Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2013., 14:16   #21


ne, ne... nije to što mislite- u smislu kojeg je otvorio autor radi se baš o onima koje sam opisao, kakav umjetnik

odnosno jest- zove se umjetnikom, ali kurca ne zna- samo mlatara
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 16:17   #22
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post


ne, ne... nije to što mislite- u smislu kojeg je otvorio autor radi se baš o onima koje sam opisao, kakav umjetnik

odnosno jest- zove se umjetnikom, ali kurca ne zna- samo mlatara
Složit ću se s tim; umjetnik-kurcomlat
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 16:31   #23
dojdi na špancir. možda vidiš kojeg
__________________
put your hands down my pants and I'll bet you'll feel nuts
mala bez morala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 16:36   #24
Quote:
mala bez morala kaže: Pogledaj post
dojdi na špancir. možda vidiš kojeg
Bil sam jučer i istina bilo je nekoliko čudaka po ulicama oko kojih se okupljala masa, snimala ih i stvarala gužvu; bio je i jedan na mejn stejđu, masimo ili tak nekak se zove performer..
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 18:38   #25
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
masimo ili tak nekak se zove performer..
nije on performer nego celebrity, jebeni anglizmi
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 18:50   #26
nije ni celebrity ni performer nego drogeraš
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 10:07   #27
ne mo'š reć drogeraš! Ako koristiš celebrity i performer, onda je drogeraš krivo rečeno

Nego, bio je neki dan jedan rus izvodio gluposti. Otvorio je galeriju, i čekao ljude, pa je za njima trčao četveronoške i grizao ih. Rekao je da je u stvaralačkoj krizi, pa se zato pretvorio u psa
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 11:01   #28
performeri su i ljudi kaj po zavodu bezuspješno posel tražiju,samo za njih država ne odvaja sretstva,za nazovi umjetnost da,bem ti državu
 
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 11:07   #29
Ivek je definitivno jedan od najboljih performera i teško da će itko više ponoviti njegovu izvedbu.
A ovi umjetnici aka onal Labović, Labrović kako li već, e to treba shvatiti. No ne i platiti. I ništa oni ne zarađuju, nego dobivaju od našeg poreza i davanja. Zanima me kako Putin gleda na performere? Neš ti umjetnosti nego se u pola dana popišati na trgu sv. Marka, ili ona gola baba i dva djeda kad projašu po Zg goli na konjima. Hebo ih onaj tko im novce daje, radili bi oni meni umjetnost na kamenu, no prvo bi ga ručno odlomili u kamenolomu.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 11:35   #30
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
Kakva je to vrsta umjetnosti i izražavanja?

Jel bi u to spadale i famozne instalacije koje neki umjetnici postave?

Ako možda netko ne zna što je instalacija preporučujem jedan kružni posjet u MSU.

Tamo često bude i performans.
Htio sam reći da seru kvake, a onda sam shvatio da je za tu radnju potrebna određena doza sposobnosti.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 12:43   #31
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Htio sam reći da seru kvake, a onda sam shvatio da je za tu radnju potrebna određena doza sposobnosti.
eh..jucer ili prekjucer na jednom hr. portalu vijest kako treba ici vrsiti veliku nuzdu..i pod kojim kutem ce biti noge i ledja
mislim i oni ga stvarno seru..nece oni tako u europu

ljudi seru tisucama godina..zene i duze..i sada oni otkrili toplu vodu
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 14:29   #32
elvi divanite o ovoj novoj rasi judi stose perforiraju u chmarchich
da nije malo previse pederluka na MK-u
dupeme zaboli otoga samo citajuc
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 14:34   #33
Pričaš kao da si nikada nisi temperaturu mjerio.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 17:31   #34
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Didi vidin ja razumiš se ti u te performanse pa mi reci, molin te, ako zvekneš onako, šakom u čelo, toga šta radi taj performans, jel i ti spadaš u performans? Jel bi se mogla na tome kakva lova zavrtit?
Vidim da nemate pojma, pa ću vam ja, kao umjetnik, pomoći.

Najprije prijaviš svoj performans "Jebo ja tvoj performans", pa kad vidiš kakvog performera, sprašiš ga šakom među rogove i tako obogatiš umjetničku scenu svojim performansom.

Dobra ideja, kaj ne?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 17:45   #35
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Ivek je definitivno jedan od najboljih performera i teško da će itko više ponoviti njegovu izvedbu.
A ovi umjetnici aka onal Labović, Labrović kako li već, e to treba shvatiti. No ne i platiti. I ništa oni ne zarađuju, nego dobivaju od našeg poreza i davanja. Zanima me kako Putin gleda na performere? Neš ti umjetnosti nego se u pola dana popišati na trgu sv. Marka, ili ona gola baba i dva djeda kad projašu po Zg goli na konjima. Hebo ih onaj tko im novce daje, radili bi oni meni umjetnost na kamenu, no prvo bi ga ručno odlomili u kamenolomu.
on to stera u pržun, pa nek se preseravaju do mile volje...

a kada bi htjeli prevesti na naš jezik tu formu, glasila bi jednostavno: "Pretakanje iz šupljeg u prazno" i kao virus postaje, lako se širi
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 17:52   #36
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Pričaš kao da si nikada nisi temperaturu mjerio.
ja pod pazuvom mirin ti ocito turas nedje , sta kati pukne unda upomoc ma nemoj
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 17:59   #37
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Vidim da nemate pojma, pa ću vam ja, kao umjetnik, pomoći.

Najprije prijaviš svoj performans "Jebo ja tvoj performans", pa kad vidiš kakvog performera, sprašiš ga šakom među rogove i tako obogatiš umjetničku scenu svojim performansom.

Dobra ideja, kaj ne?
Malo si okasnio- već sam pojasnio da treba biti prijavljeno i legalno i da onda nema problema- sadomazo performans može početi
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 20:00   #38
Performer, perforacija, defloracija... potrgati nešto... tako ja to shvaćam.

Što se babi snilo to se babi tilo.
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 20:10   #39
deflormans....oliti puknuće himena...oliti ode njufer...oliti etosamseizjebalaprviput
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 10:40   #40
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
eh..jucer ili prekjucer na jednom hr. portalu vijest kako treba ici vrsiti veliku nuzdu..i pod kojim kutem ce biti noge i ledja
mislim i oni ga stvarno seru..nece oni tako u europu

ljudi seru tisucama godina..zene i duze..i sada oni otkrili toplu vodu
Meni to zvuči kao jedna u nizu "preporuka" Europske komisije.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger