Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2016., 12:01   #1
Zgodan i bez muda

Postam ovdje jer smatram da imam poveći problem što se tiče muško-ženskih odnosa..nisam još do sada nikada prvi prišao curi! Sve što sam imao do sada sam imao zahvaljujući fizičkom izgledu, cure mi nerijetko vani same prilaze mada dosta njih kaže da to rijetko rade, vole da muško bude inicijator..u ranim dvadesetima sam i izlazim tek godinu dana..više nisam zadovoljan time što uvijek one poduzmu prvi korak, ne smatram to nikakavim uspjehom, volio bih se sam potruditi više..no ne znam kako! Mislim da stvar nije toliko do samopouzdanja koliko do neznanja!
Volio bih od ženske strane više savjeta čuti, kakve uleti prolaze kod vas, a kakvi ne? Ili je svejedno ako vam je tip napet?
Svjestan sam da me cure snimaju vani, no ne znam kapitalizirati vlastiti potencijal! Koliko puta se samo dogodilo da stojim iza nje, ona okrene glavu nekoliko puta prema meni, gleda me, vidi se da mi daje zeleno svjetlo za ulet, no ne znam što učiniti!
'Bok, ja sam pero perić, a ti?' mi se čini glupav ulet recimo.
I promatrao sam kako igrači love cure, samo ih zahvate pod struk i počnu čagat recimo, no ja to nemam u sebi, ne mogu sebe zamisliti da neku tako silovito privučem k sebi kao neki pećinski čovjek.
Molim neke konstruktivne savjete pa da ih počinjem koristiti jer vjerujem da svatko barem djelomično moće popraviti svoju 'igru'.
backspace1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 12:06   #2
Kazes, cao ja sam backspace i htio bih s tobom da napravim kulu od karata, e sad me zanima koja boja karata ti je draza, crvena ili plava?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 12:06   #3
Reci "Bok, ja sam Pero Djetlic, a ti i ja idemo po cugu."
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 12:18   #4
Meni su muda važnija od izgleda, puno važnija! Pa ne znam postoji li oko toga dobar savjet, osim da ih nekako stekneš. Što opet baš nije jako vjerojatno. Prije ćeš se morati opustiti i pustiti da te izaberu. Što nužno uopće nije loše, govoreći iz iskustva.
Mudrost je iskoristiti prednosti, ne kukati nad nedostatcima.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 12:27   #5
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Prije ćeš se morati opustiti i pustiti da te izaberu. Što nužno uopće nije loše, govoreći iz iskustva.
Mudrost je iskoristiti prednosti, ne kukati nad nedostatcima.
Upravo tako. Budi ono sto jesi. Nemoj pretjerivat. Pij mlijeko. I slusaj roditelje.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 12:28   #6
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Molim neke konstruktivne savjete pa da ih počinjem koristiti jer vjerujem da svatko barem djelomično moće popraviti svoju 'igru'.
Ha gle, neki muskarci jednostavno 'ne uletavaju', ti mozes sa druge strane biti full uspjesan, zgodan, privlacan, ili ne znam, sto god, ali imas takav personality, ne moras to nuzno brkati s time da li imas ili nemas muda.

Mnogi koji 'uletavaju' samo uletavaju i tako cvrkucu oko tih nekih zena tamo jer eto takvi su.

Nema nuzno veze sa mudima ili ne mudima.

Razmisli...

Takoder bitno, ne trebaju ti zene i uletavanja da sebi dokazes da imas muda. Niti ti one trebaju za ista da ti budes ono sto trebas biti ili sto jesi. Kad to shvatis vec ces imati puno vise 'muda'.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 12:39   #7
Ne, nemoj curu hvatati za struk i počinjati čagu s njom, to je malo prenapadno.

Ak te neka cura vani gleda zainteresirano i smješka ti se, a ako i ona tebe zanima, pogledavaj ju, i smješkaj se i ti njoj, ako i dalje pogledava u tebe, dođi do nje i reci "Ti si mi baš simpatična, kako se zoveš?", onda se i ti predstaviš i dalje nastaviš neki razgovor, ili ju pitaš "Kak ti se sviđa na ovome mjestu" ili "Kak ti se sviđa bend koji svira?", pričaj kao sa nekim frendom, pa nije to tak teško. Poslije nekog vremena ju pitaj što će popiti, i dalje nastaviš razgovor, pa nije to nuklearna fizika.
Amelie01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 12:44   #8
Quote:
Amelie01 kaže: Pogledaj post
"Ti si mi baš simpatična, kako se zoveš?", "Kak ti se sviđa na ovome mjestu" ili "Kak ti se sviđa bend koji svira?",
Dojma sam da takvi uleti ne prolaze, ne djeluju nimalo zanimljivo, takvi sigurno neće obarati s nogu.
backspace1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 12:48   #9
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Dojma sam da takvi uleti ne prolaze, ne djeluju nimalo zanimljivo, takvi sigurno neće obarati s nogu.
Opali je stosom u glavu, tacnije u bradu, to obara s nogu.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 12:49   #10
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Dojma sam da takvi uleti ne prolaze, ne djeluju nimalo zanimljivo, takvi sigurno neće obarati s nogu.
Zato jer su pitanja. Ti jos nisi na tom nivou za takve upade. Reci nesto bez upitne intonacije.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 12:50   #11
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Opali je stosom u glavu, tacnije u bradu, to obara s nogu.
Vidis da nema snage ni da ju primi, pa di mu snage da je srusi.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 12:59   #12
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
nisam još do sada nikada prvi prišao curi! Sve što sam imao do sada sam imao zahvaljujući fizičkom izgledu, cure mi nerijetko vani same prilaze mada dosta njih kaže da to rijetko rade, vole da muško bude inicijator..u ranim dvadesetima sam i izlazim tek godinu dana..više nisam zadovoljan time što uvijek one poduzmu prvi korak, ne smatram to nikakavim uspjehom,
Vecina cura nikada ne prilazi deckima pa su sasvim zadovoljne. Probaj biti vise zadovoljan sa sobom.

Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
I promatrao sam kako igrači love cure, samo ih zahvate pod struk i počnu čagat recimo, no ja to nemam u sebi, ne mogu sebe zamisliti da neku tako silovito privučem k sebi kao neki pećinski čovjek.
Nisu to nikakvi igraci nego alkoholicari. A to mozes lako postati tako da pocnes (vise) piti.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 13:03   #13
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
'Bok, ja sam pero perić, a ti?' mi se čini glupav ulet recimo.
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Dojma sam da takvi uleti ne prolaze, ne djeluju nimalo zanimljivo, takvi sigurno neće obarati s nogu.
Koliko god ti mislio da ove stvari ne prolaze, zapravo su nešto najnormalnije što možeš napraviti. Da me netko samo tako zgrabi i odvuče, bez prethodne komunikacije, dobio bi koljenom u jaja.

Curu u svakom slučaju nećeš oboriti s nogu jednom rečenicom, već cjelokupnim dojmom. Ako joj se sviđaš, nastavit ćete pričati nakon nekog od ovakvih pitanja, a ako ne, daješ joj priliku da te fino odjebe.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 13:11   #14
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Curu u svakom slučaju nećeš oboriti s nogu jednom rečenicom, već cjelokupnim dojmom. Ako joj se sviđaš, nastavit ćete pričati nakon nekog od ovakvih pitanja, a ako ne, daješ joj priliku da te fino odjebe.
Da, samo prije nego sto bezmudni sam prohoda mora prvo koristiti stake.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 13:16   #15
Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
Da, samo prije nego sto bezmudni sam prohoda mora prvo koristiti stake.
Pokušavam mu objasniti da ne postoji čarobna rečenica zbog koje će mu se cura baciti u zagrljaj i odjahati s njim u zalazak sunca

Nije tako važno što kažeš na početku komunikacije (osim ako nije nešto jako debilno tipa Mala jel ti tata terorist, vidi kakvu je bombu napravio ), važno je kako će se taj razgovor nastaviti, ima li nekog klika/kemije/kako god to hoćeš nazvati, je li cura uopće zainteresirana i slično. Zbog toga mislim da je najbolje krenuti s nečim nepretencioznim tipa "Bok"
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 13:19   #16
imaš sreću da nisi ružan bezmudni; šta te briga ovako, uvijek će bit mesine koja se sama natiče. to što si zec (ne u jebačkom smislu) mnoge kokoši doživljavaju kao flegmatičnost i to im je seksi. dakle forsiraj to, još se pogasi dodatno. stani tako lijep kraj šanka, al skroz bezizražajno. nikakav osmijeh. nemoj govoriti, ništa. i čekaj. ti jedino pazi da održavaš tu ljepotu.
ali ako si to po maminim kriterijima lijep imaš problem, jebiga.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 13:23   #17
zene vole direktni pristup, dakle operi zube, pocesljaj obrve, pridji maloj, duni ju otvorenim dlanom preko ledja onako osrednje jako da ostane bez daha kad ugleda ajduckog sina koji je izaso u lov - prije nego ista zausti reci joj da imas ferari. ujutro kaces htje vozat se u ferariju reci da si mislio ferero i uvali joj pr komada dok ju izguravas iz stama.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 13:28   #18
ne moraš prvi put oboriti s nogu. prvi put priđi normalno, ovako kako su ti ljudi predložili. upoznaj se s njom, odvedi ju na cugu i tako to. ako joj se sviđaš fizički, to će ti biti dovoljno za prvi put. svaki sljedeći bit ćeš bolji i bolji.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 13:30   #19

naslov pobjedio
pocni pomalo pa pomjeraj granice
danas s jednom pricaj, sutra drugu pomalo dodiruj, za 3 dana trecu vise dodiruj, za 5 dana sljedecu pokusaj poljubit
eto
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 13:32   #20
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post



Nisu to nikakvi igraci nego alkoholicari. A to mozes lako postati tako da pocnes (vise) piti.
placem
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger