Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2017., 20:13   #3221
Ma šta....

Super vijest.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 13:31   #3222
Pateticno. X Files prica je davno zavrsila kada je Mulder saznao istinu o sestri, clanovi Sindikata spaljeni (osim onog Engleza koji je samo sebe raznio u filmu iz 1998), a Krycek onog pusaca bacio sa stepenica. Nakon dvije sasvim bespotrebne sezone (osma i deveta), dva takodjer besmislena spin-offa (Millenium i The Lone Gunmen) i drugog filma se ponovo preseravaju. "Deseta" sezona je bila uzasna da ne moze gore. Ovo je isto kada bi sada poceli snimati nove epizode Star Trek TNG for f**k's sake...
Freidenker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 10:53   #3223
ono sta mi je drago da su dobili 10 epki ali stvarno mislim da bi trebali bolji scenarij, one epke od prosle godine im nisu bas na nekoj visini stvarno mislim da bi trebale biti ne tako povrsne, odnos Muldera i Scully je bio li-la ne mogu reci da je kemija bila na razini,mislim nisu ni imali prostora za to a i pretpostavljam da ce u ovoj sezoni biti prica i di je William. Mislim naravno da cu ih gledati pricali o kupusu i zelju cijelu sezonu ali voljela bih da se poprave, ako ne... hej uvijek imam stare sezone za uzivati
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 10:49   #3224
Nadam se da će biti dobra sezona.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 12:39   #3225
Annabeth Gish se vraća slijedeće sezone . I sama je potvrdila :

https://www.instagram.com/p/BXdmD0kl...=annabeth_gish
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 20:13   #3226
Barbara Hershey se pridružuje seriji u slijedećoj sezoni u gostujućoj ulozi :

http://deadline.com/2017/08/the-x-fi...es-1202148572/

Robbie Amell i Lauren Ambrose će ponoviti svoje uloge iz prijašnje sezone u nekoliko epizoda nove sezone :

http://tvline.com/2017/08/14/the-x-f...ose-returning/
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 08:53   #3227
Promo za novu sezonu



Gillian je potvrdila da je ovo za nju zadnja sezona i da neće više glumit Scully
__________________
Najgora ubodna rana je ona u srce. Naravno, većina ljudi ju preživi, ali srce više nikad ne može biti isto. Uvijek ostane ožiljak, koji vjerojatno ostane da te podsjeti da je, makar i na kratko, neko učinia da ti srce kuca brže. A to je ožiljak s kojin možeš da živiš ponosno, do kraja svog života.
divji cvit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 19:44   #3228
Quote:
divlji cvit kaže: Pogledaj post
Promo za novu sezonu



Gillian je potvrdila da je ovo za nju zadnja sezona i da neće više glumit Scully
Vrijeme je da se ovo privede kraju. Neka sve u ovoj sezoni završe koliko god epizoda treba, samo da završe više jednom. Nemam ništa protiv Dosjea X. To mi je najbolja krimi SF serija. Mogu je gledati beskonačno puta i svaki put mi je gušt. Šteta što još u nas nema kupiti zadnju sezonu. Ako misle nastaviti neka to rade sa svježom postavom kao i svi ostali. Ovo je samo mučenje starih glumaca (i po godinama su stari) koji se trude ovo oživiti i kako kažu imaju drugih obaveza. Svaka čast Davidu Duchovnyju što je sa Chrisom Carterom ovo uopće uspio pokreniti.
Jedva čekam početak 11. sezone.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 22:34   #3229
Nema ravne mistry serije
da je bar rebootaju
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 23:03   #3230
Ova 11. sezona će imati 10 epizoda od kojih će njih 8 biti monster of the week, a 2 će biti o izvanzemaljcima. 1. epizoda počinje tamo gdje je zadnja epizoda 10. sezone stala.

Imao sam samo 7 godina kada je ova serija krenula s emitiranjem na HRT-u. Veliki sam fan i pogledao sam svaku epizodu. To se je točno znalo kod mene, subotom u 20:15 je tv rezerviran za dosjei-x. Meni su sve epizode odlične, pa čak i one iz 9. sezone. Većina vas govori kako je 9. najgora sezona. Ne bih tako rekao. Ona se samo bavila malo drugačijim temama, i u fokusu su više bili Dogget i Reyes. Scully su strpali tamo na neko sveučilište. Međutim imam 1 epizodu koja mi je grozna, a to je 'The Field Where I Died', ali to je samo jedna od njih koliko 202.

A što se tiče mene do ove 10. sezone nije ni trebalo doć. Isto tako vrijedi i za onaj 2. film koji je bio katastrofalan. Kada je 2002. završila 9. sezona i na koji način, trebali su pričekati datum 21.12.2012. i za taj datum napraviti film koji bi nastavio priču iz zadnje epizode 9. sezone. I dati filmu neki happy end.

Pošto čitam da Scully više neće glumiti, iskreno se nadam da će ova 11. sezona biti zadnja i da će nam dati nekakav zadovoljavajući kraj. A ne da dođu do zadnje epizode i ostanu na cliffhangeru i onda je fox otkaže.

Dakle nema više prequela, rebootova, spin-offa, idučih sezona sa Einstein i Millerom i inih drndanja.

Ostavite ovu seriju na miru i svima u lijepom sjećanju!

E da, negdje sam pročitao da se Duchovny rasplakao čitajući scenarij za 11. sezonu.
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 09:17   #3231
Quote:
Nevan kaže: Pogledaj post
Međutim imam 1 epizodu koja mi je grozna, a to je 'The Field Where I Died', ali to je samo jedna od njih koliko 202.
To je i meni jedna od najgorih u cilon serijalu , Mulder naša srodnu dušu iz prošlih života

Quote:
Nevan kaže: Pogledaj post
Pošto čitam da Scully više neće glumiti, iskreno se nadam da će ova 11. sezona biti zadnja i da će nam dati nekakav zadovoljavajući kraj. A ne da dođu do zadnje epizode i ostanu na cliffhangeru i onda je fox otkaže.

Dakle nema više prequela, rebootova, spin-offa, idučih sezona sa Einstein i Millerom i inih drndanja.
Ovo me se i ja nadala, al Chris boldano već najavia

Najviše me zanima Will, napokon će se i on pojavit.
__________________
Najgora ubodna rana je ona u srce. Naravno, većina ljudi ju preživi, ali srce više nikad ne može biti isto. Uvijek ostane ožiljak, koji vjerojatno ostane da te podsjeti da je, makar i na kratko, neko učinia da ti srce kuca brže. A to je ožiljak s kojin možeš da živiš ponosno, do kraja svog života.
divji cvit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 09:25   #3232
Meni je S10 bila iznimno loša i nema šanse da gledam dalje.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 09:37   #3233
Quote:
Nevan kaže: Pogledaj post
E da, negdje sam pročitao da se Duchovny rasplakao čitajući scenarij za 11. sezonu.
Bit će od muke.

Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Meni je S10 bila iznimno loša i nema šanse da gledam dalje.
Također.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 16:42   #3234
@divlji cvit: Užas od epizode. I nije čak u pitanju tematika kojom se epizoda bavila, već je ona žena koja je ''glumila'' sebe u sadašnjosti i muškarca u prošlom životu. Toliko je bila iritantna i toliko je loše glumila da je to bilo negledljivo. Prvo kao glumi sebe, i onda počinje glumiti muškarca iz prošlog života lupajući kažiprstom i srednjim prstom po slijepoočnici i kao ''grubljim'' glasom. Moj brat od 11 godina bi to mogao bolje odglumiti.

Daj me nemoj zezati. Stvarno misle i dalje snimati epizode, čak i bez Scully? Bila je Anderson u nekom intervju-u izjavila da je gledanost 10. sezone bila veća kada su bile prikazivane monster of the week epizode nego kada su bile mitološke. Pa su to oni shvatili kako publika želi više tih monster of the week epizoda. A i sama je rekla kako je ekipi ponestalo ideja za te mitološke epizode.

Na kraju trailera za 11. sezonu Scully govori Mulderu za Williama: You have to find him and stop him, before he unleashes all hell on earth.

@Archangel: Slažem se s tobom što se tiče 10. sezone. No meni su 3. i 4. epizoda bile sasvim solidne. Nisu one bile ni do nožnog palca starim epizodama, ali su bile ok za pogledati.

1.7.2015. su na službenoj fox-ovoj Dosjei-x stranici počeli kao odbrojavanje. Da se svaki dan pogleda po jedna epizoda, i tako bismo za 202 dana pogledali svih 9 sezona i onda bismo 203. dan pogledali 1. epizodu 10. sezone. I ja sam tako radio. I kada sam pogledao sve te starije epizode, ono, savršenstvo od priča, scena, čudovišta, misterije, soundtrackova, humora, black oila, napetosti, nemam riječi!

Možda ćete se složiti sa mnom, a možda i ne. Ali ova serija, samo 9 sezona i 1. film, zaslužuje da je se prenosi s koljena na koljeno. I da ju neke nove generacije isto tako pogledaju. Ja sam uz ovu seriju rastao, igrao se agenta za paranormalno, bojao se nakon odgledane epizode ići iza svoje kuće gdje je potpuni mrak, ponedjeljkom prepričavao sa svojim razredom odgledanu epizodu od subote.

Kada budem imao svoju djecu i kada budu malo narasla i razumjela neke stvari, rado ću ispeći kokice i smjestiti se ugodno na garnituru i gledati zajedno s njima svaku epizodu ove legendarne serije.
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 21:29   #3235
Quote:
Nevan kaže: Pogledaj post
Imao sam samo 7 godina kada je ova serija krenula s emitiranjem na HRT-u. Veliki sam fan i pogledao sam svaku epizodu. To se je točno znalo kod mene, subotom u 20:15 je tv rezerviran za dosjei-x.
ovo me malo zagrebalo po mozgu, meni je nekako ostalo u pamćenju da su išli četvrtkom. no, googlanje kaže da su kasnih 90ih išli subotom, ali oko 22.00, a ranih 2000tih petkom, oko 23.00.
OT, pazi programa za npr. petak, 4.4.2003: Treći kamenčić od Sunca/Futurama/Obitelj Soprano/Dosje X/Zvjezdane staze TNG.
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 21:55   #3236
Jebeno.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 23:18   #3237
Quote:
innuit kaže: Pogledaj post
ovo me malo zagrebalo po mozgu, meni je nekako ostalo u pamćenju da su išli četvrtkom. no, googlanje kaže da su kasnih 90ih išli subotom, ali oko 22.00, a ranih 2000tih petkom, oko 23.00.
OT, pazi programa za npr. petak, 4.4.2003: Treći kamenčić od Sunca/Futurama/Obitelj Soprano/Dosje X/Zvjezdane staze TNG.
Išli su Dosjei X četvrtkom, mada isto pregledavajući stare tv programe, epizode su bile prikazivane i petkom i subotom navečer.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 12:34   #3238
Ovo uopće nije rečeno da se radi o Williamu di Scully govori Mulderu da ga mora nać i zaustavit, samo tako izgleda, može se radit o bilo kome. Opet mislin da je naravno povezano sa Pušačen, ne virujen da je Will negativan lik, a ako i je, onda lako moguće da ga je upravo Pušač takvin učinia.
Već je par puta nataknuto da on zna di je Will, pa moguće da ga je i on cilo vrime i sakriva.
Samo moja neka teorija
__________________
Najgora ubodna rana je ona u srce. Naravno, većina ljudi ju preživi, ali srce više nikad ne može biti isto. Uvijek ostane ožiljak, koji vjerojatno ostane da te podsjeti da je, makar i na kratko, neko učinia da ti srce kuca brže. A to je ožiljak s kojin možeš da živiš ponosno, do kraja svog života.
divji cvit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:45   #3239
ajde naravno da ce se gledati.Prosla 10 sezona je bila onako losija ali ja bi valjda gledala da snime do 30 sezone

drago mi je sta ce biti vise epizoda ako je ovo zadnja sezona William ce se sigurno pojaviti u zadnjoj epki ali poznavajuci Crisa svejedno cemo dobiti neki nedovrseni kraj,samo da opet ne otmu Muldera i Scully na kraju sezone

voljela bih u ovoj sezoni malo inteligentnije epizode monsters of a week a i odnos Muldera i Scully mi je nekako bio ko da hladnjikav u zadnjoj sezoni,nes mi je falilo nadam se da ce to popraviti
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 19:07   #3240
Što se tiče prikazivanja, 100% sam siguran da je 1. sezona išla subotom u 20:15, a repriza je išla odmah u nedjelju popodne. Znam jer je krenula kod nas 1994. a ja sam tada kretao u 1. razred. Još se sjećam da sam sasvim slučajno u nedjelju popodne prebacio na program, i bila je epizoda Conduit i scena gdje su Mulder i Scully pronašli pijesak pretvoren u staklo od visoke temperature koju je stvorio leteći tanjur. To mi je bio 1. susret s Dosjei-X-om. Na ljeto 1995. su reprizirali cijelu 1. sezonu.

Naravno da će se gledati nova 11. sezona. Na kraju krajeva ne može biti gora od 2. filma. Ali treba znat kada treba stat! Jer ako nastave s Dosjeima-X bez Muldera i Scully, a sa Millerom i Einstein, naravno da više neću gledati! Jer to više onda ne bi bio Dosjei-X.

Jesam li ja jedini koji je primjetio da u 10. sezoni nema više onog sata u donjem lijevom kutu? Mislim na ono 2:34 AM, 7:15 PM. Zadržali su font i piše gdje se radnja odvija, ali sat su izbacili. Je li mislite da će opening biti kao u 10. sezoni ili će napraviti nešto novo?
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.