Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2017., 17:10   #4081
Quote:
Jackles kaže: Pogledaj post
L.J.

Zadnje od L.J.a je kad ga Gretchen preda braći jer je Michael izbavio Whistlera iz Sone. (Sara i L.J. su bili oteti od strane Kompanije pa su ucjenjivalji Michaela da će ih ubiti ako ne izbavi tog lika). Na kraju serije on živi u Panami sa Sophiom i Lincom.
ups da L.J hvala na odgovoru
x files agent is offline  
Old 17.04.2017., 21:35   #4082
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
a Michael ko Michael grant ima neku korist da je dobar sa ovim teroristom. Odlicna je i druga epizoda

svi znamo da ce Lincoln zavrsit sa onom arapkinjom, vec je pala Mislim znala sam cim ga mrzi na pocetku da ce past

kaj mislite meni smrdi da onaj muz od Sare nije tako dobar kak se svima cini na prvu, garant je i on u nesta upleten
slazem se sa svime

pogotovo njezin muz, nit smrdi nit mirisi, garant je fejkao brak
coconutmilk is offline  
Old 18.04.2017., 16:08   #4083
nelos nastavak, ali po mom ukusu se nekako sve prebrzo odigrava, ko da ih neko tjera zavrsit ovo sto prije..ili je to samo neobicno nakon sto odgledas najbolju seriju ikad - breaking bad
e da, sara je nesto najperfektnije
united 18 is offline  
Old 18.04.2017., 16:38   #4084
zure zato sto nece biti puno epizoda
coconutmilk is offline  
Old 18.04.2017., 20:08   #4085
ne znan zasto su se ogranicili na samo 9 :/

sarin muz opet radi za nekog pa ce priko njega opet neko doci do michaela,vec vidjeno al ok.

mene samo kopa sta on radi u isilu,otkud,kad ce se pojaviti ono 7 years ago...

i zasto na grobu pise 2010,cini mi se da je na kraju 4 sezone pisalo 2005
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Old 19.04.2017., 15:43   #4086
Teško, 2005. je serija krenula s emitiranjem.
Jarvis is offline  
Old 19.04.2017., 16:16   #4087
Evo , tu vam je snimka groba , pa pogledajmo .
Na 4:26 se najbolje vidi ako se zaustavi :

MICHAEL J. SCOFIELD

10.08.1974. - 11.04.2005.

https://www.youtube.com/watch?v=M0_Zjn1nxug

Kako misle da gledatelji neće to primjetiti , ako postoje materijalni dokazi.
Inače , nisam još počeo s gledanjem , čekam da se nakupi par epizoda , pa u komadu .
Altairfan is offline  
Old 19.04.2017., 19:02   #4088
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
sarin muz opet radi za nekog pa ce priko njega opet neko doci do michaela,vec vidjeno al ok.
i meni se to čini i stvarno se nadam da nije tako jer je to baš isfurano
canca is offline  
Old 20.04.2017., 17:35   #4089
Radnja sve četiri sezone se odvija u 2005. godini osim onih zadnjih par minuta zadnje epizode 4. sezone kad ekipa dolazi na Michaelov grob - to je bilo 2009. godine. Tu se vidi da na spomeniku piše da je umro 2005.

Njegov sin ima 7 godina a rođen je 2006. Znači da bi se radnja u ovoj sezoni trebala odvijati u 2013. godini ali pošto je sad godina Michaelove navodne smrti promijenjena u 2010. radnja u seriji se događa u istoj godini u kojoj je gledamo - u 2017.
MatejR is offline  
Old 20.04.2017., 19:45   #4090
mah, pa nebitno kad se snima,mogu oni u seriji stavit godinu koju god oce,ali on je umra 2005,bez obzira sta je ovo 2017 nisu zato tribali minjat spomenik

da se osvrnen na 3u epizodu ove sezone, prebrzo nekako to proslo a nista nije bilo, saru san vidila da bi 3 minute. ne kuzin ko je plava zenska koja je ganja?

paula uopce nije bilo,previse likova nekako,ne znan,cudi me da michel nije uspija pobici ovaj put.

al malo preklasicno da bas kad snimi onu poruku sari mob se isprazni -.-

al ok,saznali smo da je michael radija za cia-u,ima jos par imena,samo nisan bas skuzila zasto...iz uvjerenja da ce sari bit bolje bez njega? zato nije bil potribe odlucit se za ovako extreman odmak od nekog normalnijeg zivota,moga je radit i u ducanu

bice zanimljivo viditi slijedeci pokusaj bijega.

a sarin muz boze mi prosti,ne znan di su ga izvadili,dosadan,bezlican,bar zasad,trosi dragocjene sekunde serije.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Old 20.04.2017., 21:23   #4091
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post

a sarin muz boze mi prosti,ne znan di su ga izvadili,dosadan,bezlican,bar zasad,trosi dragocjene sekunde serije.
Baš djeluje ljigavo, samo čekam koja će priča i s njim ispasti
Female Toxic is offline  
Old 21.04.2017., 18:46   #4092
Michael je baš melem za okice....
__________________
Ljepotice, ljepotice probudi see!!
Kako ću se probudit kad sam začarata?
Faculet is offline  
Old 21.04.2017., 19:43   #4093
o da
ne kuzim zasto je jadan pao u depresiju, jedno vrijeme se cak bedirao zbog svog tijela neki pametni ljudi su kritizirali njegovu kilazu, poslije pb
coconutmilk is offline  
Old 21.04.2017., 20:36   #4094
Nove epizode uzasno dosadne, umjesto da su iskoristili popularnost T-bag-a i stavili ga - daju ga na kapaljku-ova nova zena je bezveze-ŠŠŠŠŠ nesto na Š -ma sama jurnjava pucacina bezveze
Otvorenomore is offline  
Old 22.04.2017., 18:40   #4095
nakon odlične 1. epizode primjetan je pad kvalitete i zanimljivosti..... ova 3. epizoda mi je bila fanj dosadna.... događanja u zatvoru i inače u Jemenu nisu mi nešto posebno.....
ULICA ULICE is offline  
Old 23.04.2017., 15:36   #4096
Zanimljive prve tri epizode .
Nema Mahonea
Ali su zato negdje opet našli ovog Kellermana .

Najveće pitanje je tko su ona žena i muškarac koji su ganjali Saru i za koga rade i kako je Michael završio baš u Jemenu , od svih mjesta .
T - Bag i još k tome s mehaničkom rukom

Onaj Sarin muž možda nešto ima sa time , jer zašto su ga samo upucali u nogu . Mogli su ga komotno ubiti .
I zašto bi opet išli na ono da se smjesti Michaelu , kako su smjestili Lincolnu , sa ubojstvom onog direktora CIA-e ?
I ono kad je na početku T.Bag izašao iz zatvora i dobio žvakaće , podsjetilo me je na onu legendarnu scenu sa kraja 4 sezone , kad je T-Bag mislio da će i njega uvući u dogovor , a on je od njih dobio žvakaću .
Altairfan is offline  
Old 23.04.2017., 16:46   #4097
Po meni je Michael primoran ( ucijenjen ) raditi za neku od američkih agencija iz sjene....
ULICA ULICE is offline  
Old 23.04.2017., 17:03   #4098
@ULICA ULICE Složio bih se s tobom. To je jedino logično objašnjenje. Autori serije nisu 2009. znali da će snimati nastavak pa je on tada umro a sada se može objasniti da je smrt lažirao kako bi otišao raditi za nekoga u tajnosti. Jedino još treba otkrit zbog čega ga ucjenjuju.
MatejR is offline  
Old 23.04.2017., 18:05   #4099
trebali su 12 epizoda staviti, 9 je premalo, bas je sve zbrzano
coconutmilk is offline  
Old 24.04.2017., 13:21   #4100
i tako... ni najava 4e ne prikazuje bog zna sta

ako ne pobigne u ovoj,onda ce u slijedecoj,i sta onda? onda slijedece 4 bizati iz jemena? hope not.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:45.