Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2017., 10:28   #701
Bravo, Pirga:klap:

Ušla si u uži izbor
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 10:32   #702
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Bravo, Pirga:klap:

Ušla si u uži izbor
Jesam, ali je fotka uzasna. To je profi fotograf fotkao, a izgleda kao da sam ja s Nokiom 3310. Sve druge kuhinje izgledaju super u usporedbi s mojom.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:50   #703
čestitam pirga
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 19:11   #704
Quote:
Dadushka kaže: Pogledaj post
čestitam pirga
Hvala!
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 19:41   #705
meni stigao krevet i predobar mi je nadam se da će tako i ostati.
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:00   #706
Quote:
Pirga kaže: Pogledaj post
Jesam, ali je fotka uzasna. To je profi fotograf fotkao, a izgleda kao da sam ja s Nokiom 3310. Sve druge kuhinje izgledaju super u usporedbi s mojom.
To sam i ja pomislila
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:16   #707
Quote:
Dadushka kaže: Pogledaj post
meni stigao krevet i predobar mi je nadam se da će tako i ostati.
Koji je to bio krevet, može podsjetnik?
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:25   #708
Quote:
adriatica kaže: Pogledaj post
Koji je to bio krevet, može podsjetnik?
https://www.emmezeta.hr/namjestaj/sp...sa-spremnikom/

napokon viši krevet a ispod hrpetina mjesta
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 22:17   #709
Lijep je krevet dadushka, bit ce lijepi snovi
Ja sam malo u depri trenutno jer mi svi veci radovi po stanu cekaju neko bolje budgetiranje..
Htjela sam bar ulazna vrata promijenit jer se sadasnja mogu i nogom otvorit..al naravno (vele majstori) da bi bilo bolje promijeniti prije podove (sad je lamel parket koji cak i nije u toliko losem stanju,al lajsne su za plakat).. a naravno prije poda (vele majstori) bi bilo dobro pocupat sobna vrata i stavit nova.. i tak.. ko domino efekt.. a nikak da dobijem na lotu
Pa se onda pokusavam usrecit novim jastucicem, biljcicom ili tak nekom sitnicom.. al kratko me to zabavi.. smrc..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
sofijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 12:39   #710
Ako ti pomaže, mi smo ulazna vrata prva promijenili, stara su bila jednaka platnenoj zavjesi obješenoj na žici...
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 17:44   #711
Quote:
Dadushka kaže: Pogledaj post
https://www.emmezeta.hr/namjestaj/sp...sa-spremnikom/

napokon viši krevet a ispod hrpetina mjesta
Sad sam se sjetila, čak sam ga stavila na listu
Hoćeš mi napisati više informacija
od kojeg materijala je okvir, je li jednostavno sastavljanje, kakav je madrac - tvrd/mekan?
Uzglavlje je čvrsto, u smislu da se ne savija i sl.? Kakvim ti se čini materijal za održavanje?

I kakve je boje? Na jednoj slici mi djeluje plavo, na drugoj sivo, na trećoj tamnosivo
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 23:44   #712
Quote:
sofijica kaže: Pogledaj post
Lijep je krevet dadushka, bit ce lijepi snovi
Ja sam malo u depri trenutno jer mi svi veci radovi po stanu cekaju neko bolje budgetiranje..
jesu, lijepi su

da, budget je zajebana stvar. najbolje bi bilo kad bi si mogli priuštiti da sve uredimo i mir, ali nažalost malo tko ima priliku za to.. pa je uvijek skupljanje, i uređivanje pomalo

Quote:
adriatica kaže: Pogledaj post
Sad sam se sjetila, čak sam ga stavila na listu
Hoćeš mi napisati više informacija
od kojeg materijala je okvir, je li jednostavno sastavljanje, kakav je madrac - tvrd/mekan?
Uzglavlje je čvrsto, u smislu da se ne savija i sl.? Kakvim ti se čini materijal za održavanje?

I kakve je boje? Na jednoj slici mi djeluje plavo, na drugoj sivo, na trećoj tamnosivo
piše na netu ovak
Materijal izrade: Ležaj: bonel visine 15cm, žica 2,4mm, pu pjena 30 kg/m3, dekorativna tkanina (mikrofibra) proštepana za sintetičkom vatom 200 gr/m2 i spužvom debljine 20mm. Sanduk: stranice bijela iverica, donji dio sirovi lesonit. Plinski podizači. Inox nogice 50mm.

madrac je tvrd, ali meni odgovara. ja sam i htjela to. nemrem ja spavati u mekanom krevetu

meni se iskreno sastavljanje i nije činilo jednostavno, ali kažu moj tata i dečko da nije problem. jedino kaj ja imam malu sobu i imali su pristup krevetu samo s jedne strane pa je išlo teže. po meni za sastavljanje trebaju svakako barem 2 osobe, ja sam im povremeno pomagala.
dobiju se upute za sastavljanje

uzglavlje je čvrsto. materijal mi se čini super, piše da se održava mekanom vlažnom krpom. ja sam ga dosad samo dobro usisala, no imam ga tek od petka

boja je ovak neka https://www.emmezeta.hr/image/131313...duct_large.jpg
ugl tamnija siva, ali ne pretamna. meni je boja predobra. jedino šteta što je gornji dio madraca drukčije boje. no dobro, to se ionako ne vidi

ako ti emmezeta nije daleko i zainteresirana si za krevet, ja ti savjetujem da odeš u salon i dobro ga pogledaš, podigneš krevet, vidiš naslon i sve pregledaš pa ćeš najbolje znati da li ti odgovara
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:10   #713


šta ima ekipice????

listam danas d&d i vidim poznatu mi kuhinju

čestitam pirga

nisam baš u toku, ima li još netko da brani forumske boje?
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 17:13   #714
@dadushka, hvala na iscrpnom odgovoru. Nažalost nemam Emmezetu blizu, zato i pitam informacije. Dvojim između Ikeinih ili tako nekog s uzglavljem, uh.
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:27   #715
pirgice, bravo!

Jerryca, evo i tebe malo tu nakon dugo vremena! Šta se radi?

Dadek, super ti je krevet! Malo po malo i svega će bit'. Muž i ja smo 2 g. podstanarstva spavali na kauču na razvlačenje, pa 12- 13 g. na podnici i tek prije 2 g. si kupili 1. pravi krevet.
Ja ni ne znam tko bi mene obuzdao, kada bih odjednom sve uredila, da za par g. sve ne promijenim. Ovako već 8 g. malo pomalo.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:43   #716
Quote:
adriatica kaže: Pogledaj post
@dadushka, hvala na iscrpnom odgovoru. Nažalost nemam Emmezetu blizu, zato i pitam informacije. Dvojim između Ikeinih ili tako nekog s uzglavljem, uh.
ja sam htjela sivi krevet, s uzglavljem, i da je francuski ležaj da mogu ispod svašta sakriti tak da mi je ovaj pun pogodak. ali vidjet ćemo s vremenom kako će se "ponašati"

Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Dadek, super ti je krevet! Malo po malo i svega će bit'. Muž i ja smo 2 g. podstanarstva spavali na kauču na razvlačenje, pa 12- 13 g. na podnici i tek prije 2 g. si kupili 1. pravi krevet.
Ja ni ne znam tko bi mene obuzdao, kada bih odjednom sve uredila, da za par g. sve ne promijenim. Ovako već 8 g. malo pomalo.
ja sama spavam u ovom krevetu, 180cm samo za mene legnem si u sredinu haha.
al sam gledala jel bi neki manji krevet, trosjed na razvlačenje ili bračni krevet i odlučila se za ovaj jer smo u fazi traženja stana, pa će nam dobro doći
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 08:42   #717
Meni Perfecta Dreams ima odlicne te visoke krevete... Ja sam zapela za ovaj model, samo je cijena malo paprenija: https://perfecta.hr/krevet-new-york-...detail1278_788

Druga opcija je ovaj, on mi je cak bolji radi veceg spremnika ispod: https://perfecta.hr/krevet-nokturno-...detail1279_790
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 09:28   #718
I mi imamo francuski krevet sivi iz Concordia namještaja. To nam je već drugi (i u starom stanu smo imali njihov) i jako smo zadovoljni. Koštao je oko 2300 kn dimenzija 160×200.
Išli smo na jeftiniju varijantu zbog mačke koja ima fetiš na novi namještaj pa da nam ne bude žao.

http://www.concordia.hr/katalog/proi...uski-tina-sara
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 09:35   #719
Mi imamo nokturno, i u nasoj sobi i u sobi od male. Njoj smo kupili i uzglavglje, a nama smo dali raditi posebno
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 09:40   #720
Bi li htjela poslati sliku, zanima me kako izgleda uzivo u prostoru? New York sam vidjela neki dan, super mi je, ali me malo odbijaju ladice ispod, radije bih da je klasicni spremnik na dizanje.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.