Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2005., 01:02   #21
Ma problem je tu, kao i u mnogim drugim stvarima, što ljudi neargumentirano ulijeću u neke teme o kojima nemaju pojma...
Pogotovo na netu, gdje si sakriven i možeš pisat šta hoćeš...
Lucas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 21:43   #22
Imam osjećaj da ove postove mljevi ista osoba pod različitim nickovima.

Bolje si nađite neku poštenu zanimaciju i okanite se ćorava posla.
__________________
Pozdrav
luk2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2005., 00:20   #23
Quote:
luk2 kaže:
Imam osjećaj da ove postove mljevi ista osoba pod različitim nickovima.

Bolje si nađite neku poštenu zanimaciju i okanite se ćorava posla.
Ok-još jedan koji zna sve o mrežnom marketingu...
Samo da ti kažem da sve osiguravajuće kuće već desecima godina rade na tom principu (koji je za te poslove i izmišljen), a to što drugi hoće primjenit to na prodaji raznih stvari koje čovjeku ne trebaju-to je druga stvar... Ali dokazuje i to da je princip dobar, prokušan i oni bi sad isto tako radili, ali da prodaju npr. no name tekućinu za pranje svega i svačega...
Ti očito misliš da se tu radi o nekim "piramidama" , financijskim inženjerinzima itd...

A za nickove... Pročitaj postove-usporedi, pa ćeš vidjet da nije isti stil...

Ja gotov s ovom temom ( na opću radost:-))
Lucas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2005., 17:39   #24
Quote:
luk2 kaže:
Imam osjećaj da ove postove mljevi ista osoba pod različitim nickovima.
Ne vjeruj osjećajima, oni često varaju.

Quote:
Bolje si nađite neku poštenu zanimaciju i okanite se ćorava posla.
Kao npr.?
J-C is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 17:58   #25
Quote:
J-C kaže:
Ne vjeruj osjećajima, oni često varaju.



Kao npr.?
CIJELI ŽIVOT SE SASTOJI OD M L M, SAMO NEGATIVCIMA I LJUDIMA KOJIMA JE ŽIVOT BEZ VEZE NE VRIJEDI NEŠTO DOKAZIVATI JER NISU VRIJEDNI TOGA, NEMAJU CILJA U ŽIVOTU SAMO KUKAJU I GREBU SE NA TUĐI RAČUN. SVAKI POSAO GDJE SE MOŽE ZARADITI A POGOTOVO U M L M JE DOBRO DOŠAO.SAMO GLUPI I NEPISMENI LJUDI ODBIJAJU ZARADU. GLEDAJU TV I RAZMIŠLJAJU DA LI SUTRA IMAJU ZA KAVU'?A MLM JE PRAVA STVAR ZA ZARADU(JASNO TKO HOĆE RADITI).
Mrvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 19:14   #26
Quote:
Mrvek kaže:
CIJELI ŽIVOT SE SASTOJI OD M L M, SAMO NEGATIVCIMA I LJUDIMA KOJIMA JE ŽIVOT BEZ VEZE NE VRIJEDI NEŠTO DOKAZIVATI JER NISU VRIJEDNI TOGA, NEMAJU CILJA U ŽIVOTU SAMO KUKAJU I GREBU SE NA TUĐI RAČUN. SVAKI POSAO GDJE SE MOŽE ZARADITI A POGOTOVO U M L M JE DOBRO DOŠAO.SAMO GLUPI I NEPISMENI LJUDI ODBIJAJU ZARADU. GLEDAJU TV I RAZMIŠLJAJU DA LI SUTRA IMAJU ZA KAVU'?A MLM JE PRAVA STVAR ZA ZARADU(JASNO TKO HOĆE RADITI).
On the contrary prijatelju...(al to je tebi nemoguce dokazivati)...ljudi koji se protive MLMu ovdje su uglavnom bolje stojeci od onih koji su popushili MLM spiku.

A to je i logicno....jer MLM spiku mogu tako lako popushiti uglavnom oni koji su na dnu...pa mu prodas i slamku a on vjeruje da je dizalica.
__________________
http://www.actionaid.org.uk/

Sponsor a Child Today
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 19:42   #27
Quote:
Mrvek kaže:
Za 6g bavljenja MLM više sam zaradio nego za 25 godina u firmi.To je posao za ljude sa pozitivnim predznakom a ne za negativce(ne vjeruju u samg sebe).Čovjek ako ima cilj u životu i teži k tome sigurno če ga ostvariti.A vas negativce treba ŽALITI jer kad shvatite bit če vam jako jako kasno.
Znaci da si slabo zaradjivao prvih 25 godina

Zakaj kad se prica o MLM uvijek je religiozna podjela na one koji su skuzili i na sve ostale koje treba zaliti jer nisu skuzili, i kako je bolje za nas da kad tad skuzimo kak smo jadni i glupi i bla bla bla

Svaki cigo svog konja hvali - znaci da bi svi doktori trebali se hvaliti kak su oni skuzili sistem i kak smo mi svi glupi jer nismo doktori (ili stavi bilo koje drugo zanimanje).

Ako ti treba ovakva vrsta reklame i uvjeravanja ocajnih, znaci da nije vrijedno truda, jer MLM priliku moze imati svatko a to ne odvaja kvalitetu od kvantitete.

Ako moze svatko raditi, nije za mene.
__________________
Znam, hocu, mogu, ali nemam s kim...
facasplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 20:10   #28
Quote:
facasplaca kaže:
Znaci da si slabo zaradjivao prvih 25 godina

Zakaj kad se prica o MLM uvijek je religiozna podjela na one koji su skuzili i na sve ostale koje treba zaliti jer nisu skuzili, i kako je bolje za nas da kad tad skuzimo kak smo jadni i glupi i bla bla bla

Svaki cigo svog konja hvali - znaci da bi svi doktori trebali se hvaliti kak su oni skuzili sistem i kak smo mi svi glupi jer nismo doktori (ili stavi bilo koje drugo zanimanje).

Ako ti treba ovakva vrsta reklame i uvjeravanja ocajnih, znaci da nije vrijedno truda, jer MLM priliku moze imati svatko a to ne odvaja kvalitetu od kvantitete.

Ako moze svatko raditi, nije za mene.
BOLJE RADITI ZA SEBE NEGO ZA DRUGOGA, TI SE SAMO VESELI SVOJIH PAR TISUČA KUNA I TAKO CIJELI ŽIVOT,KAD SI ZADNJI PUTA POTROŠIO PAR TISUČA KUNA ZA NOČ.OD GOLE PLAČE NEČEŠ NIKADA.....
Mrvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 20:24   #29
Quote:
Mrvek kaže:
BOLJE RADITI ZA SEBE NEGO ZA DRUGOGA, TI SE SAMO VESELI SVOJIH PAR TISUČA KUNA I TAKO CIJELI ŽIVOT,KAD SI ZADNJI PUTA POTROŠIO PAR TISUČA KUNA ZA NOČ.OD GOLE PLAČE NEČEŠ NIKADA.....
A kaj se deres?

Ovo vise nije o MLM vec napadas, a ako nemas argumenata ne javljaj se. Napisi kaj je tak super u MLM-u.

I ne sudi drugima koje ne poznas. Ima i drugih nacina raditi za sebe, a ne trebas cak ni uvaljivati spiku kak je MLM najbolja stvar od nastanka svijeta.
__________________
Znam, hocu, mogu, ali nemam s kim...
facasplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 20:42   #30
Quote:
facasplaca kaže:
A kaj se deres?

Ovo vise nije o MLM vec napadas, a ako nemas argumenata ne javljaj se. Napisi kaj je tak super u MLM-u.

I ne sudi drugima koje ne poznas. Ima i drugih nacina raditi za sebe, a ne trebas cak ni uvaljivati spiku kak je MLM najbolja stvar od nastanka svijeta.
To nitko ne kaže sigurno ima i bolje.Od kada se bavim MLM ja sam financiski neovisan čovjek,što znači da mogu sa familijom u bilo koji restoran na večeru u bilo koje kazalište, ljetovanje gdje hoču a u humanitarne svrhe sam dao više neg češ ti zaraditi sa svojom plačom,hoču reči da od čiste plače nemožeš u životu ništa postiči (preživljavanje). Eto vidiš tako je to ali ti si negativac, možemo raspravljat do sutra ,ne vrijedi jer imaš pogrešan stav i sve gledaš s negativnim predznakom.reklame mi netreba , a i tebe uvjeravati.Sretno ti bilo.Sutra zvoni budilica za posao(ako ga imaš) i ideš raditi za pra tisučaka.Budučnist je pred tobom.
Mrvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 21:50   #31
Quote:
Mrvek kaže:
To nitko ne kaže sigurno ima i bolje.Od kada se bavim MLM ja sam financiski neovisan čovjek,što znači da mogu sa familijom u bilo koji restoran na večeru u bilo koje kazalište, ljetovanje gdje hoču a u humanitarne svrhe sam dao više neg češ ti zaraditi sa svojom plačom,hoču reči da od čiste plače nemožeš u životu ništa postiči (preživljavanje). Eto vidiš tako je to ali ti si negativac, možemo raspravljat do sutra ,ne vrijedi jer imaš pogrešan stav i sve gledaš s negativnim predznakom.reklame mi netreba , a i tebe uvjeravati.Sretno ti bilo.Sutra zvoni budilica za posao(ako ga imaš) i ideš raditi za pra tisučaka.Budučnist je pred tobom.
Ajde objasni mi moj pogresan stav. Zato kaj se ne slazem s tobom ja sam u krivu a ti si u pravu?
Kaj smo u vrticu?
Ti si taj koji odredjuje kaj je dobro a kaj nije?
Kaj je MLM nova religija?

I drago mi je da si financijski neovisan, super za tebe. Pitanje je bilo nekaj drugo - kaj je tako dobro u MLM-u? Objasni.

A ako se necu sloziti s tobom ne znaci da sam negativan, vec da imam svoj stav i ne slijedim "mesije". Ili je i to zabranjeno u MLM-u?
__________________
Znam, hocu, mogu, ali nemam s kim...
facasplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2005., 00:17   #32
Quote:
kaskader kaže:
On the contrary prijatelju...(al to je tebi nemoguce dokazivati)...ljudi koji se protive MLMu ovdje su uglavnom bolje stojeci od onih koji su popushili MLM spiku.
Ja ih znam puno koji su isto tako 'bolje stojeći' i sad još bolje stoje. Naravno, ima i onih koji su siromašniji ali žele raditi. Ja sam taj posao počeo iz hobija.

Quote:
A to je i logicno....jer MLM spiku mogu tako lako popushiti uglavnom oni koji su na dnu...pa mu prodas i slamku a on vjeruje da je dizalica.
Ne razumijem zašto imaš takve predrasude. Bit ovog posla je prenijeti svoje iskustvo, informaciju o nekom proizvodu. Pa tko voli nek izvoli. Ako neće on ima drugih ljudi na ovom svijetu.

Manje više sve ti je u životu MLM. Znaš i sam da je tako u religiji. U biti svako misioniranje je MLM. Slično je i u politici, da ne govorim o trgovini i da se većina ljudi u stvarnom životu bavi MLM-om i propagira svjesno ili nesvjesno neke proizvode a da za to nisu plaćeni. Ovdje bar imaš neku šansu da za taj trud i nešto zaradiš.

Pa čak i svi mi ovdje na forumu nešto 'prodajemo' jedni drugima, svoje znanje, iskustvo, svoju religiju, filozofiju itd.

Takav ti je život. Moraš se pomiriti s tim. Bolje da se ja i ti udružimo pa da napravimo jedan wellnes centar. To ti sad dobro ide i ovdje kod nas.

Ja imam dole u Slavoniji lijep komad zemlje, imam dobru ekipu ljudi, fakat bi se moglo napraviti nešto pametno. Kaj veliš?
J-C is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 23:20   #33
Quote:
Mrvek kaže:
CIJELI ŽIVOT SE SASTOJI OD M L M, SAMO NEGATIVCIMA I LJUDIMA KOJIMA JE ŽIVOT BEZ VEZE NE VRIJEDI NEŠTO DOKAZIVATI JER NISU VRIJEDNI TOGA, NEMAJU CILJA U ŽIVOTU SAMO KUKAJU I GREBU SE NA TUĐI RAČUN. SVAKI POSAO GDJE SE MOŽE ZARADITI A POGOTOVO U M L M JE DOBRO DOŠAO.SAMO GLUPI I NEPISMENI LJUDI ODBIJAJU ZARADU. GLEDAJU TV I RAZMIŠLJAJU DA LI SUTRA IMAJU ZA KAVU'?A MLM JE PRAVA STVAR ZA ZARADU(JASNO TKO HOĆE RADITI).
E, ali psiha našeg čovjeka je još debelo u komunističkom sustavu. On bi da mu netko obezbijedi posao i dobru plaću a on da što manje radi. Samo toga više ili sve manje ima-fala Bogu.
J-C is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2005., 00:26   #34
Quote:
J-C kaže:
Ništa nije uzalud, nemoj tako negativno razmišljati.

Ja ovo i pišem za pametne.

MRZIM AMVEJ I NETVORKE RAZNE... DOSADNI STE KO CRNI PROLJEV.
inače, na popisu ste 20 najvećih prevara stoljeća u novinama, bilo citirano u Dnevniku.
zvrndanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2005., 00:29   #35
hahah, pun grad ekipe superbogate. obično nemaju zube, frizuru...
ili npr nemaju love otić na tečaj naučit razlikovat č i ć...
zvrndanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2005., 00:58   #36
Dijete drago, ti si si stvarno zvrknuta.
J-C is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2005., 01:31   #37
dragi stiček, možda jesam, ali zato imam para ko cijeli amvej u zagrebu... hahahah
zvrndanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2005., 13:04   #38
Quote:
Mrvek kaže:
To nitko ne kaže sigurno ima i bolje.Od kada se bavim MLM ja sam financiski neovisan čovjek,što znači da mogu sa familijom u bilo koji restoran na večeru u bilo koje kazalište, ljetovanje gdje hoču a u humanitarne svrhe sam dao više neg češ ti zaraditi sa svojom plačom,hoču reči da od čiste plače nemožeš u životu ništa postiči (preživljavanje). Eto vidiš tako je to ali ti si negativac, možemo raspravljat do sutra ,ne vrijedi jer imaš pogrešan stav i sve gledaš s negativnim predznakom.reklame mi netreba , a i tebe uvjeravati.Sretno ti bilo.Sutra zvoni budilica za posao(ako ga imaš) i ideš raditi za pra tisučaka.Budučnist je pred tobom.
S obzirom na tvoju pismenost, MLM će stvarno prosperirati.
moonwalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2005., 19:28   #39
Nije toliko važna pismenost kao gramatička strana, nego općenita (ne)pismenost.
__________________
Pozdrav
luk2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 00:33   #40
Quote:
luk2 kaže:
Imam osjećaj da ove postove mljevi ista osoba pod različitim nickovima.

Bolje si nađite neku poštenu zanimaciju i okanite se ćorava posla.
Evo, imao sam večeras čast upoznati svog klona.
J-C is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.