Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2013., 15:09   #1
Bates Motel (2013-2017)





Quote:
Bates Motel is an American drama-thriller television series developed by Carlton Cuse, Kerry Ehrin, and Anthony Cipriano.

The series is inspired by Alfred Hitchcock's Psycho, and will depict the life of Norman Bates and his mother Norma prior to the events portrayed in Hitchcock's film. A&E chose to skip a pilot of the series, and ordered a 10-episode first season.

After the death of her husband, Norma Bates buys a motel in the picturesque coastal town of White Pine Bay, giving herself and teenage son Norman a chance to begin anew. Shy Norman is reluctant at first, but with the help of his mother -- with whom he shares an intensely close relationship -- the boy begins to open up to others and make new friends. Some locals, however, aren't as friendly and welcoming to the Bates, who discover that because White Pine Bay isn't as peaceful as it appears, they are forced to do whatever it takes to survive. The drama series, from executive producers Carlton Cuse ("Lost") and Kerry Ehrin ("Friday Night Lights") and inspired by the seminal 1960 horror film "Psycho," explores the formative years of Norman Bates and how his complicated bond with his mother forged a serial killer.

The series was filmed in Aldergrove, British Columbia, Canada, and is scheduled to debut on March 18, 2013, at 10 pm ET/PT (22:00).

Cast:
Freddie Highmore as Norman Bates
Vera Farmiga as Norma Louise Bates
Max Thieriot as Dylan Massett
Nicola Peltz as Bradley Martin
Olivia Cooke as Emma

Jedva čekam Nadam se da neće razočarat.

Zadnje uređivanje lie : 11.03.2016. at 20:21.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 15:19   #2
Slučajno naiđem na ovo, inače ne pratim nešto u zadnje vrijeme američke serije, ali lajkam ovo! Psycho obožavam, tak da bi i ovo moglo bit super interesantno, opisuje život Normana i njegove matere, je l', pročitao kratki opis. Sutra starta vidim...

Nadam se če ovo jednom osvanuti i kod nas.

Evo i title card:

__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 15:59   #3
I ovo bi se moglo gledat
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 18:07   #4
Naravno da se gleda
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 16:59   #5
oduševilo me što već sutra mogu gledat
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 20:37   #6
Quote:
OpenRadio kaže: Pogledaj post
oduševilo me što već sutra mogu gledat
Možeš gledat već danas, ima pilot na torrentima, ja sam ga bez problema našla, ali još ne pogledah, čekam subtitles, ugodnije mi je s njima gledat.

Skoro pa sam sigurna da će mi se svidjet.
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 23:23   #7
zvuči odlično i uvrnuto pa lajkam,budem sutra skunula
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 23:27   #8
Cista 10! Ne znam sto je s televizijskom industrijom u posljednje vrijeme ali ova je serija pre dobra
__________________
1.6180339887
Prayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 08:06   #9
za sad, preporucam.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 15:53   #10
pogledala upravo i lajkam pilot iako sad ne znam di bi trebala radnja krenut,mislim ok ubili su onog lika pa će sigurno polako počet sumnje di je nesto ali nadam se da neće samo ic serija u tom smjeru

ne znam šta sa onom Normanovom knjižicom sa slikama koju čuva ispod jastuka i lista neveće

majka je malo posesivna i sumnjiva mi je ova smrt njegovog starog,a da ona nema prste u tome?

uglavno da dajem šansu seriju nadam se da će bit zanimljiva jer mi se sviđa ta mistična atmosfera
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 23:25   #11
Ovo je strava i užas, dobro snimljeno, dobri glumci, nemoš vjerovat naprosto da se to radi. Još jedan komad dobre televizije.

Davno sam gledala Psycho i planiram ga ponoviti ovih dana, tek da povežem tko je kome tko, za početak.

Sviđa mi se atmosfera pedesetih godina u kombinaciji sa smartphoneovima i elektronskom glazbom. Mladi Norman Bates sluša Mozarta na iPhoneu.

Voze se u Mercedesu iz 1970-ih, kakvi imaju prtljažnike veličine omanjeg dnevnog boravka.

Ne, jako sam ugodno iznenaDJena i bez obzira što škiljim na neke scene kroz prste od straha, nastavit ću ovo gledat.
__________________
Bong!
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 23:37   #12
evo malo trailera za ovu sezonu http://www.youtube.com/watch?v=CbY2FPK8zq8
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 23:53   #13
Jako dobar pilot, jedva čekam sljedeću

Odnos majke i sina, hm, mislim da će to na kraju ispasti nešto ful čudno

Norman mi je baš odličan, super je odglumljeno
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 00:20   #14
Iskreno ću priznat da mi je malo muka u stomaku nakon ovog pilota, što me iznenadilo jer inače nisam gadljiva i plašljiva, ali ovdje nešto...
To u prijevodu znači da sigurno nastavljam s gledanjem.

Mamu Bates sam mrzila sve do one scene silovanja, koja mi je btw. bila nepotrebna. Ionako se dalo zaključit da žena nije sva svoja i još je sad silovana.

Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ne znam šta sa onom Normanovom knjižicom sa slikama koju čuva ispod jastuka i lista neveće
Pa jel ono na kraju prikazano da Norman drži zatočenu neku curu i daje joj injekcije upravo kao što i slika u tu knjižicu? Samo ne kužim gdje ju drži, ako je to on.

Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Odnos majke i sina, hm, mislim da će to na kraju ispasti nešto ful čudno
Najviše se bojim da riječ "čudno" bude preblaga za taj odnos.
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 00:26   #15
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post

Mamu Bates sam mrzila sve do one scene silovanja, koja mi je btw. bila nepotrebna. Ionako se dalo zaključit da žena nije sva svoja i još je sad silovana.

:
da to je i meni koma,mislim mrzim to silovanje vidjet u serijam i filmovima jednostavno mi je koma ali ajde možda je to trebo ispast neki alibi za to kaj ga je ubila na kraju iako joj meni ta žena smrdi da bi ubila bez pol problema

Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post


Pa jel ono na kraju prikazano da Norman drži zatočenu neku curu i daje joj injekcije upravo kao što i slika u tu knjižicu? Samo ne kužim gdje ju drži, ako je to on.
a bemu miša nisam skužila to ak je biloja sam skužila bilježnicu ali ne nikakvu žensku
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 00:33   #16
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
da to je i meni koma,mislim mrzim to silovanje vidjet u serijam i filmovima jednostavno mi je koma ali ajde možda je to trebo ispast neki alibi za to kaj ga je ubila na kraju iako joj meni ta žena smrdi da bi ubila bez pol problema
Da, sve mogu odgledat, ali samo mi nemoj silovanje. Da joj je čupao kosu i nokte ne bih trepnula, ali ova scena je bila premučna.
Meni su totalno skrenuli i ona i on, možda čak više on ako uistinu drži žensku zaključanu u lancima.

Žensku ti prikažu baš skroz na kraju, zacrni se ekran, crno bude možda desetak sekundi i čovjek pomisli da je gotovo, ali ima još dodatno, pogledaj opet.
If you dare.
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 00:39   #17
e a taman sam seriju izbrisala sa kompa sad ću ponovo sutra skidat radi te scene a da ja nisam čekala nego čim je bilo crno na tv-u ugasila sam
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 05:02   #18
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Pa jel ono na kraju prikazano da Norman drži zatočenu neku curu i daje joj injekcije upravo kao što i slika u tu knjižicu? Samo ne kužim gdje ju drži, ako je to on.
Ni po čemu se nije dalo zaključiti da je to Norman Malo sam proučavao i na rukama se jako vide žile, njegove ruke vjerojatno nisu takve

Ja nisam nigdje uopće vidio da je on išta u tu knjižicu pisao tj. crtao

Nekako mi se više uklapa da postoji neka treća osoba koja to radi i crta u knjižicu, pa je tu knjižicu izgubila, a Norman ju je našao. Tako da će možda sad on shvatiti neke stvari s pomoću te knjižice.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 05:23   #19
odlcan pilot. jedan od rijetkih ovih novijih koji mi se svidio, uz vikinge naravno. ovo ima potencijala.

i meni je malo cudan odnos mame i normana

pretpostavljam da ce u iducih par epizoda onaj glavni serif poceti njuskati. dok ce onaj drugi(zamjenik ako se dobro sjecam?) poceti vidati s mamom od normana. neki seljo ce ici u ribiciju i naici ce na truplo od onog lika. ah, nadajmo se da grijesim, nebi volio da bude tako
psycha sam davno gledao.
masci is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 10:45   #20
možda je ta treća osoba njegov brat
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.