Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2007., 17:42   #21
piši mail miliću.
on sigurno zna
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 12:30   #22
naporan taj milić
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 12:33   #23
kako su slake bile ona Kanađanske
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 14:57   #24
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
naporan taj milić
a meni je baš ok......eto koliko ljudi toliko ćudi...
konfiguracija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 16:27   #25
Ko oće skinuti sve epizode "Idemo na put", ima torrente na www.crnaberza.com
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 01:11   #26
JA obozavam MIlica i njegove emisije...
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 12:34   #27
Ne volim Milica kao osobu, ali mu priznajem da je pravi majstor za te putopisne emisije.

Medjutim, izuzetno me razocarao ovom zadnjom meksickom epizodom. Ne mogu vjerovati da je tako nesto moguce napraviti, djeluje mi gotovo idiotski.

O cemu se radi ?

Kada covjek pomisli na Meskiko, pada mu na pamet nekoliko standardnih stereotipa vezanih za hranu, glazbu i povijest. Jedna od najvecih turistickih atrakcija jesu meskicke piramide (Teotihuacan). Po meni je taj kompleks znatno ljepsi i interesantniji od razvikanijih egipatskih piramida. Ako bih putovao u Meksiko - putovao bih najvise zbog posjeta Teotihuacanu.

Goran Milic je takodjer stigao u Teotihuacan. No, uradio je to na nashvatljiv nacin. Nije se prethodno informirao o radnom vremenu (sto bi uradio svaki obicni turist, a kamo li TV putopisac koji trosi televizijski novac da bi gledateljima to pokazao). Citavu ekipu je tamo doveo nakon 17 h sati, kada je ulaz u kompleks vec bio zatvoren. Onda je malo, u razgovoru sa lokalnim pijancima, kritizirao kratkocu radnog vremena kompleksa i...

.. i nista!

Nije tamo ostao do slijedeceg dana, Teotihuacan nam nije pokazao!

Svaka cast Milicevom znanju jezika, pokazivanju u kojem je restoranu sto pojeo i sposobnosti pronalazenja Hrvata na svakom mjestu na svijetu..

.. ali doputovati u Teotihuacan navecer (vjerojatno je cekao da prestane vrucina) i uskratiti nam izvjestaj sa lica mjesta je sramota.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 15:10   #28
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Ne volim Milica kao osobu, ali mu priznajem da je pravi majstor za te putopisne emisije.

Medjutim, izuzetno me razocarao ovom zadnjom meksickom epizodom. Ne mogu vjerovati da je tako nesto moguce napraviti, djeluje mi gotovo idiotski.

O cemu se radi ?

Kada covjek pomisli na Meskiko, pada mu na pamet nekoliko standardnih stereotipa vezanih za hranu, glazbu i povijest. Jedna od najvecih turistickih atrakcija jesu meskicke piramide (Teotihuacan). Po meni je taj kompleks znatno ljepsi i interesantniji od razvikanijih egipatskih piramida. Ako bih putovao u Meksiko - putovao bih najvise zbog posjeta Teotihuacanu.

Goran Milic je takodjer stigao u Teotihuacan. No, uradio je to na nashvatljiv nacin. Nije se prethodno informirao o radnom vremenu (st o bi uradio svaki obicni turist, a kamo li TV putopisac koji trosi televizijski novac da bi gledateljima to pokazao). Citavu ekipu je tamo doveo nakon 17 h sati, kada je ulaz u kompleks vec bio zatvoren. Onda je malo, u razgovoru sa lokalnim pijancima, kritizirao kratkocu radnog vremena kompleksa i...

.. i nista!

Nije tamo ostao do slijedeceg dana, Teotihuacan nam nije pokazao!

Svaka cast Milicevom znanju jezika, pokazivanju u kojem je restoranu sto pojeo i sposobnosti pronalazenja Hrvata na svakom mjestu na svijetu..

.. ali doputovati u Teotihuacan navecer (vjerojatno je cekao da prestane vrucina) i uskratiti nam izvjestaj sa lica mjesta je sramota.
U potpunosti se slazem s tobom! Stvarno nisam imao ni rijeci zamjerke na njegov rad do ovoga jucer, jos kad je izvalio: 'Mozda i bolje da je zatvoreno, bar se necu morat penjat na Piramidu Sunca'
Ja sam cekao ovu 4.epizodu o Mexicu bas zbog toga, kad ono hladan tus, ali cemu je onda bila ona najava, posjetit cemo piramide u Mexicu, da posjetit i zumirat preko ograde...
A tko zna mozda su usli al nisu umontirali Sad u zadnjoj bi kao trebao bit neki presjek, nesto je rekao da ce prikazat neke dijelove koje su gledatelji trazili a oni nisu od prve ubacili, iako sumnjam
I jos nesto, da li je on uopce bio na Yucatanu? Ako nije, to je isto jedna velika greska, 1. nije bio u Cancunu, a 2. tamo se nalazi ogroman broj majanskih piramida izmedju ostalih i Chichen Itza, novo svjetsko cudo! Mislim da dio jedne epizode o Mexicu nisam pogledao, pa sam mozda propustio...
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 08:49   #29
Quote:
castor8 kaže: Pogledaj post
I jos nesto, da li je on uopce bio na Yucatanu? Ako nije, to je isto jedna velika greska, 1. nije bio u Cancunu, a 2. tamo se nalazi ogroman broj majanskih piramida izmedju ostalih i Chichen Itza, novo svjetsko cudo! Mislim da dio jedne epizode o Mexicu nisam pogledao, pa sam mozda propustio...
Ni ja nisam sve pogledao, ali mi se cini da nije. Nekako mi se cini da su pronalazenje lokalnih Hrvata (ili njihovih potpomaka) i obilazenje birtija imali malu prednost...
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 08:59   #30
Slažem se s ovim zadnjim postovima. Očekivao sam i ja piramide kad ono.... puff, ništa

Kao da ide u Cairo i njihove piramide snima sa okolnih zgrada

Ne znam... ako je htio ispasti poseban putopisac, ispao je ali na krivi način. Ali zato sad znamo sve o prodavačici srebra i kako je školovala svoje četvero djece.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 15:33   #31
Da, imao sam dojam kao da njega te piramide uopce ne zanimaju, kao ono usput mu je bilo, malo snimio i ajmo dalje, nije objektivno postavio sta su prioriteti, ali ajde njemu se moze oprostit tako sta, u 99% slucajeva je napravio sve korektno...
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 05:09   #32
http://www.youtube.com/watch?v=auR4RumZEnQ

ovaj me malo asocira na milića
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 05:20   #33
http://www.youtube.com/watch?v=s5HZG3V0OD8&NR=1
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 05:42   #34
http://www.youtube.com/watch?v=6AYUB...eature=related
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 22:32   #35
Jedan frend je rekao da bi se serijal trebao zvati: "Idem po svijetu u zderem". Stvarno je odvratno koliko se taj covjek ukravio! Zar je cudno sto mu se nije dalo penjati?!

Moram priznati ipak da sam malo pristrana, znam covjeka i dojmio me se kao iznimno arogantan i pun sebe, a to mrzim kod ljudi.
__________________
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.
HummingBird is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 23:35   #36
Dobro je napravio ovu retrospektivu sa gostima u studiju...
A sad Kina, da vidimo koliko je poliglot, oce i tamo pricat na sluzbenom jeziku
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 20:46   #37
Idemo na put s Goranom Milićem: Švicarska i Austrija

...eto...Goran Milić još jednom...ovaj put i ne tako daleko - Austrija i Švicarska...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 20:49   #38
i odmah na početku dva bisera:
1) reče mrtav-ladan da je gotthard najduži cestovni tunel u Europi. najduži cest. tunel na svijetu je laerdal, i milić je to rekao u sezoni kad je bio u norveškoj
2) bacanje konzum vrećice

meni je on suludo zabavan čak i kad brlja i pizdi
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 20:52   #39
obožavam njegove putopisne emisije ....da su ga bar kinezi pustili da i kod njih napravi prije olimpijade...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 21:02   #40
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
i odmah na početku dva bisera:
1) reče mrtav-ladan da je gotthard najduži cestovni tunel u Europi. najduži cest. tunel na svijetu je laerdal, i milić je to rekao u sezoni kad je bio u norveškoj
2) bacanje konzum vrećice

meni je on suludo zabavan čak i kad brlja i pizdi
...ovo sa tunelima mi sad nije jasno kaj si napisala? Kaj je Milić na kraju reako?
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:14.