Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2016., 01:55   #81
Quote:
agathos kaže: Pogledaj post
Majketi.... za ovakvo što još nisam čula, a čula sam za svakave slučajeve. Pod hitno ju vodi psihijatru... mislim da tu više ni psiholog ne može pomoći.
Bome ni ja. Cak nije za nasmijati se i reci stvarno si supendara. Sabahudin, dobro ti trpis.
Al ovo da je ves sveta krava
__________________
I nemam obične sreće.
I nemam obične grijehove.

Zadnje uređivanje queenBrigitte : 12.02.2016. at 02:40.
queenBrigitte is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 14:21   #82
Kad nekome napravim nešto loše (nebitno zbog čega, jbg desi se) i ta osoba pretrpi, ne odreagira, ne zauzme se za sebe... a ja sam itekako svjesna da sam pogriješila i očekujem da ta osoba kaže gle zeznula si stvar, nije ok.. Stvarno izgubim djelić poštovanja prema toj osobi ako ne odreagira, tj. ako se postavi kao šupendara. Svaki put kad mi dozvoli da ga zgazim izgubit će dio mog poštovanja. I ponekad mi padne na pamet da ti ljudi možda uživaju u takvom tretmanu a ja im radim uslugu kad ih stisnem do poda i gledam kako trpe.

Ima li nešto u tome da određeni ljudi uživaju u slici o sebi kao žrtve?
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 14:32   #83
Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Kad nekome napravim nešto loše (nebitno zbog čega, jbg desi se) i ta osoba pretrpi, ne odreagira, ne zauzme se za sebe... a ja sam itekako svjesna da sam pogriješila i očekujem da ta osoba kaže gle zeznula si stvar, nije ok.. Stvarno izgubim djelić poštovanja prema toj osobi ako ne odreagira, tj. ako se postavi kao šupendara. Svaki put kad mi dozvoli da ga zgazim izgubit će dio mog poštovanja. I ponekad mi padne na pamet da ti ljudi možda uživaju u takvom tretmanu a ja im radim uslugu kad ih stisnem do poda i gledam kako trpe.

Ima li nešto u tome da određeni ljudi uživaju u slici o sebi kao žrtve?
nemam postovanja prema onima koji gaze i znaju da su zgazili, a ne ispricaju se.

od takvih se imam potrebu maknuti pa nek zajebavaju nekog drugog.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 15:16   #84
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
nemam postovanja prema onima koji gaze i znaju da su zgazili, a ne ispricaju se.

od takvih se imam potrebu maknuti pa nek zajebavaju nekog drugog.
Pošteno.
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 20:41   #85
Quote:
agathos kaže: Pogledaj post
Majketi.... za ovakvo što još nisam čula, a čula sam za svakave slučajeve. Pod hitno ju vodi psihijatru... mislim da tu više ni psiholog ne može pomoći.
Mensecini da je samo problem u njegovom preozbiljnom shvacanju vlastite zene.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 00:52   #86
31.8uvijek najavi pms i nakon 6 dana jucer dobila.
spavala,gledala tv,pripremala se i zivcanila oko posla do 2 popodne pojela juhu koju sam skuhao i otišla prat kupaonu a ja otisao sredit nesto za auto. Zvala me i ja je nisam čuo. Kad sam sredio stvar nazovem i javi mi se mala. Pitao sta je mama htjela a ona preko djeteta odgovori da nije bitno .dođem doma a ona ce meni zar ju necu pitati sto me je zvala a ja kazem ne (jbg pa zvao sam) eno je grinta u kupaoni
sabahudin treći is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 10:03   #87
Ne fakat srari žena ti nije normalna. Onak to mi vuče na fakat teške psihoze, narcisoidnost, bordera, ju nejm it. Vodi ju psihijatru il čekaj da ubije tebe, dijete i sebe. Il trolaš, ne znam koji kurac.
executable is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 02:08   #88
Evo zelim podijeliti sa vama par (ne)zgoda iz mog odnosa u kojem sam bila ocito supendara pa presudite sami.

scenarij #1:

Zajednicko tuširanje kad odjednom osjetim još jedan topao mlaz osim onoga iz tuša.
Moj najdraži piša po meni i smije se. Moja početna reakcija , nakon toga na moje lice izlazi kiseli smiješak zbog nevjerice.

scenarij #2:

Ja kod kuće sa dvije frendice, zove moj dragi i padne dogovor za zajednički izlazak. Moj dragi kaže "pričekajte me vani ispred kuće!" Ja kažem "naravno dragi", Dragom treba 15 minuta biciklom do mene, pa u roku 10 minuta ja i frendice izlazimo van ispred kuće, na dvorište. Dvorište i cesta su odvojeni grmljem koje blokira pogled iz dvorišta na cestu. Sjedimo mi na dvorištu, čekamo, brbljamo, prodje jedno pola sata, mog dragog nema. Mi vrlo vokalno izražavamo nezadovoljstvo njegovim kašnjenjem, ujedno se pitamo kakav je to čudan zvuk. Prolazi još pola sata, mi čekamo vani, ispred kuće, na dvorištu, kad jedna frendica ustaje i istražuje izvor zvuka, koji je već postao iritantan. Prizor: moj dragi, s druge strane ograde, već 40 minuta, vrti lanac od bicikla i time pokazuje nezadovoljstvo što ga nismo čekale s druge strane ograde. Mi brže-bolje ustajemo, te me on pogleda i mrtva hladan kaže: "Rekao sam ti da me čekaš ispred kuće"
Nemoram ni spominjati da je izlazak bio katastrofa.

Evo to je to za sad ali ima još jako puno priča možda ih istipkam koji drugi put

Sretno Vam Valentinovo

Zadnje uređivanje SophieLuana : 14.02.2016. at 02:12. Reason: typos
SophieLuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 10:44   #89
Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Kad nekome napravim nešto loše (nebitno zbog čega, jbg desi se) i ta osoba pretrpi, ne odreagira, ne zauzme se za sebe... a ja sam itekako svjesna da sam pogriješila i očekujem da ta osoba kaže gle zeznula si stvar, nije ok.. Stvarno izgubim djelić poštovanja prema toj osobi ako ne odreagira, tj. ako se postavi kao šupendara. Svaki put kad mi dozvoli da ga zgazim izgubit će dio mog poštovanja. I ponekad mi padne na pamet da ti ljudi možda uživaju u takvom tretmanu a ja im radim uslugu kad ih stisnem do poda i gledam kako trpe.

Ima li nešto u tome da određeni ljudi uživaju u slici o sebi kao žrtve?

imaš sadističke porive, podhitno potraži stručnu pomoć jer ti i tebi slični, koji gaze ljude kao krpe, ne bi trebali biti pušteni da hodaju svijetom bez lajne.
grdobina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 14:16   #90
Quote:
grdobina kaže: Pogledaj post
imaš sadističke porive, podhitno potraži stručnu pomoć jer ti i tebi slični, koji gaze ljude kao krpe, ne bi trebali biti pušteni da hodaju svijetom bez lajne.
Ma to ja samo onako, teoretski
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 14:21   #91
Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Ma to ja samo onako, teoretski
Ma skoro svi to imaju u sebi samo glume dobrice...pogledaj malo oko sebe, ma i napravi eksperiment.
Npr u radnoj okolini presuti necije ugnjetavanje, nakon kratkog vremena vecina kolega ce te poceti sutati verbalno, cak i oni "dobri'', to je ona nasa zla strana i ne tvrdim da je svi imaju ali vecina da...tako da stoji sta je rekao/la Awekening

Zadnje uređivanje Splicanka123 : 16.02.2016. at 14:22. Reason: greska
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 14:58   #92
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Ma skoro svi to imaju u sebi samo glume dobrice...pogledaj malo oko sebe, ma i napravi eksperiment.
Npr u radnoj okolini presuti necije ugnjetavanje, nakon kratkog vremena vecina kolega ce te poceti sutati verbalno, cak i oni "dobri'', to je ona nasa zla strana i ne tvrdim da je svi imaju ali vecina da...tako da stoji sta je rekao/la Awekening
Hvala na podršci! Skoro sam se uplašila da postajem freak haha

I nisam sigurna ali nekako mi se čini da su "šupendare"te koje vode glavnu riječ. Svjesno odlažu trenutak u kojem će reći "dosta je", pomiču vlastite granice u količini sranja koje mogu istrpit istovremeno se naslađujući ulogom jadne žrtve? Jel pretjerujem?
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 15:07   #93
Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Hvala na podršci! Skoro sam se uplašila da postajem freak haha

I nisam sigurna ali nekako mi se čini da su "šupendare"te koje vode glavnu riječ. Svjesno odlažu trenutak u kojem će reći "dosta je", pomiču vlastite granice u količini sranja koje mogu istrpit istovremeno se naslađujući ulogom jadne žrtve? Jel pretjerujem?
Ne znam jel pretjerujes, mozda kod pojedinaca
I ja sam bila u takvom odnosu supendarstva i kod mene tvoja teza donekle stoji...ugrubo receno mogla sam podnit, istina bolilo je za popizdit, ali sam dosla do faze da me uopce ne moze povrijediti, a nisam bila ravnodusna...mozda sam i ja fazno pomaknuta ahahaha...nisam uzivala u podredenom polozaju ali sam uzivala sta sam mu postala nedodirljiva glede njegovog molestiranja, pa je na kraju sam otisa jer bice vise nije imao zadovoljstva kad me ne moze povrijediti
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 16:13   #94
Obje ste u pravu, svoje šupendarstvo preživile i vratile se u fazu i nema boljeg načina nego malo sadizma prema bićima gladnim slijepih emocija da si i oni malo naštimaju kut.
zwer-xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 01:00   #95
Quote:
SophieLuana kaže: Pogledaj post
scenarij #1:

Zajednicko tuširanje kad odjednom osjetim još jedan topao mlaz osim onoga iz tuša.
Moj najdraži piša po meni i smije se. Moja početna reakcija , nakon toga na moje lice izlazi kiseli smiješak zbog nevjerice.
Haahahah

tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 11:26   #96
Quote:
queenBrigitte kaže: Pogledaj post
Ja isto definitvno moram podjelit jednu supendarsku pricu.
Uglavnom, ljubav velika. Potrajalo je dugo dok se nismo nazvali i sluzbeno parom jer eto, on nije zna kako ce ljudi reagirat jer sam 7godina mladja od njega. Meni je to bilo ono ok pa skroz razumljivo. Ti ljudi ce s nama biti u vezi. Jebes vezu ako ste samo vas dvoje sami.
Ok, to se saznalo. Sve je super i volimo se.

Zovem ja njega jedno jutro, ne javlja se. I uopce se ne javi taj cili dan. Ja se mislim, ok sinoc je bija vani pa je umoran. Zovem ga dan nakon i oooopet nista. Mislim se jooooj pa sigurno je bila neka dobra zabava kad jos ne moze doc sebi i odlucim ga ne zvati dok se ne odmori (bas sam krasna).
Sretnem njegovog prijatelja u gradu i pitam ga di su bili i tako. I taj samo kaze - ma znas, one nase zabave. Pa sigurno ti je prica.
Ja ono kroz polusmijeh - daaa,daaa, je. Jel vam bilo dobro? (nemam blage veze o cemu se radi).
On meni - maaa super, al smo malo pretjerali pogotovo tvoj pa ne moze doc sebi vec dva dana.
Ja se opet nasmijem i pitam - a s cim ste pretjerali?
Kaze taj idiot - ma znaaas kako s vrimena na vrime nabavimo nesto kvalitetno pa zabavica i tako.
Okej, sad vec kuzim o cemu se radi i nasmijem se i odem.

Čekam mog idiota da me nazove i docekam nakon 3 dana.
-Eeeee ljube moja, di si? Aj dodi do mene. Nisan te dugo vidija.
-Nisi me ni moga vidit kad si se oporavlja 3 dana. Otkad to sve skupa traje?
-Ma ne trajee ti to, ne brini nista. Samo rijetko nesto nabavimo i nasmrcemo se ko budaletine. (on je to nekako finije reka, al se ne mogu tocno sjetit)
- Paaaa zasto mi sam nisi reka?
- Ajdee, sta sad ima veze. Ajde dodi kod mene da se malo pomazimo pa cemo pricat.
Ja naravno za 15 minuta kod njega, za 15ipo minuta vec nemam robu na sebi i idemo se seksat jer koga briga sta se on rekrativno drogira. I nakon svega mu samo kazem-aj pliz samo da te ja ne vidim nikad u takvom stanju. Odgovor - ma ljube, nemas brige. Ko zna kad cemo opet. Mozda ni necemo. Ne brigaj.
Ja cila sritna, razgovor prosa super. A to sta sam ispala glupa, nikom nista. Jer ionako, on na sve pazi. On je umjeren. Bla. Bla.

Nakon dva miseca, ide on vani, pita ocu s njim. Ja necu, nek se zabavi s prijateljima. Zvoni meni mobitel u 6 ujutro, vidim on i odma osmijeh jer sigurno svira nesto sta ja volim pa me se sitija. Javim se, on ne moze sastavit smislenu recenicu. Al skuzim da oce da dodem po njega. Ja lipo odma u auto i po njega.
Kad sam ga vidila - kretencino, sta si ovo napravija od sebe? Ostavljam te ode. (jos ne mogu prizalit sta ga nisan ostavila isprid kluba).
Sljedeci moment, vozim ja njega doma. On meni govori koliko me voli i da ne zna di san bila cili njegov zivot (ti dalmatinci su tako romanticni kad su narogirani). Ja mu skidam sve po spisku, doslovno ga unosim u kucu i ostanem spavat s njim da budem sigurna da ce se probudit ziv.

Budim se, on spava ka zaklan. Spustim se ja u prizemlje i pijem kavu s njegovom starom.
Pita ona - aaa negdi ste bili u zabavi sinoc a?
Kazem ja njoj - jesmo, jesmo. Super nam je bilo. Samo smo predugo ostali pa on jos spava.
Vratim se kod njega probudit ga i imam spreman govor u glavi. Zelim mu rec da je uspija pric jedinu granicu koju sam postavila i da to tako nece ici.
Budi se moje zlato i govori - ljuube moja, dobro jutro (a to sta je debelo popodne nema veze). Fala ti za sinoc, spasila si me. Ma znas, dosa nam je prijatelj iz Njemacke pa smo se proveselili. (Tribalo mu je cca 20 minuta da kaze 2 recenice)
Ja i dalje ljuta i spremam se na paljbu kad eto ti njega - ajme znas, falila si mi sinoc. Necu ic vise vani bez tebe. Aj dodi ode, lezi pokraj mene, idemo jos malo odspavat pa cemo otici negdi na veceru.
Ja odjednom vise nisam ljuta, izljubim ga i zaspem s njim.

I mi smo sritan par.
Takvi ko ti ce jednog dana govorit okolo di su normalni muskarci i kako su svi sjebani
__________________
My mama told me not to fool with oleander.
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 19:57   #97
Quote:
executable kaže: Pogledaj post
Ne fakat srari žena ti nije normalna. Onak to mi vuče na fakat teške psihoze, narcisoidnost, bordera, ju nejm it. Vodi ju psihijatru il čekaj da ubije tebe, dijete i sebe. Il trolaš, ne znam koji kurac.
Dobro, žena mu nije normalna i očigledno ima nekih problema, ali ne misliš li da si malo pretjerao?
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 22:55   #98
Quote:
wawrinka1 kaže: Pogledaj post
Dobro, žena mu nije normalna i očigledno ima nekih problema, ali ne misliš li da si malo pretjerao?
Isprike na manjku samomoderacije.
zwer-xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 00:53   #99
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Takvi ko ti ce jednog dana govorit okolo di su normalni muskarci i kako su svi sjebani
Objasni mi malo sta je pjesnik htio reci i kakvi to ko ja?
__________________
I nemam obične sreće.
I nemam obične grijehove.
queenBrigitte is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 01:09   #100
Quote:
queenBrigitte kaže: Pogledaj post
Objasni mi malo sta je pjesnik htio reci i kakvi to ko ja?
takvi ko ti su oni koji imaju posla s drogerasima a kasnije traze normalne momke, i pitaju se gdje su isti nestali
__________________
My mama told me not to fool with oleander.
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.