Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2018., 20:38   #21
Nemaju ni sve što ide na TV kanalima, vjerojatno zbog autorskih prava. Pogotovo nemaju američke serije sa RTL2... Isto tako je bilo i na RTL Sada.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 21:07   #22
Opa, znači striming je sada besplatan?
Sjajno! Koristila sam puno i stalno plaćala, a puno puta se dogodilo da nije radio pa sam bezveze bacila novce, ovo je super sada.
Lorii98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 21:48   #23
Quote:
Lorii98 kaže: Pogledaj post
Opa, znači striming je sada besplatan?
Sjajno! Koristila sam puno i stalno plaćala, a puno puta se dogodilo da nije radio pa sam bezveze bacila novce, ovo je super sada.
To i mene najvise veseli
Sad sam gledao rtl, jesu svi kanali besplatni?
petarpan5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 00:54   #24
Bezveze što Rtl play ne nudi raspored programa kraj streama
petarpan5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 21:25   #25
Quote:
petarpan5 kaže: Pogledaj post
Bezveze što Rtl play ne nudi raspored programa kraj streama
Servis još nije službeno pušten, svašta još fali. Sa desne strane je prostor za raspored (što se vidi po crnoj praznini koja očito nije tu bez veze, a i na francuskom 6play-u je tako) i tu bi trebao biti opis emisije koja trenutno ide sa mogućnošću izlaska u raspored.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 11:28   #26
Registrirao se na RTL Play i definitivno super. Vidi se što ste pisali da je nedovršen i da su elementi prazni, ali glavno da je stream besplatan došao. To je za početak odlično, a vjerujem da će samo ići na bolje.

I jeste skužili da imaju i sedmi kanal stream, to je neki poseban rukometni kanal i idu utakmice stare. Možda ćemo tako imati prijenos sa svih utakmica bez komentatora

HRTi i RTLPlay su jako dobre platforme, još kad bi Nova odgovorila
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 12:23   #27
Ja nešto vjerujem da će se stream naplaćivati poslije ove testne faze. I na tom kanalu će ići rukometne utakmice.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 13:46   #28
Upravo mi je umro tv, znači par sati prije prvenstva i odmah sam se registrirala na rrl play. Ovo je fantastično, okej ima nedostataka, ali oni će to vjwrojatno usavršit., stvarno se nadam da se neće morati plaćati, barem ne dok prvenstvno ne zavrsi, da to odgledam u miru..

Poslano sa mog HTC U Play koristeći Tapatalk
krampusica45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:29   #29
Men nece uzivo na tom rtlplay a registrirao sam se.cim kliknem na uzivo on mi samo pokaze praznu pozadinu stranice (preko tableta)
http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...b3f87f4ea8.jpg

Zadnje uređivanje soundvision : 13.01.2018. at 14:25.
svarto is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:43   #30
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
Ja nešto vjerujem da će se stream naplaćivati poslije ove testne faze. I na tom kanalu će ići rukometne utakmice.
i ja se bojim da će početi naplaćivati neka ova testna faza traje što duže
petarpan5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:55   #31
Quote:
svarto kaže: Pogledaj post
Men nece uzivo na tom rtlplay a registrirao sam se.cim kliknem na uzivo on mi samo pokaze praznu pozadinu stranice (preko tableta)
http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...b3f87f4ea8.jpg
Tako je bilo i meni, gledala sam preko maxthona, pisalo mi je da mi je stari player, onda sam uključila mozillu i sve je radilo. Dakle, ili drugi preglednik koristi ili instaliraj novi player (noviju verziju playera).
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:56   #32
Krenule su danas reklame za RTLplay i na RTL-u, dakle od danas je službeno da "postoji". U reklami nigdje ne spominju da je servis besplatan (a to inače vole naglašavati kod takvih servisa) tako da vjerujem da će se nakon par mjeseci određeni dijelovi naplaćivati.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 20:04   #33
RTL Televizija (part II)

Cini mi se da ce ostati besplatno. Ovo stoji u opisu Facebook stranice RTLplay. No vidjet cemo, tko zna, mozda bas promijene kad se ljudi naviknu



(ne da kopirati, pa eto slika)

EDIT: Eto, sad u RTL Danas par puta napomenuli “besplatno” i stari sadrzaji i live. Bas mi je drago da nece uvesti naplatu.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 20:10   #34
Ajde tu barem spominju da je besplatno, to budi nadu
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 20:48   #35
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Tako je bilo i meni, gledala sam preko maxthona, pisalo mi je da mi je stari player, onda sam uključila mozillu i sve je radilo. Dakle, ili drugi preglednik koristi ili instaliraj novi player (noviju verziju playera).
Koristim mozillu al moze bit da je u playeru problem. Hvala na inf
svarto is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 20:57   #36
Vjerojatno će za tablete i mobitele izbaciti kakvu aplikaciju, pa pričekajte bolje neko vrijeme. Browseri na android/ios uređajima obično nisu namijenjeni za bilo kakav streaming (što ne znači da ih se ne može "natjerati" da prorade, ali nije to to). Ako je RTL Sada imao svoje android/ios aplikacije - imati će i RTLplay.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 23:06   #37
Android aplikacija za RTL Sada je bila smeće zbog obaveznog korištenja GPS-a koji rijetko kad koristim, zbog čega nisam baš nisam ni bio u mogućnosti da ju koristim i nabijanje reklama svaki put kad želim prebaciti između nekog dijela zapisa u kojem se nalazi termin za reklamu. Isto tako, aplikacija nije ažurirana već 2 godine. Ako se misli koristiti, aplikacija treba bit redovno ažurirana.

Samo se nadam da RTLplay će bit bolji oko toga, samo na koji način? Zasad RTLplay koristi DRM (pretpostavljam Widevine od Google-a, napominjem da i HRT isto koristi DRM), zbog čega će gledanje biti moguće samo na određenim platformama koje podržavaju reprodukciju zaštićenog sadržaja (općenito, trebalo bi valjati za većinu modernijih mobilnih uređaja i računala).

Kod monetizacije za platformu, moguće je da će se dodavati oglasi kod emisija na zahtjev, dok sam live stream već sadrži oglase na TV-u.

Uz to, neke stranice ovih dana pokušavaju zarađivati preko kopanja bitcoin-a uz pomoć skripti što je dosta nisko i gadno pošto to opterećuje sam preglednik. Isto tako, zarada je upitna u tom slučaju.

Ukoliko usluga bude na plaćanje, to bi trebalo nuditi različite načine plaćanja i fer cijene za koje se isplati imati live stream za 6 kanala i dodatnog sadržaja na zahtjev. Osobno, trenutno bi možda plaćao 10-15 kn mjesečno.

Moguće je korištenje podataka od korisnika za ciljane oglase, praćenje i analizu. Kod pravila o privatnosti se može vidjeti koji podaci će biti prikupljeni i kako se koriste. Tu se može vidjeti da će sigurno biti mogućnost naplaćivanja, dodatni upitnici i nagradne igre.

Zasad, to je sve upitno dok ne vidimo kako će RTLplay ići općenito.

Quote:
Osobni podaci koje prikupljamo izravno od Vas tijekom registracije ili korištenja naših usluga uključuju sljedeće podatke:

prezime, ime, elektroničku adresu, datum rođenja i broj telefona;
Vaše korisničko ime i lozinku;
podatke o plaćanju (poput broja vaše kartice);
podatke o bračnom, ekonomskom i financijskom statusu;
datume sudjelovanja te odgovore dane u okviru naših nagradnih natječaja;
Vaše mišljenje o našim uslugama (te sadržaju/proizvodima koje nudimo na našim stranicama ili uslugama) ;
Vaše interese ili prioritete u vezi komercijalnog istraživanja.

...

Svrha prikupljanja vaših osobnih podataka

Osobni podaci koje prikupljamo izravno od Vas tijekom registracije ili korištenja naših usluga mogu se obrađivati u sljedeće svrhe:

u svrhu upravljanja klijentima, odnosno
Vašim zahtjevima,
dostavama
računima
odnosima s klijentima (poput provođenja anketa o zadovoljstvu, upravljanja pritužbama i uslugama nakon kupnje).
za provođenje istraživanja:
upravljanje tehničkim dijelom istraživanja (što uključuje standardizaciju, popunjavanje i deduplikaciju vaših Osobnih podataka);
izradu statističkih poslovnih podataka
provedba zahtjeva (prema uvjetima definiranima u narednom članku 5.)
prodaja, iznajmljivanje ili razmjena naših datoteka s Vašim Osobnim podacima (prema uvjetima definiranima u narednom članku 5.);
izrada profila u cilju provođenja programa vjernosti, istraživanja, anketiranja i ciljanog oglašavanja. Pri izradi profila ne koristimo povjerljive podatke (etničke ili rasne podatke, filozofska, politička, sindikalna i vjerska opredjeljenja, podatke o seksualnom životu niti zdravlju).

Osobni podaci koje prikupljamo izravno od Vas, posebno tijekom registracije ili korištenja naših usluga, mogu se obrađivati i u sljedeće svrhe:

za provođenje oglašivačkih aktivnosti (naročito organizaciju nagradnih natječaja);
za upravljanje zahtjevima za pravom pristupa, ispravljanje podataka i protivljenje
za upravljanje dugovima i sporovima;
za upravljanje Vašim mišljenjem o našim uslugama (kao i sadržaju/proizvodima koji su Vam dostupni putem naših stranica ili usluga).


Na kraju, osobni podaci koje prikupljamo izravno od Vas posebno tijekom registracije ili korištenja naših usluga mogu se obrađivati u sljedeće svrhe:

za prepoznavanje tijekom pretraživanja naših internetskih stranica ili usluga (kada ste spojeni putem Vašeg Članskog računa) i, u tom slučaju, za prilagodbu naših internetskih stranica te sadržaja i oglasa koji se na njima pojavljuju (i) prema značajkama koje ste sami ustupili i koje su nam poznate (dob, spol, itd.) i (ii) prema Vašem prethodnom istraživanju o kojem imamo podatke;
kako bi ste mogli koristiti neke naše usluge (sudjelovanje u nekom od nagradnih natječaja, primanje newslettera…).



Primatelji Vaših Osobnih podataka

Pristup Vašim Osobnim podatcima imaju:

osobe izvan RTL-a zadužene za kontrolu (revizori…);
zaposlenici RTL-a zaduženi za marketing, komercijalne usluge, odnose s klijentima i istraživanja, administrativne usluge, internu kontrolu, logističke i informatičke usluge te njihovi nadređeni;
naši podizvođači u okviru ugovora (i) kojima im se nameću obveze zaštite sigurnosti i povjerljivosti podataka i (ii) koji definiraju ciljeve sigurnosti;
društva povezana sa RTL-om (trenutno tvrtke RTL Muzičko izdavaštvo d.o.o., i Ineo d.o.o.;
naši poslovni partneri (prema uvjetima definiranima u narednom članku 5.)


...

6. Vaša prava

Ovime Vas obavještavamo da imate sljedeća prava u vezi svih Vaših osobnih podataka:

Pravo uvida
Pravo pristupa
Pravo odbijanja
Pravo na izmjenu, na odbijanje i brisanje svojih podataka

Vaša prava možete ostvariti na sljedećoj adresi:

RTL Hrvatska d.o.o.
Krapinska 45
10000 Zagreb
Republika Hrvatska

Zahtjev je potrebno podnijeti pisanim putem, potpisane i s priloženom kopijom identifikacijskog dokumenta koji sadrži potpis nositelja dokumenta. U zahtjevu je potrebno navesti adresu na koju će se poslati odgovor. Odgovor ćemo Vam poslati u roku od dva (2) mjeseca od primitka zahtjeva.
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 20:31   #38
Ja sam nekako očekivao da će biti ovo kao RTL-ov HRTi, znači kompletne serije, emisije ecc., al vidim da oni rade istu šprancu kao i na RTL Sada. Bezveze.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 02:12   #39
Moram priznati da sam duboko razočaran RTL Play uslugom. Prvom im usluga nudi samo ono što se prikazalo u proteklom kratkom periodu. Drugo još nisu objavili aplikaciju za iOS (pretpostavljam da je za Android ista situacija). Također su napravili Uber kutak u kojemu Nikša Kaleb (bivši rukometaš) u videima od jedne minute pod nazivom "Kalebarenje u Uberu" vozi ljude uz više neugodnosti nego šaljivosti. Uz to traje program traje cijelu minutu, a promjeni nekoliko gostiju. Koji je smisao osim što su ti ljudi dobili besplatnu vožnju?
U subotu se vraća fatalni BB. Ako rukometno prvenstvo nisu dočekali u potpunosti na nivou pa barem neka se potrude oko toga jer ipak traje duže nego rukomet, a nekada ovo treba zaživjeti ili će i dalje opet otići u zaborav i propast kao RTL Sada
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 04:31   #40
Izašla aplikacija za AppStore (i iPhone i iPad verzija) i Google Play. Nije loše, meni se sviđa, čak mi je bolja od HRTi koji neprestano šteka i nije moguće lijepo prebaciti određeni dio sadržaja na vremenskoj crti. Čak je u RTL play aplikaciju dodana opcija 'HD' što potvrđuje da na jesen dolaze HD kanali svih RTL-ovih kanala u Hrvatskoj što sam pisao na RTL temi, konačno.
Velika mana su reklame. Samo da pogledaš što je trenutno live na programu, moraš ogledati prije pokretanja 3 do 5 reklama od 30-tak sekundi i to za svaki kanal posebno. Tako da ja ostajem na browseru, jer ipak AdBlocker je bog.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.