Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2013., 21:52   #261
https://www.facebook.com/OpmKonceptPrijevara
__________________
-Što te ne ubije-ojača te-[/SIZE]
NENA30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 23:16   #262
dizem temu, nakon dosta vremena. frend zaglibio s OPM-om, jel ima tko da je u medjuvremenu pokretao kazneni postupak, prijava policiji ili tuzba, bilo sta protiv ovih postenjaka?
vulva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 09:57   #263
pričalo se o prebacivanju na nekog drugog izvođača ili kako se to zove. ima unatrag par stranica, 5 maks pa kontaktiraj forumaše na PM kako su to rješili.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 14:50   #264
Quote:
vulva kaže: Pogledaj post
dizem temu, nakon dosta vremena. frend zaglibio s OPM-om, jel ima tko da je u medjuvremenu pokretao kazneni postupak, prijava policiji ili tuzba, bilo sta protiv ovih postenjaka?
Svi ste "zaglibili" jer su kvote popunjene čeka se 10 mjesec. Moj poznanik je dobio elektranu nakon godinu i pol dana i proizvodi struju. Uložio vlastita sredstva. Što se tiče OPM čuo sam da se našao strateški partner odnosno u vlasništvo je ušao jedan Nijemac (ili banka) koji će isfinancirati sve projekte. Ali ako ne budu otvorene kvote , onda čekati i čekati...to nije stvar nijedne firme nego države. Kvota je za 2013 bila 15 MW a ima preko 1200 zahtjeva na HROTE sa oko 28 MW veličina snage. Drugim riječima nijedna firma ne može ništa raditi dok se ne dobije odobrenje države (HROTE)...
Dony1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 13:09   #265
Quote:
mi4 kaže: Pogledaj post
nije stvar u rizicima nego o prijevari,obmani iliti laži.jedno je prezentirano a sasvim nešto drugo došlo na potpis.ljepo je raspravljati i razglabati o hipotezama ali ljudi mi smo nasjeli,prevarili su nas naši prijatelji i susjedi koji isto nisu znali cjelu priču.Ima li tko kakav podatak koliko nas nema miran san.ja sam spreman napraviti bazu i da zajedno nastupimo u nalaženju rješenja.pozdrav
ima nas još prevarenih, što predlažeš ?
zhabrun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 03:15   #266
https://www.facebook.com/OpmKonceptPrijevara

http://www.hrt.hr/enz/sto-vas-zulja/236505/
teo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 10:59   #267
dobro šta ste se skupili.iako mislim da je kasno i da je vaš novac davno odlepršao u sejšele u centralu.
Skupite se vas barem 20-30 fotokopirajte ugovore dogovorite s nekim odvjetnikom da vas zastupa i dajte više prijavu Dorh-u,policiji za prevaru.
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 11:31   #268
Quote:
zhabrun kaže: Pogledaj post


ima nas još prevarenih, što predlažeš ?
Bojim se da ima Nakon uplaćenih 9000kn i izvedbenog plana, nitko se više ne javlja. Zaista je sve prevara?
Ivana7306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 11:24   #269
Pozdrav, preko 2,5 godine se nismo htjeli spustit na ovu razinu, ali kad smo vec i na face-u objavili nekoliko stvari, mozemo i ovdje! OPM nikad nikog nije prevario! To sto se neki bune na navodna obecanja/izjave prodajnih predstavnik nas ne zanima! svi su dobili isti ugovor o posredovanju, a ako ga netko nije citao, opet nas to ne zanima! sve je jasno napisano, clanak 7 jasno navodi da ne preuzimamo nikakve garancije da li ce netko dobit status sa HROTE ili ne! To sto se u RH desilo unazad 2,5 godine u OiE je nevjerovatno, cak za nase uvijete, ali i za policiju koja radi na kaznenoj prijavi protiv HROTE i MINIGORP zbog zlouporabe ovlasti. skoro 2MW je jos slobodno u kvoti iz 2012 godine. Kad je HROTE slao raskide zahtjeva, je bilo vec otvorene kvote i znalo se da ce jos nekoliko ugovora propasti. Da nije sve bilo savrseno ili kao zamilsljeno, da pace. Imali i smo i mi nasih gresaka, naj vise sto smo se oslonili na neke skupe i navodno strucne djelatnike i djelatnice, koji su gadna sj.... stvar. Ali sve to je kostalo OPM, i OPM je sve to "popravio". Neki kooperanti su imali svoj interes, pa su nas isto tako namjerno krivo savjetovali itd.
Ali sve se to dalo rijesit i rijesilo se je! Ali na sto nemamo utjecaj je vlada, konkurencija koja moze potplatit nekog postara itd.
Nitko nece dobit povrat sredstava, i ako se izvucemo iz blokade i ne odemo u stecaj! imamo jos vise od 240 predmeta na HROTE i u kvoti iz 2012 godine! Ako je netko zasluzio povrat sredstava, onda smo to i dogovorili i sporazumno potpisali. ima ljudi kojima smo duzni, ali nazalost nemozem dok kod se ne rijesi ova situacija. HROTE je mogao vec od 09/2013 puniti kvotu zbog propalih elektrana, sto nije! Mi nikad nismo trebali doc do blokade.
A sve ostalo sto citam, da je sjediste u sjeselima i bog zna sto, ne zelim dalje na to ulazit! bilo bi i suludo da sad citam toliko stranica. Zna se gdje je OPM, postoji broj mobitela i mail adrese, uskokro ce bit obnovljena web stranica, a isto tako kaznene prijave protiv osoba koji su vodili klevete na svaki moguci nacin.
OPM Istina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 12:27   #270
Quote:
OPM Istina kaže: Pogledaj post
OPM nikad nikog nije prevario! To sto se neki bune na navodna obecanja/izjave prodajnih predstavnik nas ne zanima! svi su dobili isti ugovor o posredovanju, a ako ga netko nije citao, opet nas to ne zanima!

Nitko nece dobit povrat sredstava, i ako se izvucemo iz blokade i ne odemo u stecaj!
ha ha ha .
more is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.