Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2018., 21:31   #81
Ćubi: https://www.youtube.com/watch?v=ssiVCnz2qxQ

Eurovizija 1998: https://www.youtube.com/watch?v=dS_LaKalqe4

Sunset Beach: https://www.youtube.com/watch?v=DI4AswnrAxA

Candy Candy : https://www.youtube.com/watch?v=d81pYiS4ec8
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 08:17   #82
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 07:51   #83
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:27   #84
https://www.youtube.com/watch?v=ptjR6VIFL4M

__________________
Privatne poruke: Nepročitano 1
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 23:11   #85
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 17:06   #86
sjećam se tih novina, značilo mi je nekad, makar deklarativno, Novac i kako ga steći

Paloma nera
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 16:13   #87
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
sjećam se tih novina, značilo mi je nekad, makar deklarativno, Novac i kako ga steći

Paloma nera
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 20:16   #88
Kad su bile devedesete ja sam mislila da je to najgore desetljeće. Dobro danas ne mislim da je bilo najgore ali… Katkad mi se čini da su u 90-tima pokrenuti procesi čije posljedice i rezultate danas osjećamo.
Glazba je u početku bila dobra; euro dance jako popularan 1991-1994, boy bandovi (meni najdraži Take That), Macarena na koju svi plesali 1996.
Zapravo, kad razmišljam o 90-tima nekako mi je početak desetljeća bio najzanimljiviji i najuzbudljiviji. I da 1999., pomračina sunca u kolovozu'99 i iščekivanje novog stoljeća i navodnog kraja svijeta.
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 21:16   #89
babunovichu, hvala na fotki

inače, noćas je, ne znam točno zašto, bila snimka Porina...iz 1995! CIJELA snimka, a ja mislila svježa neka snimka s retro-show programom da se publika podsjeti kako je to nekad bilo...Oliver Mlakar sav vitak i mladolik, ma svi su bili lijepi, mladi ili vidljivo mlađi, uglavnom prirodno zategnute kože i nadasve vitki ili čak premršavi

koji treš, super! Cetinski (1 i 2), ET, Josipa i Boa, Oliver, Tereza i Jaaaaaaaaaaaaaaa, samo jaaaaaaaaaaaaaa, Maja Blagdan, 4M, Gazde (kakav lepo zgledajući dečec od pjevača), Ena Begović sjaji plavom kosom u publici, Anja Šovagović i Lupino, Ana Sasso i Frano Lasić, i drugi...moda - ajme majko

ali jedno je sigurno - mladost je lijepa

baš sam se pitala gleda li Sandi ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=UHjQEnxEQ6g
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 03:49   #90
evo uprav ide i porins awards 1996, glavnu nagradu dobio Mineo
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 12:34   #91
je, je, noćas je išla snimka iz 1996, baš sam mislila hoće li koji forumaš gledati, makar baciti pogled...

dvorana Lisinski (početak svibnja), veća pozornica (mada je i ona u Opatiji bila sasvim dostatna), puno lica koja su nizala hit za hitom...

jučer sam zaboravila spomenuti neke laureate, na pr. Parni valjak, on je pokupio nekoliko nominacija i Porina, u stvari gugl je pametniji:

Porin 1995.

Porin 1996.

čovječe, kad je to sve bilo, koje pjesme, milion puta smo ih čuli, neke voljeli, na mnoge plesali...

Ja ti priznajem (izveli su na dodjeli onu drugu verziju, ova mi je bolja)

Doris, Tony (letio na krilima slave), Dino, The Bastardz (Porin za debitanta godine), dala bih ruku u vatru da je i Nina Badrić bila u nominaciji za debitanta godine, to me malo začudilo, mislila bih da je već godinama na sceni, kakav debitant

Đorđe Novković - nagrada za životno djelo, malo me ta snimka dirnula da tako kažem...ima je tada 52 godine, uzeo je naočale i "šalabahter" i našalio se na svoj račun, a drugi su tu foru s naočalama imitirali (ne znam je li unaprijed režirana jer je trebalo nabaviti naočale, Divas na pr. ) zahvalio se svim suradnicima, a na kraju supruzi Ozani, za koju jer rekao, kako je podržala dvije karijere, njegovu i Borisovu, da je nagradu zapravo (i) ona dobila. u publici Boris s Bojanom

Divasice...kakve su "klinke" bile, Marija Husar tada ko djevojčica bio je i Đimi Stanić, 22 godine mlađi, tada 67, odlično se držao, čovjek je fenomen (gledala sam ga nedavno u jednom dokumentarcu, zapravo jedinom, ako sam dobro shvatila, koji postoji o njegovom životu), Danijela Trbović je vodila, neizostavno lice godinama...Dino i Afrika, malo mi je "čudno" djelovao

zanimljivo je sve to skupa, dobro je vidjeti stvari s odmakom, značajnom vremenskom distancom, vidjeti tko je sve sjedio u publici, tko je komu bio pratnja ili društvo itd...

<3Molitva - Aki&Dado
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 22:09   #92
gleda sam zadnjih tjedana hrt2 noću radi olimpijade, zapela mi za oko neka mala
par dana kasnije vidim da ima najviše nominacija za ovogodišnji porin

nikad čuo mia drmšić - nebi zna čim se ta bavi taman da me muče na čekrku

sad vidim da ima čist ok stvar koja se zna vrtit na radiju
https://www.youtube.com/watch?v=fNtJxk4LrhE

stvarno je puno teže postat poznat nego devedesetih, kad se pojavila moja mineja do faksa sam par puta sreo ekipu po tramvajima koja je pričala o njoj , zamisli da sad sretneš nekog na cesti da priča o miji drmšić
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 22:26   #93
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
babunovichu, hvala na fotki

inače, noćas je, ne znam točno zašto, bila snimka Porina...iz 1995! CIJELA snimka, a ja mislila svježa neka snimka s retro-show programom da se publika podsjeti kako je to nekad bilo...Oliver Mlakar sav vitak i mladolik, ma svi su bili lijepi, mladi ili vidljivo mlađi, uglavnom prirodno zategnute kože i nadasve vitki ili čak premršavi

koji treš, super! Cetinski (1 i 2), ET, Josipa i Boa, Oliver, Tereza i Jaaaaaaaaaaaaaaa, samo jaaaaaaaaaaaaaa, Maja Blagdan, 4M, Gazde (kakav lepo zgledajući dečec od pjevača), Ena Begović sjaji plavom kosom u publici, Anja Šovagović i Lupino, Ana Sasso i Frano Lasić, i drugi...moda - ajme majko

ali jedno je sigurno - mladost je lijepa

baš sam se pitala gleda li Sandi ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=UHjQEnxEQ6g
Ukrala si mi riječi iz usta, potpis na sve ja sam bila u šoku jer isprva nisam znala što je to, vidim Mlakara visok vitak mlad što je sad to pa mislim to je neki prijenos, al opet Mlakar mi premlad, i onda skužim 1995
Jesi skužila kako su svi, ali svi bili mršavi, ali baš prirodno, nije još bilo onog teretana looka i operacija, stvarno lijepo za vidjeti, sve su im odijela čudno stajala od mršavosti, ali je izgledalo prirodnije nekako
Ana Sasso jako zgodna, duge noge, Lupino je imao kosu, izgledao je kao Daniel Craig , bar meni, Sandi u nekom kariranom crvenom odijelu sa groznom špic kragnom na kušulji, Vanna - lice kao u bebe, zgodna, Tereza je izgledala isto kao i danas....super bilo za pogledati, hoće li biti toga još, ovo je jedino što valja za pogledati na tom hrt-u
I da, dance je bio na vrhuncu
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 22:29   #94
Da, i onaj pjevač Gazda je bio tako mršav i imao kosu, skužila sam ga samo po glasu da je on
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 23:41   #95
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
gleda sam zadnjih tjedana hrt2 noću radi olimpijade, zapela mi za oko neka mala
par dana kasnije vidim da ima najviše nominacija za ovogodišnji porin

nikad čuo mia drmšić - nebi zna čim se ta bavi taman da me muče na čekrku

sad vidim da ima čist ok stvar koja se zna vrtit na radiju

stvarno je puno teže postat poznat nego devedesetih, kad se pojavila moja mineja do faksa sam par puta sreo ekipu po tramvajima koja je pričala o njoj , zamisli da sad sretneš nekog na cesti da priča o miji drmšić
ali prate mladi danas, sve prate, samo ima toliko pjevača i grupa da je to čudno jedno, ja to ne mogu ni popratiti ni popamtiti, naročito stranu scenu znam puno pjesama, ali izviđače mnoge ne...onda vidim, čujem, pa zaboravim imena

Miu Dimšić ću sad zapamtiti da, zgodne su joj pjesmice; babunovichu, obrati pažnju, DIMŠIĆ, ne DRMŠIĆ

Quote:
ForrestCat kaže: Pogledaj post
Ukrala si mi riječi iz usta, potpis na sve ja sam bila u šoku jer isprva nisam znala što je to, vidim Mlakara visok vitak mlad što je sad to pa mislim to je neki prijenos, al opet Mlakar mi premlad, i onda skužim 1995
Jesi skužila kako su svi, ali svi bili mršavi, ali baš prirodno, nije još bilo onog teretana looka i operacija, stvarno lijepo za vidjeti, sve su im odijela čudno stajala od mršavosti, ali je izgledalo prirodnije nekako
Ana Sasso jako zgodna, duge noge, Lupino je imao kosu, izgledao je kao Daniel Craig , bar meni, Sandi u nekom kariranom crvenom odijelu sa groznom špic kragnom na kušulji, Vanna - lice kao u bebe, zgodna, Tereza je izgledala isto kao i danas....super bilo za pogledati, hoće li biti toga još, ovo je jedino što valja za pogledati na tom hrt-u
I da, dance je bio na vrhuncu
da, prvo sam mislila da je to do snimke (koja je nekadašnji format), ali ne, nisu lica bila izdužena i neprirodna, naprosto su bili mršavi, sitni ili vitki, a pjevač Gazda mi je baš lijepo izgledao, ten super, ono, zdrava mladost fora je bilo, prvo par trenutaka gledaš Mlakara i misliš si kako dobro izgleda ali on je uvijek isti, tako reći...

a Lupino je imao kosu, dakako (ne mogu naći običnu fotku, ako ove nisu primjerene, molim da se maknu.)

ne znam ima li noćas koja snimka Porina. preduga je full snimka, ali je super pogledati makar najvažnije djelove, hrpa svakojakih detalja

obože, pa ovo je cijeli film, otkad to nisam vidjela (full), jako su mi se sviđale njene haljinice (s jedne strane revijalni show-program, s druge strane mirisi promjena u zraku, nakon kojih ništa više neće biti kao prije...)

Smokvica

edit: u pol jedan snimka Porina 1997. ne znam zašto Seks&grad ne stave prije
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 00:55   #96
ide snimka iz '98, znači propustila sam '94.

u nastavku još par detalja.
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 23:35   #97
ne samo da sam propustila '94, nego i '93, tek sam danas osvijestila slušajući radio da "idemo u susret 25. Porinu" i zato te sve snimke...:dobro jutro:

jučer 2000, danas 2001...red ET-ja/Vanne, red Tonyja Cetinskog, red Gibonnija...zatim red Danijele Martinović, Doris Dragović, Gorana Karana, Guliana...i mnogi nekad znani, danas manje-više neznani, a nekih se samo sjećamo (Zdenko Runjić, Vice Vukov, Ivo Brešan, Vjekoslav Šutej...)

Tony je, kad aspolutni vladar scene par godina nastupio na kraju programa '96. s Ninom Morić, obože, dokle te duuuge noge idu... zanimljivo, jučer ni T ni C od njega...

i još jedna zanimljivost - Ivo Josipović je dobio Porina i '99. i 2000.

Nina Badrić, kao i Vanna - odlično je izgledala par godina zaredom, mislim da nije samo do stare snimke koja "izdužuje", već je naprosto odlično izgledala, u tijelu kao i licu (ako je to uopće bitno za naglasiti)...

Opatija, Zagreb, Rovinj, Makarska...ne znam zašto se toliko selio taj festival...nakon Olivera i Danijele, zaredali su se razni glumci kao voditelji programa (i Siniša Svilan, 98.), ne znam čemu, nekako se, nakon početnog "reda", sve pretvorilo u nekakvu pretencioznu "papazjaniju", s po nekoliko voditelja, masu raznolikih u tom trenutku aktualnih prezentera (Siniša Glumičić, Žuži Jelinek i Veljko Đorđević, 3u1, i nadasve "duhovite" Žužine obzervacije u stilu "da su naše žene najljepše žene i da vi, dečki, nemate pojma koliko ste sretni" ) - Nina Violić, Željko Vukmirica i Mirjana Rogina, Lucija Šerbeđija...nakon svega viđenog, uz dužno poštovanje svima, glasam za voditeljsku festivalsku instituciju - Olivera Mlakara...

sve u svemu, zanimljiva retrospektiva koja prekasno počinje i predugo traje, bolja solucija bi bila skraćene snimke s najbitnijim i najzanimljivijim dijelovima.
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 01:06   #98
Jako lijep Marušićev crtić, ratni, al "ljubavni", kao "Moja domovina". https://www.youtube.com/watch?v=gMJQTr9LizM
(Ne bi bilo loše da je bolja kopija, ali nije bitno za shvaćanje filma...)
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 07:38   #99
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
stvarno je puno teže postat poznat nego devedesetih, kad se pojavila moja mineja do faksa sam par puta sreo ekipu po tramvajima koja je pričala o njoj , zamisli da sad sretneš nekog na cesti da priča o miji drmšić


Je al danas možeš otvorit temu na forumu i pisati sam o sebi.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=1001495
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 21:32   #100
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Je al danas možeš otvorit temu na forumu i pisati sam o sebi.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=1001495
sad vidim da ona zapravo bolje poznaje mene nego ja nju

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...7&postcount=96
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.