Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2004., 05:10   #1
Izbori u Americi

Dakle, tko ce pobijedit i kako ce pridobit biracke glasove? Sto mislite?

Najbolje bi bilo kao Gadaffi; frajer ide okolo i dijeli lovu -- uvijek pali
__________________
NAM SI VIOLANDUM EST IUS, REGNANDI GRATIA VIOLANDUM EST! ~ Caesar
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 05:17   #2
Kerry
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 05:50   #3
To je velika igra. Demokrati su vidjeli da su u brzom odlucivanju povukli krivi potez. Sad vec svi peru ruke osim Kenedija. Rospija Hitlary priprema teren za njenu nominaciju. Ako ona postane predsjednica, ja se selim na Kubu.
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 08:03   #4
ja sam za Rumsfeld-a
eviltel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 10:36   #5
E, ljudi, ste citali rezultate anketa? Svi pljuju po Bushu, a njegova popularnost raste Amerika je zaista zemlja neogranicenih mogucnosti.

Izgleda da se ameri furaju vise na odlucnost i machizmo nego na razumnu politiku.
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 16:57   #6
KOje ankete ti citas? Tu pokazuju pad u popularnosti i Busha i rata
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 17:06   #7
ljude koje poznam i koji se stvarno razumiju u politiku vele Bush... Ja si sama razmisljam dal glasovat ili ne
__________________
"Silence! I kill you!"
maca papucarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 17:06   #8
Quote:
Rita kaže:
KOje ankete ti citas? Tu pokazuju pad u popularnosti i Busha i rata
Baš se i ja mislim - po svim anketima, Bushu se pokazuje pad u popularnosti. Neznam zašto bih netko zdrave pameti uopće opet dao glas za njega.

Čovjek je krvoločnik.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 17:33   #9
Quote:
Cro-cutie kaže:
Baš se i ja mislim - po svim anketima, Bushu se pokazuje pad u popularnosti. Neznam zašto bih netko zdrave pameti uopće opet dao glas za njega.

Čovjek je krvoločnik.
Zasto je "krvolocnik"? Jer zato sto se bori protiv terorista u svijetu dok su Francuzi i ostala bagra sakrili se u misju rupu ko pizde?
Moloch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 18:21   #10
Kad se uzme u obzir da je inteligencija vecine prosjecnih amerikanca ravna inteligenciji evropskog retarda, ljudska djubrad poput Busha ce pobjedjivati na izborima. Jer amere ne interesira enviroment, socijalna politika, ljudska prava..itd, vec samo kauboj koji vice o ubijanju, i "we will take care of them, we will smoke them out...itd".

Cast izuzecima...kojih cak mozda ima i vise, ali su preslabi...jer blesaviji ljudi uvijek imaju jace misice.
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 18:30   #11
Quote:
Moloch kaže:
Zasto je "krvolocnik"? Jer zato sto se bori protiv terorista u svijetu dok su Francuzi i ostala bagra sakrili se u misju rupu ko pizde?

E stvarno se bog nashalio sa tobom.

Bori se protiv terorirsta....zaboravio si reci protiv terorista koji nisu za njega. Jer svako malo se rukuje sa diktatorima i teroristima koji su za njega. Ko i ova sprdnja od covjeka Bliar. Sa Gadafijem se slika, a drzava na listi zemalja koje proizvode, finaciraju i proizvode terorizam. Al jebiga, dobro dodje nafta...a da im neda naftu onda bi pod izlikom terorizma i diktarorijalizma isli mijenjat libijsku vlat.

Kako li je samo Sadam bio dobar kad je trebalo Iran prashiti. Kako li su samo Talibani bili dobri kad su trebali guziti ruse.

Najveci teroristi su Amerika i Izrael..to je drzavni terorizam. Samo sto imaju drugacije nazive..kad arapi iz Saudijske Arabije (ne zaboravimo od kud su bili ti koji su sprasili twin towers - al jebiga saudijska arabija amerima daje naftu pa necemo njih nego Irak koji sa tim nije imao veze)...sprase 3000 ljudi u twin towers, to je onda terorizam, a kad ameri i englezi sprase 15000 civila u Iraku to je onda "colaterale damage"...

Kad fanatik se raznese u Jeruzalemu to je bio terorista, a kad Sharon zapovijedi da se rasturi pola izbjeglickog naselja na West Bank onda je to "slucajna greska".

Ono sto je najveca tragedija je extent opranosti mozga pojedinaca koji to nemogu skuziti ni vidjeti da do sudnjeg dana naprezu mozak...ili ono sto je ostalo od mozga nakon americkog masovnog brain washing.
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 18:31   #12
Quote:
kaskader kaže:
Kad se uzme u obzir da je inteligencija vecine prosjecnih amerikanca ravna inteligenciji evropskog retarda, ljudska djubrad poput Busha ce pobjedjivati na izborima. Jer amere ne interesira enviroment, socijalna politika, ljudska prava..itd, vec samo kauboj koji vice o ubijanju, i "we will take care of them, we will smoke them out...itd".

Cast izuzecima...kojih cak mozda ima i vise, ali su preslabi...jer blesaviji ljudi uvijek imaju jace misice.
nu kako si ti to dobro opisao! Sjecam se da si prije par mjeseci pitao na ovom forumu kako da se preselis u zemlju "retardiranih". Sto te vuce tamo ako je Amerika tako uzasna?!?!?!
Moloch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 18:54   #13
Isto sto i u zoloski vrt.

Exploracija i divljenje cudesima.

No trenutno nebih u ameriku ni u turizam a kamoli da se preselim.
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 18:57   #14
Quote:
kaskader kaže:
Isto sto i u zoloski vrt.

Exploracija i divljenje cudesima.
drago mi je sto takvima kao ti dolazak u ameriku ostaje samo neispunjena zelja....
__________________
"Silence! I kill you!"
maca papucarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 18:59   #15
Quote:
kaskader kaže:
Isto sto i u zoloski vrt.

Exploracija i divljenje cudesima.

No trenutno nebih u ameriku ni u turizam a kamoli da se preselim.
Ti si ovdje najveci rasist na ovom forumu! Ti cijelu jednu naciju, jednu od najvecih i najnaprednijih na svijetu -- proglasavas retardiranima!

To samo kompleksirani hrvatski seljacic moze izjaviti!
Moloch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 19:06   #16
Quote:
kaskader kaže:
Isto sto i u zoloski vrt.

Exploracija i divljenje cudesima.

No trenutno nebih u ameriku ni u turizam a kamoli da se preselim.
nesto brzo editiras svoje postove
__________________
"Silence! I kill you!"
maca papucarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 19:49   #17
Quote:
maca papucarica kaže:
drago mi je sto takvima kao ti dolazak u ameriku ostaje samo neispunjena zelja....
A zasto bi mi bila neispunjena zelja? Kad mi niti ulazna viza netreba.

Proveo sam pet godina studirajuci na americkom univerzitetu...ucio sam stvari koje sam u Hr ucio u 6tom osnovne. U pet godina nisam ucio 20 sati..a u HR nebih prosao niti jedan ispit.

Upoznao sam fantasticne amere ali takodje retardirane u mozak. Takvi su uglavnom bili za Bush stil.


Quote:
Ti si ovdje najveci rasist na ovom forumu!
ocito neznas definiciju rasizma.

Koje je rase Amerikanac?

Ono sto mi se gadi jest arogancija, dvolicje, fanatizam, koje je karakteristika americkog mainstrema zadnjih godina..a to mi se gadi isto kod britanskog, arapskog ili bilo kojeg. Prema tome to sa rasizmom nema veze.

Jadni su oni clanovi foruma koji ne primijecuju te stvari kod amera ali kod drugih primijecuju.
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 22:00   #18
mene bas briga ko ce pobjediti jer nemam pravo glasa ali po svemu sudeci busha bi jedino spasilo ako uhvati bin ladena i to mozda previse se ufuro u religiju
dr.kronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 22:15   #19
Bushu je hvatanje Bin Ladena vjerojatno as u rukavu koji ce povuci pred izbore.

Naime, dan poslije September eleven kad je nad USOm bila zabrana letova Bush je preko FBI dao dozvolu da dva privatna aviona presele preko dvadesetak clanova Bin Laden familije izvan drzave.

Mislim ovo mozete citat u clanku od Jane Mayer, "The House of bin Laden: A family's, and a nation's, divided loyalties," The New Yorker, November 12 2001


Pa kako da covjek ne pomogne familiji s kojoj je 25 godina imao uspjesne poslovne veze...
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 22:16   #20
.
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.