Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2014., 11:33   #1
Prirodni izgled pice: da ili ne?

Napomenula bih da sam klon i vjerni član foruma

Uglavnom u normalnoj sam dugoj vezi i muci me nesto... Naime, oduvijek moj dečko preferira skroz obrijanu i čistu picu i ja sam se trudila da mu to omogucim. Samo da napomenem, nije da ce se nesto buniti ni na skracene dlake, ali draze mu je sve glatko.
Međutim, to me sve vise pocinje muciti i zapravo mi postaje jako neprivlačno. Pocela sam mastati o seksu s imaginarnim tipom koji jako želi mirisati moj prirodni miris kad nisam svježe otusirana, kojemu su dlake jako privlacne, koji me jako zeli bas prirodnu...Dakle, to me pocelo nenormalno paliti!

Ovom temom ne mislim savjete kako promijeniti svog dečka koji je ocito za moj pojam malo sterilan nego me zanima ima li dečkiju koji se pale na jači prirodni miris žene (koja se npr. otusirala ujutro i sad navecer dolazi onako vlazna, neoprana s tim jačim mirisom)?
Ili decki ipak vise preferiraju svjeze opranu i glatku kao ovaj moj?

Priznajem da sam malo nesigurna oko tog jačeg prirodnog mirisa i izgleda jer dosad sam od vecine cula da vole cisto, otusirano...i ne bi imala hrabrosti tek tako doc pred nekog dečka, a bas bi me to jako palilo.

Zadnje uređivanje strumfetaxy : 19.11.2014. at 12:00.
strumfetaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 11:50   #2
Ako misliš biti najugodnija za lizanje najjednostavniji način je da se obriješ skroz i naravno friško otuširaš.. Ovdje malo uložiš truda da bi dobila vrhunski užitak jel...
Ja preferiram skroz izbrijane, može i crtica naravno.. ali to mi je ono savršena pica za dati dobar liz..
Što se prirodnog tiče, pica ima svoj karakterističan miris kada se kreneš vlažiti i bez obzira na tuširanje. Taj miris obožavam i baš me posebno pali, no nekim "muškarcima" smeta.
Dlake su više estetski problem, pa iako se neka zaleti prilikom lizanja neš ti... Neotuširana (ukoliko nema problema sa vaginalnim područjem) nije problem za dati dobar liz, ali kod nekih žena to zna biti baš preintenzivno pa pokvari dobar dojam..
U zadnje vrijeme primjetim akko sve više žena i muškaraca naginje prirodnoj, ne znam zašto.. vjerojatno većina nije takva pa je pomalo animalistički i drugačije.. kažem nije mi najdraže no ukoliko ostatak izgleda slatko ja se baš ne bunim...sad ovisi kakav ti je partner.,. ako te pali ja bih pokušao..
za protiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 11:53   #3
naravno da nas ima
samo mnogo je drugacije
biti i komentirati nesto sto se kosi sa trenutnim drustvenim normama
pa ce ti netko natrljati nos spominjuci higijenu ako ti je neobrijana
sto je totalna glupost
a ovo za mirise
pa hmmmm
nikada nisam volio miris sapuna dok lizem picku
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 11:56   #4
Znaci ti isto ne volis... ma moj partner provjereno to ne voli tako da ne zelim s njim to pokusat jer je njemu turn off, a onda i meni.

Ja zapravo zelim znati ima li muskaraca kojih to bas jako pali?
strumfetaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 11:56   #5
Quote:
strumfetaxy kaže: Pogledaj post
Znaci ti isto ne volis... ma moj partner provjereno to ne voli tako da ne zelim s njim to pokusat jer je njemu turn off, a onda i meni.

Ja zapravo zelim znati ima li muskaraca kojih to bas jako pali?
ako mene pitas
mene to bas pali
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 11:59   #6
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
ako mene pitas
mene to bas pali
Nisam mislila na tebe nego na prvi odgovor...znaci ti si prvi za. Trebala sam staviti anketu
strumfetaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:00   #7
Quote:
strumfetaxy kaže: Pogledaj post
Nisam mislila na tebe nego na prvi odgovor...znaci ti si prvi za. Trebala sam staviti anketu
sto ti znaci anketa ako tvoj dragi to ne voli
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:03   #8
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
sto ti znaci anketa ako tvoj dragi to ne voli
Pa zato sta sam zapravo uvjerena da vecina ne voli i zato se i ne bunim na deckove zelje i bilo bi mi neugodno bit s nekim u takvom zapustenijem stanju. Pa ako bi vidjela da ima dosta prirodnjaka mozda se i opustim u tako necemu
strumfetaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:08   #9
mislim da se ne bi trebalo to iz naslova brkati sa zapustenim.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:09   #10
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mislim da se ne bi trebalo to iz naslova brkati sa zapustenim.
Pa danas se dlake smatraju zapustenim izgledom...ili sam u krivu?
strumfetaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:11   #11
Ja kad sam imao 12-13 godina,(najintenzivnije istraživačko doba vlastite seksualnosti) na satu TZK, sam se s jednom curom izgubio u praznu dvoranu, gdje smo imali nekakav nebitan razgovor sa uspotno seksualnim tendencijama, koje su bile sve izraženije.... Ona je imala kratke uske hlačice za TZK i ja sam prstima prelazio po njenim glatkim nožicama, pa bi ona po mojima koje su tek krenule dlakavit i tako smo se nas dvoje igrali dok se nisam našao blizu njezinog međunožja i osjetio miris, da onaj miris preko tih hlačica, jer su mi mirisi tada bili jako primamljivi(ako mislite da sam mirisao rublje iz korpe za veš nisam), zaronio sam cijelo lice nosom snifajući te mirise, tako sam je tada želio i tko zna kako bi se to sve razvilo da nas nije prekinulo školsko zvono.

Ali danas mi ti miris nisu više privlačni, vjerojatno i zbog godina i zbog prehrane, jer su to neke neprirodne izlučevine....Ali ako se osoba hrani samo prirodnom hranom, uz jedenje puno zelja, oni neugodni mirisi će nakon intenzivnog perioda čišćenja nestati, i tada bi mi ti mirisi opet postali vrlo ugodni, ali opet to ne znači da se ne trebamo prati, jer naši organi ne dišu jer ipak nosim odjeću, ali jedan dan razlike može biti vrlo poželjan...

Uglavnom riječ je o klorofilu, pa si prostudiraj po netu ako te baš zanima...
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:15   #12
Quote:
strumfetaxy kaže: Pogledaj post
Pa danas se dlake smatraju zapustenim izgledom...ili sam u krivu?
ne nuzno.

ali postoji sredjeno i postoji zapusteno.

ono jel, suma striborova i te brije su turnoff.

ja b' dodao i da podosta ovisi o tonu koze i boji dlaka.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:17   #13
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ne nuzno.

ali postoji sredjeno i postoji zapusteno.

ono jel, suma striborova i te brije su turnoff.

ja b' dodao i da podosta ovisi o tonu koze i boji dlaka.
tvoj stav
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:17   #14
Ili skroz izbrijana ili trimovana, svježe oprana, mmmm....
Ne nikako "prirodna" a la šuma striborova a k tomu smrdljiva.
ForumkoX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:22   #15
Uglavnom, meni je tip koji se iskreno i animalno pali na skroz prirodnu picu trenutna seksualna mastarija br. 1
strumfetaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:24   #16
Quote:
ForumkoX kaže: Pogledaj post
Ili skroz izbrijana ili trimovana, svježe oprana, mmmm....
Ne nikako "prirodna" a la šuma striborova a k tomu smrdljiva.
a opet, postoji i razlika izmedju sapuna, prirodnog mirisa i smrdljivoga.

mislim da je sapun nuzno zlo da se ne desi ono zadnje.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:25   #17
Jel tebe pali miris sirastog, neopranog kurca?
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:27   #18
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
zaronio sam cijelo lice nosom snifajući te mirise, tako sam je tada želio i tko zna kako bi se to sve razvilo da nas nije prekinulo školsko zvono.

Ali danas mi ti miris nisu više privlačni, vjerojatno i zbog godina i zbog prehrane, ..
Hahahahah..
Mene faza mirisa nikad nije prošla hvala bogu..
Miris kože, kose, male.. nekad dođe umorna i znojna s posla pa kaže smrdim trčim pod tu, a meni to jebozovno skroz...
za protiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:27   #19
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a opet, postoji i razlika izmedju sapuna, prirodnog mirisa i smrdljivoga.

mislim da je sapun nuzno zlo da se ne desi ono zadnje.
Evo recimo ujutro se otusiras, pa govorimo o intezitetu mirisa kasno navecer.
strumfetaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:29   #20
Quote:
strumfetaxy kaže: Pogledaj post
Evo recimo ujutro se otusiras, pa govorimo o intezitetu mirisa kasno navecer.
Ovo stvarno ovisi od osobe do osobe, neke sa kojima sam imao ONS-ove su nakon sati i sati divljanja i znojenja vani imale nikakav miris i da se licnut, a kod nekih mi se dizao zeludac od samog jebanja zguza kad ti miris zatitra u nosnicama.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger