Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2024., 09:55   #1
MUP natječaj

Bok ekipa.
Na vašem forumu sam našao puno korisnih savjeta i informacija.
Nadam se da mi možete pomoći sa jednim pitanjem koje mi golica maštu ovih dana.

Ranije nisam baš bio anđeo i na prethodnom poslu (koji sam nedavno napustio) sam potpisao jedan papir koji nisam trebao i koji je ovjeren pečatom.
Kad je vrag došao po svoje, skupili su me kao zadnjeg kriminalca i satima ispitivali u postaji.
Long story short dobio sam godinu dana uvjetne kazne (kazneno djelo ovjeravanje neistinitog sadržaja) koju nisam nikad prekršio i od isteka uvjetne prošle su dvije godine.

Mene sad zanima da li bi se ja mogao prijaviti na natječaj za policijskog službenika ?
Jedan prijatelj koji radi u policiji mi je rekao da primaju i policajce sa kaznenim djelima. Da li je to veza ili ipak nisu tolike cjepidlake ?

Možda netko neki savjet ili vlastito iskustvo ?

Hvala unaprijed.
Grgo78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2024., 01:09   #2
prijavi se.. sto imas za izgubiti ?
tamonekilevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2024., 14:29   #3
U Hrvatskoj smo. Dakle - sve je moguće. Zakonski ne možeš raditi ne samo u policiji, nego i u državnoj službi (mogu jedino oni koji imaju prometne prekršaje). ALI - kako nema radne snage, tako vrlo lako da uzimaju bilo koga....ja bi se na tvom mjestu prijavila. Doduše nije mi jasno zašto bi itko danas to radio više....u Hrvatskoj....ali bože moj.
BeeBe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2024., 15:04   #4
Mislim da sam negdje pročitala da na razini RH fali par tisuća policajaca jer im se ne javljaju na natječaje.
Javi se, stvarno nemaš što izgubiti.
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.