Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2011., 11:50   #1001
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
pročitao sam 52 stranice da nađem tvoju analizu i ovo je sve što dobijem
Jel nije bilo lakše naći zadnje Santanine postove nego čitati 50 stranica?
__________________
BVB
95% is offline  
Old 08.10.2011., 12:02   #1002
da nije banda prodala Grcima tekmu da ne bi bilo dodatnih nereda nadajuć se prolasku u dodatnim i još dvi isplative utakmice..jer onako mlitavo i bezvoljno ne mogu igrati ni Bilićeve primadone..
sedan is offline  
Old 08.10.2011., 12:19   #1003
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Pa prvi i je, on i Kalinić su bili najbliži Šamarašu, a stali su nigdje...
Za drugi nema veze
Prvi je greška Perišića, vidi se po reakciji kad dođe Šamarasu lopta, tipa "o shit"

Vidim da Grčka iduću igra protiv Gruzije, ajmo reć da to i nisu 3 zagrantirana boda
__________________
YAWN
Mr.Bones is offline  
Old 08.10.2011., 12:20   #1004
U pon imamo novog izbornika.
Cico prvi favorit - znači Niko igra.
Ivanković drugi - za slavu i novac sve.

Krešić je trenerski bog za ovu dvojicu, ali nije poželjan u Ajduku, a kamoli u Mamićevoj prčiji od repke.

Ćiro kao prijelazni u slijedeće tri utakmice. Nitko ne zna bolje od Ćire kako bez trenerskog znanja motivirati lijenčine. Za ove balavce Ćiro je bio car 90-tih, a i on bi mogao evocirati svoja iskustva dodatnih kvalifikacija.

Mark my words.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 08.10.2011., 12:28   #1005
nemamo mi repku za eura.tko god dođe neće ništa napraviti bolje.kad nam pogledaš ekipu,možeš se samo čuditi što smo u top 10 nacija.napadača nemamo niti jednog,tko god šta rekao.s ovakvom repkom bit ćemo sretni ako za 2 godine budemo u top 50 nacija.
__________________
nemoj
high_voltage is offline  
Old 08.10.2011., 12:29   #1006
Quote:
mali.princ kaže: Pogledaj post
-perišić-sjebao je oba gola,ali mali je dobar igrač i treba bit u krugu reprezentacije
ja sam mislio da je Gekas pobjegao Lovrenu, barem je tako na snimci...

Quote:
-lovren-izbio je onu loptu u korner i onaj retaj od štimca ga je proglasio krivcem za gol??i mnogi ovdje,uklučujući hildegarda... ok,kriv je za korner,ali hebemu mater...dobro je igrao,iako nisam njegov ljubitelj
nda.. samo nije ocistio loptu kako treba kod prvog gola i pobjegao mu je igrac kod drugog.. ma, fenomenalno je odigrao...

Quote:
dosta mi je za danas,ostale kao eduardo,šimunić,ćorluka,manđukić...
Na znam, Jelavic je bio panj... bolje da su igrali sa Mandzukicem solo gore, covjek je u par navrata pokazao da zna primiti i zadrzati loptu sa igracem na ledjima, dok se od jelavica lopte odbijaju...
Corluka je ok kao desni bek bio, ali s obzirom da desnog krila nismo imali, morao je on ici naprijed kada se otvorio prostor.. druga stvar je sto je on defenzivni, a ne ofenzivni bek pa ne zna ni dribljati ni centrirati...
Dukkai is offline  
Old 08.10.2011., 12:32   #1007
Quote:
skyline77 kaže: Pogledaj post
Ja kao laik bi Biliću postavio tri pitanja, na svakoj poziciji na terenu po jedno.

1. Zašto Šimunić, a ne Vida? Trenutno njegova forma je najbolja u HNL-u, a vrlo dobro se snašao u LP protiv Ronalda ili Gomisa, pa bi se valjda isto tako dobro snašao protiv Gekasa, Samarasa ili Salpingidisa.

2. Zašto ne dati više minuta Rakitiću i Perišiću? Ako za njih ima mjesta u Sevilli i Dortmundu, onda ima i za hrvatsku reprezentaciju.

3. Gdje je Petrić? Jedan od rijetkih igrača koji nešto odigra u HSV-u ove sezone, ako ne i jedini. Sigurno puno veće reference ima on u Bundesligi nego Jelavić u slabašnoj škotskoj ligi.
1. Pravo je pitanje zasto Lovren, a ne Vida. Simunic je doktor za obojicu sto se uostalom vidilo.. Lovren konstantno u reprezentaciji iskazuje nesigurnost, na kraju je i zasra drugi gol..
2. Bolje bi bilo da Perišiću nije dao ni minute, ne bi primili prvi gol.
Rakitic je bio dugo ozljeđen, logično je da u ovako vaznoj utakmici ne stavlja igrača kad nije u formi...
3. Rezonski je da u ovoj utakmici igra tip igrača kao što je Jelavić nego tip igrača kao što je Petrić. Ne treba bit previše pametan za to ustanovit.
__________________
Bob Rock: "Bjezimo, njih su dvojica, a mi smo sami!!!"
vviikkii is offline  
Old 08.10.2011., 12:39   #1008
Naši igrači su prosječni europski igrači i očekivat nekakve senzacionalne uspjehe s njima je nerealno...
Ok, trebali smo izvuc bod ali malo sreca, malo individualna nekvaliteta i primis dva gola od protivnika koji je objektivno losiji od tebe...

Čitajući naše medije stekao bi dojam da smo igrački kvalitetniji od Španjolaca ali činjenica je da naši igrači igraju i još više sjede naklupi u prosječnim europskim klubovima..
Tu stvarno nema neke extra klase (osim Modrića) i nažalost ovo je naša realnost..
__________________
Bob Rock: "Bjezimo, njih su dvojica, a mi smo sami!!!"
vviikkii is offline  
Old 08.10.2011., 12:44   #1009
Quote:
inglorion kaže: Pogledaj post
I nije tu kriv samo Bilić, premda čovjek o trenerskom zanatu zna koliko i ja o povijesti Australopiteka, stvar je u našim plaćenicima koji repku eto moraju odradit, jer ja drukčije ovaj pristup utakmicama ne mogu objasnit...
Uglavnom, sramota jebena..za nas,njih i još jednom za nas...
Ma ponavljam igranje za repku im dolazi kao odmor-produženi vikend od pravog profesionalnog nogometa gdje im trener ne služi kao zabavljač i dvorska luda.

Ovdje se pjeva, svira i još štošta što se uspjelo sakriti od medija.
Profesionalnost vođenja boljih polovica na gostovanju u Maltu govori dosta.

Kad se vrate u svoje klubove idu i pišat po rasporedu koji im trener odredi.
FU T is offline  
Old 08.10.2011., 12:46   #1010
Quote:
vviikkii kaže: Pogledaj post
Naši igrači su prosječni europski igrači i očekivat nekakve senzacionalne uspjehe s njima je nerealno...
Ok, trebali smo izvuc bod ali malo sreca, malo individualna nekvaliteta i primis dva gola od protivnika koji je objektivno losiji od tebe...

Čitajući naše medije stekao bi dojam da smo igrački kvalitetniji od Španjolaca ali činjenica je da naši igrači igraju i još više sjede naklupi u prosječnim europskim klubovima..
Tu stvarno nema neke extra klase (osim Modrića) i nažalost ovo je naša realnost..
Potpis za sve.

Samo žalosno je da smo i sa ovakvom repkom u ovoj presmješnoj skupini trebali biti s lakoćom prvi.
shark821 is offline  
Old 08.10.2011., 12:48   #1011
Ono 'čuvanje' Šamaraša me podsjeća na mene kad igram rekreativno nogomet sa ekipom lokalnih nogometnih zanesenjaka upitne 'kvalitete' i limitiranih 'mogućnosti'.
Ono, kao, ma pustit ću ga, neće valjda sad zabit. Bo. Dobro, ja mogu malo zafušat u obrani jer se radi o tome ko plaća pivu nakon termina, ali ovdje se radi o završnici Europskog.
Isuse, pa lik kao da je gubav, nitko nigdje. Miljama.
Kao i kod drugog gola. Ronjenje po 16ercu.
6ar is offline  
Old 08.10.2011., 12:50   #1012
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
U pon imamo novog izbornika.
Cico prvi favorit - znači Niko igra.
Ivanković drugi - za slavu i novac sve.

Krešić je trenerski bog za ovu dvojicu, ali nije poželjan u Ajduku, a kamoli u Mamićevoj prčiji od repke.

Ćiro kao prijelazni u slijedeće tri utakmice. Nitko ne zna bolje od Ćire kako bez trenerskog znanja motivirati lijenčine. Za ove balavce Ćiro je bio car 90-tih, a i on bi mogao evocirati svoja iskustva dodatnih kvalifikacija.

Mark my words.


Ovo mi se sviđa. Ćiro kao prijelazni. Kad protiv latvije istrče svi obrijanih glava, a iza njih se ćiro dere, pa da vidimo tko neće pretrčat bar 10km.
__________________
Ako ne možeš otkriti ono što mi znamo, a nećemo vam reći, onda ispadaš iz igre
dumbazo is offline  
Old 08.10.2011., 12:53   #1013
Quote:
rocco4 kaže: Pogledaj post
pa jel kriv za šta,ne znam kako bi to kelava obranio,ili bilo tko drugi
Prvi šut iako je igrač bio nemarkiran nije baš izgledao neobranjivo.

Golman definitivno nije kriv, ali garantiram da bi 70% golmana koji igraju u LP ovo skinulo.

Dali je Kelava među njima, vjerojatno je sa trenutnim obranama.

Dodatni PLUS za Kelavu je da se naša igra nebi toliko vračala u nazad sa dodavanjima poznavajući kvalitetu njegovih ispucavanja !


Ali de Bilić ne zna kako se igra da se zabije gol.
FU T is offline  
Old 08.10.2011., 12:55   #1014
Quote:
shark821 kaže: Pogledaj post
Potpis za sve.

Samo žalosno je da smo i sa ovakvom repkom u ovoj presmješnoj skupini trebali biti s lakoćom prvi.
E sad nam slijedi Bosna ili Srbija što u svakom slučaju znači:OPET NEREDI !!!
__________________
bog i hrvati
hr posavina bih is offline  
Old 08.10.2011., 12:59   #1015
Quote:
Štrumfastičan kaže: Pogledaj post
Nitko ne vidi Niku Kovaca na poziciji trenera? Koliko znam vec 1-2g vodi B momcad Red Bull Salzburga, dosta je vec naucio trenerskog posla.
Sam je izjavljivao da nebi dosao jos za trenera hrvatske, ali bio je vođa na terenu, mislim da bi bio odlican trener.
Barem ga pozvati za pomocnog trenera, ali to je HNS, dolazi dr.prof.Ivankovic ili Cico pijanica koji nikad vise nece suradivat sa Mamicem i takve stvari i onda se za bocu rakije proda.
Također se slažem sada je kasno za novu taktiku treba netko tko će šamarčine dijeliti.
FU T is offline  
Old 08.10.2011., 13:03   #1016
Quote:
project zwo kaže: Pogledaj post
Španiju

kasični HR sindrom - ja znam najbolje...
Koja je sad to reprezentacija ?
FU T is offline  
Old 08.10.2011., 13:04   #1017
Sad se postavlja pitanje novog izbornika.Da smo mi normalan narod,do sada bi shvatili da nemamo nijednog nogometnog stručnjaka i angažirali bi nekog Van Gaala,Advocata i sl.To su već odavno shvatile neke malo veće nacije od nas (Rusi,Englezi).
Ali s obzirom na mafiju koja vlada našim nogometom,možemo očekivati prof.Branka ili nekog iz aktualnog "stručnog" stožera(Asanović,Jurčević).
Ziggy Pop is offline  
Old 08.10.2011., 13:06   #1018
Jedno ime se nameče samo od sebe

Kruno Jurčić
shark821 is offline  
Old 08.10.2011., 13:08   #1019
Ako Švedska izgubi od Nizozemske da li smo najbolji 2. u slučaju pobjede nad Latvijom ?

A kifla sad tek vidim Dance, maunu
Tomica1 is offline  
Old 08.10.2011., 13:09   #1020
Quote:
Tomica1 kaže: Pogledaj post
Ako Švedska izgubi od Nizozemske da li smo najbolji 2. u slučaju pobjede nad Latvijom ?
Ne.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.