Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2012., 14:09   #81
Uvijek su mi se sviđali ćelavci, a onda sam završila sa čupavcem. Dakle, uopće nije do kose. Nego do lica koju ta kosa (ili nedostatak kose) okružuju. S licem ćeš biti cijeli život, kosa dođe i prođe
chilam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 14:45   #82
Ili duga ( ispod ramena) ili skroz kratka.
Nista izmedu.
__________________
Nothing is what it seems.
bubu5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 17:12   #83
Quote:
chilam kaže: Pogledaj post
Uvijek su mi se sviđali ćelavci, a onda sam završila sa čupavcem. Dakle, uopće nije do kose. Nego do lica koju ta kosa (ili nedostatak kose) okružuju. S licem ćeš biti cijeli život, kosa dođe i prođe
pa nije ni do lica..nego do osobnosti s tim ćeš bit cijeli život
__________________
"Leave the gun. Take the cannoli."
amali is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 19:12   #84
Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
Dakle, drage moje forumašice, ovo je pitanje prvenstveno za vas! Da li su vam privlačni dečki s drugom kosom. Biste li hodale sa tipom koji "uzgaja grivu" umjetno da se šiša ili brije čim pređe centimetar-dva. Pod dugom kosom mislim na sve dužine otkad kosa počinje "padati" ispod uha pa sve do dužine kad pokrije stražnjicu kakvu njeguju obožavatelji metala
Neka se komentarima slobodno pridruže i dečki koji nose dugu kosu pa da čujem kakva su njihova iskustva po tom pitanju...
Više dečki s dredloksima (valjda i dredlovi spadaju pod "dugu" kosu), nego klasične duge kose.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 23:29   #85
Quote:
Arilana kaže: Pogledaj post
Meni se sviđa ta vojnička, skroz kratka frizura.

A duga kosa mi je totalno , to mi je baš odbojno. Nikad mi se nije svidio neki s dugom kosom.
Nemam nis protiv kratke ali duga kosa kod tipova me fascinira. Zanimljivo je da je to nekom odbojno, bez razloga. Isto tako je meni, bez razloga odbojna brada kod muskaraca, ali bilo kakva brada. Bradurina ili ona glupa 'kozja'. Ili brkovi

Pokusala sam kopat po sjecanju iz djetinjstva, po traumama i slicno ali nista nisam nasla. Jednostavno mi je to bljak. Najljepsi glumac, s bradom mi je bljak. Kad mi se upucava neki tip s bradom to mi je potpuno smijesno.

Ali zato dugokosi (bez brade ofkors!!!)
nina kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 00:58   #86
Nikako duga kosa, i nikako obrijano.

Volim kad dečko ima kvalitetnu gustu kosu, ali ošišanu i održavanu na 1-2 cm. Sve više od toga mi je previše

Ja svog nikad nisam vidjela prije odlaska na brod (brijanje na ćelavo) i odmah nakon dolaska (neobrijan i zarasle grive). Nisam htjela nikako.

Sad se psihički pripremam na tu grivu
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 18:59   #87
Duga kosa - 0 bodova.
Optimalna dužina mi je 2cm.
__________________
Difficile est longum subito deponere amorem. Ideo fide, sed cui, vide.
totallyconfused is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 19:12   #88
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Više dečki s dredloksima (valjda i dredlovi spadaju pod "dugu" kosu), nego klasične duge kose.
jesi ti muško ili žensko?


ja volim dugu kosu, onako do ramena, prednost je plava ili svjetlosmeđa, crna mi nije nešto, izgleda kao griva
Solna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 17:51   #89
Zanimljiva razmišljanja.

Neki ne vole kratke, neki duge, neki ćelave, neki nešto između...

Uglavnom ja imam dugu kosu. Ok, ne baš dugu do guzice, nemam ju ni do ramena, pa ne znam kak da opišem, našao sam ovu sliku s Deppom gdje maltene imamo identičnu frizuru.

Naravno prije sam imao i kraću kosu. Sada se nisam šišao jedno godinu dana. Neki mi kažu bolje mi je bilo prije, neki kažu da mi je ovo baš super. Definitivno vrijedi ono sto ljudi sto ćudi. Ne želim nikog vrijeđat nit želim da se netko nađe uvrijeđen ali one cure koje su mi rekle da mi duga kosa ne stoji većinom su redovite posjetiteljice cajkaških klubova. Ono, sorry najbolje bi bilo obući najroziju majicu, preko ramena nabit najnoviji model lacoste pederuše i trapericu koje koštaju najmanje 2000 kn. Još da se nadovežem na neke komentare kao da duga kosa ne predstavlja muževnost. Onda ovaj opis "muškarčine" maloprije predstavlja?
Sorry, ali još mi je veća glupost kaj sam pročitao par postova prije da je to za teenage doba. Mislim da to nema veze s godinama.

P.S. Eto još sam i tamnoput a vidim da se to u kombinaciji s dugom kosom nekim forumašicama sviđa. Ženite me.

Zadnje uređivanje The Foggy Dew : 03.08.2012. at 18:06.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 00:24   #90
Duga kosa definitivno.

Što ne znači da se ne mogu niti nisam zaljubila u dečke i s kraćom kosom (jesam, više puta), ali uvijek prvo primijetim dečke s dugom kosom, odmjerim ih od glave do pete , i ako uz to još imaju lijepu facu, onda su mi neodoljivi.

I svejedno mi je je li kosa ravna, kovrcava, plava ili tamna, ima li dreadlockse... sve mi se sviđa, ako dečku dobro stoji.

I znalo mi se desit više puta da dečki koji su mi zgodni s dugom kosom, kasnije nisu bili - i to ugl. kad ih nisam uspjela i upoznat, nego sam ih samo viđala rijetko. I kod glumaca također, više njih mi je super s dugom, a obični s kratkom kosom. Ne kažem da mi nisu zgodni s kratkom (neki nisu ni to), ali onda su mi obični i izgubim zanimanje.

E sad, ako mi se dečko ne sviđa po karakteru kad ga upoznam, ni duga kosa mu ne može pomoć, naravno. Kao što sam se više puta zaljubljivala u dečke s kraćom kosom - ali uglavnom tek nakon što sam ih upoznala dobro, na prvu mi najčešće nisu baš toliko zapeli za oko, iako su mi kasnije bili predivni.
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 01:46   #91
Lijepo je znat da ima dosta cura koje vole dečke s dugom kosom , a ove kaj ne vole...a šta ću im ja. Loš im je ukus Meni većina cura, a frendova kaže da puno bolje izgledam s dugom kosom, a i sebi isto tako da nema šišanja za mene. Pogotovo zato što mi se ekipa smije na slike mene s kratkom kosom. Kažu da izgledam ko neki klinjo žešći Jedino je malo zajebano prek ljeta bit s dugom kosom, jer vrućina ubija pa si stalno moram vrat otraga namakat hladnom vodom i malo po kosi i tak. A kosa mi ide nešt malo preko ramena
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 01:52   #92
Meni to bilo bljak i svakako, a onda je uletio MM...
Imao je dugu kosu kad smo se upoznali i još se sjećam kako je to izgledalo kad se smijao, onako baš grohotom smijao, preseksi mi je to bilo. Kasnije se ošišao, ali sad pušta opet.
Ima jednu fotku, na kojoj mu je ta kosa nekako poluduga, pa još zajedno s bradom, izgleda pomalo vukodlački i opako, ali seksi, ne na onaj gejiš-sumrak način, ta kosa i brada u kombinaciji s time koliko je krupan, e od toga mi se gaćice zatresu odmah.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 11:31   #93
sekši al definitivno, nikad me nisu privlacili ovi sa 2 mm kose
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 11:45   #94
Quote:
Engine25 kaže: Pogledaj post
I borci imaju uglavnom kratke kose (boksači,kick boksači,mma borci),pa onda redari u klubovima itd
Ne svi

http://www1.cdn.sherdog.com/image_cr..._clayguida.JPG
william1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 11:47   #95
dis ovoga iskopao izgleda vrlo veliko i nabrijano
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 11:53   #96
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
dis ovoga iskopao izgleda vrlo veliko i nabrijano
Clay Guida, UFC.

A i nije baš velik, 170 cm, 71 kg
william1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 12:55   #97
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
dis ovoga iskopao izgleda vrlo veliko i nabrijano
Gle ju,već se napalila
Engine25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 12:58   #98
Obožavam dečke sa dugom kosom, naravno, ako im to stoji

Vidjela sam neki dan na fejsu nekog lika iz rijeke, metalac, nabildan, ima do pola leđa guuustu, crnu, blago kovrčavu kosu...

ljubav mog života
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 13:03   #99
Mislim da se rijetko koja žena iznad 25 pali na dugokose.
Engine25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 13:08   #100
Quote:
Engine25 kaže: Pogledaj post
Gle ju,već se napalila
na ovo bi se napalila

http://www.ronalfy.com/wp-content/up..._long_hair.jpg

i da ja imam iznad 25
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger