad bi neki ovdje shvatili da je ovaj topik onak...tongue-in-cheek stono bi se reklo, a ne da sve shvacaju turbo-super-ozbiljno.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.