Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2009., 19:46   #41
Meni je IskonTV super. Imam ga od samog njihovog starta i vrlo sam zadovoljna.

Jedino mi nedostaje interakcija s korisnicima. Nema informacija kada je što proradilo, jesmo li zadovoljni s programima, npr. dodali su neke BiH programe bez najave i resetirali su dosadašnji raspored (nije strašno, brzo sam sve posložila).
No, vidim informaciju da 'FOX life' odlazi s 2010. godinom. Bilo bi lijepo da nas obavijeste i što dolazi. Kod mene doma smatraju da nedostaje još sportskih programa, žao im je što nemamo i Slovenaca.

Trebalo bi pojačati i videoteku. Nedostaje i interakcija s korištenjem ostalih usluga na Iskon TV-u.
Ne bi bilo loše da kod korištenja radijskih programa (treba veći izbor) imamo i vizualnu pozadinu (neki TV program).


Nadam se da i iskonovci ovo čitaju.
Insider2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 14:18   #42
aaaaaaaa, užasni su ovi iz iskona!!! prošlu sridu san dobija iskon tv paket, danas je ponediljak, još mi nije aktiviran, a zahtjev san posla prije 2 miseca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
take31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 19:24   #43
Momci, jel se dobije 50 filmova iz videoteke gratis? Danas sam dobio potvrdu da je zahtjev zaprimljen i sad cekam...
I jos nesto, sto ako imam vise od 10m od tel prikljucka do tv-a? Kakav to kabel ide, onaj obicni kao za dial-up internet??

Hvala...
MaxTheBoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 19:28   #44
Quote:
take31 kaže: Pogledaj post
šta se tiče interneta mogu bit spojen samo preko jednog računala jer to je neki dogovor između iskona i carneta, tako da trebam imat korisničkih imena i lozinki koliko iman računala u kući da bi sa svakoga moga pristupit internetu.
ček, jel ovo stvarno?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 21:28   #45
ja sam wirelessom spojena i još mi je cimerica spojena sa svojim kompom a ima 4 lan ulaza na modemu tako da bi prebalo biti moguće spojiti 4 kompa preko lana i koliko god želiš preko wirelessa samo treba upisati neki broj koji se dobije od iskona zajedno sa ostalim podacima
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 21:39   #46
mozda samo na iskonu? iz iskustva mogu rec da se moze
MaxTheBoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 22:28   #47
Quote:
MaxTheBoss kaže: Pogledaj post
Momci, jel se dobije 50 filmova iz videoteke gratis? Danas sam dobio potvrdu da je zahtjev zaprimljen i sad cekam...
I jos nesto, sto ako imam vise od 10m od tel prikljucka do tv-a? Kakav to kabel ide, onaj obicni kao za dial-up internet??

Hvala...
E mene isto zanima za kabel posto imam vise od 10 metara...
Super ak novi korisnici imaju 50 filmova gratis!
0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 00:17   #48
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
ček, jel ovo stvarno?
da, nažalost...

Zadnje uređivanje take31 : 02.12.2009. at 00:24.
take31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 00:23   #49
Quote:
0404 kaže: Pogledaj post
E mene isto zanima za kabel posto imam vise od 10 metara...
Super ak novi korisnici imaju 50 filmova gratis!
Quote:
MaxTheBoss kaže: Pogledaj post
Momci, jel se dobije 50 filmova iz videoteke gratis? Danas sam dobio potvrdu da je zahtjev zaprimljen i sad cekam...
I jos nesto, sto ako imam vise od 10m od tel prikljucka do tv-a? Kakav to kabel ide, onaj obicni kao za dial-up internet??

Hvala...
dobiješ 50-ak filmova, od kojih je 20-ak crtića koji traju po 20-ak min, a filmovi su neki stari, možda ima koji dobar. tek su mi danas spojili tv nakon dugotrajnog čekanja.... za kabel se ne morate brinit bit će ga i viška, hh
take31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:51   #50
Hej društvo, 25.11. sam sa ženskom iz iskona potpisao onaj ugovor za trio carnet. Sad čekam da mi se jave. Koliko vremena prođe od potpisivanja ugovora do mogućnosti korištenja usluge?
Vidim da se neki žale na kvalitetu slike, nadam se da ima i boljih iskustava!?
azilant kinez is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:53   #51
oko mjesec dana
a slika je ok. isto ko i na maxtv-u
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 14:50   #52
Ok, hvala!
Nisam naveo da mi uvode novu liniju, jer trenutno nemam nikakav telefon u kući. Nadam se da to ne odugovlači početak korištenja. https://www.forum.hr/images/smilies/rolleyes1.gif
azilant kinez is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 15:03   #53
ma ne, bez obzira na to je oko mjesec dana.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 15:06   #54
Ok. Super. Možda dođe do Božića. ))
azilant kinez is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 19:22   #55
Quote:
azilant kinez kaže: Pogledaj post
Ok. Super. Možda dođe do Božića. ))

da da da da da, kak da ne, načekat ćeš se, ja san se iša pribacit sa usluge iskon duo na iskon trio, pa san mora čekat 2 miseca....
take31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 00:15   #56
Ma kojih 2 mjeseca
Ne znam, možda ak doma sjediš i čekaš.
Ja sam ih zvala par puta i pitala da li je sve ok s ugovorom i koliko još moramo čekati.
Trud se očito isplatio jer smo sve skupa čekali 3 tjedna.
*darcy* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 00:22   #57
ja nisam ništa radila ni zvala ni ništa i stiglo mi za tri tjedna
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 19:43   #58
I meni se malo bini predugo 2 mjeseca. I drugi kažu da su dobili za oko mjesec dana.
azilant kinez is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 20:25   #59
a ja san mora čekat 2 miseca da me pribace sa jedne usluge na drugu, i još san potrošija više od 50 kn šta san zva onu njihovu tehničku službu!!!
i programi se preeeesporo prebacuju i još se zamrznu kad pribaciš, a ti 50 filmovi šta vam iskon "pokloni" su teško s**nje!
take31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 12:14   #60
Podnio zahtjev ---------- 25.11.
dobio odbovor od iskona -- 07.12.
dolazak tehničara -------- ??????
aktivirana uskuga -------- ??????

Zvao sam Iskon, kažu da sad šalju dokumentaciju u T-com. Ne žele reći ni otprilike kada će trio.carnet biti u funkciji. Pozivaju se na njihov rok u kojem moraju to napraviti. Preostaje samo čakanje, čekanje...
Iznenadili su me sa ovim brzim odgovorom da su prihvatili moj zahtjev i dostavili podatke za provjeru računa putem neta, tako da se nadam da će brzo (do Božića) i tehničar doći.
azilant kinez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.