Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2017., 10:31   #1901
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Vrlo riskantna ponuda . Ponuda glasi "Imamo upražnjena mjesta četiri ministra i sedam državnih tajnika" - što bi HSS s ministarstvima unutrašnjih poslova, pravosuđa, zaštite okoliša i uprave?
To se lako iskorigira, MUP za poljoprivredu recimo.
Quote:
S druge strane, Bernardić im je navodno unaprijed obećao veliki broj ulaznih mjesta na listama za sljedeće izbore. Jedan od rijetkih Bernardićevih dobrih poteza koji Beljaku bitno otežava odluku.
Jes, ali HDZ nudi vlast sada a i u HSSu neki bi se voljeli vratiti desno.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 11:13   #1902
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...odnim/6123323/
Ako Beljak proguta ovaj mamac onda je HSS-u asimilacija s HDZ-om a njemu politički kraj zagarantiran. Stvarno teško mi je povjerovati da bi nasjeo na ponudu svilenog kojem gori pod nogama i hvata se za svaku slamku samo da pokaže svoju vjerodostojnost. Ako to Beljak napravi onda je totalni kreten!
Imaj na umu i da ta Vanja iz Jutarnjeg selektivno citira Beljakove izjave, kao i da je njen rad redovito takav...


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 12:24   #1903
Beljak se neće upecat na mjesto ministra bilo čega u HDZ-ovoj vladi , zna čovjek da je gotov.
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 12:25   #1904
Beljak se neće upecat na mjesto ministra bilo čega u HDZ-ovoj vladi , zna čovjek da je gotov.
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 20:33   #1905
Ovaj Beljak ili ima obraz ko 10 djonova ili je jednostavno pravi politicar?

Kako god, cini mi se da je to ona vrsta osobe koje ce ti zabit noz u ledja u bilo kom trenutku

Zadnje uređivanje overtajm : 25.05.2017. at 20:46.
overtajm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 21:17   #1906
Quote:
overtajm kaže: Pogledaj post
Ovaj Beljak ili ima obraz ko 10 djonova ili je jednostavno pravi politicar?
Podijeli s nama tu informaciju koju ti imaš, a mi nemamo, a na temelju koje si došao do ovog zaključka.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 21:48   #1907
HSS bio u koaliciji sa HDZ-om, dobro, on onda nije bio predsjednik, prilikom kampanje pljuvao po HDZ-u, usao u koaliciju sa SDP-om, a sada postoji mogucnost da udje sa HDZ-om u novu koaliciju, zaboravljajuci SDP. Ako mu dovoljno ponude, rodjenu mater ce prodati za polozaj


overtajm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 22:03   #1908
Quote:
overtajm kaže: Pogledaj post
sada postoji mogucnost da udje sa HDZ-om u novu koaliciju, zaboravljajuci SDP.
Kaže tko?

Naslov u Jutarnjem je uobičajeno manipulatorski.
Quote:
Ako mu dovoljno ponude, rodjenu mater ce prodati za polozaj
Kaže tko?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 23:22   #1909
Quote:
overtajm kaže: Pogledaj post
HSS bio u koaliciji sa HDZ-om, dobro, on onda nije bio predsjednik, prilikom kampanje pljuvao po HDZ-u, usao u koaliciju sa SDP-om, a sada postoji mogucnost da udje sa HDZ-om u novu koaliciju, zaboravljajuci SDP. Ako mu dovoljno ponude, rodjenu mater ce prodati za polozaj


Tu mogućnost si je zacrtao svileni! Danas u Otvorenom je lijepo Beljak odgovorio na upit novinara o koaliciji. Rekao je da je anemični dobio mandat pa neka si ga sam odradi. Svaka čast! Jesi li još uvjeren u zabijanje noža u leđa?
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 08:59   #1910
sutra idem u samobor. jel istina da moram povest psa i da ga moram ostavit u autu? kažu da u samoboru postoji neki serijski provalnik u aute i da krade kazetofone... jel to istina?
plavi pas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 09:35   #1911
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
sutra idem u samobor. jel istina da moram povest psa i da ga moram ostavit u autu? kažu da u samoboru postoji neki serijski provalnik u aute i da krade kazetofone... jel to istina?
mirniji si nego u ostatku države. kazetofon je ništa u odnosu na ostatak države gdje je hdz na vlasti, tamo ti mogu uzeti stan, posao ili 25 godina života ako nisi njihov sljedbenik.
Odmaknut is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 10:26   #1912
Ostavil sam cucka u avtu je bila komika..
Gjenero je ustao kako samo on zna..Beljak nije zaslužan za HSS,a Beljak je dobio najviše od svih preferencijalnih glasova..
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 10:27   #1913
Ili tamo di je Mostov kandidat za župana koji krade stiropor, tu pogotovo nije preporučljivo dolaziti. Ako te ne opljačka stariji brat(HDZ) onda sigurno hoće mlađi i drskiji(Most- panenić)
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 10:32   #1914
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Ostavil sam cucka u avtu je bila komika..
Gjenero je ustao kako samo on zna..Beljak nije zaslužan za HSS,a Beljak je dobio najviše od svih preferencijalnih glasova..
Taj Gjenero, to je neki priličan komad budale, sudeći po ovom transkriptu?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 10:40   #1915
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Ili tamo di je Mostov kandidat za župana koji krade stiropor, tu pogotovo nije preporučljivo dolaziti. Ako te ne opljačka stariji brat(HDZ) onda sigurno hoće mlađi i drskiji(Most- panenić)
ma dok su ovi dečeci tu, nema kriminala i kaznenih djela: tihomir jakovina, tomislav saucha, zoran milanović, marina lovrić-merzel, željko sabo, boris lalovac...
plavi pas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 10:44   #1916
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Taj Gjenero, to je neki priličan komad budale, sudeći po ovom transkriptu?


-Stipe
Hdz-ov privatni politički komentator
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 10:45   #1917
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Taj Gjenero, to je neki priličan komad budale, sudeći po ovom transkriptu?


-Stipe
Ne priličan već odurno ogroman odvaljeni komad budale. U ovoj ludoj drzavi nadrapaju obični ljudi koje tjera iz kuca ovrha i gradonačelnik koji je ludovao u mladosti. Domoljubni kriminalci ukradu buducnost i časni su ljudi.
Kazem ...nema ludje drzave od ove .

Beljak je pravi dečko. Britak na jeziku , frajer ..e to nam treba. Ima stav. Lijepo je rekao da nije udavača i to pametno radi na duge staze.
I nisam za prijevremene izbore. Treba svilenog na koljena.
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 10:51   #1918
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Hdz-ov privatni politički komentator
Ah. To sve objašnjava.
Je li mu netko spomenuo biblijsku o trnu u tuđem oku i brvnu u vlastitom?

Dovoljno je bilo u emisiji ga priupitati je li došao ozbiljno razgovarati o temi, ili se prepucavati kao (plaćenićko) dijete.

To što Beljak jest bio mlad i lud ga, očito, nimalo ne sprečava da bude itekako sposoban i itekako omiljen i itekako jak gradonačelnik Samobora. Čak i bez repova i bez afera kakve se vežu uz dosta drugih gradonačelnika.
A o značaju same te regije najbolje je ionako kad priča sam Beljak jer se ima čime pohvaliti.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 11:00   #1919
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ah. To sve objašnjava.
Je li mu netko spomenuo biblijsku o trnu u tuđem oku i brvnu u vlastitom?

Dovoljno je bilo u emisiji ga priupitati je li došao ozbiljno razgovarati o temi, ili se prepucavati kao (plaćenićko) dijete.

To što Beljak jest bio mlad i lud ga, očito, nimalo ne sprečava da bude itekako sposoban i itekako omiljen i itekako jak gradonačelnik Samobora. Čak i bez repova i bez afera kakve se vežu uz dosta drugih gradonačelnika.
A o značaju same te regije najbolje je ionako kad priča sam Beljak jer se ima čime pohvaliti.


-Stipe
Recite mi u kojoj zupaniji li gradu gdje je HDZ na vlasti zupan ili gradonačelnik je bez repova, ljudi dobro zive kao u Međimurskoj ?
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 11:29   #1920
Quote:
anastacia kaže: Pogledaj post
Recite mi u kojoj zupaniji li gradu gdje je HDZ na vlasti zupan ili gradonačelnik je bez repova, ljudi dobro zive kao u Međimurskoj ?


Nije li Beljak iz Hss-a i nije li Samobor u Zagrebačkoj županiji ?
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:12.