Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2016., 12:17   #221
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Ne krivim zene uopste. Lijepe zene setaju kroz grad, a oni bulje u mobitele i lajkaju jedan drugom sliku koju su uoravo slikali na kafi na spici

A onda se zale kad stariji kara njihovu simpatiju i nazivaju je sponzorusom
ni ja ne krivim žene. rađe ne bih napisao zašto


inače u ovom boldanom ima istine, nije da si u krivu.
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 16:15   #222
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Da postane alkoholičar kako bi bio privlačan ženama ? - U ime oca i sina.

Možda i da -božemeprosti- ode na plastičnu kirurgiju pa da mu tamo ugrade i novi pimpek ?
Ajme tebe
Pa jedan jack d. ne bi ga ubio, ali mozda bi mu podario smjesak i dao ideja
A i ovo sa kirurgijom, nije losa ideja. Ako je odlican, nek bude jos bolji
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 00:23   #223
Eto prošlo dosta vremena od prvog upisa i stvari nisu krenule na bolje..zaledim se kada treba prići nekoj, kada i uspijem prići, počnem mumljati čudno, gutati slova..žene danas mi djeluju sve prezgodne, prepametne s oniim hipster naočalama, dojma sam da će me izdominirati verbalno samo tako..ima li spasa?
backspace1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 05:31   #224
Ima ali treba vremena i trebaš raditi na sebi. I vježbati sa ženama, prilazi onim manje zgodnim, zafrkavaj se, ne shvataj to tako ozbiljno.
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:58   #225
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Eto prošlo dosta vremena od prvog upisa i stvari nisu krenule na bolje..zaledim se kada treba prići nekoj, kada i uspijem prići, počnem mumljati čudno, gutati slova..žene danas mi djeluju sve prezgodne, prepametne s oniim hipster naočalama, dojma sam da će me izdominirati verbalno samo tako..ima li spasa?
To sto je astrix napisao, povecaj broj prilazaka, sto vise prilazis prije ce ti problemi nestati. Takodjer se slazem prilazi manje zgodnim, prilazi samo sa namjerom da se zezas, komuniciras, ne odmah sa nekim krajnim ciljem kao sto je broj telefona, dejt i sl
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 15:10   #226
Ali to mi je smješno, pa nitko ne prilazi ženi s ciljem da se zeza s njom, već s krajnjim ciljem ševe.
backspace1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 15:17   #227
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Eto prošlo dosta vremena od prvog upisa i stvari nisu krenule na bolje..zaledim se kada treba prići nekoj, kada i uspijem prići, počnem mumljati čudno, gutati slova..žene danas mi djeluju sve prezgodne, prepametne s oniim hipster naočalama, dojma sam da će me izdominirati verbalno samo tako..ima li spasa?
1. i osnovno, nisu hipster naočale nego naočale, i vjerojatno neki dio tih djevojaka nosi naočale jer su čorave. Njima ako uletiš i spomeneš naočale/hipsterske naočale kao razlog uleta i nešto u kontekstu "Seksi su mi naočale na curi/volim pametne cure", vjerojatno ćeš dobit odjeb jer je to jako iritantno. Ako curama s naočala uletavaš dajem ti kao primjer uleta nešto poput "Jesu to naočale zbog dioptrije ili zbog mode?" Tako nešto je skroz ok, i zapravo ćeš dobit odgovor normalan i možda uspiješ razgovor iz toga razvit.

2. općenito nemoj curama uletavat sa glupim uletima, jer osim što će se možda nasmijat na to, mislit će da si debil, osim ako je jako pijana ili te već nije snimila. Budi prirodan i bez nekih glupavih fejk uleta. Nema ništa bolje nego "Hej ja sam taj i taj, jesi za ples/piće/slatka si/lijepo plešeš/super obleka/kako se ti zoveš/volio bi te upoznati?" odaberi sam. Nije isforsirano niti umjetno i ljigavo. Nitko ne voli ljigavce, a ako nije zauzeta i ako joj se sviđaš, svidjet će joj se što se iz mase ističeš jednostavnošću i iskrenošću.

3. postoji velika šansa da će te izdominirati verbalno i to je u redu, moraš na to biti spreman. Pogotovo ako uljećeš ko budala, ili joj se ljepiš dok pleše, štipaš ju, i komentiraš dekolte. Isto tako moraš biti spreman da cura kojoj uljećeš možda ima dečka ili muža i da će te odjebat. Isto tako možda je i starija, a što su starije to su iskusnije i ne trpe bullshit niti ako je netko naporan. Ako te strah dominacije, možeš vježbati uletavanje mlađim curama, ako ništa drugo da se opustiš i rješiš straha.

4. ako u klubovima uljećeš i događa ti se da zablokiraš, iskoristi modernu tehniku koju vjerujem posjeduješ. Napiši nešto na mobitel i pokaži to djevojci. Ako ti da zeleno svjetlo i počneš komunicirati, natipkaj joj na mobitel da ju slabo čuješ pa da joj zato pišeš. Ovo ti je samo ideja. Ili ako mucaš i sav si smeten, reci joj da ne znaš uletavati. To može biti simpatično i slatko. Iskrenost je najbolja.

EDIT: Ovo što su iznad mene rekli, da priđeš bez cilja je super savjet. Poslušaj ih. Bit ćeš opušteniji. I zapamti osim ako je i ona pijana, nitko ne voli da mu uljeće netko skroz odvaljen od alkohola, to je odbojno tako da nemoj ić onom "napit ću se da se rješim treme".
 
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 15:21   #228
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Ali to mi je smješno, pa nitko ne prilazi ženi s ciljem da se zeza s njom, već s krajnjim ciljem ševe.
Cudi me ako ti inbox nije vec pretrpan molbama za sex
jebi ga put do pice je trnovit
__________________
...
Vridni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 16:36   #229
Dobro izgledaš, to imaš riješeno.
Nauči plesati, nemoj izgledati očajno i nervozno, kao da ti se cijeli život vrti oko pičke, istakni se iz mase.
Onda uleti i ponavljaj dok ne postane prirodno.
To je cijela mudrost.
Raw Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 16:47   #230
Ako tako dobro izgledas cudi me da imas potrebu da sam ista radis. Trebalo bi da se zene same lijepe za tebe.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:29   #231
svi smo mi jednom mislili da solidno izgledamo
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 22:59   #232
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Ali to mi je smješno, pa nitko ne prilazi ženi s ciljem da se zeza s njom, već s krajnjim ciljem ševe.
Zato i ne uspijevaš, samo ti je u glavi hoćeš li je zbariti i povaliti. Nemoj razmišljati na taj način.
Kažem ti, vježbaj prilaženje, upoznaj se s curom, zezaj, sve što ide uz to, ako si tako zgodan dat će ti kad-tad bez da tražiš.
Samo se opusti i ne razmišljaj da nešto moraš, bit ćeš rasterećeniji.
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 01:22   #233
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Ali to mi je smješno, pa nitko ne prilazi ženi s ciljem da se zeza s njom, već s krajnjim ciljem ševe.
A, da?! Doći će i to kada odrasteš i prerasteš dječačke snove..... I vizije žene i komunikacije s njima.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 15:56   #234
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Ali to mi je smješno, pa nitko ne prilazi ženi s ciljem da se zeza s njom, već s krajnjim ciljem ševe.
Ledis se od straha, mumljas kada pridjes, i mislis da ces seviti neku nepoznatu dok ne rjesis taj problem ?
Kada budes mogao normalno komunicirati sa zenama, opusteno, onda razmisljaj o sevi, do tada je to za tebe nemoguca misija
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:27   #235
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Postam ovdje jer smatram da imam poveći problem što se tiče muško-ženskih odnosa..nisam još do sada nikada prvi prišao curi! Sve što sam imao do sada sam imao zahvaljujući fizičkom izgledu, cure mi nerijetko vani same prilaze mada dosta njih kaže da to rijetko rade, vole da muško bude inicijator..u ranim dvadesetima sam i izlazim tek godinu dana..više nisam zadovoljan time što uvijek one poduzmu prvi korak, ne smatram to nikakavim uspjehom, volio bih se sam potruditi više..no ne znam kako! Mislim da stvar nije toliko do samopouzdanja koliko do neznanja!
Volio bih od ženske strane više savjeta čuti, kakve uleti prolaze kod vas, a kakvi ne? Ili je svejedno ako vam je tip napet?
Svjestan sam da me cure snimaju vani, no ne znam kapitalizirati vlastiti potencijal! Koliko puta se samo dogodilo da stojim iza nje, ona okrene glavu nekoliko puta prema meni, gleda me, vidi se da mi daje zeleno svjetlo za ulet, no ne znam što učiniti!
'Bok, ja sam pero perić, a ti?' mi se čini glupav ulet recimo.
I promatrao sam kako igrači love cure, samo ih zahvate pod struk i počnu čagat recimo, no ja to nemam u sebi, ne mogu sebe zamisliti da neku tako silovito privučem k sebi kao neki pećinski čovjek.
Molim neke konstruktivne savjete pa da ih počinjem koristiti jer vjerujem da svatko barem djelomično moće popraviti svoju 'igru'.
Što te briga za uspjeh? Pa valjda imaš neki zdravi interes naći voljenu majku svoje buduće djece. Zašto ne bi bilo svejedno je li ona ulovila tebe ili ti nju? Mislim da je to bitno.

One-lineri ti nisu fora. Nemoj to nikada raditi. Kakav god odgovor da dobiješ na one-line ulet, bit će ti kao vruć krumpir. Najbolje bi bilo da si witty guy, što je posebna karakterna osobina. S druge strane možeš imati poseban mozak pa imati u trenutku razrađenu mapu razgovora od početka do kraja (prema informacijama koje vidiš u datom trenutku o osobi). Kako god, kloni se one-linera i počni više piti.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 22:25   #236
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Ali to mi je smješno, pa nitko ne prilazi ženi s ciljem da se zeza s njom, već s krajnjim ciljem ševe.
Slažem se s tobom, pa ne uletavaš curama da budete prijatelji, ono wtf?!
Ako ti se neka sviđa kojoj prilaziš, onda su dva razloga prilaska, ili ševa jednokratna ili veza s tom curom, trećeg nema.
Ne trebaju mi ženske zgodne prijateljice s kojima ne mogu imati ništa.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 22:29   #237
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom, pa ne uletavaš curama da budete prijatelji, ono wtf?!
Ako ti se neka sviđa kojoj prilaziš, onda su dva razloga prilaska, ili ševa jednokratna ili veza s tom curom, trećeg nema.
Ne trebaju mi ženske zgodne prijateljice s kojima ne mogu imati ništa.
dobra je za vezu, ali za prijateljstvo nije?
kaj nije veza ujedno i prijateljstvo?
samo gabori od zena mogu imati muske prijatelje ili se to odnosi na sve zene?
kakve prijateljice imas, kak izgledaju?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 22:43   #238
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
dobra je za vezu, ali za prijateljstvo nije?
kaj nije veza ujedno i prijateljstvo?
samo gabori od zena mogu imati muske prijatelje ili se to odnosi na sve zene?
kakve prijateljice imas, kak izgledaju?
Nemoj filozofirat, znaš na kakvo prijateljstvo sam mislio, obično.
Znači samo druženje i razgovor, bez ikakve napetosti između nas.

Ako računamo na neku dnevnu, tjednu komunikaciju, ja imam 4 frendice, s tim da sam se s jednom prije 4 godine pijan pohvatao i to je bilo to, s obzirom da je opičena kao i ja, nikakav nam to problem nije bilo što se dogodilo.
Prema ostale tri nikad nisam imao nikakve osjećaje, gledao sam ih kao muške prijatelje.

Što se tiće izgleda, dvije su jako zgodne, jedna je ta s kojom sam se pohvatao, HVALA ALKOHOLU , druga je prosjećna, u braku, a treća je debela.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:36   #239
ima muda sreće nema

https://imgur.com/Vi8w9yQ
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 17:47   #240
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Eto prošlo dosta vremena od prvog upisa i stvari nisu krenule na bolje..zaledim se kada treba prići nekoj, kada i uspijem prići, počnem mumljati čudno, gutati slova..žene danas mi djeluju sve prezgodne, prepametne s oniim hipster naočalama, dojma sam da će me izdominirati verbalno samo tako..ima li spasa?
Bez brige imam i ja onih u cijoj se blizini stiltam, mucam, zbunim se i ne znam sto sam htjela reci...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger