Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2009., 23:11   #61
Meni je od podnosenja zahtjeva putem interneta do odgovora proslo 2 ili 3 dana...
0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 01:26   #62
Imao sam danas propusten poziv s broja 01 5500 100. Dal je to njihov broj od neke sluzbe koja ce doci spojiti? Iskonovi brojevi pocinju s 55
0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 10:33   #63
Quote:
0404 kaže: Pogledaj post
Imao sam danas propusten poziv s broja 01 5500 100. Dal je to njihov broj od neke sluzbe koja ce doci spojiti? Iskonovi brojevi pocinju s 55
da, to ti je njihov broj..
take31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 12:34   #64
Ja sam imao Iskon TV a sad sam presao na MaxTv - najiskrenije mi je zao sto nisam u mogucnosti biti na iskonu. Nemjerljivo mi je iskonov Tv bolji od MaxTVa.
Na Maxu je hrpetina bezveznih programa koje nitko ziv ne gleda a iskon je odabrao 47 najboljih (od svega po malo - sve sto vrijedi) i ima daleko bolji sistem snimanja (nasa 4 osnovna programa automatski su snimljena za zadnjih 48 sati) a sad je proradila i videoteka.

A o cijenama da ne pricamo - iskon je jeftiniji za oko stotinjak i nesto kuna od T-coma!
wache is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 00:48   #65
Ajde lijepo je vidjet da se dobro piše o iskonu, bar nakon što sklopiš ugovor a nemaš još uvid u uslugu koju si odabrao.
sve za sad ok, dok nisam dobio uslugu
Osim što tj priključak malo predugo traje, danas sam zvao iskon i kažu da će bit sigurno poslije Božića, nikako prije. a sklopio ugovor 25.11.
Užas, koliko im treba!!!
azilant kinez is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 19:29   #66
Mene su zvali da sam odbijen od strane T-coma zbog toga sto nema slobodnih parica...
Sta da napravim? Koliko bi kostalo uvodenje parice od strane T-coma, jer jedino oni to mogu?
Ima tko kakvu ideju?
0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 23:47   #67
koliko košta snimalica. isteklo mi je promo razdoblje pa mi fali i htjela bi ju opet aktivirati ako nije preskupa.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 19:39   #68
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
koliko košta snimalica. isteklo mi je promo razdoblje pa mi fali i htjela bi ju opet aktivirati ako nije preskupa.
20kn mjesečno, ako se ne varam ...
flexo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 14:10   #69
Prošao i Božić a iskonov paket nije stigao pod bor, niti su javili da djed mraz kasni. Znači čekam više od mjesec dana, a oni i dalje zamoljavaju na strpljenje i napominju da su novu liniju dužni uvesti u roku od 45 radnih dana. Navodno T-com još nije provjerio da li ima slobodnih parica. Da sam znao da će toliko dugo trajati mislim da ne bi potpisivao ugovor.
Zna li netko kojim propisom je određen rok u kojem moraju početi pružati uslugu za koju sam sklopio ugovor?
azilant kinez is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 20:36   #70
sretna nova godina!!!

mene zanima jedna stvar u vezi iskontv-a pa ako netko zna, molio bih odgovor. a pitanje je: da li se program moze snimati na vanjski dvd snimač i da li se mora gledat ono što se snima? hvala
__________________
bulji bulji baba, ja san mali đava
miST is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 21:21   #71
za dvd ne znam ali može se sa scartom spojiti na video pa snimati. i mora se gledati ono što se snima, to je kod svih. ja imam tv sa dv scarta pa su mi taj reciever i video povezani samo preko tv-a, a ne jedan s drugim, možda ako se na taj način spoji i dvd snimač možda bi se onda moglo snimati.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed

Zadnje uređivanje hellie : 01.01.2010. at 22:40.
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 23:46   #72
Quote:
0404 kaže: Pogledaj post
Mene su zvali da sam odbijen od strane T-coma zbog toga sto nema slobodnih parica...
Sta da napravim? Koliko bi kostalo uvodenje parice od strane T-coma, jer jedino oni to mogu?
Ima tko kakvu ideju?
Ima slobodnih parica, ali poanta je u tome da prvo platiš T-Comu priključak, a onda tek ideš dalje.

Moraš otići do T-Coma i tražiti novu liniju. To ti bez ugovorne obveze dođe 615 kn. NAJBITNIJE je da te ne prikopčaju na PCM, onda si najebo.
Nakon što dobiješ novu liniju sa slobodnom paricom, onda podnesi zahtjev Iskonu.

Ja sam se s njima svima natezao od ljeta, tek prekjučer mi je proradila Iskon.DUo usluga.....
IvanOSK2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 11:17   #73
Evo da se javim, iako nisam dugo odsutan.
Nova linija od Iskona mi nije još priključena, iako u njihovim Uvjetima korištenja piše u čl. 3. st. 2. sljedeće:
"Po primitku Zahtjeva, Iskon će obavijestiti podnositelja zahtjeva o prihvaćanju/odbijanju Zahtjeva, te u roku od najviše 30 dana od dana prihvaćanja Zahtjeva, priključiti Pretplatničku terminalnu opremu u mrežu Iskona na lokaciji priključenja navedenoj u Zahtjevu, odnosno omogućiti Pretplatniku korištenje Usluga Iskona..."
Zna li tko što učiniti, da li mogu raskinuti ugovor, dobiti nekakav popust budući da kasne sa isporukom svoje usluge???
Da sam kojim slučajem ja prekršio sa izvršenjem bilo koje obveze vjerojatno bi mi već odavno bili na grbači sa prijetnjama tužbom, isključenjem usluge, zateznim kamatama i dr., pa bi sad i ja htio ostavriti neko svoje pravo koje proizlazi iz njihovog kršenja ugovora, odnosno uvjeta korištenja.
Hvala na pomoći!
azilant kinez is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 20:18   #74
Quote:
azilant kinez kaže: Pogledaj post
Evo da se javim, iako nisam dugo odsutan.
Nova linija od Iskona mi nije još priključena, iako u njihovim Uvjetima korištenja piše u čl. 3. st. 2. sljedeće:
"Po primitku Zahtjeva, Iskon će obavijestiti podnositelja zahtjeva o prihvaćanju/odbijanju Zahtjeva, te u roku od najviše 30 dana od dana prihvaćanja Zahtjeva, priključiti Pretplatničku terminalnu opremu u mrežu Iskona na lokaciji priključenja navedenoj u Zahtjevu, odnosno omogućiti Pretplatniku korištenje Usluga Iskona..."
Zna li tko što učiniti, da li mogu raskinuti ugovor, dobiti nekakav popust budući da kasne sa isporukom svoje usluge???
Da sam kojim slučajem ja prekršio sa izvršenjem bilo koje obveze vjerojatno bi mi već odavno bili na grbači sa prijetnjama tužbom, isključenjem usluge, zateznim kamatama i dr., pa bi sad i ja htio ostavriti neko svoje pravo koje proizlazi iz njihovog kršenja ugovora, odnosno uvjeta korištenja.
Hvala na pomoći!



Ja se prjavio preko mojiskon. prije Nove godine, negdje oko 21.12. i danas mi stigla oprema, relativno brzo, čekam do sutra za instalaciju
Pa javim za pohvale i kritike
europe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 21:15   #75
Ti sigurno nisi čekao novu telefonsku liniju, ako se ne varam?
Ja čekam novu liniju ali nije normalno koliko to traje. Znaš dokle ide kad oni krše rokove koje su si sami postavili. Razmišljam da raskinem ugovor i tražim drugog operatera. Da ja zakasnim platit oni bi me isključili, ne sumnjam!
Ajde javi dojmove, baš me zanima šta kažeš o njihovoj usluzi.
azilant kinez is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 11:16   #76
Quote:
azilant kinez kaže: Pogledaj post
Ti sigurno nisi čekao novu telefonsku liniju, ako se ne varam?
Ja čekam novu liniju ali nije normalno koliko to traje. Znaš dokle ide kad oni krše rokove koje su si sami postavili. Razmišljam da raskinem ugovor i tražim drugog operatera. Da ja zakasnim platit oni bi me isključili, ne sumnjam!
Ajde javi dojmove, baš me zanima šta kažeš o njihovoj usluzi.
javi se udruzi za zastitu potrošača i pitaj ih koja su tvoja prava
take31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 12:45   #77
Tako sam i mislio, ali sam prvo njima poslao upit na reklamacije, da li mi misle i na koji način nadoknadit štetu, odnosno da li mogu raskinut ugovor s njima. Kad dobijem odgovor, ako ne budem zadovoljan obratit ću se društvu za zaštitu potrošača.
azilant kinez is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 14:27   #78
Quote:
azilant kinez kaže: Pogledaj post
Ajde lijepo je vidjet da se dobro piše o iskonu, bar nakon što sklopiš ugovor a nemaš još uvid u uslugu koju si odabrao.
sve za sad ok, dok nisam dobio uslugu
Osim što tj priključak malo predugo traje, danas sam zvao iskon i kažu da će bit sigurno poslije Božića, nikako prije. a sklopio ugovor 25.11.
Užas, koliko im treba!!!
Evo mojih komentara, dobio paket nedavno, slika čista bistra, sve 5, jedino su od radio postaja izbacili radio Dalmaciju, i veelika mana šteka intrnet preko televizije, kad otvoriš neku stranicu, sve pukne, pa moraš iskapčati iz struje, pa ponovo ukapčati i tako
europe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 16:16   #79
Quote:
europe kaže: Pogledaj post
Evo mojih komentara, dobio paket nedavno, slika čista bistra, sve 5, jedino su od radio postaja izbacili radio Dalmaciju, i veelika mana šteka intrnet preko televizije, kad otvoriš neku stranicu, sve pukne, pa moraš iskapčati iz struje, pa ponovo ukapčati i tako
Baš me zanima koje sve radio postaje imaju, jel bi mogao to napisati?
Tražio sam to na njihovim stranicama, međutim nigdje ni riječi o radiu.
azilant kinez is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 18:00   #80
Quote:
azilant kinez kaže: Pogledaj post
Baš me zanima koje sve radio postaje imaju, jel bi mogao to napisati?
Tražio sam to na njihovim stranicama, međutim nigdje ni riječi o radiu.

Pa evo ovako imaju: HR 1,2, i 3, Otvoreni radio, Narodni radio, Radio 101, Gradski radio Osijek, imali su Radio Dalmacija (u kontaktu sa korisničkom podrškom rečeno mi da je Radio Dalmacija promijenilo trasponder pa da ga više nema), po meni mogli su malo proširati na regionalna radia (koliko mi je poznato IskonTV je dostupan u Rijeci, Zadru, Splitu )
europe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.