Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2014., 21:34   #1841
A to mi razumljivo... Meni recimo sekcija Sport uvijek zatvorena
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 21:39   #1842
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Recimo ja surfam po forumu na način da stisnem gore na opcije - i prikaže mi nove postove u svim temama u kojima sam postao... Na taj način je sasvim svejedno dal je u KI, sport, botanici, lončarstvu...
Kak onda nađeš nove zanimljive teme za postanje?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 21:52   #1843
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Slazem se s ovim.
Ako se ti i new guy slazete da nije bitno gdje se chat topic postoji, onda moze biti i na Off topic. O tome i pricam, otvorim ga, prebacim na Offtopic, problem rijesen.

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ima puno chatova na pdf Offtopic koji su za ekipu s raznih djelova foruma, pa se tako moze naci i za ekipu Vaulta i nastavit razglabanje.
Drito to.

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ili nek se aktiviraju u ovom
Ili ovo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 22:12   #1844
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Kak onda nađeš nove zanimljive teme za postanje?
Ne nađem Šalim se, otvorim podforum tamo gdje me zanima, al rijetko to radim za veliku većinu podforuma- tj. imam samo određene teme koje me zanimaju u npr. vojna povijest i tehnologija - pa to samo pratim preko subscribed topics, tj. samo jedan klik na opcije

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
A to mi razumljivo... Meni recimo sekcija Sport uvijek zatvorena
Neznaš što propustaš, recimo na nogometu je ekipa (stalna, ne sad ovi masovni padobranci samo kad je SP) posebna. Malo je reći posebna, pacijenti - čak i moderatori koji se, čini mi se, mjenjaju kao čarape.
Trolanje je evoluiralo na toliko visoku razinu da većina nezna kad netko trola, a kad je ozbiljan

Pa silan spam, pa retardirene alter ego analize, par likova je stvarno vrhunska komedija, pa retardirani "konceptualni" profili (recimo maskota plavko), klon profili, insajderske poštapalice... Ekipa je luda sto gradi tamo

Nekad svi popizde, pa se dogodi ovo - to ide nekih 20 stranica ili npr. ovo

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ako se ti i new guy slazete da nije bitno gdje se chat topic postoji, onda moze biti i na Off topic. O tome i pricam, otvorim ga, prebacim na Offtopic, problem rijesen.
Ma ja sam tu nebitan, kako hoćete napravite, samo kažem da mi je infantilna kuknjava gdje će se tko dopisivat tj. gdje će se tema nalazit. Ono, kao da postoje neke tehničke prepreke za dopisivanje
__________________
Don't shoot the messenger

Zadnje uređivanje The New Guy : 29.06.2014. at 22:46.
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:11   #1845
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Neznaš što propustaš, recimo na nogometu je ekipa (stalna, ne sad ovi masovni padobranci samo kad je SP) posebna. Malo je reći posebna, pacijenti - čak i moderatori koji se, čini mi se, mjenjaju kao čarape.
Trolanje je evoluiralo na toliko visoku razinu da većina nezna kad netko trola, a kad je ozbiljan

Pa silan spam, pa retardirene alter ego analize, par likova je stvarno vrhunska komedija, pa retardirani "konceptualni" profili (recimo maskota plavko), klon profili, insajderske poštapalice... Ekipa je luda sto gradi tamo

Nekad svi popizde, pa se dogodi ovo - to ide nekih 20 stranica ili npr. ovo
Lego kocke?
Poznato mi je da tam ima pun k* i spameraja, trolanja i svega. Identicno kao pdf Politika

Meni je zatvoren Sport iz razloga jer sam prilicno izbirljiv kaj se toga tice, pa me zanima samo ono cime sam se i sam bavio - veslanje i kosarka.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 00:41   #1846
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Neznaš što propustaš, recimo na nogometu je ekipa (stalna, ne sad ovi masovni padobranci samo kad je SP) posebna. Malo je reći posebna, pacijenti - čak i moderatori koji se, čini mi se, mjenjaju kao čarape.
Trolanje je evoluiralo na toliko visoku razinu da većina nezna kad netko trola, a kad je ozbiljan

Pa silan spam, pa retardirene alter ego analize, par likova je stvarno vrhunska komedija, pa retardirani "konceptualni" profili (recimo maskota plavko), klon profili, insajderske poštapalice... Ekipa je luda sto gradi tamo

Nekad svi popizde, pa se dogodi ovo - to ide nekih 20 stranica ili npr. ovo


Podforum nogomet

Ko nije bio tamo, nezna sta znaci trolanje

Tam sam najaktivniji, jer mi je tematika najbliza, no sto sam svega nagledao tamo
I onda sam se jebeno ugodno iznenadio koliko su ljudi ustvari normalni na ostalim dijelovima foruma i kako mozes dobiti konkretan odgovor i koliko su svi ustvari i ugodni i dobronamjerni (npr ovaj podforum)

No sto je je, kako kazes, jebeno aktivan dio, nevezano sada za SP/WC
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 01:10   #1847
Meni je jedan od jačih onaj Bench, kad je ušao u onaj :mamićev vojnik mode: - lik nije prestajao negdje mjesec - dva
Nedovoljno upućeni u zbivanja na podforumu zbunjeni, čak su i neki koji su duže tamo pomislili da je promjenio stavove Pa tamo jedno vrijeme tjednima, čak mjesecima nije jedan ozbiljan post napisan

Presmješne postove je pisao, baš ima duha, nemože svatko tako nešto izvuć.

Al opet je fora što dečki znaju zanimljive linkove, informacije i statistiku zaljepit, činjenica je da mnogi novinari prate teme (dinamovu sigurno) i prenose informacije, tj. kradu ideje (alač)
Doduše mnogi od njih su u udrugama raznim, ili poznaju osobno te spodobe oko kluba i događanja, neki su mislim i sami novinari

Općenito forum je pun stručnjaka, ljudi tolko nisu ni svjesni. Recimo na kućnim ljubimcima - veterinari ili studenti veterine, kojekakvi električari, glazbenici, vojni piloti (izgleda i zapovjednik vojnog zrakoplovstva) na pripadajućim temama i sl. Bilo je i nekih svjetskih premjera proizvoda - onako insajderskih slika iz tvornice (prije najavljenih službenih)
__________________
Don't shoot the messenger

Zadnje uređivanje The New Guy : 30.06.2014. at 01:25.
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 01:41   #1848
Trebali ste vidjet Nogomet prije 5-6 godina
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 01:47   #1849
Zašto se moderatori tamo tako često mjenjaju? Vjerujem zbog kriterija za bananje da ima nezadovoljnika
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 04:19   #1850
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Zašto se moderatori tamo tako često mjenjaju? Vjerujem zbog kriterija za bananje da ima nezadovoljnika
Meni se cini da zato kaj nemaju zivaca moderirat
Sjecam se jos negdje 2009. dok mi frend moderirao na Politici kak je tamo sve troll do trollera i da se to vec modovima popelo preko glave kolko sranja znaju radit
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 09:17   #1851
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Zašto se moderatori tamo tako često mjenjaju? Vjerujem zbog kriterija za bananje da ima nezadovoljnika

zato sto se ljudima ne bakce s ludjacima.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 11:10   #1852
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
U srijedu nemogu, sve ostalo pase
Ispravak, ne mogu jedino u četvrtak, sve ostalo je ok.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 11:11   #1853
A ja baš htio napisati kako ipak mogu u četvrtak normalno. :/

Kaj onda, utorak ili srijeda?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 11:16   #1854
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
A ja baš htio napisati kako ipak mogu u četvrtak normalno. :/

Kaj onda, utorak ili srijeda?
MA idem na onaj mutavi Top Gear, a to je u četvrtak. Mislio sam da je srijeda
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 14:36   #1855
Ček to baš top gear emisija se snima (dolazi jeremija i ostali) ili neki neki auto-event?

EDIT - googlah , znači neki live show nije klasična emisija
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 14:51   #1856
Ma show, da. Zajebancija. Mislio sam i ja ići, odlučio da ne vrijedi te pare. Sad kad je 50% popust, možda ipak odem, nemam pojma...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 15:28   #1857
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Ma show, da. Zajebancija. Mislio sam i ja ići, odlučio da ne vrijedi te pare. Sad kad je 50% popust, možda ipak odem, nemam pojma...
Ja ne bi išao ali dobio sam kartu pa ajde. Previše love inače.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 09:20   #1858
Da odgodimo cugu do sljedećeg tjedna onda?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 11:21   #1859
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Da odgodimo cugu do sljedećeg tjedna onda?
More.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 15:37   #1860
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Kao sto je nepotrebno postati tamo, a chat tema (i to aktivna) - postoji.
Zar nije onda bilo i nepotrebno otvarati novu chat temu (ovu), ako jedna vec postoji (vault)?
Interpretiraš pravila onako kako ti odgovara.
Krusty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:26.