Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 20:25   #1861
Quote:
mrblue kaže: Pogledaj post
Jel tko prati ovu partiju šaha..izmedju 9700-10000..čeka se neki igrač...
Rekao bi ti g. Indijanac, konsolidicija cijene prije nastavka trenda.
U ovom slučaju prema dolje.
__________________
Opušak ima svoju funkciju, smeće je smeće, smeće je dehumanizacija, opušak je status
2livenoge is offline  
Old 22.02.2018., 20:28   #1862
BCH je trenutno čak 7% profitabilniji za majnanje nego BTC, pa ako takvo stanje potraje do jutra (BCH/BTC se ne strmopizdi ispod 0.12) onda je Božić uranio.

Netko se brine, netko slavi. Zavisi čime se oko BTC-a baviš. Meni će ovaj mini dip donijeti fini bonus u BTC.
__________________
Spice must flow.
Cafa is offline  
Old 22.02.2018., 20:37   #1863
Quote:
rockyzgib kaže: Pogledaj post
Oko 44k $ im je trenutni mj prihod, no to nije dobit, kad sve poplacaju ostane im mozda pola kako tvrde, sto je ništa. Po njihovom kalkulatoru da bi opravdali obecano moraju imati godišnju dobit od minimalno 160 mil dolara ako uzmemo u obzir da je ICO 100 mil. I kažu da će isplate krenuti na ljeto / jesen. Do tada će navodno imati sve spremno.

Tek sam danas pročitao za taj token te ga istražio. Možda se varam, ali nekako sumnjam da će uspijeti opravdati obećano.

Na kraju ICO-a token je vrijedio 1$, danas se na HITBTCU moze kupiti po 0.75$, pretpostavljam da će cijena padati jer je to zamrznuti kapital od kojega nemaš ništa do jeseni, dosta ulagača će prodati tokene.

S obzirom da tvrdiš da si uložio veliku sumu novca, pretpostavljam da si bolje informiran od mene pa slobodno napiši malo više o svemu.
Malo je offtopic... Po njihovom, ROI je 181% ali oni se pridrzavaju konzervativne procjene od 161%. Realno, ja se ne nadam toliko, bit cu zadovoljna i sa 100% za prvu godinu. Trenutno majnaju u Berlinu sa dvije jedinice, a u januaru su izmajnali 22k po jednom MMU, kada je ETH i Bitcoin imao najnizu cijenu od ICOa. S obzorom da ce kroz par mjeseci biti aktivno preko 600 MMU,po ovoj niskon cijeni BTC i ETH mozes doci do cifre od ~$160.000.000 godisnje, bez odbijenih troskova struje i odrzavanja. Ukoliko BTC i ETH odu gore, moze se ispuniti njihova procjena, a isto tako sve moze otici i na kontra stranu. Kako god, vjerujem da ce prilikom isplate prvih dividendi dosta vlasnika tokena biti razocarano malim iznosom isplate, sto ce oboriti cijenu tokena. U tom slucaju planiram dokupiti jos 30-50k tokena (ukoliko bi cijena otisla ispod $0,50).
masssa is offline  
Old 22.02.2018., 20:49   #1864
Quote:
masssa kaže: Pogledaj post
Ja sam 53. investitor i kupio sam tokene u prvim minutama. Doslovno sam morao napisati 10ak postova na facebooku u kojima ih napadam da bi mi tek prije par dana otkljucali tokene, mnogo zivciranja oko toga, ali definitivno vjerujem u projekt i nebih prodao tokene ukoliko im cijena nebi skocila na 20-30 dolara. Po 10 dolara bih prodao samo iznos da izvadim ulozeno. Sto se tice otkljucavanja tokena, imam jarane koji su kupili pred kraj ICOa i tokeni su im bili otkljucani isti dan. Pored toga, ja sam morao raditi video verifikaciju zbog vece investicije.
Ja sam čekao neke svoje provjere pojedinaca u timu pa uložio tek kad sam bio zadovoljan tim provjerama i mišljenjem stručnih ljudi o samom projektu, koliko je moguće postići neki stvarni napredak na tom polju, pogotovo što se ne zna dobavljač grafičkih koje se teško i sporo nabavljaju. Investirao prvi dan uz bonus 20%, 30% mi je pobjeglo za par sati ali... ne ulažem ako naiđem na išta sumnjivo pa radije manji bonus no ulaganje u nešto sumnjivo. Provjeru prošao brzo, uz dokumente i video poziv, tokeni otključani 13.1. ali čekanje na prebacivanje je potrajalo jer su spojili kupljene sa referal tokenima...
Meni je važno da su izašli na tržište (ne možeš izgubiti cijeli ulog) , cijena manje bitna dok ima nade za dobit.. a o prodaji ni ne razmišljam
__________________
Ne prodaj kad pada :)
Uspjeh je loš učitelj. Pametne ljude dovodi u zabludu da ne mogu izgubiti. Čovjek se može zaustaviti kad se penje, ali ne i kad pada. Napoleon
JPP is offline  
Old 22.02.2018., 22:49   #1865
Ja se napokon odvažio i izašao s ulogom van, i možda još nešto sitno za kafu. Ako ronimo na 6000-7000$ vadim još a s ostalim se vozamo što sam akumulirao vrhunskim trejdanjem.

https://prnt.sc/iihnih
melodic.haze is offline  
Old 22.02.2018., 23:11   #1866
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Ja se napokon odvažio i izašao s ulogom van, i možda još nešto sitno za kafu. Ako ronimo na 6000-7000$ vadim još a s ostalim se vozamo što sam akumulirao vrhunskim trejdanjem.

https://prnt.sc/iihnih
Eto ja dokupio baš taj tvoj dio
telenorba is offline  
Old 22.02.2018., 23:49   #1867
Quote:
telenorba kaže: Pogledaj post
Eto ja dokupio baš taj tvoj dio
Legendarno
__________________
Spice must flow.
Cafa is offline  
Old 23.02.2018., 00:32   #1868
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Ja se napokon odvažio i izašao s ulogom van, i možda još nešto sitno za kafu. Ako ronimo na 6000-7000$ vadim još a s ostalim se vozamo što sam akumulirao vrhunskim trejdanjem.

https://prnt.sc/iihnih
uf ovaj graf je zabrinjavajuc... oh wait!

https://www.forbes.com/sites/jesseco.../#3d4b9e6436b8

hint: pogledaj datum clanka
kakolako is offline  
Old 23.02.2018., 00:46   #1869
Quote:
kakolako kaže: Pogledaj post
uf ovaj graf je zabrinjavajuc... oh wait!

https://www.forbes.com/sites/jesseco.../#3d4b9e6436b8

hint: pogledaj datum clanka
"Ovaj puta je drukčije". Tu frazu sam već puno puta čuo .
__________________
"All models are wrong, some are useful." George E.P. Box

Nisam dosljedan. Kada se promjeni podatak na temelju kojega donosim zaključak, ja ga mjenjam.
glosa is offline  
Old 23.02.2018., 00:48   #1870
Quote:
kakolako kaže: Pogledaj post
uf ovaj graf je zabrinjavajuc... oh wait!

https://www.forbes.com/sites/jesseco.../#3d4b9e6436b8

hint: pogledaj datum clanka
Ako su mogli iskopat tulipane van, ne cudi me 2013-ta.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 23.02.2018., 03:52   #1871
Ma stoji to dečki, izvadio sam 20%etak posto da budem mirnije duše
melodic.haze is offline  
Old 23.02.2018., 07:07   #1872
gledam ovo kretanje cijena... meni to lici na manipulaciju sa svim ovim padom..
jel imamo neke futurese koji dospjevaju na naplatu uskoro?
Taroth is offline  
Old 23.02.2018., 07:38   #1873
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
gledam ovo kretanje cijena... meni to lici na manipulaciju sa svim ovim padom..
jel imamo neke futurese koji dospjevaju na naplatu uskoro?
Haha .. manipulacija..ma nije ..moramo pričekati naše velike stručnjake da se probude pa da nam objasne...u igri je oklada izmedju 2 frenda..tko može više pumpat ili danpat..��
__________________
znam da zapravo neznam
mrblue is offline  
Old 23.02.2018., 09:46   #1874
Ćaća je vidio da su djeca zaostala pa se vratio po njih, sad će svi zajedno gore.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Old 23.02.2018., 10:51   #1875
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Ja se napokon odvažio i izašao s ulogom van, i možda još nešto sitno za kafu. Ako ronimo na 6000-7000$ vadim još a s ostalim se vozamo što sam akumulirao vrhunskim trejdanjem.

https://prnt.sc/iihnih
A neki dan si me kritizirao kad sam izašao na 10400, a ti sad još niže.
hevi is offline  
Old 23.02.2018., 12:15   #1876
kao totalni amater gledam te naloge na bitstampu i ne cini mi se da btc ide dolje. previse ima ljudi koji su spremni kupiti na (i do) 9k. a i koliko vidim, volumen je pao.. tako da mi se cini da se gnjilimo na oko 10-11k
karatas_os is offline  
Old 23.02.2018., 12:29   #1877
Quote:
kakolako kaže: Pogledaj post
uf ovaj graf je zabrinjavajuc... oh wait!

https://www.forbes.com/sites/jesseco.../#3d4b9e6436b8

hint: pogledaj datum clanka
Da ne gubim vrijeme čitanjem, što je poanta članka?
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 23.02.2018., 12:39   #1878
Quote:
karatas_os kaže: Pogledaj post
kao totalni amater gledam te naloge na bitstampu i ne cini mi se da btc ide dolje. previse ima ljudi koji su spremni kupiti na (i do) 9k. a i koliko vidim, volumen je pao.. tako da mi se cini da se gnjilimo na oko 10-11k
zbog malog volumena se nista ne moze ocekivati, ali da odredjena ekipa špekulira evo već treći dan,,špekulira. Dok se ne umješa veliki ili puno malih ne zna se jel ide dolje ili gore...igra živaca.Realnog razloga za pad nema,ali to je kripto...sve ovisi o pojedincu kako se probudio jutros,,jel se digao na lijevu ili desnu nogu..vrijeme čekanja za mene..osobno sam vadio na 10386 i sad čekam.
__________________
znam da zapravo neznam
mrblue is offline  
Old 23.02.2018., 12:51   #1879
Quote:
mrblue kaže: Pogledaj post
zbog malog volumena se nista ne moze ocekivati, ali da odredjena ekipa špekulira evo već treći dan,,špekulira. Dok se ne umješa veliki ili puno malih ne zna se jel ide dolje ili gore...igra živaca.Realnog razloga za pad nema,ali to je kripto...sve ovisi o pojedincu kako se probudio jutros,,jel se digao na lijevu ili desnu nogu..vrijeme čekanja za mene..osobno sam vadio na 10386 i sad čekam.
nemam osjecaj, po nalozima, da postoji neka namjera za gore, a posebno za dolje. naravno, sve se moze promijeniti u par minuta i da netko dodje i da nalog za prodaju par 100na btcova.

kako pretpostavljas da se spekulira? na sto konkretno mislis?

ako poraste, dokle cekas do ponovnog ulaska?
karatas_os is offline  
Old 23.02.2018., 13:23   #1880
Quote:
karatas_os kaže: Pogledaj post
nemam osjecaj, po nalozima, da postoji neka namjera za gore, a posebno za dolje. naravno, sve se moze promijeniti u par minuta i da netko dodje i da nalog za prodaju par 100na btcova.

kako pretpostavljas da se spekulira? na sto konkretno mislis?

ako poraste, dokle cekas do ponovnog ulaska?
Do kada čekam..nemam pojma ,,sad ce mediji odigrat svoje ..već danas najkasnije sutra . Pa cemo vidjet ,ovaj status q nikome ne odgovara osim sitnim miševima koji se hrane "mrvicama" koje znaju biti poprilično na hrpi ponekad,samo ekipa ne spava 70h do danas,,ja volim spavati pa čekam.
__________________
znam da zapravo neznam
mrblue is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.