Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 16:53   #981
nisam. vjerojatno sam prespavala taj dio.
gargamišamel is offline  
Old 22.02.2018., 22:40   #982
https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagr...bimcu/7057326/


Ovaj clanak je potaknuo raspravu o tome trebamo li nabaviti kucnog ljubimca i ako da, kojeg. Onda je muz otisao u kuhinju i primijetio da nam kefir umire na pultu vec par dana pa smo odlucili da cemo pricekat s kucnim ljubimcem jos koju godinu.
Lady Guga is online now  
Old 23.02.2018., 09:05   #983
Quote:
Lady Guga kaže: Pogledaj post
https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagr...bimcu/7057326/


Ovaj clanak je potaknuo raspravu o tome trebamo li nabaviti kucnog ljubimca i ako da, kojeg. Onda je muz otisao u kuhinju i primijetio da nam kefir umire na pultu vec par dana pa smo odlucili da cemo pricekat s kucnim ljubimcem jos koju godinu.


Ja bi radije jos jedno dijete nego ljubimca, pogotovo psa, kojeg moras izvodit u setnju u 5-6 ujutro.
Kod mene bi mogla proc neka poludomaca macka koja se sama izvodi u setnju
I ribice, ali one su dosadne.

Unazad nekoliko godina sam nasla jednu pticu pored ceste i uzela ju doma sa sobom. Imala je slomljeno krilo, vodila je u veterinara, hranila ju s pincetom i cackalicom, ligala u 1-2, dizala se u 6 da bi je nahranila prije posla.
Vracala se doma kad sam radila dvokratno da bi ju nahranila. Ubila me ta ptica psihicki i fizicki.
Nisam mogla podnit da mi krepa doma, odvela sam ju u sokolarski centar, ridala sam ko budala tamo

Mislim da ljubimci nisu za mene.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 23.02.2018., 09:08   #984
mi smo micu nabavili, trebalo nam je 10+ godina da se odlucimo na to nakon sto nam je prosla maca umrla. ali eto, mala je jako cvilila za macom i nama je falio ljubimac pa smo se odlucili.
sad ne znam kak sam sve ove godine zivjela bez macke
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Old 23.02.2018., 09:24   #985
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
pogotovo psa, kojeg moras izvodit u setnju u 5-6 ujutro.
ne moraš.

Quote:
I ribice, ali one su dosadne.
odi na kućne ljubimce i temu o ribicama, pa se onda javi da li ih zaista želiš (pustimo dosadu na stranu).
gargamišamel is offline  
Old 23.02.2018., 09:26   #986
mi smo se isto nećkali oko ljubimca, ali kak nas nema doma od 8-18h smo rekli da je presebično da ga imamo i da je cijeli dan sam

zato ima tetku koja ima mačke i strica sa psom pa idemo često da se mala igra
ostoppbar is offline  
Old 23.02.2018., 09:27   #987
pas u stanu ne dolazi u obzir

maca bi došla u obzir da ne moram imati glupe tepihe
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 23.02.2018., 09:28   #988
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
mi smo se isto nećkali oko ljubimca, ali kak nas nema doma od 8-18h smo rekli da je presebično da ga imamo i da je cijeli dan sam

zato ima tetku koja ima mačke i strica sa psom pa idemo često da se mala igra
maci ne fališ ako te nema cijeli dan, one su same sebi dovoljne

mace su ionako šefice, one se maze s tobom kad one hoće a ne kad ti hoćeš
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 23.02.2018., 09:31   #989
kaj ti tepih smeta za macu? i zakaj zapravo moras imati tepihe?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Old 23.02.2018., 09:32   #990
ja bi i pesa imala da ga ne moram nikad setati nije mi samo ujutro problem nego uvijek zato nemam pesa iako ih volim, manje neg mace ali volim ih
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Old 23.02.2018., 09:36   #991
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
mi smo se isto nećkali oko ljubimca, ali kak nas nema doma od 8-18h smo rekli da je presebično da ga imamo i da je cijeli dan sam

zato ima tetku koja ima mačke i strica sa psom pa idemo često da se mala igra
to je i meni.
ima baka psa, i to joj je dovoljno.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Old 23.02.2018., 09:50   #992
ma vidim po sekinim macama kad je ona na putu, a ja ih dođem jednom dnevno obić, nahranit i promijenit vodu da i njima fali netko


možda ribice, ali preskup je to sport za mene
ostoppbar is offline  
Old 23.02.2018., 09:54   #993
fali maci kako ne, kad sam se vratila s puta od 3 dana maca je poludila od srece, skakala po meni, gurala mi njusku u vrat i oci
a nije sama bila, mm i mala su doma bili
i kad maminog macka dodjem nahraniti, prvo mu je da ga mazim a tek onda ide jesti
razlika je sto su mace i same zadovoljne, sretne su kad si s njima i falis im, ali ne tako da umiru od tuge bez tebe
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Old 23.02.2018., 10:02   #994
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
kaj ti tepih smeta za macu? i zakaj zapravo moras imati tepihe?
pa treba dlake skupljat sa tepiha, dovoljno skupljam svoje
parket je lakše održavat

tepihe imam zbog susjeda, da im smanjim buku od maloga

Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ja bi i pesa imala da ga ne moram nikad setati nije mi samo ujutro problem nego uvijek zato nemam pesa iako ih volim, manje neg mace ali volim ih
psi mi smrduckaju
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 23.02.2018., 10:02   #995
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
fali maci kako ne, kad sam se vratila s puta od 3 dana maca je poludila od srece, skakala po meni, gurala mi njusku u vrat i oci
a nije sama bila, mm i mala su doma bili
i kad maminog macka dodjem nahraniti, prvo mu je da ga mazim a tek onda ide jesti
razlika je sto su mace i same zadovoljne, sretne su kad si s njima i falis im, ali ne tako da umiru od tuge bez tebe
ma fali naravno, ali nije im problem biti same 10 sati dnevno npr

pogotovo kad su starije tj kad izađu iz puberteta
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 23.02.2018., 10:14   #996
mi imamo tepih tj tapison u sobi od male i moram ti reci da nikakvih posebnih dlaka nisam vidla na njemu vise ima papirica i mrvica i siljotina
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Old 23.02.2018., 10:15   #997
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
ma fali naravno, ali nije im problem biti same 10 sati dnevno npr

pogotovo kad su starije tj kad izađu iz puberteta
da, ok im je bez tebe a super s tobom
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Old 23.02.2018., 10:17   #998
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
sad ne znam kak sam sve ove godine zivjela bez macke
ja se isto dikod pitan kako san uspija preživit 49 godina bez da mi mačka sere kraj kauča u dnevnom boravku...
strange quark is offline  
Old 23.02.2018., 10:22   #999
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
mi imamo tepih tj tapison u sobi od male i moram ti reci da nikakvih posebnih dlaka nisam vidla na njemu vise ima papirica i mrvica i siljotina
lako za tepison, ali imam polučupavac u dnevnom

dok mali ne poodraste i prestane lupat + počne se igrati u svojoj sobi, tepisi ostaju

Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
ja se isto dikod pitan kako san uspija preživit 49 godina bez da mi mačka sere kraj kauča u dnevnom boravku...


pa stavi wc u hodnik ili kupaonu
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 23.02.2018., 10:25   #1000
kod nas bi polucupavac ostao celav, vec ju vidim kako kolje tepih svaki dan
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:12.