Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 21:28   #41
Meni se cini da ona nije ni imala prave frendice. Jedna ju je otkucala Dikanu, druga joj okrenula ledja nakon razvoda... cak i Mia se ogradila od svega iako Vlatki moze zahvaliti sto je vidjala Lanu tada.
Gzena is offline  
Old 13.12.2017., 21:29   #42
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
A tko kaze da je buksala lovu? Mozda je ipak dio potrosila po salonina i buticima.

Ja sebi isto dignem soma kuna pa trosim jer tako brijem da imam kontrolu nad svojim racunom. Volim placati gotovinom.
kljucna rijec.

Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Meni se cini da ona nije ni imala prave frendice. Jedna ju je otkucala Dikanu, druga joj okrenula ledja nakon razvoda... cak i Mia se ogradila od svega iako Vlatki moze zahvaliti sto je vidjala Lanu tada.
a ne znam, mene su ucili da, kad su ama bas svi protiv mene, bi mi bilo pametno stati na loptu i pogledati unatrag postoji li neki obrazac koji je barem malo i "moj". uostalom, sad se i ovdje na temi nabralo citata kako je nicim izazvana pricala o tim prijateljicama, kolegama i slicno. pa su je "tek onda" ostavili i izdalli.

sorry, gzeno, sto te serijski citiram, tak se poslozilo. uskoro idem spavati pa cu te ostaviti na miru. nije nista osobno, znas to, ne?
countrywoman is offline  
Old 13.12.2017., 21:36   #43
Naravno da znam... kaj brijes...

Kuzim ja tvoj point of view, ali kuzim i Vlatkin ma koliko to ne bio moj vlastiti obrazac.
Gzena is offline  
Old 13.12.2017., 21:41   #44
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
da i to govori puno o njoj.
treba joj neka psiho ili slična terapija. bioenergija, joga, alternativa.
netko bi trebao hrpu tih sranja izbaciti iz nje.
Probala je i to, imala je lani seriju objava po instagramu produhovljenih, al očito nije upalilo

Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Meni se cini da ona nije ni imala prave frendice. Jedna ju je otkucala Dikanu, druga joj okrenula ledja nakon razvoda... cak i Mia se ogradila od svega iako Vlatki moze zahvaliti sto je vidjala Lanu tada.
A daj Gzeno, pa ne možeš ju baš toliko braniti i baš ništa negativno ne vidjeti.

Pa jesi ti vidjela šta je ona sve izrekla o svojim prijateljima, poznanicima, kolegama? Normalni ljudi to ne rade. Ja se kladim da i ti i ja i više manje svaka forumasica ovdje, da te noćas muž izbaci iz stana, imala bi koga nazvati da te primi i pomogne ti. Jer nisi radila svojim 'prijateljima' što i ona.
Ljude imaš uz sebe po svojim zaslugama, po tome kakva si osoba i kakav si prema njima.

A ta uz sebe ni psa nema, ni prijatelja ni kolegu. Pa valjda to nešto govori o njoj kao osobi.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 13.12.2017., 21:41   #45
nezadovoljne ste vlastitim životima, pa vam se lakše baviti vlatkinim, nego svoj srediti.
koje analize jebote, po tri kartice teksta. da toliko razmišljate i bavite se sobom, mogle ste 2 doktorata završit i izgledat ko cindy u najboljim danima
pretplate is offline  
Old 13.12.2017., 21:45   #46
vlatka je kupila stan na kredit, 55 kvadrata

https://www.24sata.hr/show/v-pokos-k...a-kredit-61499

sto se tice tih 300k, vlatka je uvijek trosila jako puno

i na krpice, masaze i ostalo potrosila svu zaradjenu lovu, a bilo je godina kad je sigurno fajn zaradjivala, vodila prezentacije, festivale, otvorenja auto kuca....

potrosila je i svu svoju lovu i usprkos tome sto kod maletica ili radeljeka valjda nije morala brinuti o racunima za kucanstvo itd.,

Zadnje uređivanje dsvbo : 13.12.2017. at 22:02.
dsvbo is offline  
Old 13.12.2017., 21:49   #47
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
nezadovoljne ste vlastitim životima, pa vam se lakše baviti vlatkinim, nego svoj srediti.
koje analize jebote, po tri kartice teksta. da toliko razmišljate i bavite se sobom, mogle ste 2 doktorata završit i izgledat ko cindy u najboljim danima
U biti želiš reći da smo vjerojatno debele i nismo lijepe ko Vlatka?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 13.12.2017., 21:49   #48
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
meni se cini da joj to mnoge koke ovdje skroz odobravaju.
ako je Radeljak odobravao da tako troši tu lovu, zašto ne bi odobravala i ja?
osim što su itekako vidjeli da dnevnoj bazi kolko troši, jer nema boga da me netko uvjeri da lik kao što je Radeljak nije to imao pod kontrolom, a i sam je Leo izajvio na sudu da je dobivao mjesečne izvještaje - očito su odobravali takvo trošenje

Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
a ne znam, mene su ucili da, kad su ama bas svi protiv mene, bi mi bilo pametno stati na loptu i pogledati unatrag postoji li neki obrazac koji je barem malo i "moj".
a očito je njen dio krivnje što loše bira ljude kojima se okružuje
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 13.12.2017., 21:54   #49
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
a ne znam, mene su ucili da, kad su ama bas svi protiv mene, bi mi bilo pametno stati na loptu i pogledati unatrag postoji li neki obrazac koji je barem malo i "moj".
upravo to. možda ideš ko sivonja do tridesete. pa onda kad se malo razbistri u glavi porazmisliš o sebi i svojim postupcima.

ona je baš onako definicija vanjskog lokusa kontrole.
Osoba s vanjskim lokusom kontrole pripisuje svoje uspjehe i neuspjehe vanjskim silama, okolnostima, djelovanju drugih ljudi i sl. Lokus k. ne mjeri stvarno postojanje ili nepostojanje kontrole osobnoga ponašanja, već percepciju pojedinca o njegovu izvoru kontrole. Ispituje se ljestvicom internalnosti–eksternalnosti.

Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Probala je i to, imala je lani seriju objava po instagramu produhovljenih, al očito nije upalilo


Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
a očito je njen dio krivnje što loše bira ljude kojima se okružuje

a možda je jednostavno i ona loša osoba?!
sanjita is offline  
Old 13.12.2017., 21:56   #50
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
A tko kaze da je buksala lovu? Mozda je ipak dio potrosila po salonina i buticima.

Ja sebi isto dignem soma kuna pa trosim jer tako brijem da imam kontrolu nad svojim racunom. Volim placati gotovinom.
Pa evo, tu piše kak je trošila, tj dizala pare s katice.

http://www.pouzdano.hr/2017/12/12/po...o-godinu-dana/
Niolina is offline  
Old 13.12.2017., 22:21   #51
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
nezadovoljne ste vlastitim životima, pa vam se lakše baviti vlatkinim, nego svoj srediti.
koje analize jebote, po tri kartice teksta. da toliko razmišljate i bavite se sobom, mogle ste 2 doktorata završit i izgledat ko cindy u najboljim danima
A ni tebi nije strano analizirati druge. Cindy je bezveze.
Gzena is offline  
Old 13.12.2017., 22:22   #52
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Probala je i to, imala je lani seriju objava po instagramu produhovljenih, al očito nije upalilo



A daj Gzeno, pa ne možeš ju baš toliko braniti i baš ništa negativno ne vidjeti.

Pa jesi ti vidjela šta je ona sve izrekla o svojim prijateljima, poznanicima, kolegama? Normalni ljudi to ne rade. Ja se kladim da i ti i ja i više manje svaka forumasica ovdje, da te noćas muž izbaci iz stana, imala bi koga nazvati da te primi i pomogne ti. Jer nisi radila svojim 'prijateljima' što i ona.
Ljude imaš uz sebe po svojim zaslugama, po tome kakva si osoba i kakav si prema njima.

A ta uz sebe ni psa nema, ni prijatelja ni kolegu. Pa valjda to nešto govori o njoj kao osobi.
Ma Gzena ti ima nekakav čudni zaštitničko-degradirajući stav prema ženama. Kako bi u svakoj situaciji stala na žensku stranu ona ženu svede na razinu malodobnog i maloumnog djeteta, ono nikakve krivnje, nikakve odgovornosti za svoje postupke i uvijek je žena žrtva. I kada se ženska uda za starog kretena zbog love pa najebe, i kad mrtva pijana ode nepoznatom liku u hotelsku sobu pa bude jebana, uvijek je neki muškarac kriv, a žena žrtva.

Ne znam što je Vlatka očekivala od tog braka. Ili su joj Fendi torbice pomutile razum da dalje od Fendi torbica nije ni gledala?
monamona is offline  
Old 13.12.2017., 22:22   #53
Quote:
Niolina kaže: Pogledaj post
Pa evo, tu piše kak je trošila, tj dizala pare s katice.

http://www.pouzdano.hr/2017/12/12/po...o-godinu-dana/
Trošila je jedan glagol. Dizala je drugi glagol. Ne bih rekla da je to isto.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 13.12.2017., 22:24   #54
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
A ni tebi nije strano analizirati druge. Cindy je bezveze.
istina. zato nemam ni doktorata nit izgleda
pretplate is offline  
Old 13.12.2017., 22:24   #55
Quote:
Niolina kaže: Pogledaj post
Pa evo, tu piše kak je trošila, tj dizala pare s katice.

http://www.pouzdano.hr/2017/12/12/po...o-godinu-dana/
To sam vidjela. Pise koliko je dizala, ali ne i na sto je trosila.

Scissor, pa ne mislim ja da je Vlatka savrsena. Uopce. Samo joj ni frendice nisu bas bile nesto.
Gzena is offline  
Old 13.12.2017., 22:26   #56
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Trošila je jedan glagol. Dizala je drugi glagol. Ne bih rekla da je to isto.
Nebitno, prvo je dizala pa trošila. ili stavljala na stranu.
Niolina is offline  
Old 13.12.2017., 22:27   #57
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
istina. zato nemam ni doktorata nit izgleda
Mozes srat s nama. Odmah bus se bolje osjecala. Tu dobijes i psihoanalizu besplatno.
Gzena is offline  
Old 13.12.2017., 22:28   #58
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
To sam vidjela. Pise koliko je dizala, ali ne i na sto je trosila.
Ma sigurno je plačala režije.
Niolina is offline  
Old 13.12.2017., 22:30   #59
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Mozes srat s nama. Odmah bus se bolje osjecala. Tu dobijes i psihoanalizu besplatno.
nova sam na traču pa mi treba vremena da se opustim.
pretplate is offline  
Old 13.12.2017., 22:31   #60
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Ma Gzena ti ima nekakav čudni zaštitničko-degradirajući stav prema ženama. Kako bi u svakoj situaciji stala na žensku stranu ona ženu svede na razinu malodobnog i maloumnog djeteta, ono nikakve krivnje, nikakve odgovornosti za svoje postupke i uvijek je žena žrtva. I kada se ženska uda za starog kretena zbog love pa najebe, i kad mrtva pijana ode nepoznatom liku u hotelsku sobu pa bude jebana, uvijek je neki muškarac kriv, a žena žrtva.

Ne znam što je Vlatka očekivala od tog braka. Ili su joj Fendi torbice pomutile razum da dalje od Fendi torbica nije ni gledala?
Dok ti svojim osudjivanjem necijeg sponzorstva, udaje za starijeg, pijanstva, nosenja minice i slicno, dajes zenama vjetar u ledja.
Gzena is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.