Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2018., 19:20   #141
Vratimo se sada ljudi temi a to je Discovery kanali i Eurosport u Hrvatskoj.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 19:24   #142
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Vratimo se sada ljudi temi a to je Discovery kanali i Eurosport u Hrvatskoj.
Kad smo se već vratili na temu moje Duboko grlo iz T-coma mi kaže da se priprema novi sastank između MaxTv-a i Discoveryja.... trebao bi se dogoditi uskoro....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 19:31   #143
Zašto nekako ne vjerujem da će išta biti od toga barem idućih pola godine. MAX TV je napravio toliku rošadu sa izbacivanjem i ubacivanjem novih kanala, platio naravno nove kanale (i to vjerujem ne malo, BBC Earth i H2 sigurno nisu dobili za "badava", posebno zbog lokalizacije BBC-a koju oni sami pokreću) i sad da se sve to samo tako vrati nakon tjedan dana na isto mjesto za iste pare u osnovnom paketu.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 19:35   #144
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Zašto nekako ne vjerujem da će išta biti od toga barem idućih pola godine. MAX TV je napravio toliku rošadu sa izbacivanjem i ubacivanjem novih kanala, platio naravno nove kanale (i to vjerujem ne malo, BBC Earth i H2 sigurno nisu dobili za "badava", posebno zbog lokalizacije BBC-a koji oni sami pokreću) i sad da se sve to samo tako vrati nakon tjedan dana na isto mjesto za iste pare u osnovnom paketu.
Ne vjerujem niti ja da će se vratiti odmah ali sada su MaxTv i Vip prebacili lopticu na teren Discoveryja i sada je potez na njima.... dogovor sa 2 najveća operatera ( ili barem jednim ) ili gotovo siguran brzi odlazak iz Hrvatske....

btw, mislim da su skuplji Cinestar premiere kanali nego ovi ostali....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 21:09   #145
Koji su likovi ovi na EVO TV fejsu, oni su uredno prenijeli vijest o isključivanju Discovery kanala iz MAX TV-a na svojoj stranici...

(da ne govorim da se već danima bave njima, do 1.1. nisu imali ni jednu vijest o Eurosportu i Discovery-u, sad od jednom prate sve njihove emisije i prijenose )

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 16:07   #146
a jesu li čemu ovi koji su preostali?

ah bah taj iskon, ne ljuti me to što se dogodilo, nego način na koji su to izveli. bilo bi ljudski da su dali obavijest kad su saznali, a ne ovako... idem nešto snimit i skužim da nema EPG-a - mislim, ono

a i inače su mi totalno neprofesionalni
san.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 18:01   #147
Discovery je prekjučer dobio zeleno svijetlo od Ministarstva pravosuđa SAD-a za preuzimanje Scripps Networks-a, što znači da ako u skorije vrijeme naši operateri ne zatople odnose sa Discovery-em ostajemo bez još 3 lokalizirana kanala na hrvatski (kad im istekne ugovor) a to su Travel Channel, Fine Living Network i Food Channel. A taman je VIP prošle godine objavio kako su sklopili dobre partnerske odnose sa Scripps-om za lokalizaciju što više njihovih kanala
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 09:35   #148
Toliko ima nacina da se izbaceni kanali gledaju da uopce operateri za tv nisu potrebni. Uzmete si dobru brzinu interneta sve ostalo je macji kasalj. Ja sam se u pocetku zivcirala zbog izbacivanja ES1 i 2 ali vise ne. I dalje te programe gledam bez problema Uvijek ima nacina.

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 18:02   #149
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Toliko ima nacina da se izbaceni kanali gledaju da uopce operateri za tv nisu potrebni. Uzmete si dobru brzinu interneta sve ostalo je macji kasalj. Ja sam se u pocetku zivcirala zbog izbacivanja ES1 i 2 ali vise ne. I dalje te programe gledam bez problema Uvijek ima nacina.

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
Pa daj nam pomogni pa reci kak, please.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 19:37   #150
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Pa daj nam pomogni pa reci kak, please.
IPTV, Android TV aplikacije na Android boxovima...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 15:06   #151
Discovery se baš poput Historyja sve više pretvara u reality show kanal, tako da ne gubimo baš previše. Većina "dokumentaraca" su Big Brother derivati.
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 15:27   #152
Kad se sve sabere i oduzme, mislim da se Viasat kanali najviše drže dokumentaraca. History Channel se ne može porediti sa Viasat History. Jedino onaj History 2 je dobar.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 15:30   #153
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
IPTV, Android TV aplikacije na Android boxovima...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Ok, hvala!
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 16:59   #154
Discovery doku kanali su postali uzas i leglo trash realityja. Kakve veze imaju silne zalagaonice, kraljevi slasticara itd s povijescu recimo na histoyju ili na showcase sa bilo kakvim znanostima. Kao da namjerno zaglupljuju narod
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2020., 14:56   #155
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Discovery je prekjučer dobio zeleno svijetlo od Ministarstva pravosuđa SAD-a za preuzimanje Scripps Networks-a, što znači da ako u skorije vrijeme naši operateri ne zatople odnose sa Discovery-em ostajemo bez još 3 lokalizirana kanala na hrvatski (kad im istekne ugovor) a to su Travel Channel, Fine Living Network i Food Channel. A taman je VIP prošle godine objavio kako su sklopili dobre partnerske odnose sa Scripps-om za lokalizaciju što više njihovih kanala

Da citiram samog sebe, ovo se i ostvarilo (postajem baba vračara )


A1 izbacio Travel Channel, Fine Living Network i Food Channel od 1.10:

Quote:
Od 1. listopada 2020. kanali Fine Living, Food Network i Travel Channel više nisu dio A1 ponude televizijske usluge. Unatoč našoj želji da korisnicima i dalje omogućimo praćenje sadržaja na tim kanalima, u pregovorima oko novih uvjeta redistribucije A1 Hrvatska nažalost nije uspjela postići dogovor s nakladnikom. Svjesni smo da gašenje pojedinih TV kanala uvijek pogađa nekoga od naših korisnika, no vjerujemo da će u zaista širokom izboru više od 250 TV kanala koje imamo u ponudi pronaći jednako dobru alternativu. Napominjemo da u ponudi imamo sadržajno i kvalitetom slične TV kanale: 24 Kitchen, Women, RTL Living, Luxe TV HD i Travel XP. Također, korisnike smo o gašenju kanala obavijestili na A1 mrežnoj stranici 23. rujna, a promjena je napravljena u skladu sa Zakonom o elektroničkim komunikacijama.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2020., 16:08   #156
Meni evo nešto nije jasno, discovery kanali su dostupni valjda u svakog operatera u našem okruženju, pa jel oni stvarno traže toliko novca za svoje kanale da ga dva naša najveća operatera ne mogu (ili neće) platiti?
Ili misle da smo EU pa nabijaju cijene kao da imamo zapadni standard
Hrky96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2020., 17:28   #157
Discovery grupacija se tako ( pohlepno ) ponaša na svim tržištima.....u Italiji su bili pred izbacivanjem kod gotovo svih operatera pa su morali odustati od svojih megalomanskih zahtjeva.....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2020., 21:28   #158
Ne kuzim kako ih mogu placati svi operateri po Srbiji i BiH, a u HR ne mogu ili stvarno traze neproporcionalno vise novca u HR
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2020., 22:19   #159
Ne znam za ostale providere u regiji ali kod Max tv-a znam da je problem bio u tome što je Discovery inzistirao da Europort 1 i Eurosport 2 budu u osnovnom paketu te da svaki korisnik Max tv-a plaća cca 15-tak kuna ( za cifru nisam baš siguran ali je sigurno bila između 10 i 15 kuna ) za ta dva kanala.
S obzirom na broj kanala u osnovnom paketu i cijenu istog HT nije na to pristao a ista je situacija bila i sa A1. Zbog toga su i ostali Discovery kanali izletjeli iz ponude....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2020., 14:14   #160
Nema drugog načina da pitam ovo nego zdravoseljački.

Imamo doma nekoliko televizora, svi su na tzv.kabelskoj - imamo to već valjda 30 godina, postojalo prije satelitske. Konkretno, ovo:

https://kdstv.hr/

U jednom apartmanu sam imala ovo:

https://pcpress.rs/sbb-investigation...anal-u-ponudi/

Da, prijevod na srpskom, ali nije me smetalo to, nevažno. Uglavnom, još par tih dokumentarno-kriminalističkih kanala je bilo.

Pitala KDS, kažu da nemaju to u ponudi.

Koji je najjednostavniji, najjeftiniji način da dođem do toga? U kojem je to 2paketu"? S tim da je meni bitno da ja imam taj kanal/kanale, za ostale televizore bi ja da ostanu na toj kabelskoj ustvari.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.