Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2014., 15:36   #1
Novi početak

iskreno,ne znam gdje ovu temu da stavim,ali totalno sam odsutna,totalno sam osjetljiva,bez tracka nade,da malo bolje kazem,bez igdje ikoga..

za pocetak jako sam povucena osoba,mada to ne pokazujem,skrivam se iza usiljenog osmjeha,mada,jako sam i vesela..to vjerojatno plijeni ljude,no naime ovdje nisam jer sam jako vesela jer nemam nade za dalje..

studentica sam,faks mi je upisan,zbog zelje mojih roditelja,ja nemam petlje za racunovodstvo,oni su htjeli,kazu ekonomiju ili pravo..bas ono sto ne volim...ono sto volim su veterina , psihologija i drustvene znanosti..psihologija me oslobadja,ucim je sama u slobodno vrijeme,nisam to smjela upisati,jer je u ZG,a ja sam u ST..njima je skupo davat 300kn za najeftiniji stud.dom,cula sam da je i jeftinije,ali ok..a nije im skupo davati za sestrine patike od 859kn...naravno,skupo im je dati povise 200 za moje,a moram ih imati godinama..dok ih ona mijenja svako 2mj..tu sam odavno uvidila da nisu fer...

prema meni se ponasaju,kao prema robotu,kao da nemam ni srce ni dusu,vec da sam komad koji se iskoristava,samo kad im se treba...nitko od njih nije uz mene...

prekinila sam dvogodisnju vezu,jer po mom misljenju tada,nije me razumio,a sada je dobar prema meni,ali ok,zasto kad me otac poceo izbacivati nisam mogla spavati kod njih,barem na kaucu? a imaju veliku kucu..
uvjereni su svi doma,da sam ga varala s mojim sadasnjim momkom,ali nisam,kakva god bila,nikad ga nisam prevarila..nikad nikom nazao nisam htjela nista napraviti..iako nazalost njemu jesam..

moj sadasnji momak dobra je osoba,svjesna mojih problema doma,hoce me cuvati,paziti i zeli da odem daleko..no moj bivsi sad hoce da dodem do njega zivjeti,da ce biti sve u redu..ali ne mogu to tek tako..

nakon sto odustanem od faksa,naci posao,ali sto onda,gdje onda,nije lako naci posao? da li trpiti ili prijaviti?

dakle moja obitelj,moj otac,cesto zna popiti,iako je jucer bio trijezan,da ovo danas tj. s jucer na danas,kap koja je prelila casu...otac me poceo optuzivati da sam kurvetina,da sam ovakva,da sam onakva,da ce mene i sadasnjeg momka zapaliti,da me on hoce iskoristiti,na sto sam ja njemu rekla,logicno,ako grijesim ja grijesim,ako je dobro-meni jos bolje...ali oke na sto je on mene svom snagom bacio na krevet,prvo me pocupa,te sakom po licu,ne mogu se sad sjetiti kako je bilo,ali nisam mogla dignuti glavu par sekundi,bolilo me sve,kako se kaze izbrojala sam sve zvijezde,na to sam mu ja rekla "seronjo" jer me bas jako pocelo boljeti,ni do zraka nisam mogla odmah doci,na to me pljunuo na lice,na sto sam pocela povracati i rekao je mami taj tren "vidis kcer ti je u drugom stanju,kurvetina mala,treba je ubit"

ne,nisam trudna,samo sam alergicna na pljuvacku,povracetinu,i govna od pasa,zato povracam...
poceo me opet cupati,a ja sam se tresla u mjestu,bespomocna..dok je sestra branila njegove postupke,mlada sestra,koja je problematicno "dijete" od 15 godina,koje je kralo u ducanima,govorila mi je da sam sama kriva,da sam kurva,a ja sam samo s onim koji je prekrasna osoba...

ni mama , koja bi trebala biti uz mene, nije tu, ona je naime samo za sebe tu,svi ga brane,s strahom da njih ne izbaci..njoj je najbitniji fejs i drugi muski s kojima prica,postala je nemarna,nosi moje gacice,sto mi je toliko odvratno..
ne kuha rucak,briga nju...ludnica..

brat ga je snimao jucer,ako ga ja odlucim prijaviti,samo da imam dokaz,kako se ponasao odvratno prema meni..

izbacio me iz kuce i jucer,ali nisam imala snage za ista,svaki put sam se vratila jer su me trazili..sad razmisljam da otidem sto dalje,iz ovog grada,odakle sam i da im se NIKAD NIKAD ne vratim....

placem danas citavi dan,ne mogu se gledati,imam ogromnu crvenu modricu koja je pocela ljubicastiti i pece me...

sestra ga brani,naravno,sto me ne cudi i govori da sam ja tako zaspala i da je do toga. ma koji kurac,modrica je,svi vide,svi znaju i vidi se da je od udarca,kamoli da mogu zaspati...

ljudi moji pomagajte,kako dalje,sto da radim,muka mi je????? ((

Zadnje uređivanje Meadow : 03.01.2014. at 01:26. Reason: enter
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 15:44   #2
Prijavit na policiju i bjezi ako imas gdje otici, makar spavala u podrumu
Nemas tu kaj razmisljati
dodozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 15:45   #3
to sam i ja mislila,da mi je zasad jedino rjesenje..imam cak sliku modrice u pocetku,sve imam protiv njega,ali je meni zao sad mojih,iako su kreteni,jer zive od njegove otpremnine...
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 15:48   #4
baš ludnica

Koliko ja vidim nije ni tebi dobro kod njih niti njima s tobom Ako te zanima psihologija i slično, imaš u Zadru
http://www.unizd.hr/Default.aspx?ali...r/psihologija& pa ne moraš u Zagreb, jebo Zagreb
Znači ako ti starci žele pomoći financijski u Zadru bi ti bilo jeftinije, ako ne, mogla bi sama preko sezone kad je ljeto zaraditi za troškove podstanarstva itd, možda imaš tamo nekoga...
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 15:48   #5
Ne znam hoce ti slika nesto previse pomoci ako nije slikala policija ili tako netko...
To sta ti je nekog zao je samo tvoj strah od odlaska Nemoj se bojati necega boljeg
dodozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 15:49   #6
nene ne smijem upisati psihologiju,mada bih voljela,vjeruj mi,ali oni nece pomoci sto god bilo,samo odmoci....kako volim uciti sama skinit cu skripte razne s neta,jednog dana ih oblikovat u knjigu i lijepo citati,to me opusta.......jedva cekam se maknuti odavde....
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 15:50   #7

ja sam u šoku.
Odi nekam, dečku, bivšem dečku, frendici - kome god na par dana.
Pusti sad ljubavnu situaciju, ti se moraš maknuti iz kuće i poduzeti neke korake; ostatk ekipe će ti napisati.
Sad sam u žurbi, pisala bih više, ali... draga curo, jako mi je žao
Samo ćeš psihički propasti u toj kući, makni se što prije jer podrške nemaš od nikog
shtrumfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 15:51   #8
Quote:
dodozgd kaže: Pogledaj post
Ne znam hoce ti slika nesto previse pomoci ako nije slikala policija ili tako netko...
To sta ti je nekog zao je samo tvoj strah od odlaska Nemoj se bojati necega boljeg
jebiga,nije slikala policija,nisam zvala,ali moze se to vidjeti,odmah cim me se vidi,pogleda,jos mi se i kapak spusta..brat ga je snimio,moj momak ga je cuo,zvala sam ga da ostane na liniji, i drzala mob u djepu,pa da zna kakva je situacija:/
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 15:51   #9
Sestro odjebi sve ljude koji lose jutjecu na tebe, nije bitno da li je otac, majka, sedstra.
Ja sam donijeo novogodisnju odluku, odjebajem sve ljude koji mi lose utjecu na raspolozenje, od oca, bivse cure pa nadalje.
Sigurno ce bit bolje.
Prijavi kretena drugo ni ne zasluzuje, otac moze bit svatko ali bit covjek je puno teze
novikolac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 15:52   #10
Quote:
shtrumfeta kaže: Pogledaj post

ja sam u šoku.
Odi nekam, dečku, bivšem dečku, frendici - kome god na par dana.
Pusti sad ljubavnu situaciju, ti se moraš maknuti iz kuće i poduzeti neke korake; ostatk ekipe će ti napisati.
Sad sam u žurbi, pisala bih više, ali... draga curo, jako mi je žao
Samo ćeš psihički propasti u toj kući, makni se što prije jer podrške nemaš od nikog


da,probati cu otici negdje,bio me izbacio i prije 10 dana,zivila sam kod frenda 5dana,opet se vratila,opet radi sranja.....
zauvijek cu im otici,radi njih i oboljevam,gastritis,meningitis,svasta....
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 15:55   #11
Quote:
novikolac kaže: Pogledaj post
Sestro odjebi sve ljude koji lose jutjecu na tebe, nije bitno da li je otac, majka, sedstra.
Ja sam donijeo novogodisnju odluku, odjebajem sve ljude koji mi lose utjecu na raspolozenje, od oca, bivse cure pa nadalje.
Sigurno ce bit bolje.
Prijavi kretena drugo ni ne zasluzuje, otac moze bit svatko ali bit covjek je puno teze


da,ali on meni sam govori da sam ja kriva, ali gle prije sam ja isla s njim na miran nacin,nije se mijenjao,sad sam postala odrjesita,opet isti,nikad na zelenu granu...

svugdje ce biti bolje,samo ne doma...vidim da si iz zg....ja sam planirala otici tamo i poceti nesto novo...:/
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 16:05   #12
Quote:
ladyinblack93 kaže: Pogledaj post
da,ali on meni sam govori da sam ja kriva, ali gle prije sam ja isla s njim na miran nacin,nije se mijenjao,sad sam postala odrjesita,opet isti,nikad na zelenu granu...

svugdje ce biti bolje,samo ne doma...vidim da si iz zg....ja sam planirala otici tamo i poceti nesto novo...:/
Ljudi se ne mijenjaju samo okolnosti. ili ih prihvatis ili odjebes is svog zivota, ja cesce koristim ovu drugu opcji. Vjerovatno zbog toga i nemam bas prijatelja i pijem sam kavu ujutro al barem nedam da mi neko sjebe raspolozenje.
novikolac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 16:07   #13
Quote:
novikolac kaže: Pogledaj post
Ljudi se ne mijenjaju samo okolnosti. ili ih prihvatis ili odjebes is svog zivota, ja cesce koristim ovu drugu opcji. Vjerovatno zbog toga i nemam bas prijatelja i pijem sam kavu ujutro al barem nedam da mi neko sjebe raspolozenje.
ako ces tako gledat,to je istina,ali tako cu ostat sama,iako da,cini mi se da covjek moze biti sam,unatoc svemu....
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 16:08   #14
Bježi i ne okreći se. Čim nekoga vlastiti roditelj fizički ili psihički zlostavlja nema tu kruha i nikad neće bit bolje, bila ti mirna ko bubica, dobra kao kruh ili odrješita. Tolko od mene.
Vuks05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 16:10   #15
Quote:
ladyinblack93 kaže: Pogledaj post
ako ces tako gledat,to je istina,ali tako cu ostat sama,iako da,cini mi se da covjek moze biti sam,unatoc svemu....
biti sam ne znaci i biti usamljen
novikolac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 16:12   #16
biži ća prvon prilikon ako ga ne želiš prijavit samo se pokupi bez pozdrava jer bi te mogli nagovarat da ostaneš a oni će se svi skupa prominit na bolje...
putan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 16:13   #17
istina,odlazim,čim prije,dok ne nađem posao,prodati ću robicu jer mi treba love,sve je dobro za početak,da...
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 16:14   #18
Quote:
putan kaže: Pogledaj post
biži ća prvon prilikon ako ga ne želiš prijavit samo se pokupi bez pozdrava jer bi te mogli nagovarat da ostaneš a oni će se svi skupa prominit na bolje...
ne nagovaraju me da ostanem,nego da se vratim,kad odem,tako je bivalo,nikad se nisu promijenili,koliko god puta me tuka,cipelaria,ali eto jucer mi je puklo...
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 16:19   #19
Quote:
ladyinblack93 kaže: Pogledaj post
ne nagovaraju me da ostanem,nego da se vratim,kad odem,tako je bivalo,nikad se nisu promijenili,koliko god puta me tuka,cipelaria,ali eto jucer mi je puklo...
ima san sličnu situaciju al san otiša studirat iz splita u drugi grad i tamo mi je super.sad san doša ovo za božić i novu samo da vidin sestru i par ljudi koji su mi bitni
putan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 16:24   #20
Quote:
putan kaže: Pogledaj post
ima san sličnu situaciju al san otiša studirat iz splita u drugi grad i tamo mi je super.sad san doša ovo za božić i novu samo da vidin sestru i par ljudi koji su mi bitni
evo otac je opet poceo..
pa nemam nimalo mira..pocela sam uzimati neke stvarcice koje ce mi biti potrebne za pocetak
hvala na podrsci,da se moze sam sve itd..hvala
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.