Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2014., 21:42   #61
Turner i Allen dobri rotacijski igrači.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 21:43   #62
turner za grangera. napokon smo se riješili ovog mediokriteta sa nultom stopom za mogući daljni razvoj, koji nas je košta nekoliko nepotrebnih pobjeda ove sezone

danny, samo ozdravi mi ti. iđe se jako na prvi pick dogodine

edit: i da, ovo je dobar trade i za indy.
Play_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 21:44   #63
do prije 20 minuta je bio u najlošijoj ekipi lige, a sutra napada naslov s novom
Jebote sreće za Turnera
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 21:46   #64
Odličan potez Pacersa
Zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 21:51   #65
Allen ( expiring, dno rotacije, nešto u stilu Westa i Scole, nebitan u playoffu )

Turner ( sljedeća je QA, e s njim ćemo vidjet što će se dogoditi, sigurno je da s njim neće labavo, ima potencijala, slab 3PT%,... )

Sviđa mi se trade s Indianine strane.

a Phila je pojam "tankiranje" odvela na neki skroz drugi nivo...
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 22:16   #66
Bird je doktor
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 22:18   #67
bože dragi pogledat će se koja tekma phile do kraja godine, pa toga nema ni u cirkusu

nek netko uđe u nostradamus mode i kaže ko će od trejdanih biti najbolji za moju fantasy ekipu, zasad se uzeo earl clark, ali to je vjerojatno pucanj u prazno
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 22:26   #68
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
bože dragi pogledat će se koja tekma phile do kraja godine, pa toga nema ni u cirkusu

nek netko uđe u nostradamus mode i kaže ko će od trejdanih biti najbolji za moju fantasy ekipu, zasad se uzeo earl clark, ali to je vjerojatno pucanj u prazno
Mullens

Moglo bi Grangera otpustiti.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 22:27   #69
Phila dobila 6 pickova 2. runde i hrpu expiring ugovora. Mislim da je ovo čak i win-win granger za turnera. Hinkie će pokušati pokazati grangera do kraja sezone i onda ako netko ga poželi trejdat za neki kasni pick u redu ako ne nista. Turner će biti dobra scoring opcija za pacerse. Sad do draft nighta philu zapravo ne vrijedi niti gledati, sada je cilj gubiti utakmice i osigurati MCW-u nagradu za rookia godine i također sa grangerom smo došli do cap minimuma
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 22:31   #70
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
zasad se uzeo earl clark
Moguće da Clark bude bought out.

No, to je nategnuto.

Vidjet ćemo, sad ide drugi dio...
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 22:49   #71
Nek mi neko pojasni ovaj keš u trejdovima. Jel onda imaš tolko viška salary capa ili šta? Nema mi nekog smisla da samo ekipa dobije keš, ionako su ti svi vlasnici pun kurac bogati i to im ne znači ništa
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 23:01   #72
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
Nek mi neko pojasni ovaj keš u trejdovima. Jel onda imaš tolko viška salary capa ili šta? Nema mi nekog smisla da samo ekipa dobije keš, ionako su ti svi vlasnici pun kurac bogati i to im ne znači ništa
Prakticki to kad posaljes kes znaci da si kupio igraca. Ne dajes im nista od pickova ni igraca, ali im barem das nesto novca.S tim da je max 3 milje ako se ne varam.

Recimo NOP trejda Morrowa u Heat za kes. I sad Miami njima isplati negdje 300 tisuca u zamjenu za Morrowa. A tih 300 tisuca je otprilke koliko je Morrowu ostalo u ugovoru za isplatiti.To je sad slucajno priblizna cifra, ali uglavnom ide taj cash u zamjenu za pick druge runde.
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 23:29   #73
Da, tako nekako. Recimo u slučaju ovog trejda Masona Jr. iz Miamija u Sacramento: Heat je platio Kingsima da uzmu Masona kako bi si oslobodio jedno mjesto u rosteru. Kingsi će primiti lovu za Masona (za njegovu plaću plus još možda nešto) i otpustit će ga. Taj trejd nema nikakav utjecaj na roster Kingsa, taj keš je zapravo naknada za uslugu Heatu. Kingsi su u trejdu formalno dali zaštićeni pick druge runde Heatu, ali to je samo pro forma, jer je taj pick tako zaštićen da ga Miami nikad neće dobiti.
Zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 23:29   #74
Da pitam i ja nešto...znači 76ersi su dobili grangera,i sad čitam da će ga miami mozda otkupiti...on ima ako se ne varam 13M za ovu godinu,i sad kolko miami mora platit njega i sta phila dobije? i kako oni onda mogu potpisat njega na vet. min. mislim sta mu ne vrijedi ovaj ugovor koji trenutno ima?
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 23:39   #75
Quote:
Ssung kaže: Pogledaj post
Da pitam i ja nešto...znači 76ersi su dobili grangera,i sad čitam da će ga miami mozda otkupiti...on ima ako se ne varam 13M za ovu godinu,i sad kolko miami mora platit njega i sta phila dobije? i kako oni onda mogu potpisat njega na vet. min. mislim sta mu ne vrijedi ovaj ugovor koji trenutno ima?
Ne moze ga Miami otkupiti kda ga Philly ima pod ugovorom.
Jedino ako ga otpusti Phila, onda ide na Waiver gdje mogu bidati sve ekipe ispod capa, te ako nitko ne ponudi nista tijekom ta 2 dana, onda je FA i moze birati. A posto nijedna ekipa osim Phile nije ispod capa, ide u FA i bira. Osim Miamija, mogli bi i Clippersi zagristi, pa cak i NOP, ipak je iz Louisijane pa se mozda zeli vratiti kuci...

I sad ako potpise sa Miamijem za vet. minimum, sto je oko 1.1 milja, znaci Phila.mu placa ostatak ugovora, tj razliku izmedu prvog i novog ugovora. 11.9 milja znaci
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 23:47   #76
Jesam ja jedini koji smatra da je ovo los trejd indiane?
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 23:50   #77
Quote:
RAY777 kaže: Pogledaj post
Ne moze ga Miami otkupiti kda ga Philly ima pod ugovorom.
Jedino ako ga otpusti Phila, onda ide na Waiver gdje mogu bidati sve ekipe ispod capa, te ako nitko ne ponudi nista tijekom ta 2 dana, onda je FA i moze birati. A posto nijedna ekipa osim Phile nije ispod capa, ide u FA i bira. Osim Miamija, mogli bi i Clippersi zagristi, pa cak i NOP, ipak je iz Louisijane pa se mozda zeli vratiti kuci...

I sad ako potpise sa Miamijem za vet. minimum, sto je oko 1.1 milja, znaci Phila.mu placa ostatak ugovora, tj razliku izmedu prvog i novog ugovora. 11.9 milja znaci
Da da,znam to,nisam uopće razmišljao na taj način,nego čitao tako i reko možda ima kakva mogućnost baš kupnje šta nisam znao...

šta misliš oće li ga otpustiti?
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 23:56   #78
Quote:
Ssung kaže: Pogledaj post
Da da,znam to,nisam uopće razmišljao na taj način,nego čitao tako i reko možda ima kakva mogućnost baš kupnje šta nisam znao...

šta misliš oće li ga otpustiti?
A nemam pojma iskreno. Nisam zicer kako stoje sa capom i minimalnom potrosnjom
Ne treba im, to je sigurno, ali ipak kao lider, barem u svlacionici bi bio dobar za mladu ekipu.
Sve zavisi od njega, ako ne zeli igrati u Phili, otpustit ce ga, nista ne gube, a ako zeli, onda ce ga ostavit.
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 00:02   #79
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
Jesam ja jedini koji smatra da je ovo los trejd indiane?
Zašto?
Zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 00:03   #80
Quote:
RAY777 kaže: Pogledaj post
A nemam pojma iskreno. Nisam zicer kako stoje sa capom i minimalnom potrosnjom
Ne treba im, to je sigurno, ali ipak kao lider, barem u svlacionici bi bio dobar za mladu ekipu.
Sve zavisi od njega, ako ne zeli igrati u Phili, otpustit ce ga, nista ne gube, a ako zeli, onda ce ga ostavit.
Ja nekako mislim da će ostat,ipak ovi mlađi nešto mogu naučit uz njega,i mislim da bi ga hinkie mogo ostavit da napuca statse pa uhvatit kakav pick na ljeto još,al opet sve ovisi i o Dannyu samom...

edit: il njemu ugovor istječe,neznam sad točno a neda mi se guglat...
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.