Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2020., 08:36   #3481
Da li je netko isprobao ili koristi Dermallergo serum? Zanima me sve - od konzistencije, upijanja, kako se ponaša na koži nakon aplikacije kreme.. Inače imam iznimno osjetljivu, rozaceičnu kožu.
__________________
Bostons are my life.
weknica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2020., 15:10   #3482
Jel iko probao LRP TOLERIANE SENSITIVE LE TEINT toniranu kremu? Imam suhu kožu, dermatitis povremeno izbije.

https://www.laroche-posay.com.hr/pro...ME-p25955.aspx
Geopardica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2020., 15:16   #3483
imam ju već neko vrijeme, drugu dozicu..
predivna krema...vlaži, štiti i daje baš lijepu pokrivnost, malo jaču od klasične BB kreme (ako nije korejska)...vrijedi svake lipe, samo pripazi na nijansu...meni je i Medium malo osvijetla (ja sam NC 27)...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2020., 15:16   #3484
Dobila sam tester svjetlije nijanse, nije zuta/narancasta i ne oksidira za razliku od LRP bb kreme. Ugodna, kremasta, pokrivanje slabije al meni to odgovara, malo se zasjajim. Planiram kupiti jednom kad se opet pocnem sminkati i potrosim zalihe
__________________
Bamb.Zomb
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2020., 22:46   #3485
Pozdrav ljudi! Koristim Effaclar gel za čišćenje lica, Sona gel i Effaclar Duo plus.
Čini mi se da mi taj gel za umivanje nenormalno isušuje lice. Čak do te mjere da me nekad lice toliko peče nakon stavljanja bilo kakve kreme, a koža je jako zategnuta i suha nakon primjene. Nekad mi se koža i ljuska jako nakon toga. Mislio sam da ću se naviknuti, ali već evo par mjeseci i nema pomaka. Jeste imali sličnih iskustava? Što bi preporučili kao zamjenu?
great is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2020., 22:57   #3486
Quote:
great kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi! Koristim Effaclar gel za čišćenje lica, Sona gel i Effaclar Duo plus.
Čini mi se da mi taj gel za umivanje nenormalno isušuje lice. Čak do te mjere da me nekad lice toliko peče nakon stavljanja bilo kakve kreme, a koža je jako zategnuta i suha nakon primjene. Nekad mi se koža i ljuska jako nakon toga. Mislio sam da ću se naviknuti, ali već evo par mjeseci i nema pomaka. Jeste imali sličnih iskustava? Što bi preporučili kao zamjenu?
https://www.notino.hr/cerave/sa-omek...u-i-suhu-kozu/
Sad ti je besplatna dostava.
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2020., 00:17   #3487
Quote:
great kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi! Koristim Effaclar gel za čišćenje lica, Sona gel i Effaclar Duo plus.
Čini mi se da mi taj gel za umivanje nenormalno isušuje lice. Čak do te mjere da me nekad lice toliko peče nakon stavljanja bilo kakve kreme, a koža je jako zategnuta i suha nakon primjene. Nekad mi se koža i ljuska jako nakon toga. Mislio sam da ću se naviknuti, ali već evo par mjeseci i nema pomaka. Jeste imali sličnih iskustava? Što bi preporučili kao zamjenu?
pa kakva ti je koža i kakve probleme imaš? effaclar je za kožu sklonu nepravilnostima (blago rečeno) znači aknama, prištićima, mašćenju.
mene normalne kože on strašno isušuje, umijem se njime jednom u 2 tjedna doslovno kad osjetim da mi treba jače bolje čišćenje nakon ulja. sin koristi koji je u pubertetu i izbija mu svašta po licu. njemu super pomaže, u kombinaciji sa effaclarom duom i nekim još proizvodima za ciljano tretiranje prištića
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2020., 12:44   #3488
Quote:
great kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi! Koristim Effaclar gel za čišćenje lica, Sona gel i Effaclar Duo plus.
Čini mi se da mi taj gel za umivanje nenormalno isušuje lice. Čak do te mjere da me nekad lice toliko peče nakon stavljanja bilo kakve kreme, a koža je jako zategnuta i suha nakon primjene. Nekad mi se koža i ljuska jako nakon toga. Mislio sam da ću se naviknuti, ali već evo par mjeseci i nema pomaka. Jeste imali sličnih iskustava? Što bi preporučili kao zamjenu?
Lice ti isušuje kombinacija ovih proizvoda koji su namijenjeni masnoj, problematičnoj koži. Pretpostavljam da uz ovo nemaš neku dodatnu njegu - hidratantnu kremu i cica kremu.
Pošto smo na LRP temi evo primjer što da uzmeš:

https://www.notino.hr/la-roche-posay...cno-lice-akne/
https://www.notino.hr/la-roche-posay...-regeneraciju/
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2020., 15:51   #3489
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
pa kakva ti je koža i kakve probleme imaš? effaclar je za kožu sklonu nepravilnostima (blago rečeno) znači aknama, prištićima, mašćenju.
mene normalne kože on strašno isušuje, umijem se njime jednom u 2 tjedna doslovno kad osjetim da mi treba jače bolje čišćenje nakon ulja. sin koristi koji je u pubertetu i izbija mu svašta po licu. njemu super pomaže, u kombinaciji sa effaclarom duom i nekim još proizvodima za ciljano tretiranje prištića
Masnija koža, posebno T zona. Sklon sam prištićima, iako mi je stanje stvarno dosta bojle nakon svega toga, ali nenormalno mi isusuje lice do mjere da me peće nakon korištenja.
great is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2023., 12:34   #3490
Bok. Imam masnu/mješovitu kožu, 35 godina i blagi seboroični dermatitis
Koristim već dugo Kerium kremu i Toleriane gel za čišćenje kože i super su mi.

Razmišljala sam možda ubaciti i nešto anti age od njih u rutinu (serume?)
Da li imate iskustva sa takvim proizvodima?

Nisam do sada koristila retinol, ni vitamin c tako da ne znam od kuda da krenem.

Hvala!
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2023., 17:16   #3491
Koristim njihov serum i kremu.
Sve pohvale za njihovu kozmetiku.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2023., 13:33   #3492
Može li se LIPIKAR LAIT losion za tijelo koristiti za lice sa ekcemom ?
Fanehowler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2023., 14:40   #3493
Quote:
Fanehowler kaže: Pogledaj post
Može li se LIPIKAR LAIT losion za tijelo koristiti za lice sa ekcemom ?
Može.
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2023., 12:30   #3494
Je li netko koristio Lipikar Lait Urea 5+ ? Losion je za psorijazu.
No, zanima je li povoljan i za kožu sa aknama. I najviže me zanima kako djeluje na koži i djeluje li zaista .
Nisam našao mnogo informacija. Više se preporuča AP+M Baume.
Fanehowler is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2023., 13:22   #3495
Fanehowler, drago mi je da se informiras ovdje po temama jer cure stvarno puno znaju i netko uvijek pomogne. Samo znas, iako smo ko neka prosirena obitelj lijepo se ponekad i zahvaliti na informacijama



Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2023., 15:57   #3496
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Fanehowler, drago mi je da se informiras ovdje po temama jer cure stvarno puno znaju i netko uvijek pomogne. Samo znas, iako smo ko neka prosirena obitelj lijepo se ponekad i zahvaliti na informacijama
Zahvaljujem se na informacijama i na pomoći.
O Lipikar Lait Urea 5+ neznam ništa kako djeluje na kožu. Više ljudi koristi AP+m Baume.
Fanehowler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:18.