Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2010., 15:16   #41
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Dugo sam vjerovala da je moj tata najviši čovjek na svijetu.

Za filmove i spotove sam mislila da se snimaju u jednom komadu i uvijek se čudila kako se uspiju tako brzo presvući.

Mislila sam da je engleski glavni jezik svijeta jedino me bunilo zašto se u americi ne govori američki.
slično i samnom.
Meni nije bilo jasno dok sam gledala Santa Barbaru zašto oni uopće ne spavaju, neidu na wc, ponekad samo jedu... a puno puta sam se pitala kako ljudi uopće stanu u tv.
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:19   #42
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Meni je stara prodavala foru da od salate rastu sise i da ono kaj se sjaji ulje na salati da to vitamini skaču po salati..

Paradoks: Jela sam salate ko niko nikad a slabo su izrasle.. I pssssst, dugo mi je, ali fakat dugo, trebalo da skužim da me mama lagala..
Meni je baka znala prodavat foru da od korice kruha rastu sise (zato što sam uvijek jela sve osim korice) hahah
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:23   #43
Quote:
Gucci girl kaže: Pogledaj post
Meni je baka znala prodavat foru da od korice kruha rastu sise (zato što sam uvijek jela sve osim korice) hahah
Al kužiš koje razočaranje na kraju - najeo si se svega kaj su ti rekli i onda furaš jedinicu.. A bemti! Dan danas mi stara zna reč na obiteljskom ručku: S. jedi salaticu, budu ti sise narasle Kak bi je onda
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:25   #44
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post

ne znam po godinama, ali recimo do neke 8,9 sam mislila da dijete samo od sebe nastane u trbuhu i da rađaš na pupak.

Haha, ja sam napredna, mama me naučila pravom stanju stvari s 4 godine. Prvo sam mislila da me zafrkava i odbijala sam prihvatiti da nisam u pravu. A baš sam bila uvjerena da je pupak brava za trbušna vrata koja se otvore, i onda beba izađe van.

S negdje pet godina, mislila sam da je kredit nekakva velika kreda.

U isto to doba, imali smo onu starinsku kadu s 4 šape ispod. Mislila sam da je ispod nje put u nekakav tajni svijet.

Također u isto doba, mislila sam da se sva droga uzima intravenozno. I da se svi bodu samo za inat roditeljima.
Za drugačije uzimanje droga sam saznala tek s desetak-jedanaest godina.

Do sedme-osme godine sam mislila kako je inflacija neka žena koja ljudima uzima novac iz banke.

Do šeste sam mislila da su svi svećenici braća jer se svi prezivaju Don.

Do dvadeset sam mislila da postoji vječna ljub... Zajebajem se, nisam pesimist.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.

Zadnje uređivanje sun.shine : 29.06.2010. at 15:44.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:30   #45
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Meni je stara prodavala foru da od salate rastu sise
Quote:
Gucci girl kaže: Pogledaj post
Meni je baka znala prodavat foru da od korice kruha rastu sise (zato što sam uvijek jela sve osim korice) hahah
Ja uopće nisam htjela imati sise. I bila sam ljuta kad su mi narasle ... i dugo mi je trebalo da prihvatim da je to lijepo ... onako, do kasne tinejdžerske dobi.


Mislila sam da naš auto može letit kad se pritisne onaj botun za letenje kojeg mi je tata pokazao. Tata je rekao da on stisne taj botun samo kad je velika gužva pa želi preletiti desetak automobila. Kad sam se ja s njim vozila nikad nije bila dovoljno velika gužva za taj botun.
Nikolajeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:30   #46
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Al kužiš koje razočaranje na kraju - najeo si se svega kaj su ti rekli i onda furaš jedinicu.. A bemti! Dan danas mi stara zna reč na obiteljskom ručku: S. jedi salaticu, budu ti sise narasle Kak bi je onda
pa je, baš razočaranje
al dobro meni se popravilo stanje sa nekih 23 godine
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:41   #47
negdje do prvog, drugog osnovne sam mislila da je amerika na nebu zato sto se tamo ide avionom

nije mi palo na pamet da avion uzleti, leti, sleti...
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:41   #48
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Starija sestra mi je prodala priču da ja uopće nisam "naš" nego da su me starci, ko jako malog, našli ...



Ti si Legione moj mlađi brat onda, s tom razlikom da smo te našli u košari u parku, bio je snijeg, bilo nam žao pa smo te uzeli...


- dugo sam mislila da je drug Tito živ, mada je otegnuo papke dok sam ja još bila u pelenama

-dugo sam vjerovala da tate i mame ne mogu umrijeti, barem ne moji, jer su mi tako rekli

- nisam znala točno koliko rupa ja imam dolje i na koju se piša, iznenadila sam se kad sam se popišala na ogledalce, nije izašlo od tamo kamo sam ja mislila da hoće, svjedno i dalje mi baš nije bilo jasno

-mislila sam da pored graničnog prijelaza Pasjak postoji i Mačjak. To sam još vjerovala kao velika telica, tatino maslo naravno.

-mislila sam da se sve može riješiti brus paprirom, jer je tata uvijek nešto samo malo pobrusio, pa sam ulaštila jednom prilikom mamino zlatno prstenje

-za krave i konje nisam ništa mislila, ali sam bila uvjerena da je bumbar dečko od pčele...

Ne znam..ima toga još, ali tko će se sad sjetiti.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:44   #49
Quote:
Gucci girl kaže: Pogledaj post
pa je, baš razočaranje
al dobro meni se popravilo stanje sa nekih 23 godine
Ma meni ni dan danas.. Nadam se da ću se u trudnoći malo ocicavit

A što se stare tiče, i ja sam njoj zauzvrat par bajki prodala svojedobno.. Da ne ostanem dužna..
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:44   #50
sjećam se svakakvih pizdarija, ali ovakvih jako malo

osim one standardne zašto nikad ne ulovim sv.Nikolu i baby Jesusa kad dijele darove..
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:45   #51
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Za filmove i spotove sam mislila da se snimaju u jednom komadu i uvijek se čudila kako se uspiju tako brzo presvući.
meni nije bilo jasno kada mi je mama "objasnila" da je neki film sniman po istinitom događaju kako su kamermani znali i pogodili da budu na pravom mjestu u pravo vrijeme
* Kali * is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:46   #52
Moja frendica baš malo prije čitala ovu temu i kaže ona na to:

"Tak sam si i ja Rovinj ( kao riječ ), zamišljala punu zdijelu tjestenine, onih pužića..."

__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:52   #53
joooooj daaaa...
sad me Xena2000 podsjetila

od kad znam za sebe pa sve do 3 osnovne sam vjerovala da postoji Sv. Nikola i onda sam si ja jedan dan razmišljala zašto se ja nebi dogovorila s Bogom da on meni pošalje tog Sv. Nikolu bez obzira što nije taj dan.
I napravila ja tako... pričam ja s Bogom i kažem mu da bi jednu super Barbiku, očistim čizmice i stavim na prozor.
Naravno ujutro sam bila razočarana

U djeda Mraza nisam vjerovala jer sam često išla u državne firme po darove pa sam skužila da niš od toga
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:53   #54
Oke, odstupite početnici!!!

Ja sam do poprilično nedavno mislila da Marlijeva stvar ''No woman no cry'' znači '' Nema žene, nema suza (plača)'' kao neka muška fora i to i nikako mi se nije uklapalo u ostatak teksta. Ali ni na kraj mi pameti nije bilo da je to jamajkanski engleski. Ja ne znam postoji li veći blam, bruka i sramota za jednu urbanu koku koj aobožava Marlija.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:57   #55
dugo sam virovala da mi tata govori njemački jer je bija nešto malo u njemačkoj.i dugo sam virovala da može sve popravit po kući.

virovala sam da menstruacija izgleda tako da pišaš krv umisto pišake kad si u tim danima.al nije mi bilo jasno čemu onda ulošci.

virovala sam da sam stvarno brža od auta jer sam bila jako brza ka dite.bliski susret s autom me je suočio s istinom.

virovala sam da govno potone pa sam se posrala u bazenu,ka da niko ne vidi jer me bilo srami reć trenerici da mi se kaki..nije potonilo,a ja sam se osramotila isprid svih.
Odojak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:59   #56
Quote:
* Kali * kaže: Pogledaj post
meni nije bilo jasno kada mi je mama "objasnila" da je neki film sniman po istinitom događaju kako su kamermani znali i pogodili da budu na pravom mjestu u pravo vrijeme


A ja sam još mislila da oni glumci koji glume nekoga kao dijete zaista jesu isti glumac kada je bio dijete pa su valjda film snimali cijeli njegov život.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:00   #57
Quote:
Odojak kaže: Pogledaj post
virovala sam da govno potone pa sam se posrala u bazenu,ka da niko ne vidi jer me bilo srami reć trenerici da mi se kaki..nije potonilo,a ja sam se osramotila isprid svih.
OK, pobijedila si!!
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:04   #58
Quote:
pukachu kaže: Pogledaj post
mislila sam da je zagreb glavni grad svijeta...
Vidiš, već si kao mala bila potpuno u pravu.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:04   #59
Dakle, : dubok uzdah : , vjerovala sam dugo, predugo, od kad sam saznala da je zemlja okrugla da mi živimo unutra u njoj. Nebo je onaj rub te kugle.
Nikako si nisam mogla poslagati zemlje, kontinente unutra da mi ima smisla pa sam si ih predočila na nekakvim razinama.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:04   #60
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post


A ja sam još mislila da oni glumci koji glume nekoga kao dijete zaista jesu isti glumac kada je bio dijete pa su valjda film snimali cijeli njegov život.
i ja isto
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.