Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2018., 23:39   #261
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Televizijski kanal TOP TV, koja je to televizija, jel to kabelski kanal ili sto? Pronasao sam jednu najavu za kviz no ne mogu pronaci ni web stranicu televizije, a kamoli vise o emisiji. Ako moze koja informacija

https://www.facebook.com/nettvplus/v...6958144650946/
Regionalni kabelski kanal. Za sad samo vrte milijun puta prikazane serije i filmove i eto otkhpili novu sezonu ubica mog oca. Ali pokrenut ce eto valjda dosta svoje produkcije
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 23:56   #262
Hvala na odgovorima. Uspio naci na Youtubeu kviz, steta sto nema kod nas tog kanala, izgleda zanimljivo.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:15   #263
Kviz je dosta amaterski odrađen sa mnogo gramatičkih grešaka, a voditeljka dosta loša. Imala je milion grešaka u jednoj epizodi, a najbolje je bilo pitanje u vezi s Eurosongom, pa je umjesto "Ruslana" pročitala "Rusalina" i nije ni shvatila grešku. Mogli su to dosta bolje odraditi.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 02:55   #264
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
Kviz je dosta amaterski odrađen sa mnogo gramatičkih grešaka, a voditeljka dosta loša. Imala je milion grešaka u jednoj epizodi, a najbolje je bilo pitanje u vezi s Eurosongom, pa je umjesto "Ruslana" pročitala "Rusalina" i nije ni shvatila grešku. Mogli su to dosta bolje odraditi.
Napokon sam našao malo vremena za pogledati par emisija, i moram se složiti s tobom. Kviz ne da je loš, nego je katastrofalan. Ne gledljivo. Iako sviđa mi je ideja kabelskog kanala s domaćim sadržajem. Ispada da domaći kabelski kanal bude samo informativnog karaktera tipa N1 i Al Jazeera uz preuzimanje prijenosa za sport (SK, Arene) i filmskog gdje samo stave titlove, no eto i domaće produkcije u obliku kviza. Bilo bi odlično kada bi povezali cijelu regiju, a samim time maknuli se samo od Beograda i rasporedili svugdje nešto.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:10   #265
Da, to bi bilo odlično. Nije mi jasno zašto tog kanala nema u HR, a većina serija i filmova imaju opciju srpskog i hrvatskog titla. Ne vjerujem da im se isplati titlovati na hrvatski samo zbog Hrvata u BiH.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 15:52   #266
Ima valjda samo na total tv-u u HR a koliko vidim reklamiraju ga kao eksklizivni kanal united grupe pa mozda ga jos ne zele dati drugim operaterima tipa vip, ht ili u BiH moja tv, home tv itd...
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 00:43   #267
Nema čak ni Total TV HR.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 13:35   #268
Krenuo "RTS-ov HRTi" - RTS Planeta, servis koji nudi streaming RTS-ovih kanala i VOD.
https://rtsplaneta.rs/

Ima i aplikacija za mobitele no bolje se prvo registrirati preko sajta jer ima u gornjem desnom kutu za prebacit odmah na latinicu, preko aplikacije i ćirilice je potrebno malo nabadat u prazno #WhatDoesThisButtonDo jer tek kad se ulogiraš u postavkama nudi da prebaciš na latinicu.

Sve u svemu zgodno napravljeno.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 00:57   #269
Jel to uopće radi u HR preko VPNa? Meni neće ni preko stranice ni preko mobitela.
blackberry_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 02:19   #270
Radi normalno i preko sajta i preko aplikacije. Samo moraš paziti da obavezno uključiš VPN prije nego što klikneš na play (i na sajtu i na aplikaciji) jer ako povuče sesiju sa HR adresom moraš ili pričekati nekoliko minuta da ona istekne, ili se spojiti preko drugog browsera (upaliti pa ugasiti aplikaciju) u suprotnom izbacuje onaj crveni ekran da sadržaj nije dostupan preko servisa.


Zadnje uređivanje soundvision : 25.01.2018. at 13:17.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 22:53   #271
Izgleda da je ta blokada bila problem i kod mene jer sam prvo isprobao sa hrvatskom pa onda prešao na srpsku adresu i nije radilo pa sam odustao Treba se ulogiravat sa srpskom ili preći na drugi čisti browser i onda radi sve. Hvala sound
blackberry_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:00   #272
Video sam sad ovaj servis RTS-a Planeta , pa jbt mnogo liči na onaj hrvatski HRTi.

Što se tiče gledanja van Srbije uzmite samo onu ekstenziju "hola-unblocker" i rešena stvar , tako ja gledam na HRTi , ali mi ne daje dramske,filmske i sportske streamove , što je i logično.

Inače sam sa holaunblocker pre par godina gledao sve na BBC iplayer , ali danas ne daju ama baš ništa.
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:52   #273
Zapravo ni HRTi ni RTS Planeta ne rade sa Hola Unblockerom. To što gledaš na HRTi zapravo radi i bez Hole van Hrvatske.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 15:51   #274
Srpski TV kanali

HRTi i RTS Planet isti jbte. Minimalne razlike su u playeru (RTS-ov je bolji) i u liveu onoj dolje traci, a sve ostalo isto.

A zato meni nista nece! Ja mislio ne znam Holu koristiti. Stalno mi je izbacivalo nesto na cirilici od 1 minute, a to je vjerojatno upozorenje da nisam u Srbiji.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 16:27   #275
Na tom što izbacuje piše da će RTS kanali biti dostupni van teritorije Srbije od 1.2.2018. ali to će sigurno biti samo domaća produkcija.
Mislim da ni RTL Play ne radi sa Hola-om, iako je RTL Sada radio.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 20:16   #276
Od sledece nedelje sa RTSa na Prvu prelazi kviz "Ja volim Srbiju" (isti format kao i "Volim Hrvatsku"). Sa RTSa na Prvu je već prešao i Loto. Na Prvu su presli i Srdjan i Jovana, poznat voditeljski par (vodili Eurosong, jutarnje programa na RTSu i do pre mesec dana na Pinku), vodice i uredjivace novi jutarnji program na Prvoj.
RTS je posle lavine negativnih komentara odlučio da ipak emituje Nemanjiće. Priča se da "Senke nad Balkanom neće nastaviti na RTSu, najverovatnije idu na Top TV. Prva će na proleće krenuti sa novim sezonama Sindjelića, Urgentnog centra i Superljudi. Mislim da su The Voice pomerili za jesen.
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 20:27   #277
Šta nije "Ja volim Srbiju" već bio davnih dana na Prvoj? Na RTS-u ga nikada nisam vidio
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 23:42   #278
Jeste, prva sezona. To je bilo valjda 2011. pa je RTS odlučio da oživi format i uvrstio u zimsku šemu. Bili su gledaniji od svih ostalih emisija u tom terminu na ostalim televizijama. Mislim da je Prva potpisala neki vrstu ekskluzive sa Emotionom i u program uvrstili njihove 3 emisije (Ja volim Srbiju, TLZP, Superljudi) i serije (Sindjelici i UC).
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 01:11   #279
Meni nije jasno zašto RTS dopušta da im druge televizije preotimaju serije koje realno nikad ne bi postale popularne da se nisu prvo prikazivale na RTSu. Kako ne potpišu neki ugovor odmah na početku za sve sezone?
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 12:00   #280
Pretpostavljam da nisu sigurni hoće li serija postići željeni uspjeh pa ako na početku potpišu ugovor na 2-3 sezone za projekat koji propadne u početku, tek onda su napravili pogrešnu stvar.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:28.