Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2019., 09:44   #1
Cool Elvis Duspara

Što reći o ovom velikanu hrvatske postmoderne, ajatolahu Ravne Zemlje, grofu kreacionizma i feldmaršalu hrvatske desnice? Na pdf-u Religija ima vlastitu temu, a redoviti je profesor i na pdf-u Alternativa.





konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2019., 17:45   #2
Hahahaha, genijalno! Duspara for President!

Nisam znala da je tako mali i sitan, tek sada vidim na slikama...
__________________
"Ljubaznost je postala tako retka, da je neki smatraju flertom,
a drugi, nesposobnoscu da se uzvrati dobijen udarac."
Ljubazna osoba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2019., 20:38   #3
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
a redoviti je profesor i na pdf-u Alternativa
nemoj jebat... koji od onih akademika tamo?
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2019., 23:40   #4
Razmišljao sam da mu opalim jednu iza uva, ali sad kad vidim kakav je to mikrob, odustajem. Još ću odgovarat za ubojstvo ljudskog bića (sumnjam da će sud uvidjeti razliku).
Smeće odvratno.
Hitler je imao izvrsne ideje za đubradi poput njega, ali bio je totalni kreten pa je gubio vrijeme na istrebljivanje potpuno pogrešnih ljudi.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2019., 01:02   #5
Who the fuck is Elvis Duspara?
Prvi put čujem za njega.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2019., 01:08   #6
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Who the fuck is Elvis Duspara?
Prvi put čujem za njega.
Dao ti moćni Krom sreće i zdravlja pa da ti je to i zadnji put.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2019., 10:39   #7
Quote:
strange quark kaže: Pogledaj post
... koji od onih akademika tamo?
Platfus. Ilija Platfus.
Ali ne radi se o akademiku, već o samoukom znanstveniku i izumitelju. O osobi slobodnog uma.

Duspara se još nije ni sjetio pomisliti da bi tlo moglo imati nekakav oblik, pored onoga njemu vidljivog (livada ovdje, malo šume i par brežuljaka tamo, vatrogasni dom, zadružni dom, ... stara vrba kraj potoka...)... ...kad je Ilija, promatrajući božićne jaslice, odjednom skužio da mora i sve to oko nas biti na nešto posloženo - i da je ploča, ravna površina, najidealnija podloga...

Quote:
Ilija Platfus kaže:
"Mojih postova na forumu ima prije nego se Duspara pojavio sa pričom o rz (ravnoj Zemlji) ..."
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2019., 15:45   #8
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Who the fuck is Elvis Duspara?
Prvi put čujem za njega.
Ni ja nikad čula.

Zašto ga ljudi mrze?
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2019., 02:07   #9
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Ni ja nikad čula.

Zašto ga ljudi mrze?
Sva sreća da ljubazne osobe svi vole!
Taj debil barem ima muda predstavit se imenim i prezimenom, za razliku od ljubazih osoba..
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2019., 03:26   #10
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Sva sreća da ljubazne osobe svi vole!
Taj debil barem ima muda predstavit se imenim i prezimenom, za razliku od ljubazih osoba..
Sta je tebi, zasto me napadas iz vedra neba???
__________________
"Ljubaznost je postala tako retka, da je neki smatraju flertom,
a drugi, nesposobnoscu da se uzvrati dobijen udarac."
Ljubazna osoba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2019., 13:10   #11
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Ni ja nikad čula.

Zašto ga ljudi mrze?
Imao je vlastiti kanal na youtubeu, pa mu je ukinut zbog govora mržnje, vrijeđanja neistomišljenika itd. Naziva žene kravama na dvije noge. Čovjek ima lijepo mišljenje o svojoj majci.
Jesu li u prijašnjem sustavu davali javni prostor bikovima koji govore da pričaju o Zemlji kao ravnoj ploči i da je Bog stvorio svijet u 6 dana od 24 sata svaki i stvorio sve što postoji, uključuući i čovjeka, puf-metodom?
Na pdf-u Alternativa zagovornici Ravne Zemlje ujedno su i zagovornici Šuplje Zemlje.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2019., 15:59   #12
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Sva sreća da ljubazne osobe svi vole!
Taj debil barem ima muda predstavit se imenim i prezimenom, za razliku od ljubazih osoba..
Ne kužim ovaj upis.
Nitko na forumu nije predstavljen imenom i prezimenom.

Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Imao je vlastiti kanal na youtubeu, pa mu je ukinut zbog govora mržnje, vrijeđanja neistomišljenika itd. Naziva žene kravama na dvije noge. Čovjek ima lijepo mišljenje o svojoj majci.
Jesu li u prijašnjem sustavu davali javni prostor bikovima koji govore da pričaju o Zemlji kao ravnoj ploči i da je Bog stvorio svijet u 6 dana od 24 sata svaki i stvorio sve što postoji, uključuući i čovjeka, puf-metodom?
Na pdf-u Alternativa zagovornici Ravne Zemlje ujedno su i zagovornici Šuplje Zemlje.
Aha, ne stignem sad gledati i tražiti, ja mislila to netko iz Živog zida i spika s deložacijama. A dobro, ako vrijeđa, to nije ok!

Pa čuj, u nekom prijašnjem prijašnjem sustavu su davali

A ovo sa šupljom/ravnom zemljom - mislim da je to zezancija da se malo ljudi pale na to i fejspalmaju. Tako sam bar ja to shvatila, pogotovo tog metuzalema.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2019., 18:54   #13
Ako se nikad niste sreli s ovim misliocem, evo vam za početak jedan vidio da se upoznate s likom i djelom.
https://web.facebook.com/watch/?v=476010133199142
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2019., 06:52   #14
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Aha, ne stignem sad gledati i tražiti, ja mislila to netko iz Živog zida i spika s deložacijama. A dobro, ako vrijeđa, to nije ok!
Dotični je veliki prijatelj Ivana Pernara. Zajedno okolo šire teoriju zavjere o cjepivima. Tip općenito zastupa sve antiznanstvene teorije zavjere kojih se možeš sjetiti i opravdava ih Biblijom (kojeg li iznenađenja).

YT kanal mu je zaista ugašen zbog govora mržnje (mizoginija, rasizam...):
https://www.youtube.com/channel/UCbw...qEm74BHfduJrQ/

I da, žene je zaista u videu nazvao kravama na dvije noge koje trebaju ostati doma i rađati djecu umjesto da sebično ganjaju karijeru.

Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
A ovo sa šupljom/ravnom zemljom - mislim da je to zezancija da se malo ljudi pale na to i fejspalmaju. Tako sam bar ja to shvatila, pogotovo tog metuzalema.
Malo više od zezancije. Pred 2-3 godine Duspara je napisao knjigu o ravnopločnoj Zemlji i prezentirao ju na Interliberu. On doslovce živi od tog trolanja. Crkveni pokrovitelj mu je svećenik koji se puno radno vrijeme bavi povijesnim revizionizmom.

Imam dojam da on osobno čak i ne vjeruje u ravnu Zemlju i ostale gluposti koje promovira, već da to radi isključivo da zaradi na naivcima. Dodaj na to malo (tonu) vjerske spike i PR sponzorstvo svećenika i imaš tržište, proizvod i marketing.
Atheosphere is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2019., 11:19   #15
Zainatio sam se i pročitao njegov "Krug Zemaljski". Od korica do korica. Takva hrpa smeća, nerazumijevanja, bahatosti, tuposti i podcjenjivanja da je to teško opisati. Jedno vrijeme, kao pasionirani trešofil sam pratio njegov FB page i ponekad i YT bulažnjenja, ali više nisam mogao. Lord knows I tried.

Pače, jedno vrijeme sam ga smtrao zabavnim, u smislu da je toliki debil da je to smiješno. Sad mislim da nije smiješan, već je uz to i opasan i zao i/ili zlonamjeran. Namjerno ili ne, nisam siguran, makar više naginjem tome da je to najmerno.
__________________
"Few people think more than two or three times a year; I have made an international reputation for myself by thinking once or twice a week." -- George Bernard Shaw
el_Brujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2019., 20:37   #16
Pa on je iz Bosne i Hercegovine, ne iz Hrvatske...Što on radi u HR?
Pavlekic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2019., 15:45   #17
Quote:
Pavlekic kaže: Pogledaj post
Pa on je iz Bosne i Hercegovine, ne iz Hrvatske...Što on radi u HR?
Prodaje svoje bljuvotine i zarađuje na tome.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2019., 01:02   #18
Blagoslovljen Bog Izraelov! Hejteri na aparatima.
Savjetnik u GNK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2019., 01:05   #19
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Imao je vlastiti kanal na youtubeu, pa mu je ukinut zbog govora mržnje, vrijeđanja neistomišljenika itd. Naziva žene kravama na dvije noge. Čovjek ima lijepo mišljenje o svojoj majci.
Jesu li u prijašnjem sustavu davali javni prostor bikovima koji govore da pričaju o Zemlji kao ravnoj ploči i da je Bog stvorio svijet u 6 dana od 24 sata svaki i stvorio sve što postoji, uključuući i čovjeka, puf-metodom?
Na pdf-u Alternativa zagovornici Ravne Zemlje ujedno su i zagovornici Šuplje Zemlje.
Službena znanost također nastanak svemira tumači puf-metodom.
Savjetnik u GNK is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2020., 14:14   #20
isprdak

Elvis Duspara je isprdak protestantistoidnog miljea čiji je glavni poglavica Miroljub Petrovic predvodnik kreacionizma na Balkanu, sa svojom gomilom smradnog govora mržnje, bahatim budalaštinama i kretenizmima kojima nema granice, ali srpski mediji ga guraju, jer im povećava gledanost kao što je i štetniku Krešimiru Mišaku, koji ga je pozivao u svoju smjehuriju od emisije.

https://www.youtube.com/watch?v=NF6sA4tEmP8


Kreacionistova potpora ludog Pernara

Miroljub Petrović - Nije surovo da sve pedofile i homoseksualce skratimo za glavu!

https://www.youtube.com/watch?v=HNpmwMHFJ3c
MIROLJUB Petrović, vjerski ekstremist i šarlatan iz Srbije kojeg sestra mladića preminulog od raka optužuje da je skrivio njegovu smrt svojim nadriliječništvom, prilično je poznata osoba u Srbiji, ali i široj regiji.

>> Mladom Srbinu rak liječio šetnjom i molitvom. Mladić je umro

Petrović se, naime, proslavio svojim nevjerojatnim teorijama zavjera i ultrakonzervativnim tezama i savjetima o muško-ženskim odnosima, obitelji, religiji i idealnom društvenom uređenju koje bi, kako otvoreno kaže, bilo teokratsko.

"Ideš pod mač, bato"

Zasigurno najpoznatija izjava, koja je postala i svojevrsni mem, je "ideš pod mač, bato" - njegova preporuka da se dilere droge kažnjava smrtnom kaznom, odnosno odsijecanjem glave ili kamenovanjem.

Prema Petrovićevom shvaćanju, društvo bi trebalo biti uređeno u skladu s biblijskim propisima, odnosno prema "Dušanovim zakonima" - zakoniku koji je donio srpski kralj Dušan Nemanjić u 14. stoljeću.
Hebote koji kreacionistički trash.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.