Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2017., 08:43   #1
Izrada pozivnica, zahvalnica, konfeta i sl. - NOVA TEMA

---
Stara tema prešla je 10.000 postova.
Uživajte u novoj
M.
---






Da li je netko uzimao ovako neke ruzice za revere ? set 144 kom, to je onda ovakvih kao buketica 144?
Ovo mi se bas cini lijepo, i neka lijepa trakica i eto ga

Zadnje uređivanje Mayo : 05.03.2017. at 12:13.
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 09:14   #2
Ne, to ti je set od 144 ružice. Samo su tako spetljane zajedno da se ne popetljaju u paketiću
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 11:44   #3
Ja sam uzimala ivory kad sam radila svoje revere, budu odvojene. Odlično se daju iskombinirati.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 12:26   #4
Bilo mi je čak i predobro da bi bilo istinito

Hvala cure, Lorraine koliko si ih stavljala na jedan cvjetic ? Da li bi mi mogla sibnuti slikicu u pp?
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 12:28   #5
Stavljala sam po tri, manje mi je bilo premalo, a više već nakrcano. Ide slika na PP.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 22:32   #6
Da li se isplati da sama kupim til i uredim crkvu?
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 08:50   #7
Ovo mi se svida


Najpotrebniji mi je til, koju sirinu treba uzeti da ovako izgleda na klupama ? ili gledam samo metre :P
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 15:35   #8
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
Ovo mi se svida


Najpotrebniji mi je til, koju sirinu treba uzeti da ovako izgleda na klupama ? ili gledam samo metre :P
Ovo su zavjese iz Ikee, zovu se LILL i koštaju 30 kn, a dobiješ dvije. dakle za dvije klupe! I bolje nego klasični til jer su mekane i fino padaju! Od klasičnog tila dobiješ raščupani, zgužvano a i bala tila u tekstilprometu košta oko 350 kn, a u partneru i sličnim dućanima imaš samo til u rolama i s njima ne možeš dobiti ovako bogato!
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 15:44   #9
Quote:
Bubi21 kaže: Pogledaj post
Ako je netko radio s epruvetama. Jeste koristile staklene ili plasticne? Gdje ste ih kupovali i po kojoj cijeni?
plastične( tj jako dobra imitacija stakla ) ili staklene oko 2-3 kn kom sa čepom...
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 17:09   #10
Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
Ovo su zavjese iz Ikee, zovu se LILL i koštaju 30 kn, a dobiješ dvije. dakle za dvije klupe! I bolje nego klasični til jer su mekane i fino padaju! Od klasičnog tila dobiješ raščupani, zgužvano a i bala tila u tekstilprometu košta oko 350 kn, a u partneru i sličnim dućanima imaš samo til u rolama i s njima ne možeš dobiti ovako bogato!

Uh sad si me zatekla,sad pogotovo ne znam sta cu
Cure ima li koja sliku ako je sama uredivala crkvu?
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 19:42   #11
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
Uh sad si me zatekla,sad pogotovo ne znam sta cu
Cure ima li koja sliku ako je sama uredivala crkvu?
Nisam te sad skužila
Zašto ne bi sama (ili zamoliš nekog), jedna masna je dakle 15 kn i dobiješ točno ovo kao sa slike
Masnu možeš prije već svezati, onda se samo trakica zaveže oko klupe i gotovo je za 20 min uvrh glave ��
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 19:56   #12
Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
Nisam te sad skužila
Zašto ne bi sama (ili zamoliš nekog), jedna masna je dakle 15 kn i dobiješ točno ovo kao sa slike
Masnu možeš prije već svezati, onda se samo trakica zaveže oko klupe i gotovo je za 20 min uvrh glave ��
Ma ni ja samu sebe ne kontam
Imam 22 klupe,znaci od jedne imam za dvije to je 11 klupa plus 4 stolice gdje mi sjedimo odnosno + 2 jos pakata to je 390 kn,sta cu kasnije sa 13 paketa tih zavjesa jedino da stavim na svaku drugu,sta mislis o tome
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 23:36   #13
Na svaku drugu ti je skroz dosta, pogotovo kad su ovak bogate i bumbaste.

A kasnije ih možeš prodati .
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 12:11   #14
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
Ma ni ja samu sebe ne kontam
Imam 22 klupe,znaci od jedne imam za dvije to je 11 klupa plus 4 stolice gdje mi sjedimo odnosno + 2 jos pakata to je 390 kn,sta cu kasnije sa 13 paketa tih zavjesa jedino da stavim na svaku drugu,sta mislis o tome
Meni je osobno ljepše kad je svaka druga. Kad je crkva velika ja stavljam na svaku drugu ili eventualno samo prvih par redova jer sigurno ti crkva neće bas biti dupkom puna..
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 20:29   #15
Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
Meni je osobno ljepše kad je svaka druga. Kad je crkva velika ja stavljam na svaku drugu ili eventualno samo prvih par redova jer sigurno ti crkva neće bas biti dupkom puna..
Hvaa ti puno na pomoci
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 13:42   #16
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
Hvaa ti puno na pomoci
Ma nema na čemu 😉
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 11:05   #17
Iskustva s Bumbarom?
Ima netko da je radio zahvalnice s njihovim bocicama ?



Ove su mi lijepe, bocice jeftinije nego cepovi

I jos ako netko zna gdje da nabavim samoljepljive male naljepnice sa našim imenima ?

Zadnje uređivanje andrea m : 26.02.2017. at 11:22.
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 15:55   #18
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
Iskustva s Bumbarom?
Ima netko da je radio zahvalnice s njihovim bocicama ?



Ove su mi lijepe, bocice jeftinije nego cepovi

I jos ako netko zna gdje da nabavim samoljepljive male naljepnice sa našim imenima ?
da bočice su super i povoljniji su od drugih
male naljepnice ti većina tiskara može odraditi. uguglaj "tisak naljepnice" pa ti izbaci razne na različitim adresama. znam da su povoljni u pixel studiu, meni su nedavno naljepnice u obliku srca radili
tanisha03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 22:58   #19
Quote:
tanisha03 kaže: Pogledaj post
da bočice su super i povoljniji su od drugih
male naljepnice ti većina tiskara može odraditi. uguglaj "tisak naljepnice" pa ti izbaci razne na različitim adresama. znam da su povoljni u pixel studiu, meni su nedavno naljepnice u obliku srca radili
Pozdrav
Ja sam kupila bocice kod njih za poklon gostima. Al samo da naglasim sve bocice ne izgledaju tako elegantno i lijepo ko sa slika... al usluga i kolicina asortimana u trgovini je za svaku pohvalu.
KreativnANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 23:02   #20
Mi smo ovdje radili pozivnice - https://m.facebook.com/SororumArt/?ref=page_internal
sami smo osmislili motiv a djevojke su sve graficki odradile prvoklasno jako su dostupne i ljubazne, a cijene odlicne npr ovaj tip pozivnice - https://m.facebook.com/SororumArt/ph...=page_internal su 4 kn :klap: svaka preporuka
KreativnANA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.