Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2015., 15:40   #41
Mene prva epizoda nije previše oduševila, ali bila je ok, no sada kada sam pogledao 2., 3., 4. epizodu mogu reći da serija zbilja ima potencijala.

Produkcija je dosta pristojna, glumci i likovi su ok, paze i na dosta detalja što se tiče "sciencea".

Možda ovo nije nova Battlestar Galactica, ali bit će zanimljivo pratiti što će se dalje događati. U svakom slučaju mislim da je ovo trenutno najjača sci-fi space serija na tv-u. Dark Matter je ok, ali ovo je mnogo konkretnija serija i u svakom slučaju manje trashy.
nolofinwe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 20:55   #42
Bit ću picajzla, ne mogu, jače je od mene

Kako nepoznati brod, po veličini osjetno manji od Donnagera, se odvoji na 6 još manjih dijelova pa napadne Marsov brod i onako ga dotuče? Pri tome četiri od šest napadačkih brodova biva uništeno, da bi samo dva pristala na trup jednog Flagship Marsa, po svojoj veličini, namjeni, naoružanju i broju posade zaista mrcina od broda, te ga zauzeli u roku par minuta kao da su napali lokalni trajekt na ruti za Brač? Hoće to bit pojašnjeno kroz daljnji tok radnje čitači knjiga?
Hildegard is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 08:11   #43
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Bit ću picajzla, ne mogu, jače je od mene

Kako nepoznati brod, po veličini osjetno manji od Donnagera, se odvoji na 6 još manjih dijelova pa napadne Marsov brod i onako ga dotuče? Pri tome četiri od šest napadačkih brodova biva uništeno, da bi samo dva pristala na trup jednog Flagship Marsa, po svojoj veličini, namjeni, naoružanju i broju posade zaista mrcina od broda, te ga zauzeli u roku par minuta kao da su napali lokalni trajekt na ruti za Brač? Hoće to bit pojašnjeno kroz daljnji tok radnje čitači knjiga?
Taj brod je najkvalitetniji dizajn, smišljen za proboj na kapitalce. Ima kvalitetniju tehnologiju i faktički je sa stealthom i kvalitetnim ppd imun na mislice. Skidali su ih railom i svojim ppdovima. Unutra su imali nakrcatu posadu koja je nadrogirana i spremna za osvajanje.
Marsovci imaju space marince koji su predviđeni za ovo, no iz nekog razloga donnager ih nije furao, samo običnu posadu. Nije bilo ratno stanje valjda, a zbog sranja koje se desilo kod jupitera donnager je jako burnao i otišao van svoje pratnje koja je sporija.
U svakom slučaju pokazali su na onom liku kojom se zatvarala oprema da imaju bolju combat opremu od marsovaca.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 12:40   #44
Čim je ona kapetanica rekla da su ovi upravo počinili samoubojstvo jer su njih napali znao sam da su popušili

Inače space fajt je bio kratak i konfuzan. Niti blizu kvaliteti BSG ili Star Trek. Jedina dobra stvar je što nije bilo eksplodiravajućih konzola
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 19:29   #45
losa gledanost http://headlineplanet.com/home/2015/...nks-this-week/ a dosta dobre ocjene na rottenu. srica vec je obnovljeno za 2 sezonu
__________________
borit ćemo se na travnjaku, borit ćemo se na tribinama, borit ćemo se u uredima, borit ćemo se zelenim stolovima i sudnicama, borit ćemo se na ulici, i nikad se, nikad nećemo predati
NajNovijiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 19:38   #46
Možda ima veze s tim što su 3. i 4. epizoda procurile prije dva tjedna.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 19:45   #47
Ovo je odlično, vrhunska 4. epizoda. Kad ide sljedeća?
svejednokajgod is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 19:57   #48
Danas
Pharadox is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 21:36   #49
Pogledao sam 5 nastavaka ove serije ali i dalje mi nije jasno o čemu se radi ovdje
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 23:14   #50
Peta ep je fenomenalna, napetost sam osjeca cilu epizodu. Gluma je odlicna miller mi u startu nije bija nesto sad mi je vrh lik.
Rade dobar setup za razvoj dogadjaja i upoznavanje s likovima i pricon je postepeno. Vidi se da su zamislili seriju na duze staze da im vrati naklonost kriticara.

Ja sve upratim no problem al ja sam cita knjige
__________________
borit ćemo se na travnjaku, borit ćemo se na tribinama, borit ćemo se u uredima, borit ćemo se zelenim stolovima i sudnicama, borit ćemo se na ulici, i nikad se, nikad nećemo predati
NajNovijiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 05:57   #51
Odgledah 4 epizode veceras i stvarno odlican SF, bas je sve solidno uradjeno od glume, akcije, efekata, cesta iznenadjenja bas su dobro razradili celi solarni sestem.Jos od zavrsetka SG Atlantisa, nisam gledao ovako dobar SF.
propunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 19:26   #52
pogledao danas 6.epizodu, seriju guštam na najjače .
atmosfera, likovi, zaplet... sve je na svom mjestu!
erm, pitanje za ljubitelje knjiga... svojevremeno sam si pokvario HBOov Game of Thrones sa knjigama... pogledao prvu sezonu, malo druge.. i nakon što sam riješio sve knjige u jednom dahu, više mi serija nije bila po volji.
Vrijedi li riskirati sa knjigama po kojima je nastala ova serija?
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 01:13   #53
Isto će ti se desiti ako počneš čitati knjige.
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 22:05   #54
Quote:
mickey kaže: Pogledaj post
pogledao danas 6.epizodu, seriju guštam na najjače .
atmosfera, likovi, zaplet... sve je na svom mjestu!
erm, pitanje za ljubitelje knjiga... svojevremeno sam si pokvario HBOov Game of Thrones sa knjigama... pogledao prvu sezonu, malo druge.. i nakon što sam riješio sve knjige u jednom dahu, više mi serija nije bila po volji.
Vrijedi li riskirati sa knjigama po kojima je nastala ova serija?
Ovisi.

Ja sam bio jako zadovoljan s prve dvije, ali na početku treće autori su lupili takav kliše u knjigu da sam odustao od gađenja. Ajd da ima smisla, al toliko neinventivno i bespotrebno i... mah... Možda se vratim, zbog serije
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 02:07   #55
Znaci ovo nije jeftino i nelegicno ko onaj syfyjev helix? Kak to da su u ovo toliko truda ulozili?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 10:41   #56
Nova uprava, veći budžeti.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 16:18   #57
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Bit ću picajzla, ne mogu, jače je od mene

Kako nepoznati brod, po veličini osjetno manji od Donnagera, se odvoji na 6 još manjih dijelova pa napadne Marsov brod i onako ga dotuče? Pri tome četiri od šest napadačkih brodova biva uništeno, da bi samo dva pristala na trup jednog Flagship Marsa, po svojoj veličini, namjeni, naoružanju i broju posade zaista mrcina od broda, te ga zauzeli u roku par minuta kao da su napali lokalni trajekt na ruti za Brač? Hoće to bit pojašnjeno kroz daljnji tok radnje čitači knjiga?
slazem se s ovim.
najdenom se pojavi misteriozna sila koja ima takvu moc da unisti najjaci brodu u sustavu.
inace volim SF, al ovo mi nije bas nest.
mislim, ok je serija, al nije nist posebno.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 22:58   #58
Ovo ide sve gore.

One dvije matere maltene nisu počele kukičat skupa

A onaj bivši pandur, njegova storyline je užas.

I dalje gledam, naravno
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 08:20   #59
Zadnje 2 epizode bi trebale biti dosta bolje, kad počne rasplet.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 17:03   #60
Ok dakle ova serija je fakat odlična! Čak bih mogao reći bolja od Dark Mattera i Killjoysa.

Ova sad zadnja epizoda je otkrila najviše dosada i napokon povezala Millera sa Holdenom i Ekipom. Zadnja scena (neću u detalje da ne spoilam ekipi) je fakat brutalna. Sljedeći tjedan će biti finale od čak dvije epizode i sudeći po promo traileru izgleda da će biti žestoko

I iako nisam dosad, sve razmišljam da počnem čitat knjige. No pričekat ću barem da završi ova sezona pa da onda krenem tak da i ak si spoilam nešto vjerojatno ću zaboravit većinu do sljedeće sezone koja počinje tek u 12. mjesecu.
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.