Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2007., 22:16   #41
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
to mi je bilo najgore - nabije mi osjecaj krivnje za nesto sto uopce nisam ni skrivila!
to ima ime čak, zaboravila sam koje.

da je on meni ikad rekao "ne smiješ".. to bi bilo očito, čak i za mene onda prilično sjebanu i ne baš inteligentnu po pitanju emocija, da nije u redu. ali "ne branim ja to tebi, ali moraš znati da to mene JAKO boli" garnirano hektolitrima suza (da, plakao je, stalno je plakao).. to nisam skužila.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 22:17   #42
Quote:
FruttaBianco kaže: Pogledaj post
evo ja cu ti jebat mater

inace to je tipicna prica svakog ali doslovno svakog nasilnika / posesvica
Ona je to trazila, ona je svrljala okolo, ona je ocijukala s nekim, ona je zvala frendove...isla na kave s njima..
Ona ga je izazvala, ona nije znala sutit
uglavnom on je dobro mirno i drago celjade ali ONA ga je izazvala! I zato je tako reagirao.

ja'b se na tvom mjestu dijete drago poklopila uhima i ne bi ovakve gluposti pisala ....

btw ako ona "svrlja" okolo, znate kaj se radi - ostavi je se...ne tuce ju se!

naravno, tko bi se potrudio pročitat moj post do kraja...

samo vi raspravljajte dalje. mene više ova tema ne zanima.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 22:18   #43
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
to ima ime čak, zaboravila sam koje.

da je on meni ikad rekao "ne smiješ".. to bi bilo očito, čak i za mene onda prilično sjebanu i ne baš inteligentnu po pitanju emocija, da nije u redu. ali "ne branim ja to tebi, ali moraš znati da to mene JAKO boli" garnirano hektolitrima suza (da, plakao je, stalno je plakao).. to nisam skužila.
Da da da da Ista šema ko branjenje, samo ustvari tipični ženski oblik ucjenjivanja, al ga vrši tip. I to još manje prepoznamo, katastrofa.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 22:20   #44
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
to ima ime čak, zaboravila sam koje.

da je on meni ikad rekao "ne smiješ".. to bi bilo očito, čak i za mene onda prilično sjebanu i ne baš inteligentnu po pitanju emocija, da nije u redu. ali "ne branim ja to tebi, ali moraš znati da to mene JAKO boli" garnirano hektolitrima suza (da, plakao je, stalno je plakao).. to nisam skužila.
obrnuta psihologija ?

a ovaj je cmoljio na svaku glupost
odem s frendicom na cugu,zove 30 puta majkemi u 20 minuta
i onda ja podivljam i zderem se na telefon-daj me vise pusti da popijem u miru tu jebenu kavu i popricam s frendicom pa cu doc
i sad ja dodjem
a on ugiba..gotov...

pazi ovo

jendom isto tak svadja jer sam na posao obukla suknju(do poda)
i kao kaj ja imam p**ku pokazivat ...i tak ja pizdim on pizdi
i pocne mi glumit da se gusi od placa i padne na pod,gubi zrak

i sad ja ga skuzim i govorim-ajd disi,disi evo ti vode..nece..
a ja fino na telefon i zvat cu hitnu
da vidis kak je ozdravio,odmah mu je bolje
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 22:30   #45
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
i sad ja ga skuzim i govorim-ajd disi,disi evo ti vode..nece..
a ja fino na telefon i zvat cu hitnu
da vidis kak je ozdravio,odmah mu je bolje

di ih nađete? ovakve stvari radi moja baba.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 22:31   #46
Rekao si da te ne čitamo detaljno, pa eto, ajmo detaljno.

Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post

primijetio sam mnogo parova u kojima su dečki posesivci, nasilni i sl. Dosta ih i malo bolje poznajem.
Pa ako ih malo bolje poznaješ, pretpostavit ćemo da ste frendovi. S kim si takav si izreka mi dolazi u sjećanje, ali dobro sad.

Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
No u tim parovima, cure su redovito onako "od svih označene" kao cure koje vole švrljat, koje se često nalaze s više tipova, dopisuju s njima, čak i varaju okolo... i sl.Još nisam vidio vezu u kojoj je tip bio takav čudan prema curi, a gdje je cura okarakterizirana od društva kao normalna i ne-fufica.
Vraćamo se na od kojeg društva pitanje. Vašeg? Tog nasilnog? Hmda.

Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
jer kad se govori o nasilju/posesivnosti/ljubomori/trućtruć u vezi, uvijek se govori kako je muška strana divlja, luda, treba ju ubit i sl. A nitko se nikad u biti nije zapitao što ga je nagnalo da postane takav? Od mirnog dečka divljak?
Onaj tko postane divljak, stari moj, jest i bio divljak. Tko ima tu crtu u sebi imao ju je i ranije, bio mu je potreban samo povod. Povod je bilo što. A zašto je on takav pitaj njegove roditelje, vjerojatno će ti moći dati odgovor.

Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
Slažem se, takve manijake treba pošteno zatući, kazniti, zatvoriti! Ali nisu ni žene nevinašca kakvim se predstavljaju...
Nisu. Naravno da nisu. Neka se zaredi, neka prijeđe u homoseksualce ako želi. Ili neka nauči čitati ljude bolje.

Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
al to je moje primjećivanje. društvo nas okarakterizira pa sam se eto usudio tako nešto reći...
Usudi se sad promisliti o ovom.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 22:32   #47
sjetila sam se, moć žrtve.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 22:33   #48
hm..nisam bila u takvoj vezi, ali je bilo par "pokušaja veze" kad mi je lik napravio neke čudne divljačke ispade i to je bio kraj "pokušavanja". npr. skroz čudno..dopisjem se s nekim dečkom preko interneta skroz prijateljski, i onda su uletili zimski praznici, mene nije bilo na faksu, a od tamo sam išla na internet jer tada nisam imala komp doma, da bih dobila neki poluludi mail jer se nisam javila tjedan dana.
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 22:38   #49
Quote:
patuljica kaže: Pogledaj post
velik broj vas je,pretpostavljam,bilo u nekoj vezi koju biste okarakterizirali kao nasilnu ili posesivnu (i ne mislim pritom nuzno na ekstreme,tipa batine ili izoliranje od prijatelja).
zanima me, jesu li postojali neki znakovi za uzbunu u prvih par dejtova?
znam da ih je tesko opisati,ali ako ima rjecitih,molim vas potrudite se
Pa u jednoj vezi se ta čudna agresiva manifestirala nakon konzumiranja alkohola ali eto to sam pripisivala upravo tome- alkoholu. Onda je krenulo sa vrijeđanjima: ti si glupa, ti si debela, ti ništa ne znaš, izderavanjima: na ulici posebno kad svi čuju, jednom prilikom je uzeo moj mobitel i bacio ga u zid tako da ništa nije ostalo od njega a bome ni od zida gdje je isti udario. Nakon svakog tog 'izljeva ljubavi' nakon što se ohladio slijedilo je 'oprosti, bio sam živčan, ne znam što mi je, neće se ponoviti' ali naravno ponavljalo se sve češće, a da ne pričam o bilo kakvom mom druženju sa prijateljima jer je to bio smak svijeta. Najbolji frend ima motor na kojem smo znali otići na kavu na kvartu, ali nisam se više 'smjela' voziti s njim jer što bi prijatelji od tog dečka mislili da me vide s drugim na motoru? Taj lik je imao 30 godina tako da baš i nije bio balav.
DAKLE CURE: BJEŽITE OD TAKVIH GLAVOM BEZ OBZIRA!
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 22:43   #50
Quote:
Dolores_Claiborne kaže: Pogledaj post
Pa u jednoj vezi se ta čudna agresiva manifestirala nakon konzumiranja alkohola ali eto to sam pripisivala upravo tome- alkoholu. Onda je krenulo sa vrijeđanjima: ti si glupa, ti si debela, ti ništa ne znaš, izderavanjima: na ulici posebno kad svi čuju, jednom prilikom je uzeo moj mobitel i bacio ga u zid tako da ništa nije ostalo od njega a bome ni od zida gdje je isti udario.!
ovak nešto sam vidjela nedavno u vlaku. tip je jedno 15 minuta vrijeđao curu i maltretirao je da mu u detalje kaže kojim je putem išla od doma do vlaka jer ju je on čekao duže nego što je mislio da bi trebao, a cura se koliko sam shvatila iz razgovora zapričala na telefonu...neka zbunjena. uglavnom joj je uzeo mobitel, pa provjeravao brojeve, pa tražio nekakav papir, pa mu ga je ona dala, pa tip poderao papir...koji joj je trebao za plaću...i na kraju otišli oni zagrljeni iz vlaka.
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 22:45   #51
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Rekao si da te ne čitamo detaljno, pa eto, ajmo detaljno.

Pa ako ih malo bolje poznaješ, pretpostavit ćemo da ste frendovi. S kim si takav si izreka mi dolazi u sjećanje, ali dobro sad.

to je sve "rekla kazala"... nije argument.


Vraćamo se na od kojeg društva pitanje. Vašeg? Tog nasilnog? Hmda.

Općenito ljudi koji okružuju tu osobu, od njenih najboljih prijateljica do najdaljih poznanika.


Onaj tko postane divljak, stari moj, jest i bio divljak. Tko ima tu crtu u sebi imao ju je i ranije, bio mu je potreban samo povod. Povod je bilo što. A zašto je on takav pitaj njegove roditelje, vjerojatno će ti moći dati odgovor.

Svi su muški divljaci, imaju li imali testosterona u sebi. Stvar je samo u tome koliko je netko slab na živce i kolike neki čovjek ima granice.


Nisu. Naravno da nisu. Neka se zaredi, neka prijeđe u homoseksualce ako želi. Ili neka nauči čitati ljude bolje.

Ili neka čini drugima ono što želi da drugi čine njoj....


Usudi se sad promisliti o ovom.

Promislio sam, al teško je misliti o pitanjima
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 22:46   #52
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
ovak nešto sam vidjela nedavno u vlaku. tip je jedno 15 minuta vrijeđao curu i maltretirao je da mu u detalje kaže kojim je putem išla od doma do vlaka jer ju je on čekao duže nego što je mislio da bi trebao, a cura se koliko sam shvatila iz razgovora zapričala na telefonu...neka zbunjena. uglavnom joj je uzeo mobitel, pa provjeravao brojeve, pa tražio nekakav papir, pa mu ga je ona dala, pa tip poderao papir...koji joj je trebao za plaću...i na kraju otišli oni zagrljeni iz vlaka.
o da bilo je i tih trenutaka...zašto si u 3 sata išla tamo na kavu?zašto si bila skrooooz do 3 i 30 na toj kavi?s kim si bila?što ste radili?o čemu ste pričali? i tako svaki hebeni put
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 22:53   #53
Quote:
Dolores_Claiborne kaže: Pogledaj post
o da bilo je i tih trenutaka...zašto si u 3 sata išla tamo na kavu?zašto si bila skrooooz do 3 i 30 na toj kavi?s kim si bila?što ste radili?o čemu ste pričali? i tako svaki hebeni put
e vidiš, tak slično i moja cura.

odem na cugu s frendom, nema me ćuku vremena, al bitno da me ova zove svakih 10 minuta da di sam, s kime sam, ovo ono, kad dođem doma da kak je bilo, što smo pričali, kak je to zgledalo...

i onda ona ode sutradan sa svojom legicom, ja ju nazovem reda radi jer je ona mene jučer zvala, a ona pizdi, točno joj osjetim u glasu. dođe doma i govori mi da sam ljubomoran, opsesivan, da si nađem život, da sam manijak bla bla bla...


vi cure vidite što ljudi rade vama, al ne vidite što vi radite drugima. tako je bilo, tako će i biti.

još nisam vidio nijedno izlaganje di bi ijedna cura rekla da je ona nešto utjecala na svađu. za sve su muški krivi. da oni su govna, a žene su anđeli. sorry kaj sam šovinist, poštujem inače sve žene, al ovo je de facto činjenica... pljuj po svima, al mene ostavi čistu.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 22:55   #54
tuljac otvori novu temu pa ćemo ti tamo odgovarat
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 00:02   #55
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
e vidiš, tak slično i moja cura.

odem na cugu s frendom, nema me ćuku vremena, al bitno da me ova zove svakih 10 minuta da di sam, s kime sam, ovo ono, kad dođem doma da kak je bilo, što smo pričali, kak je to zgledalo...

i onda ona ode sutradan sa svojom legicom, ja ju nazovem reda radi jer je ona mene jučer zvala, a ona pizdi, točno joj osjetim u glasu. dođe doma i govori mi da sam ljubomoran, opsesivan, da si nađem život, da sam manijak bla bla bla...


vi cure vidite što ljudi rade vama, al ne vidite što vi radite drugima. tako je bilo, tako će i biti.

još nisam vidio nijedno izlaganje di bi ijedna cura rekla da je ona nešto utjecala na svađu. za sve su muški krivi. da oni su govna, a žene su anđeli. sorry kaj sam šovinist, poštujem inače sve žene, al ovo je de facto činjenica... pljuj po svima, al mene ostavi čistu.
samo ti njoj i dalje to radi
mozda dodje sebi pa te pusti na miru

ja decku ne branim ic van ni s muskima na cuge i sta ja znam..al da cu ga cekat da mi sve preprica??
prepricat ce mi sam ak je bilo kaj zanimljivo il vrijedno spomena,ko da mene briga kolko ih je bilo u bircu i kaj su pricali o kladionici i nogometu i sl.

jedino sto ja imam glupu naviku cekat ga da dodje doma al to je zato kaj se par puta desilo da se zapio pa je trebalo da ga netko doveze doma pa sam isla po njega
volim bit ziher da je u redu dosao doma
ak je vani poslat ce tu i tam poruku i to je to
ak ne posalje,zabavlja se...
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 01:17   #56
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
naravno, tko bi se potrudio pročitat moj post do kraja...

samo vi raspravljajte dalje. mene više ova tema ne zanima.
gle ni nasilnici ne podrzavaju nasilje..
ali oni su jadni izazvani...
smrc...to je tako tuzno
FruttaBianco is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 02:37   #57
Quote:
FruttaBianco kaže: Pogledaj post
gle ni nasilnici ne podrzavaju nasilje..
ali oni su jadni izazvani...
smrc...to je tako tuzno
da citiram svog bivseg - nisam te ja htio udariti al sama si to trazila

situacija kad se nisam javila na mob jer sam bila na sastanku
najavila sam mu sastanak dva sata ranije i rekla - necu moc sat vremena se javit jer imamo neki sastanak o statistici odjela i moram se skoncentrirat

imala sam 57 missed calls
22 maila
43 sms-a
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 04:18   #58
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
imala sam 57 missed calls
22 maila
43 sms-a
pa vidiš da se brine
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 04:28   #59
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
to mi je bilo najgore - nabije mi osjecaj krivnje za nesto sto uopce nisam ni skrivila!
I meni moj. Na kraju se uvijek ja ispričavala, a ni kriva ni dužna.
Bio u stanju uvjerit me da je Sunce plavo. Ja, glupača, samo šutila.

U školu me vozio on. I dolazio po mene. A kad je bio u zg-u na faxu, morala sam ga nazvat čim bih došla iz škole, da ne bih slučajno otišla na kavu...Ako nisam nazvala, radio mi ogromne scene...

Nikakva šminka, dekoltei, šosići nije dolazilo u obzir jer sam time izazivala druge dečke. Čak ni nokte nisam smjela imat nalakirane.
Imao frendove koji su ga obavještavali o tome kako sam obučena i našminkana dok njega nije bilo.

Nisam se smjela družit ni s dečkima iz razreda, a kamoli pozdravljat na cesti.
S najboljim frendicama izlazila jako rijetko. A kad bih izašla, onda 100 poziva, na kraju bi se najčešće pojavio na tom mjestu.

Ili, nakon što bih cijeli dan provela s njim, još me zvao doma i pričao po 2-3 sata.
Jednom me nazvao na kućni i počeo me uvjeravat da nisam doma nego s ljubavnikom u autu, a telefon sam uzela sa sobom. Na to mu ja pojačam televizor, a on bubne da imamo i televizor u autu. Na kraju sam budila sestru.

Ma bilo je stvarno svega i svačega. Al' sve je on to radio na finjaka, emocionalno me ucjenjivao.

Najgore što mi je trebalo godinu i 9 mjeseci da se opametim.
I još dan danas imam fobije od toga pa se i sad u super vezi ne mogu opustit do kraja.
__________________
it's just like poetry inside to hear you breathing by my side
dorchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 04:38   #60
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
Još nisam vidio vezu u kojoj je tip bio takav čudan prema curi, a gdje je cura okarakterizirana od društva kao normalna i ne-fufica.
Ja nisam bila fufica. Ne mogu reći da mi je bio prvi, bilo ih je (sasvim običnih veza), ali njemu je i to smetalo. Nije se mogao pomirit s činjenicom da sam bila i s drugima. A to što je i on imao drugih, nije bilo važno. On je muško.
__________________
it's just like poetry inside to hear you breathing by my side
dorchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger