Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Turnir osvaja:
Swiatek 6 37.50%
Sabalenka 1 6.25%
Rybakina 4 25.00%
Gauff 2 12.50%
Osaka 0 0%
Pegula 0 0%
Andreeva 0 0%
Jabeur 0 0%
Vondrousova 0 0%
Netko drugi 3 18.75%
Glasovatelji: 16. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2024., 12:27   #1
Australian Open 2024. (Ž)

Australian Open 2024.
(14.01.2024. - 28.01.2024.)


Svjedočimo povijesti, jer prvi put u 119 godina postojanja turnir počinje nedjeljom i traje dan duže kako bi se izbjegli mečevi koji završavaju duboko iza ponoći po lokalnom vremenu. Aryna Sabalenka pokušati će doći do obrane naslova, a zadnja koja je to uspješno učinila je njena sunarodnjakinja Victoria Azarenka (2012.-2013.). U uskom krugu favoritkinja je i prošlogodišnja finalistica Elena Rybakina, no kladionice najviše favoriziraju prvu nositeljicu Igu Swiatek. Nakon navedenih, Gauff, Pegula, Osaka i Jabeur se spominju kao najveće favoritkinje, dok se odmah do njih probila i Mira Andreeva.

Donna Vekić i Petra Martić su direktno u glavnom ždrijebu, dok (barem za sada) u parovima nemamo predstavnika.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2024., 08:30   #2
1RQ
Lukas-Popovic
Marčinko-Waltert
Wurth-Bassols Ribera
Fett-Salkova
Bošković-Yastremska
HivPozitiv is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2024., 09:21   #3
Bome,pa ima ih u kvalama
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2024., 09:35   #4
steta da Ruzic nije upala :/
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2024., 10:10   #5
Mogli bi imati 0 igraca u drugom kolu ukljucujuci i decke
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 02:12   #6
Marčinko i Wurth teško potučene u prvom setu
HivPozitiv is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 02:34   #7
Čak mi i nije žao što je Marčinko ovako loša, dok gubi vrijeme sa Majoli
HivPozitiv is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 05:50   #8
Marčinko i Wurth zajedno osvojile 4 gema

Marčinko se milimetra nije pomaknula prema gore u zadnje dvije godine. Što joj je Majoli? Trenerica ili?
SuperSportski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 09:08   #9
Prije bih rekao savjetnica ili životna trenerica

Kvalitetan potop naših
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 10:00   #10
Quote:
SuperSportski kaže: Pogledaj post
Marčinko i Wurth zajedno osvojile 4 gema



Marčinko se milimetra nije pomaknula prema gore u zadnje dvije godine. Što joj je Majoli? Trenerica ili?
Marčinko nije ni trebala igrati...ozlijedila zglob prije mjesec i pol

Wurth dosla samo po lovu
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 11:33   #11
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
Marčinko nije ni trebala igrati...ozlijedila zglob prije mjesec i pol

Wurth dosla samo po lovu
Svejedno treba maknuti Ivu Majoli iz tima ako je uistinu ona trenira. Pogledajte samo što je napravila od Fed cup reprezentacije. Zacementirani smo godinama već u toj euroafričkoj zoni i ne uspijevamo krenuti prema gore. Pitanje je što cure rade za vrijeme tih reprezentativnih okupljanja. Je li treniraju ili ih Iva uči kako plesati na stolu na Severinine pjesme kao što se može vidjeti u ovom videu: https://youtu.be/esH1LLfDY9k?si=iJw1hdHDqTROCsrR

Znam da je i otac prati na turnirima. I njega ostaviti po strani, vidimo na primjeru Tsitsipasa što se događa kad je otac previše integriran.

Petra mora naći nekoga tko će s njom poraditi na problemima u igri koje ima. Prvi servis joj je na razini Sare Errani, igra joj je jednolična (nema miksanja, dropshota, izlazaka na mreži; samo ravni udarci). Ako promijeni neke od ovih stvari, možda i bude nešto od nje.
SuperSportski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 12:14   #12
Quote:
SuperSportski kaže: Pogledaj post
Svejedno treba maknuti Ivu Majoli iz tima ako je uistinu ona trenira. Pogledajte samo što je napravila od Fed cup reprezentacije. Zacementirani smo godinama već u toj euroafričkoj zoni i ne uspijevamo krenuti prema gore. Pitanje je što cure rade za vrijeme tih reprezentativnih okupljanja. Je li treniraju ili ih Iva uči kako plesati na stolu na Severinine pjesme kao što se može vidjeti u ovom videu: https://youtu.be/esH1LLfDY9k?si=iJw1hdHDqTROCsrR
Nije točno da smo zacementirani. Pa prošle sezone smo ispali u 2. euro-afričku zonu, gdje ćemo igrati ove godine.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 14:05   #13
nase zene zajedno nisu uzele dvoznamenkasti broj gemova?
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 17:36   #14
Quote:
SuperSportski kaže: Pogledaj post
Svejedno treba maknuti Ivu Majoli iz tima ako je uistinu ona trenira. Pogledajte samo što je napravila od Fed cup reprezentacije. Zacementirani smo godinama već u toj euroafričkoj zoni i ne uspijevamo krenuti prema gore. Pitanje je što cure rade za vrijeme tih reprezentativnih okupljanja. Je li treniraju ili ih Iva uči kako plesati na stolu na Severinine pjesme kao što se može vidjeti u ovom videu: https://youtu.be/esH1LLfDY9k?si=iJw1hdHDqTROCsrR



Znam da je i otac prati na turnirima. I njega ostaviti po strani, vidimo na primjeru Tsitsipasa što se događa kad je otac previše integriran.



Petra mora naći nekoga tko će s njom poraditi na problemima u igri koje ima. Prvi servis joj je na razini Sare Errani, igra joj je jednolična (nema miksanja, dropshota, izlazaka na mreži; samo ravni udarci). Ako promijeni neke od ovih stvari, možda i bude nešto od nje.
Ma ne radi s Majoli bila je u United Cup-u gdje je bila i Majoli....mala ima novog trenera
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2024., 00:54   #15
Jana je uspjela zaostatak 1-5 nadoknaditi, da bi na kraju 57 izgubila set
HivPozitiv is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2024., 04:19   #16
Sve su naše su ispale. Šteta što je Bošković odmah dobila Yastremsku u zdrijebu
HivPozitiv is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2024., 09:50   #17
0/5 u prvom kolu,bome
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2024., 17:20   #18
ovu noć u 3:00 po našem vremenu je ždrijeb, evo link

https://www.youtube.com/watch?v=vx2crqy1-Js

Women

1. Swiatek

2. Aryna Sabalenka

3. Elena Rybakina

4. Gauff

5. Jessica Pegula

6. Ons Jabeur

7. Marketa Vondrousova

8. Maria Sakkari

9. Krejcikova

10. Beatriz Haddad Maia

11. Jelena Ostapenko

12. Zheng Qinwen

13. Liudmila Samsonova

14. Daria Kasatkina

15. Veronika Kudermetova

16. Caroline Garcia

17. Ekaterina Alexandrova

18. Victoria Azarenka

19. Elina Svitolina

20. Magda Linette

21. Donna Vekic

22. Sorana Cirstea

23. Anastasia Potapova

24. Anhelina Kalinina

25. Elise Mertens

26.Jasmine Paolini

27. Emma Navarro

28. Lesia Tsurenko

29, Zhu Lin

30. Wang Xinyu

31. Marie Bouzkova

32. Leylah Fernandez
HivPozitiv is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2024., 18:19   #19
Ali kako Majoli puša HR tenisačice ako igraju Fed Cup ili United bilo šta. Zaostaje Donna breakom ili dva, a ona bravo curo, bravo curo...
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2024., 19:58   #20
Pa kad joj ništa drugo ne zna reći
HivPozitiv is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:51.