Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2007., 12:04   #1
GRAND SLAM NEREDI - KOMENTARI !

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=337268

Jeste li pročitali ovaj članak?

Na indexovom forumu ima "jako lijepih" komentara na račun hrvatskog naroda i navijača te žastokih protivnika uopće neke rasprave o ovome incidentu.

Što kažete?
blondine is offline  
Old 16.01.2007., 13:24   #2
Pa nema tu puno prostora za neku raspravu.
Zna se šta je to psihologija mase i kako ona djeluje kod navijača željnih "akcije", što se policije tiče ne radi se o pravima i krivima nego o huliganima koje treba staviti pod kontrolu najčešće udaljavanjem sa sportskih terena.
kuroishijin is offline  
Old 16.01.2007., 13:39   #3
malo im je bilo sto su napravili nereda po Hrvatskoj od 91-95 , a sad je dosao Melbourn na red, a poslije njega Tokio
homosapiens is offline  
Old 16.01.2007., 14:43   #4
Koment na artikal iz Yahoo!

Both sides are as bad as each other, keep your problems where they belong. Don't bring them with you! I myself am of Croatian/Italian background, but born in Australia. I see myself as an Australian, and don't need the violence and hate of the "old country". My parents left that behind when they came to Australia. I was born here, so why should I hate Serbs? If I was so wrapped up in the Croatian flag, I would go and live there! Not cause hate and shame here in Australia!

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Old 16.01.2007., 14:45   #5
Jos jedan koment na Yahoo!

serbs and croats once again having a go at each other. I bet they are all young people, a lot would have been born here some more than likely 2nd or even 3rd generation. If you can't support the 'old country' peacefully don't go to the damn tennis/soccer whatever and ruin it for everyone else, (If you're Autralian born or have Australian citizenship why would you be supporting the country of your parents'/grandparents' anyway). We do not want nor need this kind of behaviour.
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Old 17.01.2007., 01:13   #6
http://www.youtube.com/watch?v=3KV4I...elated&search=
london-vienna is offline  
Old 17.01.2007., 01:34   #7
Ovakvi stavovi koje prenosi Vilko su najveća glupost.
Čuj.. "Australac".. smješno. Sramiš se svog podrijetla.
__________________
Oprosti mi tata.. za sve grube riči..

Ignore lista: McAucliffe
Kruška is offline  
Old 17.01.2007., 05:40   #8
E ovo morate pogledati. OVO JE PREJEBENO PREJEBENO. SMRT FASIZMU HAHAHAHAHAHAHAHA

http://www.youtube.com/watch?v=CZz_wWFhH7E
georgeWtheNuclear is offline  
Old 17.01.2007., 10:52   #9
OK, ak' se ljudi oće šorat, neka im zadovoljstvo. Jedino da su baš morali to raditi u okrugu Grand Slama ... mislim, kao da Australija nije dovoljno velika da se nađu negdje u outback-u, daleko od očiju i ušiju civiliziranih građana

Nadam se da je Australska policija naučila lekciju, te da će kod slijedećeg ovakvog susreta biti stotine specijalaca, riot gear, bacači vode, suzavac ... mislim da bi to još malkice diglo štimung.
__________________
formular bez potpisa
Secundo is offline  
Old 17.01.2007., 10:56   #10
Quote:
blondine kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=337268

Jeste li pročitali ovaj članak?

Na indexovom forumu ima "jako lijepih" komentara na račun hrvatskog naroda i navijača te žastokih protivnika uopće neke rasprave o ovome incidentu.

Što kažete?
To sto su navijaci uradili je samo odraz nekulture, malogradanstva, neeeticnosti i potvrda koliko je ljudska glupost beskrajna.
Oni se nasli u Australiji prepucavati tko je tko, pa treba li uopce komentar?
Da je u HR ili u Srbiji, donkel bi i razumio jer je bilo rata i svatsa nesto, ali u Australiji radit ovako nesto???
Sreca da ovi ne predstavljaju vecinu diapsore, tj. nadam se.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Old 17.01.2007., 11:07   #11
Quote:
Secundo kaže: Pogledaj post
OK, ak' se ljudi oće šorat, neka im zadovoljstvo. Jedino da su baš morali to raditi u okrugu Grand Slama ... mislim, kao da Australija nije dovoljno velika da se nađu negdje u outback-u, daleko od očiju i ušiju civiliziranih građana

Nadam se da je Australska policija naučila lekciju, te da će kod slijedećeg ovakvog susreta biti stotine specijalaca, riot gear, bacači vode, suzavac ... mislim da bi to još malkice diglo štimung.

Jesu to oni "civilizirani građani" koju su izglasali vladu koja šalje vojnike u ratovanja u države s kojim nisu imali nikakvog direktnog konflikta? Civilizirano nadasve!
__________________
Oprosti mi tata.. za sve grube riči..

Ignore lista: McAucliffe
Kruška is offline  
Old 17.01.2007., 11:40   #12
Bitni da je srbima u pomoc priskocila njihova vjerna braca Grci ili su Hrvati provocirali i Grke.
homosapiens is offline  
Old 17.01.2007., 20:29   #13
Ulan Bator, 23 7. 2009.

Topovima na konje

U prvom kolu kvalifikacija za sahovsko prvenstvo jugoistocne Evrope, sastali su se hrvatski predstavnik Ivo iz Opuzena i srpski predstavnik Jovo sa Zlatibora. Ivo je imo bijele figure, a Jovo crne. Susret je proticao u miru i na obostrano zadovoljstvo sve do osmog poteza kad je Ivo pojo crnog piuna, a sudija nije sviro ofsajd. To je izazvalo buru negodovanja kod Jovinih navijaca, ali su se strasti ubrzo smirile. Ulje na vatru je dolio sesnesti potez, u kojem je Jovin lovac preso na crno polje i dao sah Ivi. Samo Ivina smirenost je sprijecila veci incident. Medjutim, napeta atmosfera je konacno pukla kad je sudija skratio pauzu za rucak i pauzu za pisanje na dva minuta.
Doslo je do sukoba, u kojem su letjeli topovi i konji na sudiju i na navijace oba tabora. Hrvatski navijaci su odrubili glavu Jovinom kralju i na taj nacin nedvosmisleno pokazali sta misle o kruni Karadjordjevica, dok su srpski navijaci polomili sahovsku tablu i na taj nacin jasno rekli sta misle o sahovnici. Sukob se nastavio i izvan sahovskih borilista, u kojem su se obje strane gadjale sahovskim figurama. Vise povrijedjenih navijaca je zadrzano na intenzivnoj njezi u university hospital of Ulanbator. Osmoro navijaca je u kriticnom stanju.Borba za zivot je u toku.

Vlada Mongolije je na hitnoj sjednici, izazvana ovim incidentom, izrazlila najdublje zgrazanje na ponasanje oba navijacka tabora. Izmedju ostalog, izrazena je skepsa o nastavku kvalifikacija zbog mogucih sukoba Srba i Hrvata. Nevladine organizacije su predlozile uvodjenje viza za obje zemlje, dok je generalni sekretar UN-a predlozio izglasavanje rezolucije koja bi se odnosila na navijace obje zemlje.




17.2.2012.

Manila


U drugom krugu popularne serije Dance with the stars doslo je do masovne tuce izmedju hrvatskih i srpskih navijaca. Uzrok tuce je kako se cini, dobacivanje hrvatskih navijaca da srpska predstavnica ima krive noge, dok su Srbi odgovorili da je hrvatska predstavnica ravna ko daska. Ima vise povrijedenih, ukljucujuci i plesace obje zemlje, a Manila PD je sprijecio tragicne posljedice.

Zadnje uređivanje KokuZ : 17.01.2007. at 21:03.
KokuZ is offline  
Old 18.01.2007., 06:46   #14
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
To sto su navijaci uradili je samo odraz nekulture, malogradanstva, neeeticnosti i potvrda koliko je ljudska glupost beskrajna.
Oni se nasli u Australiji prepucavati tko je tko, pa treba li uopce komentar?
Da je u HR ili u Srbiji, donkel bi i razumio jer je bilo rata i svatsa nesto, ali u Australiji radit ovako nesto???
Sreca da ovi ne predstavljaju vecinu diapsore, tj. nadam se.
Jos tokom ranih 1970ih su uvijek bili nemiri na nogometnim utakmicama izmedju "BRACE"......nije samo na utakmici nego su isli autobusom u drugo mjesto se osvecivati jedni drugima...nije im bilo tesko voziti se 400km da se dodu tuci i klati...i to je bilo onda tako daleko unazad.

Zato nas ima dosta koji nemamo nista sa klubovima, jer od tamo potjece sva mrznja jos od poslije WW2....se vuce nadalje.

Ne nisu svi jednaki, ali kada druga ili treca generacija to radi "onda je Bogu za plakati"....znaci da su tako odgojeni.

Jedno je biti ponosan sa odkuda dolazis ...drugo je biti budala, nekulturan i nikada prekinuti mrznju.

Ja uvijek kada cujem par glasove iz stare domovine se maknem na drugu stranu....samo za svaki slucaj.

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Old 18.01.2007., 07:36   #15
Quote:
blondine kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=337268

Jeste li pročitali ovaj članak?

Na indexovom forumu ima "jako lijepih" komentara na račun hrvatskog naroda i navijača te žastokih protivnika uopće neke rasprave o ovome incidentu.

Što kažete?
Pa čuj, ako se navode samo citati srpskih navijača koje suantihrvatske, onda znači da je tekst obojen prohrvatski neobjektivno (ispada da hrvatski navijači nisu imali sličnih, paralelnih izjava).
Ris is offline  
Old 18.01.2007., 07:38   #16
Quote:
VILKO kaže: Pogledaj post
Jos tokom ranih 1970ih su uvijek bili nemiri na nogometnim utakmicama izmedju "BRACE"......nije samo na utakmici nego su isli autobusom u drugo mjesto se osvecivati jedni drugima...nije im bilo tesko voziti se 400km da se dodu tuci i klati...i to je bilo onda tako daleko unazad.

Zato nas ima dosta koji nemamo nista sa klubovima, jer od tamo potjece sva mrznja jos od poslije WW2....se vuce nadalje.

Ne nisu svi jednaki, ali kada druga ili treca generacija to radi "onda je Bogu za plakati"....znaci da su tako odgojeni.

Jedno je biti ponosan sa odkuda dolazis ...drugo je biti budala, nekulturan i nikada prekinuti mrznju.

Ja uvijek kada cujem par glasove iz stare domovine se maknem na drugu stranu....samo za svaki slucaj.

Ma ti si u najmanju ruku jadan, jesi li svjestan da te ljudi ignoriraju, naporan si i sebi i drugima.
Istrijan73 is offline  
Old 18.01.2007., 11:25   #17
Meni nije jadan
a ti vilko nemoj to mnogo na eng.
london-vienna is offline  
Old 18.01.2007., 18:01   #18
Quote:
blondine kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=337268

Jeste li pročitali ovaj članak?

Na indexovom forumu ima "jako lijepih" komentara na račun hrvatskog naroda i navijača te žastokih protivnika uopće neke rasprave o ovome incidentu.

Što kažete?
pa šta?
sve su to Balkanci, nije to nikakva vijest

eh, da su javili Hrvati i Srbi se nisu tukli i nisu vrijeđali
to bi bila prava senzacija
DrSigmundFreud is offline  
Old 18.01.2007., 21:21   #19
Fancy

Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
Sreca da ovi ne predstavljaju vecinu diapsore, tj. nadam se.
potpisujem ,Sve sto si reko je tocno.Ova nasa dijeca nemaju vise nikakvog ideala pa se okrenuli huligancima .To je strasno zalosno.
colibri is offline  
Old 18.01.2007., 21:22   #20
Quote:
Istrijan73 kaže: Pogledaj post
Ma ti si u najmanju ruku jadan, jesi li svjestan da te ljudi ignoriraju, naporan si i sebi i drugima.
Evo pravog primjera hrvatske kulture
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.