Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2013., 11:49   #1
"Mali Bin Laden"

Ova tema je otvorena samo u cilju da cujem komentare zenskog roda.

Vec neko vrijeme nagovaram partnericu da si napravi frizuru za malu jer mi je to izrazito napaljujuce. Napokon je napravila.

U zezanciji joj sinoc kazem: "A gdje je moj Bin Laden?"


Zanima me da li je to osnova za prekrenut svijet, odbit sex i zivot sljedeca dva dana?

Sa podsmjehom ovo pisem ali poludit cu zbog ne znam kakvih sve sitnica koje izazovu plamen u njoj.
__________________
avantgard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 11:51   #2


Ženska ti nema smisla za humor. Odjebi to
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 11:54   #3
buahahahahahahaha

meni bi to bilo totalno kjutać...kupi joj smisao za humor ili se nemoj viđat s njom dok je u PMS-u
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 11:55   #4
Quote:
avantgard kaže: Pogledaj post
"A gdje je moj Bin Laden?"
Zanima me da li je to osnova za prekrenut svijet, odbit sex i zivot sljedeca dva dana?

pa dobro, ne znam sad dal je to baš razlog za obustavu komunikacije na dva dana , ali nakon takvog divnog komplimenta morao bi se jako, jako, jako potruditi da se iskupiš..

ne znam kaj će ti drugi reći, ovako sastrane mi je funny, ali na njenom mjestu, mislim da mi ne bi bilo baaš toliko
više mood killer negoli funny
__________________
...but I don't cry for yesterday there's an ordinary world somehow i have to find. and as i try to make my way to the ordinary world i will learn to survive ... DD
VatroSlavka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 12:34   #5
Quote:
avantgard kaže: Pogledaj post
Ova tema je otvorena samo u cilju da cujem komentare zenskog roda.

Vec neko vrijeme nagovaram partnericu da si napravi frizuru za malu jer mi je to izrazito napaljujuce. Napokon je napravila.

U zezanciji joj sinoc kazem: "A gdje je moj Bin Laden?"


Zanima me da li je to osnova za prekrenut svijet, odbit sex i zivot sljedeca dva dana?

Sa podsmjehom ovo pisem ali poludit cu zbog ne znam kakvih sve sitnica koje izazovu plamen u njoj.
A da ti ona kaže kad ti skineš gaće nešto slično
Sa strane je to možda i smiješno, makar ja to ne vidim, ali njoj definitivno nije bilo smješno.
Cura je napravila nešto za tebe, a ti onda ideš zbijati šale i to u takvom trenutku.
__________________
Kad narastem bit ću jeftina fufa baš kao ja zločesta
mogla bi još koju metlu polomiti na nečijim leđima
BitchyWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 12:35   #6
Ti jesi smješan ali zaista ne znam tko bi se sa klaunom sexao.Nema to veze s njenom Bin Ladenicom nego sa tvoji djetinjastim ponašanjem. No sex passaran!
jade2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 12:48   #7
Meni je to ovako sa strane čak i smiješno, ali imala sam situacija kad bi dragi mene zajebavao i sebi bio baš zabavan, a meni je došlo da mu odvalim glavu.. jednostavno se tako poklopilo i šala mi nije sjela.. bitno je o tome popričati i moraš joj reći da nisi ništa loše mislio i da ti se njena talibanska frizurica jako sviđa i želiš da ju zadrži jer te baš napaljuje, ili kako god se ti već osjećaš u vezi toga.

Nije uvijek trenutak za takve stvari, pogotovo ako se radi o nečemu na što je ona osjetljiva, šale na račun toga joj sigurno neće sjesti.. a ovdje se očito o tako nečem radilo. Ako si ju već morao toliko dugo nagovarati na to, očito joj nije bilo baš skroz lako udovoljiti ti, ali je ipak željela.. i onda kad se skinula pred tobom, sigurno joj nije bilo svejedno, i trebala joj je tvoja podrška da se opusti, a ti si ju umjesto toga išao zajebavati. Možda se čak osjećala malo poniženo, ne znam, pošto joj nisam u glavi, a nisi niti ti, niti je ona tebi.. i nije mogla znati što točno osjećaš.

Zato je bitno i "prvo ispeći, pa tek onda reći" - odnosno, prije nego nešto izlaprdaš, promisli kako bi to ona mogla doživjeti i je li baš sada trenutak za tako nešto. To znam iz svog iskustva - dragi i ja ionako pola dan aprovedemo zajebavajući jedno drugo, i imala sam sličnih situacija - bilo je stvari na koje sam osjetljiva i nije mi bilo ugodno kad bi me zajebavao na račun toga, ali bilo mi je lakše kada mi je poslije objasnio da on to ne gleda na taj način i da je zajebancija trebala biti pozitivna.. i onda je opet sve bilo ok.

Što se njene reakcije tiče, ne znam procijeniti je li bila preburna, ti ju poznaješ pa znaš.. ali nemoj ju ignorirati ili joj se smijati, nije bez veze tako reagirala, bilo to preburno ili ne.. priđi joj i pokreni tu temu, objasni joj sve, i ako je normalna cura shvatit će, možda i tebi objasniti svoju stranu pa i ti skužiš u čemu je stvar, a onda bi mogao uslijediti vrući pomirbeni seks.
__________________
is your turban dirty?
eudora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 13:25   #8
Quote:
avantgard kaže: Pogledaj post
Ova tema je otvorena samo u cilju da cujem komentare zenskog roda.

Vec neko vrijeme nagovaram partnericu da si napravi frizuru za malu jer mi je to izrazito napaljujuce. Napokon je napravila.

U zezanciji joj sinoc kazem: "A gdje je moj Bin Laden?"


Zanima me da li je to osnova za prekrenut svijet, odbit sex i zivot sljedeca dva dana?

Sa podsmjehom ovo pisem ali poludit cu zbog ne znam kakvih sve sitnica koje izazovu plamen u njoj.
Meni ovo uopće nebi bilo smiješno i definitivno bi me ohladilo.
Ja bi vise voljela čuti "sad ću te jebat u tu savrsenu picku a zatim u bozanstvena usta". No, to sam samo ja
Drugi put budi mastovit a ne "humoristican" pa će biti bolji rezultat.
__________________
There are no wrong choices; there are only different choices.
catarsis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 13:28   #9
Quote:
avantgard kaže: Pogledaj post
Ova tema je otvorena samo u cilju da cujem komentare zenskog roda.

Vec neko vrijeme nagovaram partnericu da si napravi frizuru za malu jer mi je to izrazito napaljujuce. Napokon je napravila.

U zezanciji joj sinoc kazem: "A gdje je moj Bin Laden?"


Zanima me da li je to osnova za prekrenut svijet, odbit sex i zivot sljedeca dva dana?

Sa podsmjehom ovo pisem ali poludit cu zbog ne znam kakvih sve sitnica koje izazovu plamen u njoj.
Možda je OBAMA fan?

Pusti ju nek se duri. I nađi neku kojoj će to bit smiješno.
__________________
Silence is golden. The duct tape is silver.
Aleta Ogord is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:04   #10
Kakva je to frizura za malu i odakle ti je u cijeloj toj priči oko frizure Bin Laden pao na pamet?
Malo to pojasni, ako si to rekao ničim izazvan možda se cura boji nakon ovoga da nisi bombaš samoubojica pa se drži podalje
šufigani is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:24   #11
Quote:
jade2 kaže: Pogledaj post
Ti jesi smješan ali zaista ne znam tko bi se sa klaunom sexao.Nema to veze s njenom Bin Ladenicom nego sa tvoji djetinjastim ponašanjem. No sex passaran!
nekima je zaigranost i glupiranje vrlo dobra predigra
a ova tema - prekjut
samo mi nije jasno, kak zabavni i smiješni tipovi uvijek nađu neku takvu (a i cure, njih par smiješnih )
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:30   #12
nemam pojma sto taj bin laden predstavlja

ali sam svatio ovaj dio napokon je to napravila

a moj odgovor ti je, odjebi to. to nije zenska za jebanje. to je nesto bit domacica vjerna uredna supruga. jednostavno super zenica za rodit djecu i da se nista ne dogada. tebi treba nesto da ti u blo koje doba imas osjecaj za jebanje

probao sam to. cura moze bit i super ali koja korist kad izmedu seks cinova uopce NE razmisljas o njoj. ne ramiljsas jer s njome nems nista. da imas vi bi se smsom pipkali po cjele dane
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:30   #13
Quote:
šufigani kaže: Pogledaj post
Kakva je to frizura za malu i odakle ti je u cijeloj toj priči oko frizure Bin Laden pao na pamet?
Malo to pojasni, ako si to rekao ničim izazvan možda se cura boji nakon ovoga da nisi bombaš samoubojica pa se drži podalje
Ma on se samo cereka i šali na sve što mu pokažeš.To je jedan veseli tip kojem je baš sve smješno i ok je smijati se i cerekati.No, cerekanje kao uvod u krevet nije baš poželjno a opet ozbiljnost kao na sprovodu, još manje.Treba naći neku zlatnu sredinu..ako je moguće jer bi sve inaće moglo kontra krenuti.I ja se volim cerekati ali onda odgurujem sve ispred sebe...i nogama ako treba!
jade2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:41   #14
Otkud Bin Laden u cijeloj ovoj priči?
__________________
Dobrodošao u klub
Zelenookaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:47   #15
Quote:
Zelenookaa kaže: Pogledaj post
Otkud Bin Laden u cijeloj ovoj priči?
Pička joj je izgledala ko brada Bin Ladena. Autor ima bujnu maštu.
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:47   #16
I ja bi popizdila vjerovatno,jer bi ocekivala neki hot komentar,a ne humoristican,pa bi me onesposobilo za seks taj tren..ali bi me proslo brzo kad bi se tip potrudio da me oraspolozi.
Jesi li?
Ili si ti popizdio radi njene reakcije?:-)
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:48   #17
Quote:
Zelenookaa kaže: Pogledaj post
Otkud Bin Laden u cijeloj ovoj priči?
Čuj dečko stvarno ima čudne asocijacije.
__________________
Kad narastem bit ću jeftina fufa baš kao ja zločesta
mogla bi još koju metlu polomiti na nečijim leđima
BitchyWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:53   #18
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Pička joj je izgledala ko brada Bin Ladena. Autor ima bujnu maštu.
Quote:
BitchyWitch kaže: Pogledaj post
Čuj dečko stvarno ima čudne asocijacije.
Poređenje mu je...ono.....
__________________
Dobrodošao u klub
Zelenookaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:55   #19
Quote:
avantgard kaže: Pogledaj post

U zezanciji joj sinoc kazem: "A gdje je moj Bin Laden?"


Zanima me da li je to osnova za prekrenut svijet, odbit sex i zivot sljedeca dva dana?
pa ako se dva dana posli toga ne mogu prestat smijat, sam bi bia kriv...
GloriaSwanson is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:56   #20
Quote:
Zelenookaa kaže: Pogledaj post
Poređenje mu je...ono.....
Je da, kao da ona (kad mu je mali spušten) vikne "a di je moja mala Carla del Ponte".
__________________
Kad narastem bit ću jeftina fufa baš kao ja zločesta
mogla bi još koju metlu polomiti na nečijim leđima
BitchyWitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger