Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2007., 10:14   #41
Problemčići su bili ove prirode: kada smo dobili taj besplatni tjedan i kada smo trebali odlučiti da li budemo kupili taj paket od tri putovanja, rekli su nam da ljudi spajaju taj besplatni tjedan sa tjednom iz paketa i budu tamo dva tjedna. Kada je došlo vrijeme da idemo na Teneriffe i budemo tamo dva tjedna (a sve je bilo javljeno na vrijeme) javili su se problemi. Kao da su kapaciteti prepuni u to vrijeme i da je nemoguće bukirati dva tjedna nego da možemo ići 2x na Teneriffe (kao da je to otići na Krk), a meni je to trebalo biti bračno putovanje!?!? Tako da su mi svi planovi propali i morao sam tražiti druga rješenja a platili smo to dosta… Na kraju smo ipak završili na Teneriffama ali tek 7 mj. poslije dok smo si uspjeli sve organizirati oko posla i privatno.
Osobno mislim da je jeftinije otići na lastminute putovanje nego na besplatno putovanje, jer je tamo sve uključeno u cijenu a trebaš jedino lovu za trošiti!!!!
@llen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 10:18   #42
Znam nekoliko ljudi koji su otisli preko te iste agencije. Kazi da je sve bilo odlicno, i smjestaj je stvarno mukte.
Cijene na tenerifima nize nego kod nas
fjaka02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 10:30   #43
Hmm...ja bio na Tenerifima tjedan dana i koštalo je ne više od 700 eur sa avionom i polupansionom u 4* hotelu.A dojam mi je bio da je zapravo prilično jeftino u usporedbi s Eu cijenama što se tiče vanpansionske potrošnje.Stvarno su maheri za uzet euro tu pa euro tamo itd.Ali zato klima...milina.Cijele godine traje ljeto
Tako da mi cijela ova priča sa nagradama ispada smiješna
rosebud is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 17:04   #44
@llen!
Preko koje agencije si uzeo avio karte!
m@j@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 21:20   #45
Ja sam išao preko www.flyniki.com i bili su stvarno najjeftiniji !!!
@llen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 11:01   #46
I ja sam bio glavni dobitnik nagradne igre, otišao na predavanje koje je trajalo 3,5 sata, nisam kupio paket za 1800 eura, a dobili smo nagradno noćenje na Tenerifima. Prezentator se jako naljutio što nismo kupili paket a on nam je čak (nakon bar 45 natezanja) rekao cijenu. Kad sam mu još rekao da sam ja pozvan na preuzimanje nagrade a ne na uplate od 1800 eura, i da, ako baš hoće, možemo se naći za par dana, dobio sam odgovor da ta ponuda vrijedi samo danas i nikad više. Doviđenja.
6-7 tjedana kasnije zazvonio mi je telefon, opet sam odgovorio na anketu i tjedan kasnije su me zvali da sam glavni dobitnik nagradne igre te da dođem po nagradno putovanje. Opet ista adresa, isto društvo gore, cijena je i dalje 1.800 eura. Paket nisam kupio a imam nagradu za još 7 dana noćenja u njihovim hotelima s tim da sam taj put izabrao Maltu. Ako ne počnu voditi statistiku mogao bi odgovoriti na još par anketa?!

moje mišljenje je da to funkcionira (@llen je dokaz) ali da to noćenje baš i nije neki dobitak. Dok nađeš prijevoz, pa eto avion 330 eura, garaža u Beču 85 eura, vožnja do Beča i natrag, benzin, vinjeta, ...

Moji prijatelji su bili preko last minutea na Tenerifima 7 dana za cca 600 eura po osobi i sa putom i sa prehranom, a mi smo bili na krstarenju Mediteranom 13 dana na visokoekskluzivnom brodu za 4.100 kuna po osobi, a sve što je trebalo misliti je kako ne zakasniti na bus na autobusnom kolodvoru u Zagrebu.
Quetzalquatle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 10:55   #47
Ja sam jučer bio na prezentaciji i bilo je dosta ugodno, ok su ljudi, daju ti kavu i sok pa ako ni zbog čega drugog ok je otići na besplatnu kavu.

Preuzeo sam "vaučer" za besplatni put na Tenerife čisto zato što me ničim ne vežu i ne moram ništa potpisivati.

Drugi dio, tj. njihovu čudesnu ponudu o 1800€ za tri putovanja sam odbio jer to nije mala odluka, a moraš odlčiti na licu mjesta, bez mogućnosti da se konzultiraš malo s ljudima prije tak da je to pušiona.

Ne kužim jedino zakaj bi njima bio problem da mi daju dva dana vremena za odluku - vjerojatno da ne stignem razmisliti nego da pod utjecajem prezentacije velim da uzimam i obvežem se na 4 putovanja u tri godine.

BTW, po spiki mi se čini da @llen radi za tu agenciju, a i tko normalan brije po forumu dok je na tenerifama.
polip_batinović is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 11:09   #48
Exclamation

hej ljudi mnogi ovdje pišu na ovu temu, a da o tome i nemaju pojima,ukratko, ˝REKLA KAZALA˝. Savjet za takve, bolje da šute.
Ja sam bio također anketiran od firme MARE iz Varaždina i bio pozvan na njihovu promociju. Bili su svi u redu jako ugodni, iscrpni u podacima i dosta profesionalni, što mi se posebno dopalo. Ujedno sam kupio njihov paket od 3 tjedna.Bukirao sam taj tjedan kod njih, dobio od Regency Resortsa vaučer s kojim sam se javio na recepciji. Na tenerifima bilo je stvarno super i unatoč tome što sam bio malo sumnjičav u vezi svega toga, svaka pohvala agenciji mare. Ujedno da se malo pohvalim, rezervirao sam si tjedan dana na skijanju u austriji preko tog paketa koji me u pravilu došao 600 eura za 4 osobe, naravno plus još dva tjedna po istoj cijeni

smetaju me ujedno još komentari poput, da se netko time mora obavezati da će putovati 3 godine, halo ljudi, pa vi putujete svake godine u čemu je razlika, vama je odmor obaveza ?
 
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 12:52   #49
Quote:
minidv kaže: Pogledaj post
hej ljudi mnogi ovdje pišu na ovu temu, a da o tome i nemaju pojima,ukratko, ˝REKLA KAZALA˝. Savjet za takve, bolje da šute.
Ja sam bio također anketiran od firme MARE iz Varaždina i bio pozvan na njihovu promociju. Bili su svi u redu jako ugodni, iscrpni u podacima i dosta profesionalni, što mi se posebno dopalo. Ujedno sam kupio njihov paket od 3 tjedna.Bukirao sam taj tjedan kod njih, dobio od Regency Resortsa vaučer s kojim sam se javio na recepciji. Na tenerifima bilo je stvarno super i unatoč tome što sam bio malo sumnjičav u vezi svega toga, svaka pohvala agenciji mare. Ujedno da se malo pohvalim, rezervirao sam si tjedan dana na skijanju u austriji preko tog paketa koji me u pravilu došao 600 eura za 4 osobe, naravno plus još dva tjedna po istoj cijeni

smetaju me ujedno još komentari poput, da se netko time mora obavezati da će putovati 3 godine, halo ljudi, pa vi putujete svake godine u čemu je razlika, vama je odmor obaveza ?


ne ne radiš za njih
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 23:06   #50
Quote:
minidv kaže: Pogledaj post
hej ljudi mnogi ovdje pišu na ovu temu, a da o tome i nemaju pojima,ukratko, ˝REKLA KAZALA˝. Savjet za takve, bolje da šute.
Ja sam bio također anketiran od firme MARE iz Varaždina i bio pozvan na njihovu promociju. Bili su svi u redu jako ugodni, iscrpni u podacima i dosta profesionalni, što mi se posebno dopalo. Ujedno sam kupio njihov paket od 3 tjedna.Bukirao sam taj tjedan kod njih, dobio od Regency Resortsa vaučer s kojim sam se javio na recepciji. Na tenerifima bilo je stvarno super i unatoč tome što sam bio malo sumnjičav u vezi svega toga, svaka pohvala agenciji mare. Ujedno da se malo pohvalim, rezervirao sam si tjedan dana na skijanju u austriji preko tog paketa koji me u pravilu došao 600 eura za 4 osobe, naravno plus još dva tjedna po istoj cijeni

smetaju me ujedno još komentari poput, da se netko time mora obavezati da će putovati 3 godine, halo ljudi, pa vi putujete svake godine u čemu je razlika, vama je odmor obaveza ?
Ovo je prepisan tekst iz brošure? A ti si vjerojatno vlasnik te firme?

Usput, moji su to bili dobili i kad su došli na prezentaciju i čuli koliko će to trajati, okrenili su se i otisli.

I da, meni je činjenica da se treba putovati u roku 3 god baš velika obveza jer ima toliko dijelova svijeta koje želim vidjeti da mi Tenerife možda i nisu na popisu ili nisu u naredne 3 god.
lun@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 14:41   #51
Da problem je u kartama koje dođu cca 2500 kn + svi oni ostali troškovi tamo. Dakle, ko ima neka plati, to je to
m@j@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 19:27   #52
Odgovor na naslov topica:
...poklopite slušalicu!
wapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 00:31   #53
SLAZEM SE. NE SAMO POKLOPIT SLUSALICU NEGO IM ZAPRIJETIT!
JA SAM JEDNA OD ONIH "SRETNIKA" KOJA JE DOBILA NAGRADNO PUTOVANJE, AL STO JE JOS GORE, I POPUSILA PRICU O SUPER POVOLJNOM PAKETU PUTOVANJA I TO PLATILA, TJ. PLACAM IDUCE 3 GODINE SUPER POVOLJNIH 1800€. PROBALA RASKINUT UGOVOR, AL NE DAJU SE. KONTAKTIRALA UDRUGU POTROŠAČ GDJE SU ME UTJESNO OBAVIJESTILI DA IMA NA DESETKE TAKVIH ŽRTAVA U DRŽAVI NAM I DA JEDINI PUT DA RASKINEM TAJ PROKLETI UGOVOR JEST DA DIGNEM GRAĐANSKU TUŽBU. U NASOJ PRAVNOJ DRZAVI VJEROVATNO BIH SVOJE NOVCE VIDILA NA SVOJ 53. ROĐENDAN. I DA STVAR BUDE JOŠ GORA, NEDAVNO SAM OSTALA TRUDNA I SAD I DA HOCU NE MOGU TO ISKORISTIT. DAKLE IDUCE 3 GODINE SVAKI MJESEC KAD MI DODJE IZVADAK MASTER CRD-a PODSJECAT CE ME KOJA SAM NAIVNA BUDALA I UMJESTO DA PLACAM KREDIT NA STAN JA PLACAM KREDIT NA GLUPOST. SVAKAKO UPZORAVAM SVIH DA SE KLONE OVAKVIH KOMBINACIJA JER SE DEFINTIVNO MOZE PUTOVATI ZA PUNO MANJE NOVCE OD NJIHOVIH SUPER POVOLJNIH ARANZMANA.
e-zara is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 25.04.2007., 12:50   #54
Koliko mi je poznato sa prezentacije, ne morate kupiti taj paket od 1800 Eur, možete jednostavno iskoristiti nagradno putovanje koje ste ionako dobili. Mi smo uzeli samo nagradno putovanje i putujemo početkom 7.mj. e-zara, ako si već uplatila toliku svotu novaca za ta 3 putovanja, onda ti je najpametnije da pričekaš da ti djete navrši godinu dana, kad već može normalno putovati i da uživaš! Jer za dijete ti je ionako sve besplatno, a novac ti neće propasti. Jer ako si to već uplatila, onda si i namjeravala putovati, pa sa djetetom ili bez njega.
m@j@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 21:26   #55
Da, samo prvo putovanje koje mora bit na tenerife mora se obaviti u roku od godine dana.u mom slucaju to je 10.2007. dakle preostaje mi jedino da trudna putujem sto mi ne pada na pamet jer mi je i prva trudnoca umalo kobno zavrsila.
e-zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 11:07   #56
Naravno, zdravlje je na prvom mjestu, ali to opet ne znači da ti je cijeli paket propao, ovaj ostatak ćeš još uvjek moći iskoristiti i to putujući sa još jednom članom, zar ne?!
m@j@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 12:03   #57
Quote:
minidv kaže: Pogledaj post
hej ljudi mnogi ovdje pišu na ovu temu, a da o tome i nemaju pojima,ukratko, ˝REKLA KAZALA˝. Savjet za takve, bolje da šute.
Ja sam bio također anketiran od firme MARE iz Varaždina i bio pozvan na njihovu promociju. Bili su svi u redu jako ugodni, iscrpni u podacima i dosta profesionalni, što mi se posebno dopalo.
Ako su tako super, zašto se lažno predstavljaju na telefon? Nije rekla-kazala, meni su to napravili.
Quote:
minidv kaže: Pogledaj post
smetaju me ujedno još komentari poput, da se netko time mora obavezati da će putovati 3 godine, halo ljudi, pa vi putujete svake godine u čemu je razlika, vama je odmor obaveza ?
Ja ne putujem svake godine. Blago onima koji si to mogu priuštiti.
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 12:17   #58
Quote:
m@j@ kaže: Pogledaj post
Naravno, zdravlje je na prvom mjestu, ali to opet ne znači da ti je cijeli paket propao, ovaj ostatak ćeš još uvjek moći iskoristiti i to putujući sa još jednom članom, zar ne?!
Ne, paket se "aktivira" tim prvim putovanjem na tenerife koje je uvjet da bi iskoristio ostala 2, a mora biti sprovedeno unutar 1 god. od potpisivanja ugovora.
e-zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 14:11   #59
Njusim ban
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 14:32   #60
Quote:
e-zara kaže: Pogledaj post
Ne, paket se "aktivira" tim prvim putovanjem na tenerife koje je uvjet da bi iskoristio ostala 2, a mora biti sprovedeno unutar 1 god. od potpisivanja ugovora.
e onda stvarno nemaš sreće
m@j@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:38.