Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2012., 22:51   #1
ekupi.eu iskustva s kupovinom

Pozdrav,
planiram kupiti mobitel na ekupi webshopu
zanima me da li je tko od vas vec kupovao nesto na ekupi.eu i kako je sve to proslo?
takoder, da li su mobiteli otkljucani za hrvatske mreze posto je cijena dosta manja u odnosu na cijenu telefona u VIP-u, tele2 i sl..

hvala i LP
Anteloff is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 21:03   #2
itko? :S
Anteloff is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 17:41   #3
ja sam kupovala na ekupi.hr i super je. kupila sam početkom godine laptop i to oko 14 h i već su mi iz Oversesa dopeljali drugi dan prije podne. Nedavno sam isto naručila ali je naruđba bila ispod 1000 kn pa sam platila poštarinu i stiglo za 2-3 dana.
Martin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 23:20   #4
Uzeo laptop, eksterni disk i dvije godine junioru knjige preko njih. Same pohvale.
Prokurative is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 21:43   #5
Prije 2 tjedna kupila fotić. Došao za 3 dana, sve proslo ok.
__________________
"I much like my head. I don't want to see it removed just yet."
dasamja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 19:25   #6
smećad. u nekoliko navrata poslali ponudu, da bi se ispostavilo da su istovremeno kad je ponuda poslana, nekom drugom prodali tu stvar i da drugu identičnu nemaju i mora se čekat. neprofesionalno. jako.
o cjeni dostave da niti ne pričam jer mi odmah skače tlak...
luna_lunatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 20:08   #7
Prije godinu dana preko njih osvojio laptop, Samsung serije 3. Vrijedi igrati njihove nagradne igre
vgabaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 17:52   #8
Kupovina na eKupi

Evo da podjelim svoje iskustvo sa eKupi.
Naručio sam knjige za klince preko njih. Prvo sam zvao operatera i potvrdio da knjige koje trebaju klincima imaju na zalihi i da bez problema mogu da ih isporuče. Knjige naručene datum određen za isporuku. Sve 5. Kada je došao datum isporuke dobivam poruku da svih knjiga nema i da se strpim da prikupe sve knjige i pošalju mi. Odgovorio sam da pošalju ono što imaju a ostatak kad stigne. Prva pošiljka dolazi tjedan dana nakon dogovorenog datuma isporuke naravno bez određenih knjiga. Ostatak šalju nakon par dana i ono iznenađenje. Poslali pogrešne knjige (one koje već imam). Zovem operatera i šaljem mail-ove ali nema odgovora (moji pozivi se mogu provjeriti sa ispisom pozivanih brojeva). Nakon nekoliko dana uzmem mobitel od kolege i od prve dobijem operatea koji mi kaže "dešava se, ja se ispričavam". Meni je trebalo dosta dana i živaca da ih dobijem i na kraju ništa. Kada sam morao sjesti u auto i lutati po gradu da nađem knjigu koju nisu poslali, oni mi pošalju nedostajalu knjigu a tražio sam da mi vrate novce. I što sada napraviti?
Najgore mi je bilo što se nitko nije javljao nekoliko dana a kada sam uzeo od kolege mobitel odmah mi se javili. Isto tako i mailovi. Kao da ih nitko ne čita.
Imao sam dosta narudžbi sa eBuy-a i Amazona ali ovakvih problema nikada.
Ja više nikada ne kupujem na eKupi a Vi kako hoćete.
posavina20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 00:07   #9
ja naručujem knjige već 3 ili 4 godinu preko njih
odaberem datum isporuke i nikad nisu kasnili ni dan

isto tako sam uzimala fotoaparat i dječje igračke u više navrata

nikad nije ni bilo potrebe da kontaktiram operatera, niti sam čula da se netko na njih žali, a pogotovo za narudžbu školskih udžbenika
__________________
stigla je 14.06.
ALBooM
MAJA155 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 19:08   #10
Quote:
posavina20 kaže: Pogledaj post
Evo da podjelim svoje iskustvo sa eKupi.
Naručio sam knjige za klince preko njih. Prvo sam zvao operatera i potvrdio da knjige koje trebaju klincima imaju na zalihi i da bez problema mogu da ih isporuče. Knjige naručene datum određen za isporuku. Sve 5. Kada je došao datum isporuke dobivam poruku da svih knjiga nema i da se strpim da prikupe sve knjige i pošalju mi. Odgovorio sam da pošalju ono što imaju a ostatak kad stigne. Prva pošiljka dolazi tjedan dana nakon dogovorenog datuma isporuke naravno bez određenih knjiga. Ostatak šalju nakon par dana i ono iznenađenje. Poslali pogrešne knjige (one koje već imam). Zovem operatera i šaljem mail-ove ali nema odgovora (moji pozivi se mogu provjeriti sa ispisom pozivanih brojeva). Nakon nekoliko dana uzmem mobitel od kolege i od prve dobijem operatea koji mi kaže "dešava se, ja se ispričavam". Meni je trebalo dosta dana i živaca da ih dobijem i na kraju ništa. Kada sam morao sjesti u auto i lutati po gradu da nađem knjigu koju nisu poslali, oni mi pošalju nedostajalu knjigu a tražio sam da mi vrate novce. I što sada napraviti?
Najgore mi je bilo što se nitko nije javljao nekoliko dana a kada sam uzeo od kolege mobitel odmah mi se javili. Isto tako i mailovi. Kao da ih nitko ne čita.
Imao sam dosta narudžbi sa eBuy-a i Amazona ali ovakvih problema nikada.
Ja više nikada ne kupujem na eKupi a Vi kako hoćete.
Dvije godine zaredom kupujem knjige preko ekupi, sve došlo u redu. Datum dostave je bio kako sam navela u narudžbi. Paket direktno na vrata stigao. I dogodine ću ponovo preko ekupi naručiti knjige.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 16:06   #11
Jučer surfam na ekupi i vidim tv lg 107 cm led, 3d.... i stoji cijena 3799 kn koja je prekrižena i ispod piše 2399 kn.
I ja naravno kupim navedeni tv po cijeni od 2399 kn i platim ODMAH kreditnom karticom i nedugo zatim dobim na email potvrdu naruđbe.
Ajde super rekoh, kad danas dobim email da je došlo do greške u njihovom sustavu i da mi nemogu isporućit kupljeni proizvod, dok su taj proizvod stavili na svoju aukciju po početnoj cijeni od 2399 kn
E sad neznam dal ih mogu tražit taj proizvod ili...
Što mi je najbolje činit
silasara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 17:06   #12
Ne možeš ti njih ništa tražiti, greška u cijeni, vrate ti pare i gotovo.
Pir4mida is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 17:17   #13
Quote:
Pir4mida kaže: Pogledaj post
Ne možeš ti njih ništa tražiti, greška u cijeni, vrate ti pare i gotovo.
Pa nije greška u cijeni ako je bila cijena prekrižena i napisana nova cijena.

Prije nekih pola godine kupio sam jedan proizvod (IBM Thinkcentre all in one PC) za cijenu od 1,36 kn (isto bila prekrižena cijena od 4 tisuče i nekoliko kuna i ispod bila 1,36 kn) i uredno mi oversses dofuro robu doma
silasara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 17:21   #14
Kažeš da je to sad početna cijena za aukciju, znači da je kriva cijena za krajnju kupovinu, pogrešno su ga postavili na sajt, nisu ti dužni ništa isporučiti.
Jesu ti uopće uzeli iznos s kartice?
Pir4mida is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 17:25   #15
Quote:
Pir4mida kaže: Pogledaj post
Kažeš da je to sad početna cijena za aukciju, znači da je kriva cijena za krajnju kupovinu, pogrešno su ga postavili na sajt, nisu ti dužni ništa isporučiti.
Jesu ti uopće uzeli iznos s kartice?
A još nemam uvid na kartici
Da sad su ga stavili na aukciji ali jučer je bilo "kupi odmah"
silasara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 17:27   #16
Vjerovatno ti nisu ni skinuli iznos s kartice, onda tek nemaš nikakvih elemenata za tražit taj tv.
Ljudi pogriješili kad su postavljali ponudu na sajt i šta sad? Ne znam šta si zapeo za taj tv.
Pir4mida is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 17:33   #17
Quote:
Pir4mida kaže: Pogledaj post
Vjerovatno ti nisu ni skinuli iznos s kartice, onda tek nemaš nikakvih elemenata za tražit taj tv.
Ljudi pogriješili kad su postavljali ponudu na sajt i šta sad? Ne znam šta si zapeo za taj tv.
Ma nisam zapeo
Samo me zanima jel če skinut iznos s kartice
silasara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 21:50   #18
Pozdrav. Zanima me jedna stvar..cijena s3 je trenutno kod svih operatera oko 4 000 kn. Na Njuškalu se znaju naći i od 2 i pol tisuće, ali kako ne bih kupovala na Njuškalu jer mi se čini nekako prerizično, našla sam ovu ponudu na ekupi: http://www.ekupi.hr/SAMSUNG-I9300-Ga...FQZf3godi0EAbw
Čini mi se mnogo pouzdanije, a opet, cijena je prilično povoljna. Ima li netko iskustva s kupnjom mobitela preko ekupi? Je li moguće da je ovo lažnjak?
FortunataPuella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 15:32   #19
Quote:
Anteloff kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
planiram kupiti mobitel na ekupi webshopu
zanima me da li je tko od vas vec kupovao nesto na ekupi.eu i kako je sve to proslo?
takoder, da li su mobiteli otkljucani za hrvatske mreze posto je cijena dosta manja u odnosu na cijenu telefona u VIP-u, tele2 i sl..

hvala i LP
Poz, ja sam nedavno iz Crne Gore po prvi put narucivao neki proizvod preko njih i mogu vam reci da imam samo negativna iskustva sa njima. niposto vam ne bih preporucio da sa njima saradjujete ni na koji moguci nacin. Proizvod sam narucio 26. decembra i jos uvijek mi nije isporucen, stalno nesto odlazu i lazu cas cemo sjutra cas cemo 1. cas 4. pa nista. Ako mene pitate nemojte kod njih nista porucivati.
nikola nikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 17:59   #20
Quote:
nikola nikola kaže: Pogledaj post
Poz, ja sam nedavno iz Crne Gore po prvi put narucivao neki proizvod preko njih i mogu vam reci da imam samo negativna iskustva sa njima. niposto vam ne bih preporucio da sa njima saradjujete ni na koji moguci nacin. Proizvod sam narucio 26. decembra i jos uvijek mi nije isporucen, stalno nesto odlazu i lazu cas cemo sjutra cas cemo 1. cas 4. pa nista. Ako mene pitate nemojte kod njih nista porucivati.
Već neko vrijeme povremeno nešto narućim od njih i sve je ok, bar kod nas u Hr. Doduše možda sam ukupno imao tri narudžbe, nije neki veliki uzorak.
Thisandthat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.