Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2010., 13:07   #41
Može poveznica na prebačenu poruku?
rezon@tor is offline  
Old 31.03.2010., 11:50   #42
Poveznica na prebačenu poruku:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...&postcount=734

To je poruka koja je prebačena sa "Bitka za Vukovar" na "Bili smo vojnici - off, chat, zahvale i pozdravi" pa mi nije jasno zašto tim više što se referira na par dana stariju poruku sa "Bitka za Vukovar" (https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...postcount=6757)
nixolino is offline  
Old 01.04.2010., 10:25   #43
Roberte,
takve poruke se pišu PM-om.
To sam čak trebao obrisati, jer to nikako nije držanje teme nego osobni pozdravi.
Prebačeno je na chat temu, jer sam pomislio kako bi nekom učesniku događanja moglo biti korisno.
rezon@tor is offline  
Old 06.04.2010., 17:20   #44
rezon@tore,

Kako PM-om kada se poruka odnosi na sve koji prate temu - o pozivu za sudjelovanje u snimanju dokumentarca o Bitci za Vukovar?
Stvarno sad ne razumijem o čemu ti to, koji osobni pozdravi - pa radi se o dokumentarcu tj o tome da tražim zainteresirne za sudjelovanje - pa ako to nije za ovu temu onda ne znam?

Ajmo redom - prvo je 22.03. objavljen ovaj upis https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...postcount=6757 - sve OK. Onda dva dana kasnije dolazi do promjene termina i o tome obavještavam i još jednom pozivam zainteresirane (https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...&postcount=734) i taj upis brišeš tj prebacuješ na "Bili smo vojnici - off, chat, zahvale i pozdravi" - zašto? pošto se referiram na prvi upis i ne vidim tu nikakav osobni pozdrav (jedino ako pod time ili nedržanjem teme ne misliš na dio gdje nudim usluge dizajna & pripreme. Ali zato sam ga i stavio pod P.S.).

Problem je Rezonatoru u tome što se ovo sad razvlači već 10 dana a jedino što sam htjeo je da još jednom pozovem zainteresirane ili one koji ne čitaju stare postove na sudjelovanje u snimanju dokumentarca.
nixolino is offline  
Old 07.04.2010., 21:08   #45
?
nixolino is offline  
Old 08.04.2010., 08:19   #46
Quote:
nixolino kaže: Pogledaj post
Problem je Rezonatoru u tome što se ovo sad razvlači već 10 dana a jedino što sam htjeo je da još jednom pozovem zainteresirane ili one koji ne čitaju stare postove na sudjelovanje u snimanju dokumentarca.
Zainteresirani čitaju sve teme.
Tvoja poruka ne govori o nečemu što se dogodilo u bitci za Vukovar i nije joj tamo mjesto.

p.s.
Kad bih doslovno pratio pravila podforuma trebao bih te uputiti na marketing foruma za takve reklamne poruke.
rezon@tor is offline  
Old 08.04.2010., 11:40   #47
Moja poruka govori o snimanju dokumentarca o nečemu što se dogodilo u Vukovaru pa mi molim te daj savjet pod koju temu bi to trebao staviti?

Što se tiče P.S.-a (da bi me trebao uputio na marketing foruma) - to bi imalo smisla da se stvarno reklamiram tj. oglašavam i da imam namjeru zaraditi i izvući neku ekonomsku korist iz moje ponude, ali valjda si shvatio da se radi o besplatnoj pomoći:

Quote:
P.S. Koristim ovu priliku da vas zamolim da prenesete, ukoliko znate da netko radi na knjizi sa temom o DR-u a ima problema sa fin. sredstvima ili drugih, da volonterski nudim konzultacije, usluge grafičke pripreme i oblikovanja iste te ev. kontakt sa tiskarama.
Ali očito nema smisla dalje raspravljati. Zahvaljujem na pravovremenim odgovorima.
nixolino is offline  
Old 12.04.2010., 22:14   #48
https://www.forum.hr/showthread.php?t=266533

Ne bi li trebalo ovu temu prebaciti sa vojne povijesti i tehnologije na Domovinski rat??
termit84 is offline  
Old 12.04.2010., 22:19   #49
Da, budu kolege.
Kad vide moju poruku.
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Old 20.04.2010., 23:53   #50
Ima li ovdi moderatora ?
pp5d6 is offline  
Old 21.04.2010., 11:43   #51
Quote:
pp5d6 kaže: Pogledaj post
Ima li ovdi moderatora ?
I ja se pitam. Sve mislim da tog tinkija stjeram u kurac, jer je očito zašto je ovdje, pa možda to potakne moderatore da obrate pažnju na temu..
porga is offline  
Old 21.04.2010., 11:57   #52
Slabo u zadnje vrijeme.
rezon@tor is offline  
Old 08.06.2010., 14:17   #53
admin-e.gdje su postovi od jutros???
jelenkoj is offline  
Old 08.06.2010., 15:20   #54
Quote:
jelenkoj kaže: Pogledaj post
admin-e.gdje su postovi od jutros???
Neki su obrisani, a neki su prebačeni na odgovarajuću raspravu "Propaganda i specijalni rat tijekom Domovinskog rata".
rezon@tor is offline  
Old 15.10.2010., 14:56   #55
idu mi na k... ove partizancine koje placu za jugom i dolaze ovdje srat
hvala adminu sto je maknuo onog provokatora ciganicu i bilo bi super kad bi i ovoga koji je u potpunosti shvaca dok nas desetak i vise nemamo tu sposobnost
Mustang51 is offline  
Old 26.10.2010., 15:32   #56
Quote:
Rysakov kaže: Pogledaj post
Pitam se: Da je srpskom rudovodstvu tada stvarno bilo toliko do Velike Srbije, da li bi vec pocetkom 1992 (kada su konacno imali kontrolu nad JNA) povukli armiju iz Hrvatske?
Zbog cega je ovaj post oznacen cvrvenim kartonom?
Jel ovde smeju slobodno da se iznose argumenti?
creme is offline  
Old 26.10.2010., 15:56   #57
rezonator, a zešto onda postoji opcije uvećavanja slova? za koju svrhu?
a zašto si onda smanjio slova još više? stavi na normalnu veličinu, ako nemože veća, zašto još manja??

Zadnje uređivanje terc bela : 26.10.2010. at 16:04.
terc bela is offline  
Old 26.10.2010., 16:01   #58
Quote:
creme kaže: Pogledaj post
Zbog cega je ovaj post oznacen cvrvenim kartonom?
Jel ovde smeju slobodno da se iznose argumenti?
Kao prvo , skrenuo je s teme jer tema je tko je zapravo upravljao sa JNA , a ne zašto je JNA otišla... dakle tema nije "mogli smo , ali nismo hteli fore" koje više nitko ne može popušiti...

Kao drugo , pitanje je provokativno samo po sebi jer JNA nije otišla iz Hrvatske početkom 1992. - otišla je samo iz nekih dijelova zbog premještanja glavnine snaga u Bosnu gdje je počinjao rat. Neispravno je dakle reći da je otišla već je prerazmještena u skladu s novom ratnom situacijom na terenu...

Kao treće , na ovom podforumu već je izneseno toliko materijala koji pokazuje koje su bile vaše namjere u ratu i u kakvom se stanju krajem 1991. nalazila JNA da je krajnje degutantno i provokativno da netko nakon toga postavlja ovakva pitanja.
Keva is offline  
Old 01.12.2010., 12:45   #59
Molio bih Moderatora ako može staviti obavijest na starom dijelu...da je tema prebačena na nastavak i da se tamo stavi link...da ne misle ljudi da je tema zaključana.

Hvala
Pozz
bobi1980 is offline  
Old 15.12.2010., 23:32   #60
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post

Nigdje ne piše šta je trrolanje ,i sve je komplicirano npr: Trajanje bodova na kartonima nije isto što i trajanje bana koji se zbog kartona dobije! . Dali može odgovor ili ne . Ako ne od rezonatora , bilo tko da objasni .Šta je karton a šta su neg. bodovi . Za skužiti ovo treba biti Nobelovac
The Worm is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.